Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 33

Θέμα: ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ZGST

Προεπιλογή

καλησπερα για πεσμου ρε φιλαρακι πιο ακκ επεζες στους βεαρς και ποτε μας εδειρες? για πεσμου ποτε δειρατε εσεις. ΠΑΚΡΗΤΙΑ, και δεν το ξερω ? η μηπος τρωγατε μια ζωη πορτες σε μας ? η μηπως ξεχνας τη σας καναμε μεσα στη γκρι ζωνη ? η μηπως οταν κατεβασατε με υπουλο τροπο μαζικη αποικηση οταν πρωτα μας ειχατε πει οτι 8α πεξουμε παρεα ww. και μετα που σας αφοισαμε και αποικοισατε μας ειπατε οχι. και σας εσπασα μεσα σε μια βραδια εγω με ενα φιλο πανο απο 70 χωρια ? εσυ τωρα εισαι ο τιμιος ? να τα λες αλου τα παραμυ8ια σου λεγετα εκει που πεζεις τωρα μπας και σε πουνε παιχταρα. κοιτα να βγαλεις κανενα στρατο λεω εγω ,που 8α μας πεις οτι περιμεναμε να δοξαστουμε στην tgr καταλαβες. δεν πας σε καμια αλλη παραλια λεω εγω να παιξεις κανενα ταβλι γιατι το τραβιαν το παιζουνε οι αντρες αντε καλα σου ειναι.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mplekos Εμφάνιση μηνυμάτων
    η αναφορά πρέπει να είναι αληθινή?οι φτιαχτές δεν μετράνε???
    και πως θα βάλεις 100αρα paysafe??? 50αρα είναι η μεγαλύτερη(εκτός αν εννοείς σε χρυσο..οπότε δεν αξίζει ο κόπος)

Υ.Γ
    βάλτε και καμία αναφορά να συνδιάσουμε το ποπ-κορν και την μπύρα που αγοράσαμε

εννοειτε πως μιλαμε για αληθινη αναφορα, και για 2Χ50€ paysafe....
    Ο αγγίζων την τελειότητα... ο ΜΎΘΟΣ.

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εκτος από την κάρτα που κάνει ο κότσος,,κάνουμε και δώρα χωράφια στο κέντρο οποιος πρόλαβε πρόλαβε!!!!!!!

Υ.Γ ο Μηνας παντα φιλικα τα λεει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 06-03-12 στις 18:28

Προεπιλογή

αυτό ισχύει για 1 αναφορά?
    αν π.χ σήμερα το βράδυ έρθει όλος ο συνασπισμός της sas επάνω σε όλα σου τα χωριά και σου βγάλω 500 αναφορές αυτό σημαίνει πως θα βάλεις σε όλη την sas 3200gold στα επιθετικά ακκάουντ???

αν μου πεις ναι,ανοίγω από τωρα το κρασί
    s3 classic, mplekos ,e*angels,e~angels. s3 no2 classic, mplekos ,A~Wanted. tc6 classic Black Swan(left account to alliance since August).

s2 t3,6, mplekos ,elite,XAOS. s2 t4, mplekos ,SAS. ts2, 21-12-12 , 3xxxl.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MHNAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα για πεσμου ρε φιλαρακι πιο ακκ επεζες στους βεαρς και ποτε μας εδειρες? για πεσμου ποτε δειρατε εσεις. ΠΑΚΡΗΤΙΑ, και δεν το ξερω ? η μηπος τρωγατε μια ζωη πορτες σε μας ? η μηπως ξεχνας τη σας καναμε μεσα στη γκρι ζωνη ? η μηπως οταν κατεβασατε με υπουλο τροπο μαζικη αποικηση οταν πρωτα μας ειχατε πει οτι 8α πεξουμε παρεα ww. και μετα που σας αφοισαμε και αποικοισατε μας ειπατε οχι. και σας εσπασα μεσα σε μια βραδια εγω με ενα φιλο πανο απο 70 χωρια ? εσυ τωρα εισαι ο τιμιος ? να τα λες αλου τα παραμυ8ια σου λεγετα εκει που πεζεις τωρα μπας και σε πουνε παιχταρα. κοιτα να βγαλεις κανενα στρατο λεω εγω ,που 8α μας πεις οτι περιμεναμε να δοξαστουμε στην tgr καταλαβες. δεν πας σε καμια αλλη παραλια λεω εγω να παιξεις κανενα ταβλι γιατι το τραβιαν το παιζουνε οι αντρες αντε καλα σου ειναι.
    Ωπα φιλαράκι, ώπα. Ο Aetios δεν είναι τίμιος? Πιπέρι... Ο τιμιοτερότερος όλων εδώ μέσα, μάλιστα, όπου γράφει στο φόρουμ φροντίζει να μας το θυμίζει μήπως και το ξεχάσουμε. (σοβαρή πλακίτσα aetie).
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Σε θεωρω εξυπνο και με αντιληψη. Η ολη κουβεντα αναφερεται σε προηγουμενους σερβερ. Αν παλι θελετε να ερθετε σημερα , ποτε δεν εχω παρακαλεσει καποιον να μην ερθει. Ξερω οτι ειναι παιγνιδι, οπως και εσυ πιστευω, και ολα ειναι ανοιχτα.

Προεπιλογή

Bλεπω οτι τα γραφομενα μου ενοχλησαν πολλους, και για μερικους τα σοβαρα ειναι κατα πως τους βολευει.
    Οσο για τον Μηνα ,σε μερικα πραγματα εχει δικιο 100% για οτι λεει.Οτι θελεις Μηνα για τον 5 ομως να τα πουμε μεσω σκαιπ για να ξερεις ΑΚΡΙΒΩΣ τι εγινε.Ευτυχως για τα ΒΕΑRS συνεβησαν καποια πραγματα σε εκεινο το σημειο που τα εκαναν να γινουν σοφοτερα.Αν θελεις Μηνα στειλε μου μυνημα εδω.
    Το acc ηταν Τagmatarxhs.

Προεπιλογή

Σε θεωρω εξυπνο και με αντιληψη. Η ολη κουβεντα αναφερεται σε προηγουμενους σερβερ. Αν παλι θελετε να ερθετε σημερα , ποτε δεν εχω παρακαλεσει καποιον να μην ερθει. Ξερω οτι ειναι παιγνιδι, οπως και εσυ πιστευω, και ολα ειναι ανοιχτα.
    ε δικαιολογίες είπες όποιος δείξει αναφορά,δεν προσδιόρισες χρονικό όριο σπασίματος

αν τηρήσεις αυτό που είπες για τις αναφορές έχουμε και λέμε

(150ακκουντ sas)*(10σπασίματα ανα επιθετικό παιχτη)=1500αναφορές
    1500*100=150000ευρώ
    150000ευρώ σε gold= "Νew Golden SaS" by kotsos43

Υ.Γ
    δείχτε μας τώρα καμιά αναφορά(με τα σπασίματα της ζγστ) γιατί η μπύρα ζεσταίνεται....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mplekos : 06-03-12 στις 18:36
    s3 classic, mplekos ,e*angels,e~angels. s3 no2 classic, mplekos ,A~Wanted. tc6 classic Black Swan(left account to alliance since August).

Προεπιλογή

ε ενταξει αν το θετεις ετσι τι να σου πω... πες μου τι ονομα να κοψω την επιταγη..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kotsos43 : 06-03-12 στις 18:38

Προεπιλογή

ε ενταξει αν το θετεις ετσι τι να σου πω... πες μου τι ονομα να κοψω την επιταγη..
    χαχαχα
    βρήκαμε τον πιο πλούσιο παίχτη στο σέρβερ

πειράζει να καλέσω και μερικούς επιθετικούς της Kpr και της Aoe???
    κρίμα να μείνουν οι άλλοι χωρίς χρυσό δεν συμφωνείς???

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. zgst vs tgr
    By ducatisti2005 in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-10-11, 18:52
  2. προς ZGST and noname
    By andreasapoel in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-11, 13:41
  3. ZGST
    By anonimus in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-11, 09:26
  4. HC vs zgst vol 2 προσκληση να ξαναδοκιμασετε
    By andreasapoel in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-11, 23:32
  5. S.A.S. + ZGST = TRUE LOVE
    By ManDiGo in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 114
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-11, 07:04

Δικαιώματα - Επιλογές