Σελίδα 54 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 444525354555664 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 531 έως 540 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    φυσικα αναγκαζω τους αλλους να βγαλουν τους πραγματικους εαυτους του αφου στραβωσουν.... και μετα να τους μπαναρει ή να σβησει ο admin τις π@π@ρολογιες
    άρχοντα του manipulating,και όπου γουστάρω θα γράφω και άμα λάχει θα "καταπελτιαζο" και τα φυλλαράκια σου και σένα μαζί!
    φιλικά πάντα!
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SA~I~NTS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι έχετε πολύ μεγάλη ιδέα για τους εαυτούς σας. Αναρωτιέμαι αν παίζατε είτε με τους IMMORTALS είτε με τους SAINTS, αν θα βγάζατε γλώσσα όπως τώρα. Αλλά όχι, τώρα είστε όλοι σας παιχτούρες. ΚΑΜΙΑ sas, ΚΑΜΙΑ kpr, ΚΑΜΙΑ aoe και ΚΑΜΙΑ tgr.
    Μάλλον πρέπει να σας ξανά θυμίσουμε τι σημαίνει travian....
    πολύ θα θέλαμε να μας το θυμίσετε αυτό!
    δεν φαντάζεσαι ποσο...
    - Fernando Rojas -

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Όλοι έχετε πολύ μεγάλη ιδέα για τους εαυτούς σας. Αναρωτιέμαι αν παίζατε είτε με τους IMMORTALS είτε με τους SAINTS, αν θα βγάζατε γλώσσα όπως τώρα. Αλλά όχι, τώρα είστε όλοι σας παιχτούρες. ΚΑΜΙΑ sas, ΚΑΜΙΑ kpr, ΚΑΜΙΑ aoe και ΚΑΜΙΑ tgr.
    εντάξει χαλάρωσε jack norris

Προεπιλογή

Δωρεάν μαθήματα παίζουν ???
    Υπάρχει και οικονομική κρίση, καταλαβαίνεις ....
    (((.. I am sending you help..)))
    Dark Emperor - SAS
    ..

Προεπιλογή

οι IMMORTALS του s1v2 τερμάτισαν με όλα τα ww τους στο 0
    θυμάμαι λάθος ?

* συνεχίζω και ομορφαίνω συνεχεια ,μήπως με απαγάγουν ?
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanosd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρενο διάβασε ρε αγορίνα σε ποιούς σέρβερ έχει δικαιοδοσία ο καθένας μοντερέιτορ πριν γράψεις χαζομαρούλες.

Φιλικά πάντα
    Θάνος
    Θάνο, αν και καθυστερημένη η απάντησή μου, συγνώμη, λάθος μου.
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Με εκπλησει παντως το γεγονος οτι παντα μα παντα, ολοι αυτοι οι μαμιαδες - οι εξυπνοι - οι πονηροι - οι παιχτουρες κ.ο.κ , ειναι παντα ανωνυμοι,
    και εχουν την "απαιτηση" να τους αντιμετοπιζουν λες και ειναι Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΤΡΑΝΟΣ...

1.)για τον κυριο SA~I~NTS εχω να πω πως σ'αρεσει δεν σ'αρεσει η S.A.S ειναι μια παρα πολυ καλη συμμαχια, δεν ειπαμε ποτε οτι ειμαστε οι καλυτεροι...

2.)για τον κυριο MPAMIATZIS εχω να πω πως, κανε την αρχη με ενα πολυ απλο πραγμα, πετα τον καθρεφτη που εχεις μπροστα σου, υστερα, οταν απαντας σε καποιον , φροντισε πρωτα να εχεις καταλαβει σε τι αναφερετε, γιατι εσυ αλλαζεις το νοημα οπως σε βολευει, αλλα μη ξεχνας οτι αυτα που γραφεις τα διαβαζει κοσμακης και οχι εσυ, και το τελευταιο, συνεχιζεις και με προσβαλεις λεγοντας με ΧΑΖΟ... σ'ευχαριστω που μου δεινεις την ευχαριστηση να πιστευω πως ενας χαζος, καταφερε να σε φερει στο επιπεδο του, να εκνευριστεις, και να κανεις αυτα που ηλπιζες να κανει αυτος... (ξερω ξερω, μεσα σου θα λες , τι λεει ο βλακας, νομιζει οτι με εκνευρισε)

3.)για τον κυριο Sxetikos εχω να πω οτι μπορει να ξερεις, μπορει να πιστευεις οτι ξερεις, μπορει να εχεις και δικιο, μπορει τα χιλια δυο... πες μου μονο οτι οσο καιρο ησουν μαζι μας, οτι εσυ ειχες διαφορετικη συμπεριφορα απο την κλικα σε θεματα με τους υπολοιπους, να σημειωσω οτι ησουν μερος της κλικας, οποτε τα ασχημα που θες να βγαλεις για εμας, ελπιζω να μην εχεις τον εαυτο σου απ'εξω... επισης να προσθεσω πως αν εχεις την εντυπωση πως εσυ εισαι ο κοινωνικος και ηθελες παρεϊστικο κλιμα, και χαβαλε, επετρεψε μου να διαφωνησω και να πω πως ισως εισαι ο μονος απο μας, που ησουν τοσο αντικοινωνικος , και οτι εκτος κλικας μιλαγες με τοσα ατομα οσα τα δυχτιλα των χεριων σου, ισως και να υπερβαλω... δεν θα βαλω το χερι μου στη φωτια για το ποιος εισαι, αν και ειμαι αρκετα σηγουρος, δεν θελω να προκαταδικαζω ατομα... αλλα σιγουρα ολα αυτα τα εχεις, και ισχυουν... δεν ηθελα να ερθω σε αυτο το σημειο, αλλα οπως εσυ θελησες να βγαλεις στη φορα καποια θεματα , ετσι κ εγω πιστευω πως εχω το ιδιο δικαιωμα...

Κλεινω εδω το θεμα με τους τρεις αυτους κυριους, δεν χρειαζεται απο την πλευρα μου τουλαχιστον να πω τιποτα παραπανω απο αυτα...

P.S. Τι κοινο εχουν αυτοι οι τρεις κυριοι?
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

οχι αλλα μπορω να γινω αν δεν σταματησεις να π@π@ρολογεις στο σ6. Δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο

ακόμα περιμένω να δόσεις στοιχεια για το άτομο μου προσωπικά ότι έχω μείωση εγώ κάποιον από την συμμαχία μου!
    αν δεν το κανεις...
    να ανακαλέσεις και να ζήτησης συγγνώμη!
    και να μην ξανά πιάσεις το όνομα μου στο στόμα σου.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Το παραπάνω είναι το θέμα του topic αν δεν κάνω λάθος. Εδώ και 54 σελίδες 10-15 άνθρωποι σχολιάζετε ότιδήποτε άλλο εκτός από αυτό. Πράγματα που έγιναν πέρσι, πρόπερσι ή πριν από 15 χρόνια. Νομίζετε ότι όλα αυτά ενδιαφέρουν όλους τους υπόλοιπους παίχτες του server; Εχω διαβάσει από σοβαρές απόψεις μέχρι παπαρολογίες(έτσι το λέμε στο χωριό μου, όχι π@π@ρολογίες), πραγματικά δεν θέλω να προσβάλω κανένα, αλλά νέα δεν μαθαίνω, παρά μόνο υπονοούμενα, λες και το παιχνίδι είναι κρατικό μυστικό...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hasiladkins Εμφάνιση μηνυμάτων
    νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Το παραπάνω είναι το θέμα του topic αν δεν κάνω λάθος. Εδώ και 54 σελίδες 10-15 άνθρωποι σχολιάζετε ότιδήποτε άλλο εκτός από αυτό. Πράγματα που έγιναν πέρσι, πρόπερσι ή πριν από 15 χρόνια. Νομίζετε ότι όλα αυτά ενδιαφέρουν όλους τους υπόλοιπους παίχτες του server; Εχω διαβάσει από σοβαρές απόψεις μέχρι παπαρολογίες(έτσι το λέμε στο χωριό μου, όχι π@π@ρολογίες), πραγματικά δεν θέλω να προσβάλω κανένα, αλλά νέα δεν μαθαίνω, παρά μόνο υπονοούμενα, λες και το παιχνίδι είναι κρατικό μυστικό...
    και εσύ το ίδιο κάνεις ....

Σελίδα 54 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 444525354555664 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές