Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 29

Θέμα: O server τελείωσε - απολογισμός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anagno Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε συ Γιώργο, είσαι σκεπτόμενο άτομο, και αυτό το ξέρω, αλήθεια όμως ήταν τόσο φοβερό κατόρθωμα να σπάτε τους sharks όταν ξέρατε οτι ολες οι άμυνες είχαν πάει στα θαυματα; Μιλάμε για μια συμμαχία 1/5 απο την δικιά σας με πάρα πολλά παρατημένα acc, τι περιμένατε λοιπόν να κάνουμε, και πάλι αρκετοί στρατοί στουκαραν πάνε στον Indian και στον periptosi που τα παιδια το παλευανε μόνοι τους.
    Κάνανε καλή δουλειά όντως, ο indian και ο periptosi και μας κάνανε σοβαρή ζημιά. Αυτούς είχαμε στο τεταρτημόριό μας, αυτούς χτυπούσαμε, στο +/+ οι πρώην x-legion χτυπούσαν άλλους.

Επειδή αναφέρεσαι σε αυτό που έγινε με τους sharks, δεν ξερω ποιός ηταν υπεύθυνος στην διπλωματία τότε, αλλα να σου θυμήσω τις πόσες ενέργειες είχαμε κάνει για να γινουμε δικό σας wing για να μην ειμαστε 20 ατομα μεσα σε μια συμμαχία που την βαράνε 100? Δεν έπρεπε κάτι να κάνουμε;

Σαφώς και επρεπε, επείδη εσεις δεν μας θέλατε, (ειμασταν και δίπλα σας μην ξεχνας) για δικους σας λόγους, πιθανων για να μας ξεσκίσετε στο μέλλον αναγκαστήκαμε και γιναμε wing των Tf.
    Απ' ότι καταλαβαίνω ήσουν στους TF-Sharks. Δες λίγο και τη δική μας πλευρά, να χτυπιόμαστε μαζί σας και να είμαστε έτοιμοι να σας ρημάξουμε τα μισά χωριά, και τελευταία στιγμή να μπαίνουν οι TF στη μέση, κι ενώ έχουμε χάσει στρατούς πάνω σας να σας κάνουν wing, χωρίς να μας ρωτήσουν καν. Από τη δική σας πλευρά η διπλωματία σας ήταν άψογη, η κίνηση όμως των TF, με τον τρόπο που έγινε ήταν απερίγραπτη, κι από τότε ορισμένοι από εμάς σπαστήκαμε άσχημα με τους υποτιθέμενους συμμάχους μας.

Πλάκα μας έκανε, και μας δούλευε, και ποτέ δεν μας εμπιστευθήκατε, αλλα κατα τα άλλα εμείς είμαστε οι σκάρτοι σύμμαχοι Γιώργο έτσι;
    Δεν σας εμπιστευτήκαμε αλλά δεν θα κάναμε κίνηση εναντίον των TF, κι όσο κι αν διαφωνούσαμε κάποιοι, θα κρατούσαμε το συνασπισμό μέχρι το τέλος αν δεν τον σπάγατε με τον τρόπο που έγινε.

Και ακούστε και κάτι ενδιαφέρον, αυτό που έγινε με την στούκα σας στο χωριό των αρχαίων, και θα μιλήσω ανοιχτά και καθαρά, δεν εχω λόγο εξάλλου να πω ψέματα πλέον, το παιχνίδι τελείωσε, δεν ήταν ούτε ιδέα την Μαιριλην, αλλα ούτε υλοποίηση της οσο και αν σας ακουγεται περίεργο αυτό. Φοβερο; Βέβαια ναι, εκεινη τα άκουσε και τα ακούει όλα, γιατι σαν γνήσια αρχηγός παίρνει στις πλάτες της τα πάντα.
    Δεν έχω λόγο να μην πιστέψω ότι μου λες την αλήθεια, όπως νομίζεις ότι είναι. Εκτός από τις αναφορές να χτυπάει ο λογαριασμός Lorelei, και οι λογαριασμοί beowolf και ielerol στο συγκεκριμένο χωριό που οργανώθηκε η στούκα, υπάρχουν και συζητήσεις στο skype για το πως οργανώθηκε η συγκεκριμένη στούκα. Εκτός αν οι sitter της Μαίρυλιν είχαν και πρόσβαση στο προσωπικό της skype.

Τιμη σου και καμάρι σου που τίμησες έτσι την συμμαχία σου και μακάρι να είχα σύμμαχο σαν εσένα αλλα μιλάς για ρουφιανά και... κάτι άλλο το οποιο εσβησε ο SMOD (γιατί αραγε) οταν εσύ ο ίδιος παραδέχεσαι οτι ποτέ δεν μας εμπιστευτήκατε και οτι μας δουλευατε ψιλό γαζί. Φάσκεις και αντιφάσκεις φίλτατε.
    Ξαναλέω ότι οι επιλογές μας ήταν αποτέλεσμα συνολικών αποφάσεων του επιτελείου. Η δική μου προσωπική άποψη και του Κώστα μπορεί να ήταν διαφορετικές (ότι πρέπει να σπάσουμε μαζί σας), συνολικά όμως στο επιτελείο αποφασίστηκε να κρατήσουμε τον συνασπισμό, να συμμετέχουμε μόνο με fake επιθέσεις στους VLS και να σπάσουμε με TF μόνο αν πραγματικά αποδειχτεί ότι θα στραφούν και εναντίον μας, αφού ρημάξουν τους VLS για να πάρουν τον server. Δεν φάσκω και αντιφάσκω. Εγώ κι ο Κώστας δεν σας εμπιστευόμασταν, η απόφαση του επιτελείου ήταν να συνεχίσουμε μαζί σας. Απλό.
    zouli84-George
    R.X.L.
    Ένας απ' τους παιχταράδες της TF:
    http://www.travian-reports.net/gr/report/302298979e9

Προεπιλογή

Δεν έχω λόγο να μην πιστέψω ότι μου λες την αλήθεια, όπως νομίζεις ότι είναι. Εκτός από τις αναφορές να χτυπάει ο λογαριασμός Lorelei, και οι λογαριασμοί beowolf και ielerol στο συγκεκριμένο χωριό που οργανώθηκε η στούκα, υπάρχουν και συζητήσεις στο skype για το πως οργανώθηκε η συγκεκριμένη στούκα. Εκτός αν οι sitter της Μαίρυλιν είχαν και πρόσβαση στο προσωπικό της skype.
    Δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε την συζήτηση, σου ειπα τις απόψεις μου, μου είπες και εσύ τις δικές σου.

Ξαναλέω όμως, η στούκα αυτή οργανώθηκε και υλοποιήθηκε απο άλλο άτομο της TF ως τρόπος άμυνας σε σύμμαχο που δεχόταν επίθεση με αρχηγούς, χωρίς αυτό βεβαια να σημαίνει οτι εμεις στην ηγεσία δεν είχαμε γνώση. Αν θέλεις το πιστευεις.

Προεπιλογή

Ζούλι δεν είμαι όπως εσύ και γι' αυτό βαριέμαι να κάθομαι να κάνω quote 50 κατεβατά χωρισμένο σε 150 τμήματα.

Θα σου πω μόνο μερικά πράγματα...ο σ4 είχε ελάχιστους παίκτες.....πόσα χάμερ νομίζεις ότι υπήρχαν???? όταν κάνατε εσείς τις *λογοκρισία* περιμένατε να μην αντιδράσουμε?? ή μήπως μας περνούσατε για τόσο άμπαλους ώστε να μην καταλαβαίνουμε αυτά που έλεγε η ηγεσία σας πως είχατε λογαριασμό στην VLS?? εμείς δεν ήμασταν κοιμησμένοι.....εάν θέλατε κοιμησμένους για συμμάχους σας τότε σε λάθος σημείο πήγατε....

ΥΓ. αλήθεια, ο kostas82 είχε άλογα τώρα στο τέλος ή ξενέρωσε και έβγαζε μόνο πεζικό?
    dennia7
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

ωραίος.......πες μας εσύ τι κατάφερες γιατί εμείς οι άμπαλοι κάναμε τον σέρβερ από μια βδομάδα ένα μήνα +...τα βάλαμε με τα 2/3 του σέρβερ, και οδηγήσαμε ένα σωρό στρατιές πάνω μας.....σημείωσε ότι όταν δεν σε ενδιαφέρει κάποιος ή δεν τον φοβάσαι δεν στέλνεις χάμερ πάνω του...
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    Προσωπική Ιστοσελίδα:

Προεπιλογή

εσύ ρε PROFESSIONAL ποιός είσαι στο παιχνίδι????? βλέπεις όλοι εδώ μιλάμε επώνυμα..εσύ τι φοβάσαι?? έλα πέστο...

ΥΓ. Ζουλί..ξέχασα να σου πω πιο πριν....αν δεν παίζαμε ξύλο και είχαμε περισσότερα χάμερ θα ψάχνατε για σχέδιο και δεν θα βρίσκατε......και ξέρω πολλά άτομα που είναι ικανοί να το κάνουν αυτό, αλλά απλά δεν είχαν φέτος την διάθεση να το κάνουν...
    Προσωπική Ιστοσελίδα:

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζούλι δεν είμαι όπως εσύ και γι' αυτό βαριέμαι να κάθομαι να κάνω quote 50 κατεβατά χωρισμένο σε 150 τμήματα.

Θα σου πω μόνο μερικά πράγματα...ο σ4 είχε ελάχιστους παίκτες.....πόσα χάμερ νομίζεις ότι υπήρχαν???? όταν κάνατε εσείς τις *λογοκρισία* περιμένατε να μην αντιδράσουμε?? ή μήπως μας περνούσατε για τόσο άμπαλους ώστε να μην καταλαβαίνουμε αυτά που έλεγε η ηγεσία σας πως είχατε λογαριασμό στην VLS?? εμείς δεν ήμασταν κοιμησμένοι.....εάν θέλατε κοιμησμένους για συμμάχους σας τότε σε λάθος σημείο πήγατε....

ΥΓ. αλήθεια, ο kostas82 είχε άλογα τώρα στο τέλος ή ξενέρωσε και έβγαζε μόνο πεζικό?
    dennia7
    Σαφώς και δεν υπήρχαν αρκετά χάμερ. Αφού τα ρίξατε όλα ... όλα όμως στο δικό μας θαύμα. 3 ήταν αρκετά για να ρίξουν το παγκόσμιο θαύμα στο μηδέν και ρίξατε 20 (τέτοιο κόλλημα πια να μην πάρουμε εμείς τον server). Οπότε αποδείξατε από μόνοι σας αν είστε άμπαλοι ή όχι. Γιατί αν κρατούσατε κανένα χαμεράκι παραπάνω ίσως σας δινόταν η ευκαιρία να ανεβάσετε τα δικά σας θαύματα.

ΥΓ. Άλογα δεν ξέρω αν είχε, καταπέλτες πάντως είχε και τους έστελνε χωρίς στρατό στην πρωτεύουσα της Μαίρυλιν, και της γκρέμιζε τα κτίρια 2-2, όπως κι εγώ. Αλήθεια, ξενέρωσε τόσο πολύ που τα παράτησε, αρχηγός πράμα, πριν τελειώσει ο server? Η μαζί με τα χάμερ ξεμείνατε κι από άμυνες, γιατί και τα θαύματα άδεια ήταν.
    ΥΓ2. Πραγματικά υπήρχαν αρκετοί καλοί παίχτες στην TF, υπήρχαν όμως και μερικοί πραγματικά άμπαλοι που αμαυρώνουν τη φήμη αυτής της ένδοξης συμμαχίας (βλέπε υπογραφή).
    zouli84-George
    R.X.L.

Προεπιλογή

Το TF σημαίνει The Farmers?

Προεπιλογή

Ton Fagame σημαίνει ... και πόνεσε
    zouli84-George
    R.X.L.

Προεπιλογή

Σαφώς και δεν υπήρχαν αρκετά χάμερ. Αφού τα ρίξατε όλα ... όλα όμως στο δικό μας θαύμα. 3 ήταν αρκετά για να ρίξουν το παγκόσμιο θαύμα στο μηδέν και ρίξατε 20 (τέτοιο κόλλημα πια να μην πάρουμε εμείς τον server). Οπότε αποδείξατε από μόνοι σας αν είστε άμπαλοι ή όχι. Γιατί αν κρατούσατε κανένα χαμεράκι παραπάνω ίσως σας δινόταν η ευκαιρία να ανεβάσετε τα δικά σας θαύματα.
    δηλαδή με λίγα λόγια μου λες ότι σε 3,5+Μ άμυνα με 3 χάμερ καθαρίζεις...

ΥΓ. Άλογα δεν ξέρω αν είχε, καταπέλτες πάντως είχε και τους έστελνε χωρίς στρατό στην πρωτεύουσα της Μαίρυλιν, και της γκρέμιζε τα κτίρια 2-2, όπως κι εγώ. Αλήθεια, ξενέρωσε τόσο πολύ που τα παράτησε, αρχηγός πράμα, πριν τελειώσει ο server? Η μαζί με τα χάμερ ξεμείνατε κι από άμυνες, γιατί και τα θαύματα άδεια ήταν.
    ποιό το νόημα να κοιτάζεις τον εαυτό σου όταν έχεις ΠΘ και άλλωστε .....τι παράδειγμα θα δώσεις στους συμμάχους σου όταν κοιτάς να καλύψεις τα χωριά σου????
    τα Θαύματα ήταν όντως άδεια...μετά από 200 επιθέσεις καιρός ήταν να αδειάσουν και αυτά
    ΥΓ. αλλήθεια....να ρωτήσω.....γιατί τις τελευταίες ώρες μπερδευτήκατε όλοι και τις επιθέσεις τις στέλνατε στον periptosi?? τα WW της TF τα έχει η Μαίρυλιν ο periptosi είχε το WW της Sharks
    ΥΓ2. Πραγματικά υπήρχαν αρκετοί καλοί παίχτες στην TF, υπήρχαν όμως και μερικοί πραγματικά άμπαλοι που αμαυρώνουν τη φήμη αυτής της ένδοξης συμμαχίας (βλέπε υπογραφή).
    εκείνο τον καιρό δεν είχα ανιχευτές.....τι ήθελες να κάνω???? είπα να στείλω κάτι επιθετικά που είχα και μου τρώγανε το στάρι....
    ΥΓ. συνεχίζω να αναρωτιέμαι που ήταν οι ανιχευτές από τα http://www.travian-reports.net/gr/re...f2,310967ca33c ????

omorfantramoyyyyy

oratie-denia7 o efialtis sas eime xaxaxa omorfantra moyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    μάλλον είσαι ένας σπασμένος....δεν εξηγείται αλλιώς....στο επόμενο post σου προς εμένα ή θα γράφεις το ονοματάκι σου στο παιχνίδι ή θα μιλάς μόνος σου
    dennia7
    Προσωπική Ιστοσελίδα:

Προεπιλογή

Καλησπέρα και απο εμενα.ενας ακόμη σερβερ τελείωσε και εγω σαν ενας παρατιρητης που μπηκε 2 μηνες μετα χωρις την κλασικη μου παρεα και αγνωστος στους αγνωστους εβγαλα αρκετα χρησιμα συμπερασματα.μπηκα στους TF μια συμαχια δημοκρατικοτατη με άτομα που το ηξεραν το αντικημενο καλά.μια πραγματικα υπεροχη παρεα που αν μη τι αλο την υδρωσε την φανελα.μια συμαχια που δεν εκανε πολιτικη και επαιξε ενα game ετσι όπως αρμοζει σε μια μεγαλη συμαχια.ενα μεγαλο μπραβο αξίζει σε ολα τα παιδιά που παρατησαν δουλιες και οικογενειες για να σιταρουν θαυματα η για να στειλουν εστω ενα σταράκι και αυτο ισχυει για ολες τις συμαχιες.ας παμε ομως και στα ονοματα τωρα.λορελει-μια ακρως παρεξιγημένη κυρία αλλα στην ουσια ενας υπεροχος ανθρωπος.για το γκειμ νομηζω πωσ δεν ενδεχοντε αμφισβητιση οι ικανοτητες της.πανος-παναη απλα τιμή μου που σε γνωρησα.πολιτισμενο,εξυπνο και κυριως ευγενικο παλικαρι.εμορφια-μορφουλα μου να ειχαμε 10 σαν και εσενα.εισαι απλα υπεροχη.και για το τελος κραταω εναν ανθρωπο που ειταν πισω απο τις κουρτινες και ειταν παντου και παντα ο φυλακας αγγελος της συμαχίας, η κατερηνουλα μας (κικα).ενα τεραστιο ευχαρηστώ κατερινιω απο ολους μας.τωρα μια συμβουλη απο εμενα.μην βιαζεστε να βγαζετε συμπεράσματα για ατομα που δεν γνωριζετε απο αυτα που διαβαζετε η εχετε ακουσει απο εδω και απο εκει.φιλια σε ολους σας στα μουτρα!!!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tyf2(diaoo) : 29-01-12 στις 23:48

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Τελείωσε....
    By alinaki in forum Αρχείο Speed 9
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-13, 02:15
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-11, 14:34
  3. Πολύτιμα - Απολογισμός
    By Skorp_Monk in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-11, 03:15
  4. Μικρός απολογισμός - SP
    By Komios in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-11, 00:28

Δικαιώματα - Επιλογές