Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 12 από 12

Θέμα: Στρατηγικά μεγαλεία

Το avatar του χρήστη King Oz
    Περιοχή
    London, UK

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panosmatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν αφήνετε τις δηλωσεις να ρθειτε να βαλετε ενα χερι στην μπουγάδα????
    Μαρή συμπεθέρα, η γαριδομακαρονάδα έγινε μούρλιαααα. Πάρε και τις άλλες τις κουλές να σας φιλέψω ντε, όλο σ' αυτά τα travian που μάθατε μου γυρνάτε. Είπαμε, να παίζετε με φαντάσματα, με ανώνυμους 3ου τύπου, αλλά τα μπιριμπάκια μας τα χουμε αμελήσει ρε κορίτσια. Α και όταν ερθς να μου φερς από κείνη την καλή την μαγιά μαρή, να φουσκώνει καλά το ψωμί γιατί η αχαϊρευτη η Ευσταθία η τσουράπω, μ' έφερε μια που το κάνει σαν ματζούνι και δεν μ αρές.

Υ.Γ. Να θυμάς, την καλή την μπουγάδα να την τελειώνεις με καλό στίψιμο ε; Αϊ κοριτσάρα μ, άι να σε χαρώ γεια!!!

Προεπιλογή

Μαρή συμπεθέρα, η γαριδομακαρονάδα έγινε μούρλιαααα. Πάρε και τις άλλες τις κουλές να σας φιλέψω ντε, όλο σ' αυτά τα travian που μάθατε μου γυρνάτε. Είπαμε, να παίζετε με φαντάσματα, με ανώνυμους 3ου τύπου, αλλά τα μπιριμπάκια μας τα χουμε αμελήσει ρε κορίτσια. Α και όταν ερθς να μου φερς από κείνη την καλή την μαγιά μαρή, να φουσκώνει καλά το ψωμί γιατί η αχαϊρευτη η Ευσταθία η τσουράπω, μ' έφερε μια που το κάνει σαν ματζούνι και δεν μ αρές.
    Μαρη συμπεθέρα, δεν εισαι σωστή, βγαίνεις και με ξεκατινιάζεις μπροστά στον κόσμο;

Δεν σεβάστηκες ουτε την συμπεθεριά μας, ουτε που θα παντρέψουμε τα παιδιά μας, τι να σε πω, α να χαθείς...

Υ.Γ. Να που στου γιωργάκη, να με φέρει τα γυαλιά μου τα μεγάλα με το κορδονάκι, γιατι τα εχω αφήσει και δεν μπορώ ούτε να πλέξω... και κοίτα να περάσεις με την Μαριγούλα να παίξουμι καμια πόκα που μ αρέσει, αιντε.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές