Σελίδα 1 από 73 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 722

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

Προεπιλογή νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2

νομιζω οτι σε ενα γενικο θεμα θα μπορουσαν οι παιχτες να μαθενουν τι συμβαινει στον σερβερ 2 ή και το εγινε. γιατι το παρον και το μέλλον εχουν μεγαλη σχεση με το παρελθον. καποιοι μαλιστα πιστευουν οτι αν ελεγχεις το παρελθον ελέγχει και το μέλλον. Φανταζομαι οτι τα μελη του φορουμ καταλαβενουν οτι θα πρεπει να γραφουν το τι γινετε ή το τι εγινε. παρακαλω τους mod kai admin να διαγραψουν καθε εκτος θεματος ποστ και να μην τοκλειδώσουν

Εγω θα αναφερθω στα προσφατα γεγονοτα. μια συμμαχια ολακερη, στους knights αναφέρωμαι την πέσανε σε απορο μοναχικο παίχτη και σπασανε τα μουτρα τους. βασικα χασανε 5 στρατους 115362 amyntikoi ποντοι δεν ειναι και λίγοι. και καθως η επίθεση των ιπποτων ηταν σε εξελιξη ενας εκτων knights πηγε να παρει 15 απο τον διδιμο αδελφο του και αντι να παρει 15αρι του πηρε ο διδιμος το 15αρι. Αυτο ειναι παιχνιδι να παιζεις μονο σου (τα διδιμα αδερφια ειναι ενα για μενα , -απο το ιδιο ωαριο)και να παιζεις ξυλο.

Αυτα για τον πρωτο αμυντικο του σερβερ..... για τον επιθετικο της εβδομαδας και σμοδ δεν αναφερωμε τι και πως, γιατι πολυ φοβαμε οτι αφενως θα σβηστεί ή θα κλειδωθει το θεμα αφετερου θα θεωρηθει κοτσομπολια και κατινια αν πω οτι λέει οτι φευγει φανταρος ή οτι προδοσε την συμμαχια του ή οτι θα γίνει νίτζα στο νεπαλ και παει εκει να ηρεμησει. αυτες τις κακίες δεν τις αναφέρω καθολου

υ.Σ:οποιος μπερδευεται με τον μπαμιατζη τον τρώει ο μπαρμπασταθης
    υ.σ:τελος οι προπαγανδες ηρθε η ώρα της αλήθειας
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMIATZIS : 17-01-12 στις 16:28
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ:

αΠΟΤΥΧΥΜΕΝΕς ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕς ΤΩΝ ΣΑΣ ΝΑ παρουν τα μοναδικα μάτια απο ΑοΕ και τις 3 φορες. δεν μπορω να καταλαβω εχετε στρατους για χάσιμο?

υ.σ:@ΣνΣ ρε παιδια ειναι γνωστο οτι δεν κατεχω απο τ4 για αυτο σας ρωτάω κατακτουνται οι πρωτευουσες στο τ4 και δεν το ξέρω. Ρε μπας αυτος ο νεκρομάντης που τα πειράζει ολα να πειραξε και τις πρωτευουσες των ΑοΕ και μπορουνε να κατακτουνται? Να παω να παρω καμια και εγω να εχω 2 πρωτευουσες
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

αν εχουμε λεει στρατους για χασιμο?
    μα για ποιο λογο πιστευεις οτι δεν εβγαζαν αμυνα και τον αλλαζαν συνεχεια? ξερουν αυτοι καλαααααααααααααααα....

απο την αλλη οι SnS μου φαινεται πως εκμεταλευτικαν τον πανικο για τα ματια και τσιμπισαν μικρο εκπαιδευτη... κουφαλες...
    και αν κρινω απο τα στατιστικα, στο τσαμπα κιολας...

Υ.Γ. τοσες υλες και χρυσο που πηγαν για τα θυσαυροφυλακια, προτημοτερο να βγαζατε αμυνα και να χαναμε κ εμεις κατι, πρεπει να σηκωσουμε τα 15αρια μας, βοηθιστε μας βρε....
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

το πηρα απο απο ιπποτες οι σνσ και θα επερναν και εναν ανοητο....................... <=====αυτο θα το συμπληρωσω μετα

Προεπιλογή

απλα πηραμε πισω το αντικειμενο που μας ανηκε.... κατα τα αλλα, προσπαθουμε και εμεις να συμμετεχουμε οσο μπορουμε σε αυτον τον σερβερ!
    καλο γκειμ παιδες!
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

Προεπιλογή

τελικα αλλος ειναι ο λογος που δεν εβγαλαν αμυνα στα ματια...
    βασικα ειναι ο ιδιος λογος, που ο smod μας ειναι πρωτος στους επιθετικους ( συγχυστηκα τωρα), αλλα χωρις να εχει βρει αμυνες (φανταρακια σε χωριο παιχτη εννοω, ωχ φανταρακια ειπα? τι σου θυμιζω τωρα)
    εγω παω στοιχημα οτι το εκανε αυτο για να πει πως αφησε την συμμαχια του, πρωτη σους επιθετικους, και να ριξει ευθυνες οταν γυρισει για το που την κατεντησαν οι υπολοιποι (μεσα του ειναι σιγουρος που θα καταντησει).
    ενα εχω να πω, ντροπη, λιγη εμπιστοσυνη στην συμμαχια σου, δεν βλαπτει...

Πετραν αντε με το καλο, και καλος πολιτης...
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

να στουκάρεις το στρατό σου σε ναταριους δεν είναι προς τιμή καμιας συμμαχίας. ότι και να πει, όσους στρατούς και να στουκάρει, η AoE βρίσκετε σε χαλια κατάσταση λόγο τις επιλογές και τις κίνησης του τέως αρχηγού τις o nekromantis. όχι μονο από άποψη δύναμης αλλα και εικόνα...την ρεζίλεψε την συμμαχία του σε όλο το server, και ο ίδιος ρόμπα. κρίμα γιατί μαζεύτηκαν πολλοί καλοί παίκτες εκεί, και αυτοί που δεν έφυγαν, ξενέρωσαν μεδαυτον. ποτε είναι όμως αργά. εάν την αναλάβει ο σωστός/οι σωστοί έχουν την πιθανότητα του λάχιστον να παίξουν ένα καλο, ανταγωνιστικό, αξιοπρεπείς game...

Προεπιλογή

Πω πω, τοσο πολυ σε ετσουξε καλε που σε διωξανε και μετα εμεις δεν σε δεχτεικαμε στην ΣνΣ ? αχου το....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο seven
    να στουκάρεις το στρατό σου σε ναταριους δεν είναι προς τιμή καμιας συμμαχίας. ότι και να πει, όσους στρατούς και να στουκάρει, η AoE βρίσκετε σε χαλια κατάσταση λόγο τις επιλογές και τις κίνησης του τέως αρχηγού τις o nekromantis. όχι μονο από άποψη δύναμης αλλα και εικόνα...την ρεζίλεψε την συμμαχία του σε όλο το server, και ο ίδιος ρόμπα. κρίμα γιατί μαζεύτηκαν πολλοί καλοί παίκτες εκεί, και αυτοί που δεν έφυγαν, ξενέρωσαν μεδαυτον. ποτε είναι όμως αργά. εάν την αναλάβει ο σωστός/οι σωστοί έχουν την πιθανότητα του λάχιστον να παίξουν ένα καλο, ανταγωνιστικό, αξιοπρεπείς game...
    Οι επιλογές και κινήσεις του αρχηγού μας ήταν πάντα σωστές, και ποτέ δεν τις αμφισβητήσαμε.
    Όντως έχουν μαζευτεί καλοί παίχτες, αλλά δυστηχώς για εσένα, κανείς δεν έχει ξενερώσει (μονο με εσένα). Νιώθουμε καλά, αγαπάμε τον Αρχηγό μας και του ευχόμαστε τα καλύτερα εκεί που θα πάει.
    Όσο για εσένα, χώνεψε το, είσαι ξένο σώμα, σε διώξαμε, δεν ασχολούμαστε μαζί σου, μην ασχολείσε μαζί μας. Την χολή σου βγάλτην αλλού.

Προεπιλογή

εσύ τώρα για όλη τι συμμαχία μιλάς? γιατί εγώ έχω ένα καρο διαλογους που λένε το αντίθετο.
    να τα λες αυτά προφανώς από τι στενή του κλίκα είσαι. οι πληροφορίες σου από τον ίδιο και όχι από όλους. πείτε ότι θέλετε, ότι και να πούνε 2-3 τσιράκια του, η αλήθεια δεν αλλάζει, και την αλήθεια την ξέρουν πολλοί. όσον για το "διώξιμο" μου ξέρουν πολλοί πως έφυγα από μονη μου, και πως με ζήτησαν πίσω. και επειδή ο νεκρομάντης δεν μπορούσε να καταπιεί την απόφαση τις δοίκησης να γυρίσω βρήκε τρόπο ( τα συνηθισμένα, ψέμμα, λάσπη, πριβέ δολοπλόκες) να παρακάμψει την διοίκηση. το forum είναι γεμάτο με post από πρώην σύμμαχοι που χάθηκαν από την συμμαχία σας λόγο τις κινήσεις του αρχηγού σας. είναι γεμάτο με σκολιά προς τις άτιμες κινήσεις του. το ότι δεν ασχολιεστε μαζί μου, μη το λες, το μετάλλιο αμυντικών χάρι εσάς υπάρχει. μην λες ότι άλλο οι knights και άλλο οι aoe, ο νεκρομάντης το ξεκαθάρισε...ότι άλλαξαν όνομα οι knights δεν σημαίνει πως δεν είναι ίδια με την aoe. πραγματικά, εύχομαι να μπορούν αυτοί που θα αναλάβουν να στρώσουν την aoe.

Σελίδα 1 από 73 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-12, 08:45
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές