Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 24

Θέμα: Καλή συνέχεια

Προεπιλογή

Πέρα απο όποιες τυχόν αντιπαραθέσεις στο Travian (παιχνίδι είναι) εύχομαι καλή θητεία και καλός πολίτης!

Προεπιλογή

Καλή θητεία και καλός πολίτης Πετράν.
    Είσαι απλά κορυφαίος. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα όσα μου έμαθες φέτος, αν και παίζω αρκετά χρόνια και σε αρκετές μεγάλες συμμαχίες, είναι η πρώτη φορά που συναντάω έναν Αρχηγό σαν και εσένα. Όλοι εκτός συμμαχίας να σε κατηγορούν, αλλά εσύ εκεί, να ασχολείσαι ξεχωριστά με τον κάθε έναν μας, και να μας βοηθάς όπως μπορείς. Να είσαι εκεί για εμάς μέρα νύχτα. Είσαι ο καλύτερος Αρχηγός που έχω συναντήσει, όχι από άποψη στρατηγικής, αλλά από άποψη ντομπροσύνης και προσπάθειας. Καλά να περάσεις, η ΑοΕ δεν θα είναι το ίδιο χωρίς εσένα

Κώσταντίνος

Το avatar του χρήστη galata gul
    Περιοχή
    pcfansnews

Προεπιλογή

Αντε και καλή θητεία Πετροοοο
    Κοίτα να περάσεις καλά,όσο αλλοπρόσαλο κι αν ακούγεται αυτό!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο για την ομάδα, θα μείνω σαν μέλος της μέχρι και την ημέρα της κατάταξης μου,31 Ιανουαρίου.
    Τα λέμε σε 9 μήνες !
    Τις καλημέρες μου

Προεπιλογή

Τις καλημέρες μου

Τωρα να σου πω οτι μας ελειψες...ψεματα θα πω...αντε καλος πολιτης και καλα μυαλα...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο swedsaab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα να σου πω οτι μας ελειψες...ψεματα θα πω...αντε καλος πολιτης και καλα μυαλα...
    Ε μην πεις ψέματα, δεν είναι πρέπον Χαίρομαι που δεν σου έλειψα, αλλιώς κάτι δεν θα πήγαινε καλά
    Ευχαριστώ για τις ευχές

Προεπιλογή

Καλός πολιτης και ευχομαι να αργησεις να αντιληφθεις οτι στο στρατο τελικα ξεκουραζεσε
    Αντε επιτελους γιατι το φορουμ εχει χασει λεβελ και ενδιαφερον, τουλαχιστον απο την δικη μου οπτικη.

Ηδη βλεπω ξεκινησες και συνεχιζεις ενα θεμα που γραφτηκε απο σενα με πρωταγωνιστη εσενα
    Ανυπομονω να συνεχισω να διαβαζω τα γνωστα σου θεματα με σεναριογραφο εσενα, πρωταγωνιστη εσενα, ΜΗ εσενα και κυρια συμμαχια στο σεναριο σου την συμμαχια σου
    ΥΓ. Θα ξαναμπεις MH?
    ΥΓ1. Aν ναι, ο thanosd θα συνεχισει η θα παραιτηθει?
    ΥΓ2. Μην στραβωνεις, πλακα κανουμε ....αν και μεσω πλακας, πολλες φορες λεγονται οι σοβαροτερες κουβεντες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 01-11-12 στις 20:53

Προεπιλογή

αχχααχχαχα, το ήξερα ότι θα επέστεφες, για να είμαι ηλικρινής για εσένα γράφτηκε το μήνυμα
    Όσο για την ερώτηση σου, ΜΗ δεν είμουν ποτέ. Αν ρωτάς αν θα ξανά μπω SMOD, τότε όχι, πήρα αρκετή δόση από δολοπλοκία Για τον thano που να ξέρω, ρώτα τον ίδιο η τον ixydaki
    Έλα τώρα, πάνε στον s2 και ξεκίνα κανά θέμα γιατί καλά τα είπες, έχει όντως χάσει lvl και ενδιαφέρον

Υ.Γ. Σκέφτηκα σοβαρά να έμπαινα στον server σαν "Εγωμάντης" όπως με είχες αποκαλέσει, αλλά δεν σε είδα πουθενά οπότε λέω τσάμπα θα το βάλω

Περιοχή
    Στα όρη, στ άγρια βουνά...

Προεπιλογή

Αδιόρθωτο το πουλί δεν χάνει ευκαιρία να σκαλίσει...καλός πολίτης Πέτρο ..τώρα αρχίζουν τα δύσκολα....

Προεπιλογή

αχχααχχαχα, το ήξερα ότι θα επέστεφες, για να είμαι ηλικρινής για εσένα γράφτηκε το μήνυμα
    Όσο για την ερώτηση σου, ΜΗ δεν είμουν ποτέ. Αν ρωτάς αν θα ξανά μπω SMOD, τότε όχι, πήρα αρκετή δόση από δολοπλοκία Για τον thano που να ξέρω, ρώτα τον ίδιο η τον ixydaki
    Έλα τώρα, πάνε στον s2 και ξεκίνα κανά θέμα γιατί καλά τα είπες, έχει όντως χάσει lvl και ενδιαφέρον

Υ.Γ. Σκέφτηκα σοβαρά να έμπαινα στον server σαν "Εγωμάντης" όπως με είχες αποκαλέσει, αλλά δεν σε είδα πουθενά οπότε λέω τσάμπα θα το βάλω
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο caverman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αδιόρθωτο το πουλί δεν χάνει ευκαιρία να σκαλίσει...καλός πολίτης Πέτρο ..τώρα αρχίζουν τα δύσκολα....
    Χαχαχααχαα...πρων και νυν μοντερατορας, ολοι στην παρεα μας. Ε! μιας και βρηκαμε παπα ας θαψουμε 5-6 λοιπον
    Μεγαλη μου τιμη Πετρο που εγραψες το μνμα για παρτυ μου, η για να με σκαλισεις οπως αναφερει και ο αντικαταστατης σου caverman. Βεβαια ωσαν γνησιος αντικειμενικος μοντερατορας ειδε το δικο μου σκαλισταρι μονο

Anyway,

Παροτι εχω γραψει και εχω γραψει για παρτυ σου, αρχιζω να ανησυχω γιατι μου εχεις γινει συμπαθεις. Παροτι σε σκαλιζω τοσο καιρο σπανια χανεις το χιουμορ και τις αντοχες σου και ομολογουμενως οταν τυχαινε και εχανες τις αντοχες σου, ηταν ανθρωπινο μιας και ειχαν προηγηθει χοντρες πατατιες, απο σενα η την συμμαχια σου.
    Τεσπα....
    Στον σ2 οπως και σε αλλους σερβερ δεν εχω λογω να γραψω. Προς το παρον τουλαχιστον. Τα κοκορακια πλεον σταματησαν να κοκοριζουν, οσο ακομα ειναι νωπες οι μνημες απο το προηγουμενο σ2, οπου οι κοτες το σκασαν Και οπως θα γνωριζεις αν παρακολουθεις national geografic οι κοτες ειναι οι τροφη του γυπα (caverman μην βαλεις ΧΧΧΧΧΧΧΧ οπως συνηθιζεις, δεν εβρισα κανενα )
    Οσο για το thanosd ρωταω εσενα το φιλο του. Εισαι ο μονος που εχει τα κοτσια και μου μιλαει, ο thanosd οταν με διαβαζει κανει τη δουλεια του μοντερατορα σε αλλα ποστ και βαζει να απαντουν γιαυτον τις κοπελες τις συμμαχιας του
    οσο για τον Ιξυδακη!!!! Αυτουνου δεν του μιλαω. Οποτε του εχω μιλησει, η εχω δημιουργησει διαλογο στο φορουμ με πρωταγωνιστη την αφεντια του εχω βρεθει κλειδωμενος Οποτε αστο καλυτερα, μακρυα και αγαπημενοι

YΓ. Το εγωμαντης μην το χρησιμοιησεις, θα σου ζητησω πνευματικα δικαιωματα
    ΥΓ1.Αληθεια δεν μας ειπες και τιποτα για τον εαυτο σου!!!
    ΥΓ2. caverman επειδη εισαι και παρεξηγησιαρης, μην με περνεις σοβαρα, πλακα κανω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 02-11-12 στις 21:50

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Καλή Αρχή...
    By lizard in forum Αρχείο Server 3 (4)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-11, 05:59
  2. ~S~AINTS FALLEN (συνέχεια)
    By hyperlite in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-11, 17:19
  3. καλή αρχή
    By otto in forum Αρχείο Server 3 (3)
    Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-11, 14:58
  4. Καλή αρχή
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 5
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-10, 13:00
  5. Καλή συνέχεια
    By Ever dream in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-10, 23:26

Δικαιώματα - Επιλογές