Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 11

Θέμα: O Συνασπισμός VRX νικητής συνασπιμός του TS4

Προεπιλογή O Συνασπισμός VRX νικητής συνασπιμός του TS4

Σε λίγη ώρα ο server 4 τελειωνει με νικητή συνασπισμό την VRX, αφού το θαύμα της VLS στο (15/-15) ολοκληρώνεται. Για δεύτερη συνεχόμενη περίοδο και στον ίδιο server είναι η VLS η συμμαχία που φέρνει τη νίκη στο συνασπισμό της.

Μια νίκη, που εκτός από μη αναμενόμενη απο πολλούς μέχρι πριν λίγο καιρό, κατακτήθηκε από μία πολύ μικρή ομάδα ανθρώπων που υπερέβαλαν εαυτούς, ιδιαίτερα την τελευταία περίοδο.

Η νίκη αυτή ανήκει σε όλο το συνασπισμό και ιδιαίτερα:

- στους συμμάχους μας στο endgame, την RXL. Τους ευχαριστούμε θερμά, καθώς η συμμετοχή τους στην άμυνα και τη σίτιση του θαύματος, στις τελευταίες και πιο δύσκολες μέρες ήταν σημαντική και η μεταξύ μας επικοινωνία άριστη.

- Στους συμπαίκτες μας των wings και των συνεργαζόμενων με εμάς συμμαχιών EMT-VLS, Gi (VLS), VLS Ni, G-ANAFI και ΚΡΗ-VLS

Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά των συμμαχιών μας που με τον έναν ή τον άλλον τρόπο βοήθησαν σε αυτό το αποτέλεσμα.

Ιδιαίτερα αυτούς που με τους μεγάλους επιθετικούς και αμυντικούς τους στρατούς κατάφεραν να κρατήσουν τη συμμαχία μέσα στο παιχνίδι και στο τέλος να εδραιώσουν τη νίκη της.

Ευχαριστούμε φίλους και συμπαίκτες από άλλες συμμαχίες του προηγούμενου 4 που θέλησαν να παίξουν μαζί μας φέτος και ιδιαίτερα τον Γιάννη (Alkiviades), τον Πάνο (Ace) και τον Νίκο (Ianos), για τη συνεχή τους υποστήριξη, τη διάθεση και την εμπειρία τους, που πάντα μας ήταν ιδιαίτερα χρήσιμες.

Τέλος, χαιρετάμε τους μοναδικούς σχεδόν αντιπάλους μας σε αυτόν τον server, την ηγεσία και τα μέλη της TF και τους ευχαριστούμε ειλικρινά, γιατί με την παρουσία τους και το παιχνίδι τους συνέβαλαν και αυτοί στο να γίνει αυτός ο server πιο ευχάριστος και πιο ενδιαφέρων, ιδιαίτερα στην τελευταία του φάση.

VLS

Προεπιλογή

σε πόση ώρα τελειώνει περίπου???

τα συγχαρητήριά μου στην VLS για την νίκη της
    dennia7
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Καλημέρα η VLS δεν αστειεύεται αρκεί να είμαστε πάντα μια ομάδα Η Επιλογές μας με ποιους συνεργαζόμαστε και ποιους ΔΙΑΛΕΓΟΥΜΕ να έχουμε συμμάχους ΜΟΝΟ τυχαίες δεν είναι Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ και στον ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ VRX Μια ομάδα με τα καλά και τα άσχημα της

Ζήτω ένα μεγάλο Συγγνώμη από τον παίχτη ΠΥΡΗΝΑ για ότι του καταλόγισα κατά την διάρκεια του παιχνιδιού Πάνο σε κάποιο σημείο είχα και εγώ δίκιο ( το κλίμα τότε ήταν πολύ πολύ φορτισμένο )

Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μιχάλη ( ΘΕΙΟΣ ) – Μιχάλη ( Μικρός) – Οδυσσέα – Λάκη –Πάνο – Σπύρο - Σταύρο – Παύλο και την άξια αντικαταστάτρια Ερη ( Σε λέω άξια για πολλούς λογούς και μόνο ότι έφυγε ο ...... και σταμάτησε το μπλα μπλα μπλα ) στους συμμάχους Αντρέα – Γιάννη – Δήμο - Κώστα – Βασιλική – Σηφη – και φυσικά σε όλα τα ανώνυμα παιδία που με την συμμετοχή τους μας βοήθησαν να κερδίσουμε και αυτόν τον σερβερ

Για τους αντίπαλους μας
    Σας ευχαριστώ που με τις επιλογές σας με κάνατε μάγκα εμένα και την συμμαχία μου για ακόμα μια φόρα ( και ας παίζω με τα τουβλάκια όπως λέει και ο παιχταράς που μόνο για ακόμα μια φόρα ανήκει στους ηττημένους βλέπεις τα τουβλάκια μου του κατεδάφισε το όνειρο )
    Συγχαρητήρια στον Δημήτρη city 7 στην Μέριλιν Μάγισσα του τραβιαν ( που κάποιοι είπαν ότι ο χαρακτηρισμός δεν είναι πρέπων )σε είπα μάγισσα γιατί μόνο μια μάγισσα θα τα κατάφερνε έστω και σε αυτό το σημείο που έφτασες μόνη και απροστάτευτη από τους ξερόλες που είχε πλάι σου γι αυτό και καταφέρανε να είσαστε μόνοι στο τέλος

Συγχαρητήρια σε όλους που συμμετείχαν στο ts4.travian.gr
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alexandrost : 29-01-12 στις 14:09
    Assassin - ( NMS - S.E - VLS - TGR )

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε πόση ώρα τελειώνει περίπου???

τα συγχαρητήριά μου στην VLS για την νίκη της
    dennia7
    Στον συνασπισμό VRX που εκπρόσωποι
    Assassin - ( NMS - S.E - VLS - TGR )

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alexandrost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον συνασπισμό VRX που εκπρόσωποι
    δεν νομίζω.....προσωπικά δεν θεωρώ κάτι την RXL ....απλά για εμένα δεν υπάρχει...καλό ή κακό έτσι είναι....
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Περιοχή
    πτολεμαιδα

Προεπιλογή

Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια και στην ηγεσια της VLS για την αξια νικη τους .
    Τα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ και το ΤΕΛΟΣ ειναι αυτα που μιλησαν τωρα το τι θα πει εδω μεσα ο καθε πικραμενος δεν πρεπει να μας και να σας απασχολει..
    καλη συνεχεια σε ολους..καλα να περνατε στην ζωη σας..
    και σιγουρα αλεξ θα τα ξανα πουμε σε αλλους server μεσω κοινων φιλων
    κωστας /βασιλικη

Προεπιλογή

Ένα μεγάλο συγχαρητήρια και απο εμένα στου VLS (και μόνο σε αυτούς) που κατάφεραν να νικήσουν τον σερβερ.

Ηταν αλήθεια μεγάλο το κατόρθωμά σας, αν αναλογστούμε τις αρκετές πρωτεύουσες που χάσατε απο εμάς και μετά απο την τεράστια αυτή στουκα στη πρωτευουσα του beatnik, να κάτσετε, λίγα αποσο φαντάζομαι άτομα, και να συνεχίσετε όλο αυτό, και να φτάσετε ως εδω που είστε τώρα, νικητές.

Ενα μεγάλο μπράβο λοιπόν απο εμένα γιατί το αξίζετε.

Τώρα οσο για μας, πιστεύω οτι δεν υπάρχει κάποιος μέσα απο τον συγκεκριμένο σερβερ που να μην παραδεχθεί οτι παίξαμε καλα, αν και τρέχαμε την συμμαχία ελάχιστα άτομα, στο τέλος ήταν λογικό να χάσουμε διότι τα λίγα χέρια που υπήρχαν και πριν ήταν απασχολημένα στο να σιτάρουν το θαυμα, και η αποδιοργάνωση μας, κάτεστρεψε πολλά, δεν ξέρω αν θα πέρναμε τον σερβερ, ξέρω ομως ότι είχαμε πολλές ευκαιρίες και πιθανότητες να εχουμε καλύτερο αποτέλεσμα ή και να πάρουμε τον σερβερ.

Δύο ολέθρια λάθη εξαφάνισαν δυστυχώς κάθε πιθανότητα για νίκη στον συγκεκριμένο σερβερ και αμαυρωσαν την μεχρι τότε καλή πορεία της συμμαχίας.

Στο τέλος είμασταν ελάχιστοι (το 20 με 25%) του σερβερ, προσπαθώντας να αμυνθούμε απο τους πάντες.

Δεν αξίζει καθόλου να αναφερθώ σε προσωπικές βομολοχίες και κρίσεις που δέχθηκαν άτομα της Ηγεσία της TF Και κυρίως η Μαιριλυν, απο την συμμαχία της rxl (που εν τέλει δεν κατάφερε και τίποτα) γιατί ειναι πραγματικά αξιολύπητο να ακούγονται τέτοια πράγματα στα πλαίσια ενός παιχνιδιού.

Θέλω να ευχαριστήσω προσωπικά, για τις ωραιες στιγμές που περάσαμε σε αυτον τον σέρβερ την Μαιριλυν, τον Αλέξανδρο, τον Πανο, το Κατερινάκι, τον Δημήτρη, τον Πέτρο, τον Γιάννη (ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον) και όσους επαιξαν μαζί μας σε αυτον τον σερβερ.

Να είστε όλοι καλά.

Και να μην ξεχνάτε οτι το τράβιαν, είναι ένα παιχνίδι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Anagno : 29-01-12 στις 14:49

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια στον συνασπισμό ™ VRX ™
    για την αξια νίκη .
    η VLS είναι η μοναδική ελληνική συμμαχία που τερματίζει πρώτη σε 2 συνεχόμενους server ,και αυτό οφείλεται στο γεγονός πως έχει παίκτες με ήθος που τιμούν τις συνφωνίες που κάνουν και τους συμμαχους τους.
    ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά του συνασπισμού.
    και ειδικότερα στα παιδιά της vls τους φίλους : μιχάλη και μιχάλη ,πάνο ,αλέξανδρο ,και αμαλία .
    στα παιδιά της R.Χ.L. ιούλιο και κώστα
    και στον φίλο μου πάνο ,τον άγρυπνο αμυναρχη των TF
    μην στεναχωριέσαι πάνο δεν πειράζει ,θα σου βάλω sos για να ..γλιστράει ,ομορφάντρα μouuuu

Τα αρκουδάκια σας χαιρετούν
    Never tickle the nose of a sleeping bear
    BEARS

Προεπιλογή

O Συνασπισμός VRX νικητής συνασπιμός του TS4 . Τα καθιερωμένα βαρετά και κοινότυπα συγχαρητήρια και από μένα . Πάμε όμως στην ουσία καλύτερα :

ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ που έπαιξα με τα παιδιά της VLS όσο κατάφερα να είμαι ενεργός . Όχι φυσικά τόσο για τη νίκη , αυτή δε μου λέει πολλά. ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ για τον τρόπο που αντιμετωπίζουν το παιχνίδι , για τον τρόπο που σκέφτονται , και το κυριότερο τον τρόπο που αντιμετωπίζουν τους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ που συμμετέχουν σε αυτό . Αν μου το επιτρέπουν εκτός από TGR νιώθω πλέον και VLS . Μπράβο σε όλους και για όλα παιδιά , ας μου επιτραπεί μια μόνο ονομαστική αναφορά στον άνθρωπο με τον οποίο έχω πλέον καθημερινή επικοινωνία , τον Μιχάλη , ότι και να πει κανείς για τη συνέπεια , τη σοβαρότητα και το χαρακτήρα του είναι λίγο . ΤΟ ΑΞΙΖΕΣ φιλε και για πρώτη φορά δε βλέπω κανέναν να το αμφισβητεί.

-2 ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ SERVER.

Δε ξέρω αν είναι τυχαίο , εγώ ως πιο ρομαντικός θέλω να το αποκαλώ ''Θεία Δίκη'' , αλλά για 2ο συνεχόμενο server 4 η φαινομενικά δυνατότερη συμμαχία χάνει τον server επειδή της επιστρέφονται , και μάλιστα καταστροφικά , τα αποτελέσματα ''σκοτεινών τακτικών'' τα οποία η ίδια έχει εισάγει στο παιχνίδι. Πολύ χαίρομαι γι αυτό , ελπίζω να γίνει πλέον οδηγός προς αποφυγήν στους μελλοντικούς servers . Επίσης ένα μεγάλο μπράβο στους ''TGR'' της RXL : Βασιλική , Κώστα και Μπάμπη πολύ χαίρομαι που έστω και αργά και με άσχημο τρόπο καταλάβατε από συμπεριφορές παικτών .

- στιγμές που θα κρατήσω προσωπικά από τον server είναι η μάχη για να μη μηδενίσει η πρωτεύουσα μου σε 2 μαζικά αλλά και το άνετο μηδένισμα του αγαπητού twra.ksana pakistan καθώς οι πελατειακές σχέσεις πρέπει να διατηρούνται

-Και φυσικά για το τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στον μοναδικό dual μου Ace(Πάνο) ο οποίος ανέλαβε τα ηνία του λογαριασμού στο end game και που φυσικά ως γνωστόν χωρίς αυτόν δεν ξαναπαίζω travian.

Καλή αντάμωση παιδιά σας περιμένουμε

Alkiviades ~TGR~VLS~
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EtsiApla : 29-01-12 στις 16:21
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Συνασπισμός VRX νικητής συνασπιμός του TS4 . Τα καθιερωμένα βαρετά και κοινότυπα συγχαρητήρια και από μένα . Πάμε όμως στην ουσία καλύτερα :

ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ που έπαιξα με τα παιδιά της VLS όσο κατάφερα να είμαι ενεργός . Όχι φυσικά τόσο για τη νίκη , αυτή δε μου λέει πολλά. ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ για τον τρόπο που αντιμετωπίζουν το παιχνίδι , για τον τρόπο που σκέφτονται , και το κυριότερο τον τρόπο που αντιμετωπίζουν τους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ που συμμετέχουν σε αυτό . Αν μου το επιτρέπουν εκτός από TGR νιώθω πλέον και VLS . Μπράβο σε όλους και για όλα παιδιά , ας μου επιτραπεί μια μόνο ονομαστική αναφορά στον άνθρωπο με τον οποίο έχω πλέον καθημερινή επικοινωνία , τον Μιχάλη , ότι και να πει κανείς για τη συνέπεια , τη σοβαρότητα και το χαρακτήρα του είναι λίγο . ΤΟ ΑΞΙΖΕΣ φιλε και για πρώτη φορά δε βλέπω κανέναν να το αμφισβητεί.

-2 ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ SERVER.

Δε ξέρω αν είναι τυχαίο , εγώ ως πιο ρομαντικός θέλω να το αποκαλώ ''Θεία Δίκη'' , αλλά για 2ο συνεχόμενο server 4 η φαινομενικά δυνατότερη συμμαχία χάνει τον server επειδή της επιστρέφονται , και μάλιστα καταστροφικά , τα αποτελέσματα ''σκοτεινών τακτικών'' τα οποία η ίδια έχει εισάγει στο παιχνίδι. Πολύ χαίρομαι γι αυτό , ελπίζω να γίνει πλέον οδηγός προς αποφυγήν στους μελλοντικούς servers . Επίσης ένα μεγάλο μπράβο στους ''TGR'' της RXL : Βασιλική , Κώστα και Μπάμπη πολύ χαίρομαι που έστω και αργά και με άσχημο τρόπο καταλάβατε από συμπεριφορές παικτών .

- στιγμές που θα κρατήσω προσωπικά από τον server είναι η μάχη για να μη μηδενίσει η πρωτεύουσα μου σε 2 μαζικά αλλά και το άνετο μηδένισμα του αγαπητού twra.ksana pakistan καθώς οι πελατειακές σχέσεις πρέπει να διατηρούνται

-Και φυσικά για το τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στον μοναδικό dual μου Ace(Πάνο) ο οποίος ανέλαβε τα ηνία του λογαριασμού στο end game και που φυσικά ως γνωστόν χωρίς αυτόν δεν ξαναπαίζω travian.

Καλή αντάμωση παιδιά σας περιμένουμε

Alkiviades ~TGR~VLS~
    Α ρε Γιάννη τι μου κάνεις...

Νασαι καλά Γιαννάκο για όλα όσα λές! Πάντα γενναιόδωρος στις σχέσεις σου και στις κρίσεις σου για τους άλλους ...

Και βέβαια ξέρεις, ότι αυτή η καθημερινή επικοινωνία που λες σήμαινε και σημαίνει πολλά για μένα, τόσο για το παιχνίδι όσο και πέρα από αυτό. Μεγάλη χαρά και τύχη για μένα που είσαι φίλος μου, άλλη τόση και για την VLS που σε είχε κοντά της, εσένα και τον Πάνο.

Συνεχίζουμε μαζί, συνεχίζω όσο συνεχίζεις.... Σειρά τώρα έχει ο ts2.

Horder (~TGR~) / Michalis (VLS)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Michalis : 29-01-12 στις 18:30

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Υπέρ... υπέρ... υπέρ συνασπισμός
    By giwrgis in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-11, 19:16
  2. Νικητής s3
    By Fanisimo in forum Αρχείο Server 3 (2)
    Απαντήσεις: 102
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-10, 22:48
  3. s5 Ποιος συνασπισμός έχει ξεχωρίσει ?
    By Pa*oS in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-10, 08:08

Δικαιώματα - Επιλογές