Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 29 από 29

Θέμα: O server τελείωσε - απολογισμός

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδή με λίγα λόγια μου λες ότι σε 3,5+Μ άμυνα με 3 χάμερ καθαρίζεις...

ποιό το νόημα να κοιτάζεις τον εαυτό σου όταν έχεις ΠΘ και άλλωστε .....τι παράδειγμα θα δώσεις στους συμμάχους σου όταν κοιτάς να καλύψεις τα χωριά σου????
    τα Θαύματα ήταν όντως άδεια...μετά από 200 επιθέσεις καιρός ήταν να αδειάσουν και αυτά
    ΥΓ. αλλήθεια....να ρωτήσω.....γιατί τις τελευταίες ώρες μπερδευτήκατε όλοι και τις επιθέσεις τις στέλνατε στον periptosi?? τα WW της TF τα έχει η Μαίρυλιν ο periptosi είχε το WW της Sharks

εκείνο τον καιρό δεν είχα ανιχευτές.....τι ήθελες να κάνω???? είπα να στείλω κάτι επιθετικά που είχα και μου τρώγανε το στάρι....
    ΥΓ. συνεχίζω να αναρωτιέμαι που ήταν οι ανιχευτές από τα http://www.travian-reports.net/gr/re...f2,310967ca33c ????

dennia7
    1. Στη φάση που ρίξατε 20 χάμερ στο δικό μας θαύμα (0/21) είχαμε ένα εκατομμύριο αμυντικά και τα θαύματα πέφτανε σαν τραπουλόχαρτα. 3 χάμερ ήταν αρκετά για να ρίξουν το θαύμα. Τα υπόλοιπα 17 χάμερ τα χαραμίσατε για να ρίξετε αποθήκες. Αυτό το κάνεις όταν είναι το μόνο θαύμα που σε απειλεί, ή αν έχεις αρκετά χάμερ έτοιμα να ρίξουν τα άλλα 4 θαύματα που ανεβαίνανε.
    2. Ανιχευτές και αμυντικά δεν είχε νόημα να έχουμε στα χωριά με τα σχέδια. Σε περίπτωση ανάγκης μπορούσαμε να στήσουμε άμυνα σε ένα 2ωρο. Στη χειρότερη και να χάναμε 1-2 σχέδια είχαμε 6 συνολικά στη VRX, οπότε μικρό το κακό.
    3. Άμυνες προφανώς δεν είχατε ούτε για δείγμα στο τέλος, ούτε στα θαύματα ούτε στα αντικείμενα. Η πρωτεύουσα της Μαίρυλιν είχε τον μοναδικό αρχιτέκτονα (x5) με επιρροή και στα 3 θαύματα, δεν αφορούσε μόνο τον δικό της λογαριασμό. Ήμουν 9 ώρες μακριά με κατας από την πρωτεύουσά της, πήγα και ήρθα 2 φορές, της πήρα το αντικείμενο και της ισοπέδωσα το χωριό. Μέσα σε ένα 24ωρο δεν μπήκε ούτε ένα αμυντικό μέσα. Ο μηδενισμός των θαυμάτων σας πλέον ήταν εύκολη υπόθεση χωρίς τον αρχιτέκτονα με μέτρια χαμεράκια, οπότε αν η Μαίρυλιν ήταν online τις τελευταίες 2 μέρες και άφησε αυτές τις επιθέσεις να περάσουν έτσι, μάλλον προσβάλλει τους συμμάχους της που της στάθηκαν τόσους μήνες.
    4. Οι επιθέσεις στον periptosi γίνανε κατ' αρχήν γιατί και τα 3 θαύματά σας καθώς και των ΑΡΧΑΙΩΝ ήταν στο μηδέν και δεν είχε νόημα να στείλουμε άλλο στρατό. Κυρίως όμως γιατί αρκετοί σύμμαχοί μου θέλανε από καιρό να τον σπάσουνε, έτσι για το ******.

Υ.Γ. Μάλλον δεν πήρες χαμπάρι ότι σήμερα το πρωΐ χάσατε ένα από τα 3 θαύματα από κατάκτηση με γερουσιαστές. Οπότε αντί να αναρωτιέσαι γιατί δεν είχαμε ανιχνευτές/άμυνες στα σχέδια, καλύτερα να αναρωτιέσαι πού ήταν οι άμυνες των TF...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zouli84 : 30-01-12 στις 00:03
    zouli84-George
    R.X.L.
    Ένας απ' τους παιχταράδες της TF:
    http://www.travian-reports.net/gr/report/302298979e9

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zouli84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Στη φάση που ρίξατε 20 χάμερ στο δικό μας θαύμα (0/21) είχαμε ένα εκατομμύριο αμυντικά και τα θαύματα πέφτανε σαν τραπουλόχαρτα. 3 χάμερ ήταν αρκετά για να ρίξουν το θαύμα. Τα υπόλοιπα 17 χάμερ τα χαραμίσατε για να ρίξετε αποθήκες. Αυτό το κάνεις όταν είναι το μόνο θαύμα που σε απειλεί, ή αν έχεις αρκετά χάμερ έτοιμα να ρίξουν τα άλλα 4 θαύματα που ανεβαίνανε.
    2. Ανιχευτές και αμυντικά δεν είχε νόημα να έχουμε στα χωριά με τα σχέδια. Σε περίπτωση ανάγκης μπορούσαμε να στήσουμε άμυνα σε ένα 2ωρο. Στη χειρότερη και να χάναμε 1-2 σχέδια είχαμε 6 συνολικά στη VRX, οπότε μικρό το κακό.
    3. Άμυνες προφανώς δεν είχατε ούτε για δείγμα στο τέλος, ούτε στα θαύματα ούτε στα αντικείμενα. Η πρωτεύουσα της Μαίρυλιν είχε τον μοναδικό αρχιτέκτονα (x5) με επιρροή και στα 3 θαύματα, δεν αφορούσε μόνο τον δικό της λογαριασμό. Ήμουν 9 ώρες μακριά με κατας από την πρωτεύουσά της, πήγα και ήρθα 2 φορές, της πήρα το αντικείμενο και της ισοπέδωσα το χωριό. Μέσα σε ένα 24ωρο δεν μπήκε ούτε ένα αμυντικό μέσα. Ο μηδενισμός των θαυμάτων σας πλέον ήταν εύκολη υπόθεση χωρίς τον αρχιτέκτονα με μέτρια χαμεράκια, οπότε αν η Μαίρυλιν ήταν online τις τελευταίες 2 μέρες και άφησε αυτές τις επιθέσεις να περάσουν έτσι, μάλλον προσβάλλει τους συμμάχους της που της στάθηκαν τόσους μήνες.
    4. Οι επιθέσεις στον periptosi γίνανε κατ' αρχήν γιατί και τα 3 θαύματά σας καθώς και των ΑΡΧΑΙΩΝ ήταν στο μηδέν και δεν είχε νόημα να στείλουμε άλλο στρατό. Κυρίως όμως γιατί αρκετοί σύμμαχοί μου θέλανε από καιρό να τον σπάσουνε, έτσι για το ******.
    1. εσείς χρειαστήκατε 20 χάμερ για την τελευταία επίθεση στο θαύμα μας..και μάλιστα στείλατε και τους στρατούς σας τους μεγάλους......
    2.αν ήταν όπως παλαιότερα ο σέρβερ και με 400κ άμυνες μέσα θα φοβόσασταν...... ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΝΙΧΕΥΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ????? ΟΥΤΕ??? τον σέρβερ τον πήρατε κυρίως λόγω έλειψης δικών μας στρατών....
    3.δεν θέλεις να ξέρεις τι άμυνες είχαμε.... ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ!!! άμυνες υπήρχαν πολλές......απλά είπαμε..βρίσκονταν στο WW Sharks
    τα αντικείμενα τι να τα κάναμε?? ο σέρβερ τελείωνε
    4.καταλάβατε τίποτα?
    dennia7
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. εσείς χρειαστήκατε 20 χάμερ για την τελευταία επίθεση στο θαύμα μας..και μάλιστα στείλατε και τους στρατούς σας τους μεγάλους......
    2.αν ήταν όπως παλαιότερα ο σέρβερ και με 400κ άμυνες μέσα θα φοβόσασταν...... ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΝΙΧΕΥΤΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ????? ΟΥΤΕ??? τον σέρβερ τον πήρατε κυρίως λόγω έλειψης δικών μας στρατών....
    3.δεν θέλεις να ξέρεις τι άμυνες είχαμε.... ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ!!! άμυνες υπήρχαν πολλές......απλά είπαμε..βρίσκονταν στο WW Sharks
    τα αντικείμενα τι να τα κάναμε?? ο σέρβερ τελείωνε
    4.καταλάβατε τίποτα?
    dennia7
    1. Ναι, ρίξαμε 20 χάμερ γιατί είχαμε άλλα τόσα αν πάει κάτι στραβά. Με 19000 ιμπεριανούς, 9000 caesaris και 4000 καταπέλτες έμεινα εγώ (και 35000 αμυντικά), κρίμα που πήγαν χαμένα.
    2. Δεν κερδίζεις server με ανιχνευτές. Σου ξαναλέω, τον server κερδίζει η συμμαχία που ανεβάζει θαύμα και δεν έχει ικανούς αντιπάλους με κουράγιο και στρατούς να το ρίξουν.
    3. Δεν θέλω να ξέρω, η αλήθεια είναι αυτή, μπορώ να φανταστώ όμως. Δεν έχει να κάνει με τα αντικείμενα. Ούτε έχει κανένα νόημα που πήρα τον αρχιτέκτονα. Ούτε θα είχε καμία διαφορά αν τα θαύματά σας κλείνανε στο επίπεδο 10 αντί για το μηδέν.
    4. Η ουσία είναι ότι η TF ξεφτιλίστηκε εντελώς τις τελευταίες 2 μέρες. Για μας ήταν η απόλυτη δικαίωση μετά τα σκηνικά που γίνανε όσο ήμασταν σύμμαχοι. Οι πραγματικοί μας σύμμαχοι κερδίσαν τον server με τη δική μας βοήθεια, γεγονός που μας κάνει κι εμάς νικητές, κι αυτό, μαζί με την πλήρη ξεφτίλα της TF, μας αρκεί. Εσείς, που παίξατε ένα τόσο βρώμικο παιχνίδι όλου αυτούς τους μήνες, καταλάβατε τίποτα?
    zouli84-George
    R.X.L.
    Ένας απ' τους παιχταράδες της TF:
    http://www.travian-reports.net/gr/report/302298979e9

Προεπιλογή

ΥΓ. Άλογα δεν ξέρω αν είχε, καταπέλτες πάντως είχε και τους έστελνε χωρίς στρατό στην πρωτεύουσα της Μαίρυλιν, και της γκρέμιζε τα κτίρια 2-2, όπως κι εγώ. Αλήθεια, ξενέρωσε τόσο πολύ που τα παράτησε, αρχηγός πράμα, πριν τελειώσει ο server? Η μαζί με τα χάμερ ξεμείνατε κι από άμυνες, γιατί και τα θαύματα άδεια ήταν.

4. Η ουσία είναι ότι η TF ξεφτιλίστηκε εντελώς τις τελευταίες 2 μέρες. Για μας ήταν η απόλυτη δικαίωση μετά τα σκηνικά που γίνανε όσο ήμασταν σύμμαχοι. Οι πραγματικοί μας σύμμαχοι κερδίσαν τον server με τη δική μας βοήθεια, γεγονός που μας κάνει κι εμάς νικητές, κι αυτό, μαζί με την πλήρη ξεφτίλα της TF, μας αρκεί. Εσείς, που παίξατε ένα τόσο βρώμικο παιχνίδι όλου αυτούς τους μήνες, καταλάβατε τίποτα?
    Υ.Γ. Μάλλον δεν πήρες χαμπάρι ότι σήμερα το πρωΐ χάσατε ένα από τα 3 θαύματα από κατάκτηση με γερουσιαστές. Οπότε αντί να αναρωτιέσαι γιατί δεν είχαμε ανιχνευτές/άμυνες στα σχέδια, καλύτερα να αναρωτιέσαι πού ήταν οι άμυνες των TF...
    Ρε συ Γιώργο εκτίθεσαι... ειναι σοβαρά πράγματα τώρα αυτά; Αυτό σε πειράζει δηλαδή που τις δύο τελευταίες μέρες το παρατήσαμε;

Συγχαρητήρια σε εσένα και την συμμαχία σου που καταφέρατε τόσα πολλά.... τις δυο τελευταίες μερες του σέρβερ;;; Για τον θεό ρε Γιώργο...

Α ειναι έτσι γιατι δεν ερχόσουν πιο νωρίς; Ειχες να φοβηθείς κάτι; Οχι Απλά εισαι κότα, και μονο τις τελευταίες μέρες είρθες που δεν ηταν κανείς μέσα στο acc γιατί το παιχνίδι είχε ουσιαστικά τελειώσει...

Αν θες να μάθεις εγώ μπήκα σήμερα στο acc και της είπα οτι το έχουν κάνει θερινό σινεμά και γελάγαμε, γιατι ποια δεν ειχε κανένα νόημα οταν το θαυμα ήταν στο 99 με πατημένο το 100.

Τουλάχιστον εχε λίγη αξιοπρέπεια να μην μιλάς για ξεφτύλα εσύ και η συμμαχία σου, γιατι δεν υπύρχε κανένας λόγος να κάτσουμε να ασχοληθούμε να βγάλουμε άμυνες στα απομινάρια σας, το παιχνίδι είχε και τελειώσει, δεν μπορείς να λες οτι η τφ ξεφτυλίστικε τις δύο τελευταίες μέρες, παίζουμε εναν χρόνο τώρα και κάποιοι εχουν κουραστεί υπερβολικά πολύ για να κάθονται να βγάζουν άμυνες σε χαζοστρατούς που έμειναν. Στο κάτω κάτω αυτό εχει σημασία; Το τι κάνατε τις 2 μέρες ή τι κάνατε εναν χρόνο; Γιατί σε ακουω να υπερυφανευεσαι και να εκτίθεσαι ξαναλεω μονο για αυτα που κανατε τις δύο τελευταίες μέρες όταν το παιχνίδι δεν είχε κανενα απολύτως νόημα. Μίλαγα με τον τάκη στο skype και του έλεγα "τώρα θα δεις αλήτη σου στέλνω και 300 πραιτώρια απο αυτό το χωριο" και μου έλεγε οτι θα μου βγάλει σφήνες, ελπιζω να τα σταυρωσες πριν φύγουν κλπ.

Επίσης δώσε ένα τέλος σε όλο αυτό το ξεκατίνιασμα εδω μέσα... μπορεί να "Τον φαγαμε και να πόνεσε" τουλάχιστον εμείς παίξαμε ξύλο, δεν παίζαμε τις κουμπάρες έναν χρόνο για να βγούμε στο τέλος να κλαίμε να γκρινιάζουμε σαν τις κατίνες, και να κοκορευόμαστε για το τι πετύχαμε τις δύο τελευταίες μέρες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Anagno : 30-01-12 στις 01:29

Προεπιλογή

anagno είσαι θεός ΤΕΛΟΣ
    ευχαριστώ την Μαίρ. και τον Πάνο ματζ που μου έμαθαν το παιχνίδι
    θα τα ξαναπουμε σε αλλους server (που θα έχω και περισσότερο χρόνο )
    τα συγχαρητήρια μου στους VLS αλλά και στην συμμαχία μου την TF
    για άλλους απλα δεν σχολιάζω γιατι δεν θέλω να δώσω αξία σε κάποιους που δεν το αξίζουν.

Περιοχή
    patra

Προεπιλογή

Και ενώ λέγαμε άντε να τελειώσει να ησυχάσουμε, τέλειωσε και δεν ησυχάζουν οι κομπλεξικοί με τίποτα.
    Τέλος πάντων. Συγχαρητήρια στον συνασπισμό vrx για την νίκη, είτε την άξιζαν είτε όχι αυτοί κατέκτησαν τον server και πρέπει να τους συγχαρούμε.
    s1 - saley13
    s4 - Chrisal

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Καλημερα Καλησπερα και καληνυχτα σας!

Ενας σερβερ οπου βιωσαμε το μεγαλυτερο μανιπιουλάρισμα Ever - με συντονισμενες εχθρικες επιθεσεις να ακυρωνονται ...

Ενας σερβερ όπου οντως η διπροσωπεια θριαμβευσε....

Ενας σέρβερ οπου η ''φαινομενικα και στα χαρτια πιο δυνατη'' συμμαχια του σερβερ όπως καποιος περιγραφει πιο πανω εχασε....

Η αληθεια ειναι κάπου στη μέση...

Οντως στα χαρτια η ΤF ήταν πιο δυνατή...
    Ενω αποτελεσαμε το 10-12% του σερβερ ειχαμε τα περισσοτερα αντικειμενα, βγαλαμε ωραια πλανα επιθεσεων ( χαρη στην ευφυεστατη Mairylin),
    βγαλαμε την μεγαλυτερη άμυνα του σερβερ (χάρη στα παιδια που ανιχνευαν συνεχως) και ολα αυτα χωρις την παραμικρη βοήθεια απο κανενα συμμαχο μας...!!!!!!!!!!!!

Ναι οι συμμαχιες όλες ήταν στα χαρτια και μόνο!

Απο την αρχη το παιχνιδι είχε κριθει καθως οταν παιζαν ως συμπαικτες οι παιχτες της VLS με RXL δε θα περιμενε κανεις να παιξουν εχθρικα στον S4 που εληξε τις μερες που πέρασαν...
    Προσωπικα το αγνοουσα αν και ειμασταν ολοι σιγουροι πως ειχαν nap μεταξυ τους και επειδη απλα ειχαν θάρρος μόνο για να πηγαινουν 2-2 με τα χάμερ τους σε απλα 6αρια συμμαχων -ειχαν συμμαχησει μαζι μας για να ριξουν σταχτη στα ματια...

Δεν πειραζει αλλλωστε ήταν ακομα ενας σέρβερ όπου μια χουφτα άνθρωποι κινουσαν ολο το σερβερ - γεγονος που εχει γινει πλεον συνηθεια...

Δεχθηκαμε πολλες φορες βολές απευθειας στην προσωπική μας υπόσταση και ειδικα η Leader μας, δεχθηκαμε τις υβρεις απο υπάνθρωπους σε room toy Skype, αλλα και απειλες στο φορουμ....Hταν φυσικο αποτελεσμα της ελλιπους ανατομίας μερικων?
    Δε ειμαι σε θεση να γνωριζω...

Και παλι ομως πρεπει να βγουμε προσωπικα και να παραδεχθουμε πως καποιοι εκ των αντιπαλων παιζαν ως όφειλαν με στοχο την διασκεδαση ....

Ειδαμε ωραιους στρατούς -ποιος ξεχναει τον οδυσσεα που στο συστημα ''τραινακι'' εμπαινε στη μεση η στο τελος με το στρατο του να φιγουραρει αναμεσα στους μεγαλυτερους του σερβερ!
    Ακομα και οταν στουκαρε χάρη σε λεπτομερειες (σε ανιχνευσεις που καναν συνεχεια 2 ατομα επι ωρες-ακους μικρε μου zouli που χρησιμευουν οι ανιχνευτες?) που εκριναν εκεινη την επιθεση -στρωθηκε και εβγαλε και παλι στρατο κτήνος!
    Bravo man!

Τους Πανο-Γιαννη που παρολο τις τριβες επικοινωνουσαμε κανοντας χαβά.... ετσι ειναι το παιχνιδι..!

Την αμαλία που οσο επαιζε ηταν ανθρωπος που χαιρεσαι να χεις αντιπαλο...και ακομα περισσοτερο συμμαχο!

Τον κώστα (κοκκινακη) και τον μπάμπη* (noumac) που προσωπικα ειχα αριστη επαφη αλλα μονο για χαβα....μπαμπη οποτε θες ρε παμε και για κεινο το καφε...

Οφειλω φυσικα να ευχαριστησω όλους τους συμπαικτες μου και ειδικα τα κοριτσια -Special Thanks στην Μairilyn και το Κατερινακι που δωσαν πολυ προσωπικο χρόνο και χρημα για τη παρεα! (bow)

Tους αμυντικους μας που παρολο την αριθμιτικης μας υστερηση ειχαμε παντα άμυνες σε διαθεσιμοτητα!!!!

Τον τασουλη που goldare υπερμετρα για το παιχνιδι του για να βοηθησει - (dia) - οταν ειδε πως τα παντα περνουσαν απο τα χερια λίγων !!! Το anvil του βοηθησε παρα πολλές φορες!!

Τους επιθετικους που παιξαν με λύσσα και καναν τη διαφορα σε ενα σερβερ οπου ολοι ηταν εναντιον μας περα απο ελαχιστους που το παιξαν στο τελος Ελβετοι..!

Τον Frans καθως ετυχε να μπει στον σερβερ -μας φορτωθηκε στο σβερκο - και παρολο που η παιδικη του διαθεση λόγω της ηλικιας του ηταν ωρες ωρες εκνευριστικη - αποτελεσε παρεα ως το τελος σε αντιθεση με πολλους που τα παρατησαν ευκολα και αβιαστα...

αν ξεχνω καποιους δε το κανω εσκεμμενα ..

Μικρε μου simsita δε πιστευω να θες ευχαριστιες ε?

Καλη συνεχεια σε ολες και όλους στην βασανιστικη καθημερινοτητα σας!

ΥΣ 1 Νικο δεν στεναχωρεθηκα ρε- εσυ τον πινεις σα keeper στον 5 ακομα ! βλεπω να τελειωνετε τον αυγουστο του 2020

YΣ 2 Γίωργο δεν σχολιαζω τους ατυχεις θεατρινισμους πιο πανω - ασε τις φανφαρες και τους ατυχεστατους χαρακτηρισμους και φτιαξε την εξατμιση ρε παπατζη! αλήθεια το 84 τι σημαινει? τοσες φορες στουκαρατε πανω μας? Να το ψάξεις εχεις ανταγωνισμο μεσα στο στενο σου κύκλο
    Τ’ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή οι παιχτούρες της RXL!!

http://travian-reports.net/gr/report...ab,3110135e4f8

απάντηση στην υπογραφή του zouli.....
    dennia7
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panosmatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα Καλησπερα και καληνυχτα σας!

Ενας σερβερ οπου βιωσαμε το μεγαλυτερο μανιπιουλάρισμα Ever - με συντονισμενες εχθρικες επιθεσεις να ακυρωνονται ...

Ενας σερβερ όπου οντως η διπροσωπεια θριαμβευσε....

Ενας σέρβερ οπου η ''φαινομενικα και στα χαρτια πιο δυνατη'' συμμαχια του σερβερ όπως καποιος περιγραφει πιο πανω εχασε....

Η αληθεια ειναι κάπου στη μέση...

Οντως στα χαρτια η ΤF ήταν πιο δυνατή...
    Ενω αποτελεσαμε το 10-12% του σερβερ ειχαμε τα περισσοτερα αντικειμενα, βγαλαμε ωραια πλανα επιθεσεων ( χαρη στην ευφυεστατη Mairylin),
    βγαλαμε την μεγαλυτερη άμυνα του σερβερ (χάρη στα παιδια που ανιχνευαν συνεχως) και ολα αυτα χωρις την παραμικρη βοήθεια απο κανενα συμμαχο μας...!!!!!!!!!!!!

Ναι οι συμμαχιες όλες ήταν στα χαρτια και μόνο!

Απο την αρχη το παιχνιδι είχε κριθει καθως οταν παιζαν ως συμπαικτες οι παιχτες της VLS με RXL δε θα περιμενε κανεις να παιξουν εχθρικα στον S4 που εληξε τις μερες που πέρασαν...
    Προσωπικα το αγνοουσα αν και ειμασταν ολοι σιγουροι πως ειχαν nap μεταξυ τους και επειδη απλα ειχαν θάρρος μόνο για να πηγαινουν 2-2 με τα χάμερ τους σε απλα 6αρια συμμαχων -ειχαν συμμαχησει μαζι μας για να ριξουν σταχτη στα ματια...

Δεν πειραζει αλλλωστε ήταν ακομα ενας σέρβερ όπου μια χουφτα άνθρωποι κινουσαν ολο το σερβερ - γεγονος που εχει γινει πλεον συνηθεια...

Δεχθηκαμε πολλες φορες βολές απευθειας στην προσωπική μας υπόσταση και ειδικα η Leader μας, δεχθηκαμε τις υβρεις απο υπάνθρωπους σε room toy Skype, αλλα και απειλες στο φορουμ....Hταν φυσικο αποτελεσμα της ελλιπους ανατομίας μερικων?
    Δε ειμαι σε θεση να γνωριζω...

Και παλι ομως πρεπει να βγουμε προσωπικα και να παραδεχθουμε πως καποιοι εκ των αντιπαλων παιζαν ως όφειλαν με στοχο την διασκεδαση ....

Ειδαμε ωραιους στρατούς -ποιος ξεχναει τον οδυσσεα που στο συστημα ''τραινακι'' εμπαινε στη μεση η στο τελος με το στρατο του να φιγουραρει αναμεσα στους μεγαλυτερους του σερβερ!
    Ακομα και οταν στουκαρε χάρη σε λεπτομερειες (σε ανιχνευσεις που καναν συνεχεια 2 ατομα επι ωρες-ακους μικρε μου zouli που χρησιμευουν οι ανιχνευτες?) που εκριναν εκεινη την επιθεση -στρωθηκε και εβγαλε και παλι στρατο κτήνος!
    Bravo man!

Τους Πανο-Γιαννη που παρολο τις τριβες επικοινωνουσαμε κανοντας χαβά.... ετσι ειναι το παιχνιδι..!

Την αμαλία που οσο επαιζε ηταν ανθρωπος που χαιρεσαι να χεις αντιπαλο...και ακομα περισσοτερο συμμαχο!

Τον κώστα (κοκκινακη) και τον μπάμπη* (noumac) που προσωπικα ειχα αριστη επαφη αλλα μονο για χαβα....μπαμπη οποτε θες ρε παμε και για κεινο το καφε...

Οφειλω φυσικα να ευχαριστησω όλους τους συμπαικτες μου και ειδικα τα κοριτσια -Special Thanks στην Μairilyn και το Κατερινακι που δωσαν πολυ προσωπικο χρόνο και χρημα για τη παρεα! (bow)

Tους αμυντικους μας που παρολο την αριθμιτικης μας υστερηση ειχαμε παντα άμυνες σε διαθεσιμοτητα!!!!

Τον τασουλη που goldare υπερμετρα για το παιχνιδι του για να βοηθησει - (dia) - οταν ειδε πως τα παντα περνουσαν απο τα χερια λίγων !!! Το anvil του βοηθησε παρα πολλές φορες!!

Τους επιθετικους που παιξαν με λύσσα και καναν τη διαφορα σε ενα σερβερ οπου ολοι ηταν εναντιον μας περα απο ελαχιστους που το παιξαν στο τελος Ελβετοι..!

Τον Frans καθως ετυχε να μπει στον σερβερ -μας φορτωθηκε στο σβερκο - και παρολο που η παιδικη του διαθεση λόγω της ηλικιας του ηταν ωρες ωρες εκνευριστικη - αποτελεσε παρεα ως το τελος σε αντιθεση με πολλους που τα παρατησαν ευκολα και αβιαστα...

αν ξεχνω καποιους δε το κανω εσκεμμενα ..

Μικρε μου simsita δε πιστευω να θες ευχαριστιες ε?

Καλη συνεχεια σε ολες και όλους στην βασανιστικη καθημερινοτητα σας!

ΥΣ 1 Νικο δεν στεναχωρεθηκα ρε- εσυ τον πινεις σα keeper στον 5 ακομα ! βλεπω να τελειωνετε τον αυγουστο του 2020

YΣ 2 Γίωργο δεν σχολιαζω τους ατυχεις θεατρινισμους πιο πανω - ασε τις φανφαρες και τους ατυχεστατους χαρακτηρισμους και φτιαξε την εξατμιση ρε παπατζη! αλήθεια το 84 τι σημαινει? τοσες φορες στουκαρατε πανω μας? Να το ψάξεις εχεις ανταγωνισμο μεσα στο στενο σου κύκλο

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.........προσκυνω την σαλονικιωτικη συμπεθερα πλεον.........
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Τελείωσε....
    By alinaki in forum Αρχείο Speed 9
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-13, 02:15
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-11, 14:34
  3. Πολύτιμα - Απολογισμός
    By Skorp_Monk in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-11, 03:15
  4. Μικρός απολογισμός - SP
    By Komios in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-05-11, 00:28

Δικαιώματα - Επιλογές