Σελίδα 56 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 646545556575866 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 551 έως 560 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή

Και γιατί να μην φτιαχτεί μια υπερσυμμαχία SAS,KPR,AoE μόνο για το endgame και να κατέβουν με κοινό θαύμα ώστε :
    1) Να χορτάσουμε ξύλο χωρίς άγχος σε όλο τον σέρβερ
    2) Να τελειώσουμε τάκα τάκα με το endgame και να μην φάμε καθόλου από το καλοκαίρι μας ?

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

1-4-2012 είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα.
    http://www.youtube.com/watch?v=i_hP4...e_gdata_player

Προεπιλογή

Ενταξει σημερα δεν πιστευω τιποτε γιατι ειναι πρωταπριλια. Απο αυριο παιδια ξαναγραψτε...

Υ.Γ Εγω λεω να κανονισουμε να στουκαρουμε ολους τους στρατους του σερβερ και να αφησουμε τους Ναταριους να κερδισουν και αυτοι μια φορα. Ετσι και αλλιως δε θα μας τη λενε στο φορουμ

Προεπιλογή

Η A&D αποχωρεί από τον συνασπισμό των SAS και θα συνεργαστώ προσωπικά με τον aetio να ξαναφτιάξουμε μια μεγάλη HELLAS που θα σας τσακίσει όλους.
    Καλό μήνα να έχουμε.
    Υ.Γ. Αetie, πλάκα.
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex_m Εμφάνιση μηνυμάτων

Υ.Γ Εγω λεω να κανονισουμε να στουκαρουμε ολους τους στρατους του σερβερ και να αφησουμε τους Ναταριους να κερδισουν και αυτοι μια φορα. Ετσι και αλλιως δε θα μας τη λενε στο φορουμ

Eγω ξεκίνησα. Για να βλέπω και τους άλλους

Προεπιλογή

α ρε αλεξ ....
    μου έχεις πάρει αξία τον τίτλο .!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SA~I~NTS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι έχετε πολύ μεγάλη ιδέα για τους εαυτούς σας. Αναρωτιέμαι αν παίζατε είτε με τους IMMORTALS είτε με τους SAINTS, αν θα βγάζατε γλώσσα όπως τώρα. Αλλά όχι, τώρα είστε όλοι σας παιχτούρες. ΚΑΜΙΑ sas, ΚΑΜΙΑ kpr, ΚΑΜΙΑ aoe και ΚΑΜΙΑ tgr.
    Μάλλον πρέπει να σας ξανά θυμίσουμε τι σημαίνει travian....
    Για πες μου καλε μου ανθρωπε , με ποιο acc επαιζες. ??? γιατι σε κοβω μονο ακουστα να εχεις. :

Προεπιλογή

Δεν είναι οτι χαλιέμαι που έτσι όπως πέφτουν οι στρατοί σε 8 μέρες που βγαίνουν τα σχέδια αν συνεχίσετε έτσι θα έχουν άμυνες της πλάκας μέσα τα Νατάρια αλλά χαλάτε την πιάτσα και πάνω που προσπαθεί ο κάθε φουκαράς αρχηγός μιας συμμαχίας να στρώσει ένα πλάνο ώστε να χτυπήσει κάνα σχεδιάκι αν του κάτσει κοντά και να το ακριβοπουλήσει ....... ακούει τους συμπαίχτες του να γκρινιάζουν και να θέλουν και αυτοί να στουκάρουν και τραβάει τα μαλλιά του. (Δημήτρη για εσένα λέω που στο 60χ60 σου είσαι ο μόνος που έχεις στρατό και θέλεις να στουκάρεις, και στα λέω από εδώ γιατί ξέρω οτι δεν έχεις λογαριασμό στο φόρουμ οπότε δεν θα τα δεις, επιδεικνύοντας για άλλη μια φορά την έφεσή μου προς την δημοκρατία)

Προεπιλογή

Χριστος Ανεστη σε ολες και ολους τους πρωην συμπαικτες μου σε αυτον το σερβερ.
    Αφορμη για τα οσα θα γραψω πηρα απο ενα βιντεο που αναφεροτανε στο ρουκετοπολεμο στη Χιο
    Εκει που ριχνουν τις αυτοσχεδιες ρουκετες τους και στουκαρουν στα καμπαναρια των αντιπαλων χωριων, οπως καλη ωρα οι ΑοΕ εριξαν τα στρατα τους και στουκαραν στα τοιχη των SAS πριν 2-3 εβδομαδες.
    Αυτο που συμβαινει με τους ΑοΕ πραγματικα δεν το εχω ξανασυναντησει στα 3-4 χρονακια που ασχολουμαι με το τραβιαν. Οπως η μανα μου αναβει ενα κερακι στο καλο Χριστουλη για το Πασχα ετσι και οι Γερμανοι πρεπει να αναψουν μια λαμπαδα στην ηγεσια των ΑοΕ.
    Γιατι θα με ρωτησουν καποιοι.....
    1. Παρα την κριση που μαστιζει την χωρα μας, στην Λαρισσα πουλαν τα καγιεν και αγοραζουν χρυσο για να σηκωσουν καπ, σπασμενες απο SAS σε λιγοτερο απο μια εβδομαδα. Ακομα και μηδενισμενες καπ ξαναστηθηκαν σε χρονο ντε τε , χωρις στρατο βεβαια αλλα αυτο δεν εχει καμμια σημασια
    2. Οι ευγενικες προσφορες τους στην ομαδα υποστηριξης του τραβιαν, με τους 2 μοντερειτορ στο φορουμ χωρις να υπολογιστει ο 1 που υπηρετει την μαμα πατριδα και πλεον δεν προσφορει τις αμισθει υπηρεσιες του, αλλα και τον 1 στο σαπορτ τιμ, ειναι μια σημαντικη βοηθεια στους Γερμανους. Μπορει να μην κατεχουν το αθλημα οπως αλλοι αντιπαλοι, αλλα ειναι μεσα στη καρδια του συστηματος. Φυσικα και δεν υποννοω τιποτα απλα τα γραφω για να γνωριζετε τις φοβερες προσπαθειες που κανουν οι αρχηγοι τους για να μαθουν το γκειμ και να ειναι μεσα στα πραγματα. Νομιζω οτι πρεπει να τους ψηφισετε στο hall of fame
    3. Δημιουργουν απιστευτο ανταγωνισμο και κανουν τους παικτες να μην παρατανε το γκειμ. Πως? Με το να ζητανε κωδικους απο καθε παικτη και οσοι δεν δεχονται να πεταγονται εξω απο την συμμαχια και να δημιουργουν νεες δινοντας αλλο χρωμα και γεννοντας ανταγωνισμο στο παιχνιδι. Συμμαχιες τυπου no pass δεν θα ειχαμε την χαρα να γνωρισουμε στο γκειμ χωρις αυτους.
    Επισης μπορει να μην εδωσαν αμυνες σε πολλα συμμαχοπουλα τους, αλλα καταφεραν να δημιουργησουν τετοια αντιπαθεια, που ειχε σαν αποτελεσμα αυτα τα πρωην πλεον συμμαχοπουλα να μην ντιλιταρουν ποτε το ακαουντ τους προς τερψιν των Γερμανων.

Φυσικα ο στοχος ειναι ενας. Να νικησουν τον σερβερ παρεα με τους συμμαχους τους. Αρχικα ηταν οι Tgr οπως εχουμε διαβασει και παλιοτερα. Απο τους οποιους ξαναζητησαν αμυνες αλλα αυτοι οι μοναχοφαηδες, κατα τα λεγομενα των ΑοΕ, τις κρατησαν για την παρτη τους. Φυσικα η 2η αυτη χυλοπιτα δεν θα μπορουσε να περασει ετσι.
    Προσεγγισαν τους KPR, για αμυνες ντε παλι.......αλλα τι κριμα και απο εκει πιτα. Επρεπε πλεον να λαβουν τα μετρα τους, να δειξουν τα αυγα τους. Δεν μπορει ο καθεις να ριχνει πιτες στην ΑοΕ, δεν ειμαστε μικρα παιδια ειπαν.
    Οι μαγκες λοιπον το επαιξαν εξυπνα....... και τιμωρουν και το παιζουν υπερανω......Πως?
    Στελνοντας αμυνες στους KPR και τιμωροντας τους Tgr για τις 2 πιτες που τους εδωσαν
    Μα καλα ρε Γυπα θα μου πειτε, αφου και απο τους KPR πιτα εφαγαν.........
    Ναι αλλα ειπαμε το παιζουν υπερανω σε αυτους ευελπιστοντας μελλοντικη συνεργασια και αμυνες αλλα και σπαζοντας εμμεσως στρατους των δις αχαριστων TGR
    Οι αμυνες οι δικες τους, παρεα με των KPR και μαζι με αυτους και των ZGST παραλληλα με τους KPR, σε συνδυασμο με τα 7-8 χαμμερακια που φανταζονται οτι θα εχουν μαζι με ολα σας ανεφερα πιο πανω πιστευουν οτι θα τους δωσουν τη νικη στο σερβερ
    ΥΓ. Συμβουλη, βαλτε το γειτονακι σας τον Λαζαρο στη συμμαχια σας να σας βρει πιο απλους τροπους να παρετε το σερβερ..... Ηρεμα γιατι θα μου παθετε υπερκοπωση με τοσα ποστα που κατεχετε

Χριστος Ανεστη σε ολους

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

γυπακλα χριστος ανεστη για ακομα μια φορα εισαι απολαυση!
    ωραιο το παραμυθακι το λατρεψα ελπιζω μονο να μην την πληρωνει ο κακος ο λυκος στο τελος

υ.γ η γμστ εφτιαξε στρατους?? εχει αμυνες και επιθετικα ?κακος ! δωσε συντ αν εχεις πληροφοριες να περασουμε να τα σκουπισουμε

Σελίδα 56 από 73 ΠρώτηΠρώτη ... 646545556575866 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές