Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 33

Θέμα: ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ZGST

Προεπιλογή

στειλε στειλε , λεφτα υπαρχουν....

καλα απο zgst θα απαντησει κανενας ταλαιπωρος; γι αυτους ξεκινησε το θεματακι, τωρα αν ο mplekos ανακατευτηκε ειναι γνωστο οτι οπου δει φασαρια και χαβαλε ειναι μεσα.. αν δει δε και ευκαιρεια να βγαλει και κανα φραγκο, δεν ξεκολλαει με τιποτα.
    Ο αγγίζων την τελειότητα... ο ΜΎΘΟΣ.

Προεπιλογή

Θελω να κανω μια διορθωση για το πουλημα που ειπα ηταν απο την παρεα του Ζαρατουστρα(ουρσους) οχι απο τα αρκουδια ,τεσπα το σκυπε σου αετιε δεν το χρειαζομαι ξερω ποιος εισαι και ασε τα παλια ξυνα σταφυλια και παιξε με τα νεα,βγαλε κανα αμυντικο τωρα μπας και παρουμε κανα επιθετικο ποντο.Και αλλη φορα να προσεχεις τι λες γτ η μπαλα παιρνει πολους, και αν μας δειρατε οπως λες μαλλον σε αλλο σερβερ επαιζες γτ δεν ησχηει ουτε μια στο εκατομυριο.

Προεπιλογή

Tα αμυντικα μου δεν τα εχω πια Μηνα,πηρε ποντους ενας φιλος!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aetios : 06-03-12 στις 20:33

Προεπιλογή

Ρωτα αυτες τις εξεχουσες προσωπικοτητες που σας χαρισαν τις Μποτες .................την προδοσια πολλοι ηγαπησαν,τους προδοτες κανεις.

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρωτα αυτες τις εξεχουσες προσωπικοτητες που σας χαρισαν τις Μποτες .................την προδοσια πολλοι ηγαπησαν,τους προδοτες κανεις.
    Ναι μας τα έχετε κάνει δώρο τα αντικείμενα!!!
    μπας και μας χάρισες τον ανόητο της αποθίκες και τον εκπαιδευτή λέω εγώ τώρα!!!!!!!!!!

Το ότι φύγανε τα παιδιά από εσάς δεν έχει να λέει κάτι απλά κατάλαβαν το λάθος που κάνανε!!!!
    και εσύ άμα θέλεις μπορείς να έρθεις στην TGR δεν τρέχει τίποτα

Αυτό που έκανε ο leader σου πως λέγεται?

Υ.Γ έδωσες ποτε κανένα αντικείμενο για να μην φας ξύλο?

Φιλικα σου τα λεω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 06-03-12 στις 20:55

Προεπιλογή

φιλε recoba ξεχασες τη διαιτα
    αυτα τα αντικειμενα δε τα χρειαζομασταν τις μποτες τις θελαμε να τις δωσουμε σε K.P.R.
    Ειμαστε τιμιοι οσο ειμαστε ZGST αν αλλαξουμε συμαχια αυτοματα γινομαστε ατιμοι . Αυτοι που πατησαν del ειναι προδοτες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη foufoutos : 06-03-12 στις 21:26

Προεπιλογή

Πολεμικο παιχνιδι ειναι,αμα στα χαριζουν δεν εχει αξια..............
    Στην TGR δεν θα επαιζα ποτε,γιατι καποτε που μιλησα με καποιον απο την ηγεσια της,μου ειπε <κατσε εκει,μπες στην ZGST και γινε κατασκοπος μας>,εγω με τετοια ατομα δεν εμαθα να παιζω.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο foufoutos Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε recoba ξεχασες τη διαιτα
    αυτα τα αντικειμενα δε τα χρειαζομασταν τις μποτες τις θελαμε να τις δωσουμε σε K.P.R.
    Ειμαστε τιμιοι οσο ειμαστε ZGST αν αλλαξουμε συμαχια αυτοματα γινομαστε ατιμοι . Αυτοι που πατησαν del ειναι προδοτες
    Καλητερα να μασας παρα να μιλας αν δεν γνωριζεις.

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Στην TGR δεν θα επαιζα ποτε,γιατι καποτε που μιλησα με καποιον απο την ηγεσια της,μου ειπε <κατσε εκει,μπες στην ZGST και γινε κατασκοπος μας>,εγω με τετοια ατομα δεν εμαθα να παιζω.
    Καλύτερα γιατί και εμείς τέτοια άτομα δεν παίρνουμε στην συμμαχία μας!!!!
    άρα σωστά είσαι στην συμμαχία τον μέχρι 16 και cap 6αρία και χωρίς leader

Προεπιλογή

Με άτομα που μπαίνουν σε ξένους λογαριασμούς και στέλνουνε επιθετικούς στρατούς επίθεση σε σύμμαχο όμως μια χαρά σε βλέπω να παίζεις.....η κατασκοπία σε μάρανε......

3 επιθετικοί στρατοί με συνολική κατανάλωση πάνω απο 200κ σιτάρια ήταν ψιλοπράματα για τις "βαρβάτες άμυνες" που έχει η zgst στο χιλιοσπασμένο κέντρο της ε?

Το ανέκδοτο του σέρβερ ειπωμένο απο την ηγεσία της zgst:

Παρασκευάς: έχω επίθεση απο 3 λογαριασμούς EtsiApla, gary, arx ia mentoles πέφτουν με την αντίστοιχη σειρά στις μικρές μπότες
    Ηγεσία: fake είναι ο EtsiApla είναι κοτα δεν πάει ποτέ πρώτος!!!

πραγματικά δεν προσβάλετε μόνο εμένα αλλα και όλους τους υπολοιπους επιθετικούς παίχτες αυτου του σέρβερ αλλα και του περσινού 2.....αν εγώ ο περσινός 2ος επιθετικός του σέρβερ (με μία στούκα στο ενεργητικό μου ήθελα και hammer τρομάρα μου ) και τωρινός 2ος επιθετικός επίσης ( 1ος μέχρι προχθες που στούκαρε ο patriarch ) είμαι κότα τότε όλοι οι υπόλοιποι επιθετικοί κάτω απο μένα τι είναι???

Ομορφαντρααααααααααααααααααα μου οτι πεις σου χαλάω εγώ χατίρι!!??? Αυτοί που φύγανε είναι προδότες και μεγάλοι μ@κ@κες! Αλήθεια ο αρχηγός σας ο οποίος είναι και ο υπαίτιος όλης αυτής της κόντρας που είναι οεο??? Αυτός δεν είναι ούτε προδότης ούτε μ@κ@κ@ς ούτε κότα βέβαια εμπλεξε ενα σωρό άτομα σε μια διαμάχη που αυτός ξεκίνησε και εν τέλη τα άφησε ξεκρέμαστα.......απορώ που έχουν φύγει τόσοι λίγοι απο σας......

Όλα είνα μια καλοστημένη πλεκτάνη παίδες σπάσαμε ούτε και εγώ δεν θυμάμαι πόσες φορές τον παίχτη Triton με αποτέλεσμα να διαγραφεί και να συνεχίσει με άλλο acc που ήταν στου διαόλου το κέρατο με τα υποτετραπλάσια χωρια απο το δικο του λογαριασμο και αυτο έγινε για ξεκάρφωμα για να μην καταλάβετε οτι κατα βάθος είναι TGR όπως φυσικά είναι και ο παρης που στούκαρε σε 6αρι επίτηδες για να σας φάμε όλους τους στρατούς σας ( συνολικα σε σιταρι δεν περνούσαν τα επιθετικά του πάρη ) και φυσικα το παιδί μας έδωσε τις μικρές μπότες έτσι αέρα μόνο 2 στρατους στούκαρε.......ομολογώ και οι παίχτες blackmore, MORTZO, madfarmer13 είναι όλοι τους TGR και μας τα δώσανε τα αντικείμενα! Ναι! Έτσι εξηγούντε ΟΛΑ!

ΥΓ1: Αφήστε τις δικαιολογίες και παίξτε μπάλα γιατι είστε πιο τραγικοί κ απ'τους revenge
    ΥΓ2: Αφήστε και το φόρουμ γιατι καλά έχουμε ηρεμήσει τόσο καιρό
    ΥΓ3: mplekos δεν προλαβαινεις ήδη έχω μαζική με στόχο το kotsos43 θα πάρουμε και μπονους για κλοπή αντικειμένου!
    ΥΓ4: όποιος βρει τις πρωτεύουσες των noname-madfarmer13 κερδίζει ρομαντικό ραντεβού με τον πάνθηρα και ότι προκύψει
    YΓ5: Aetios μία λέξη.....χιούμορ! γκουγκλαρε τη να δεις τι σημαίνει δεν ξέρεις τι χάνεις!
    ΥΓ6: Φιλικά τα λέω πάντα
    ΥΓ7: Βλέπε παραπάνω

proud member of ~TGR~
    sponsored by kotsos43

Αce - EtsiApla 1/2 ( o Apla )
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. zgst vs tgr
    By ducatisti2005 in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-10-11, 18:52
  2. προς ZGST and noname
    By andreasapoel in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-11, 13:41
  3. ZGST
    By anonimus in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-11, 09:26
  4. HC vs zgst vol 2 προσκληση να ξαναδοκιμασετε
    By andreasapoel in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-11, 23:32
  5. S.A.S. + ZGST = TRUE LOVE
    By ManDiGo in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 114
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-11, 07:04

Δικαιώματα - Επιλογές