Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 12

Θέμα: Στρατηγικά μεγαλεία

Προεπιλογή Στρατηγικά μεγαλεία

Ο s6 λοιπόν μέσα στον πρώτο ενάμιση μήνα έχει τα εξής δεδομένα:
    - Δυσαρεστημένοι φτιάχνουν συμμαχία και μαζεύουν κόσμο και ντουνιά (δυσαρεστημένους κι αυτούς)
    - Διαλυμμένοι συμμαχούν με τους δυσαρεστημένους
    - Έρχονται και τρίτοι να συμμαχήσουν με τους δυσαρεστημένους (δείγμα στρατιωτικής γνώσης και ισχύος
    - Συζητάνε με τους δυσαρεστημένους κι άλλοι, από άσχετα τεταρτημόρια για να συνασπιστούν.
    Μα είναι δυνατόν; Τόσο πολύ πιά; Όλοι μαζί; Τέτοια τρομάρα και τρέχουμε να προλάβουμε να είμαστε όλοι αγκαλίτσα για να αντιμετωπίσουμε τους κακούς; Απαπαπαπααααααα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lorelei Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο s6 λοιπόν μέσα στον πρώτο ενάμιση μήνα έχει τα εξής δεδομένα:
    - Δυσαρεστημένοι φτιάχνουν συμμαχία και μαζεύουν κόσμο και ντουνιά (δυσαρεστημένους κι αυτούς)
    - Διαλυμμένοι συμμαχούν με τους δυσαρεστημένους
    - Έρχονται και τρίτοι να συμμαχήσουν με τους δυσαρεστημένους (δείγμα στρατιωτικής γνώσης και ισχύος
    - Συζητάνε με τους δυσαρεστημένους κι άλλοι, από άσχετα τεταρτημόρια για να συνασπιστούν.
    Μα είναι δυνατόν; Τόσο πολύ πιά; Όλοι μαζί; Τέτοια τρομάρα και τρέχουμε να προλάβουμε να είμαστε όλοι αγκαλίτσα για να αντιμετωπίσουμε τους κακούς; Απαπαπαπααααααα
    Καλε κυρια οι κακοι ποιοι ειναι ?

Προεπιλογή

μετάνιωσα που δεν μπήκα και ας μην είχα χρόνο
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Πρεπει να ηταν Μαρτης , νομιζω.....
    Σε ενα καπηλειο του travian, βρεθηκαν ,κατι δυσαρεστημενοι λεει....κατι διαλυμμενοι λεει.... επιναν ρακι αλλα δεν τρωγαν παστουρμα, ομως....,μπηκαν και κατι τριτοι λεει ασχετοι...που να βρεθηκαν και αυτοι..??? Και τοτε μεσα στο υγρο το καπηλειο, μες την υπογεια την ταβερνα....μεσ'ε'καπνους και σε βρυσιες, ....συμφωνησαν σκεψου....οτι η Βασιλισσα λεει..(ο απλος λαος την φωναζει και συμπεθερα ).ηταν λαθος.
    ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ λοιπον να ΑΠΟΝΕΙΜΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ στο travian
    Ναιιι ομως ..., οπως σε καθε ρεμπελοσυνη... ετσι και τωρα , (οι αστοι τρμαξανε και καστρα φτιαξανε ..
    παντου τρεξηματα, τελεγραφηματα....) απο τοτε στο τραβιαν τραγουδαν αυτο http://www.youtube.com/watch?v=onD_a89f45g
    Αυτη φιλοι φιλες ειναι η ιστορια των ΑΝΩΝΥΜΩΝ
    Ενα ματσο ρεμπελοσκυλα ,αχαριστα πλασματα ,που περιφερουν τα κορμια τους μεσα στο τραβιαν...και αν ειναι δυνατον εφτιαξαν συμμαχια.
    Το περιεργο ειναι που η συμπεθερα το πηρε σοβαρα ....ειναι δυνατον ????

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geolamb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρεπει να ηταν Μαρτης , νομιζω.....
    Σε ενα καπηλειο του travian, βρεθηκαν ,κατι δυσαρεστημενοι λεει....κατι διαλυμμενοι λεει.... επιναν ρακι αλλα δεν τρωγαν παστουρμα, ομως....,μπηκαν και κατι τριτοι λεει ασχετοι...που να βρεθηκαν και αυτοι..??? Και τοτε μεσα στο υγρο το καπηλειο, μες την υπογεια την ταβερνα....μεσ'ε'καπνους και σε βρυσιες, ....συμφωνησαν σκεψου....οτι η Βασιλισσα λεει..(ο απλος λαος την φωναζει και συμπεθερα ).ηταν λαθος.
    ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ λοιπον να ΑΠΟΝΕΙΜΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ στο travian
    Ναιιι ομως ..., οπως σε καθε ρεμπελοσυνη... ετσι και τωρα , (οι αστοι τρμαξανε και καστρα φτιαξανε ..
    παντου τρεξηματα, τελεγραφηματα....) απο τοτε στο τραβιαν τραγουδαν αυτο http://www.youtube.com/watch?v=onD_a89f45g
    Αυτη φιλοι φιλες ειναι η ιστορια των ΑΝΩΝΥΜΩΝ
    Ενα ματσο ρεμπελοσκυλα ,αχαριστα πλασματα ,που περιφερουν τα κορμια τους μεσα στο τραβιαν...και αν ειναι δυνατον εφτιαξαν συμμαχια.
    Το περιεργο ειναι που η συμπεθερα το πηρε σοβαρα ....ειναι δυνατον ????

LooooooL

Καλα Αλίκη με εφτιαξες κυριακατικα με το παραλήρημα σου και την ταυτιση σου με τη περιοδο του 1930 και το ΚΚΕ ?????

Προφανως αγνοεις πως το Travian δεν αποτελει πεδιο πολιτικής αντιπαραθεσης και καθε ταυτιση συμμαχιων / παικτων αποτελει ατυχεστατο γεγονος!

Οπως και να χει ομως επειδη με εφτιαξες Κυριακάτικα Αλίκη μου, θα σου αφιερώσω και εγω με τη σειρά μου ενα τραγουδάκι:

http://www.youtube.com/watch?v=Go9KS8etDkE

Το Video αυτο ειναι αδιαψευστος μάρτυρας της anonymous εκδρομής στο περίεργο καπηλιό όπου προφανως τους πασάραν Diesel αντι για ρακή και ως εκ τούτου απολαύσαμε το παραπάνω παραλήρημα...!!!

ααααα να σε πώ..ο Μπεζεντάκος μετα την απόδραση του και αφού νοσηλεύτηκε επειδη χτυπησε το κεφάλι του κατα την πράξη αυτη διεφυγε προς αγνωστη κατευθυνση....!

Ελπίζω να προνόησες για εισητήρια!

ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή Οι μηχανες πηραν μπρος... Η εφημεριδα ξεκινα ...

Ωραια , οι πρωτες διπλωματικες κοντρες αρχισαν.
    Απο την μια εχουμε τις SMP Ltd (Νο1 στην καταταξη). Μια συμμαχια απο καταπιεσμενες "κιουριες" βαση του προφιλ τους , που μπηκαν στο τραβιαν γιατι τους καταπιεαζαν λεει οι αντρες τους.
    Φτιαχνουν πιτες , κουτσομπολευουν τους αντρες και γενικα κανουν εμετο με τους τεμπελιδες και τους χαραμοφαϊδες!!!!
    Κι απο την αλλη εχουμε τους ANONYM (Νο3) , μια συμμαχια απο "ρεμπελοσκυλα" βαση του δικου τους προφιλ , μιας συμμαχιας που συχναζει σε καπηλια , πινει ρακες , λενε χοντραδες για τις γυναικες που δεν τους εχουν στα "ωπα" και γενικα ξερνανε με τις "κατινες" .
    Οι πρωτες κοντρες μεταξυ των δυο αντιθετων στρατοπεδων ξεκινησε . Και το ωραιο της ολης φασης ειναι πως και οι δυο αυτες συμμαχιες βρισκονται στα +/+ .
    Τωρα αυτο που μου μυριζει ειναι μπαρουτι απο το παραπανω τεταρτημοριο ή τα "αερια - κλανιες - πρρρρρρ" που βγαζω καθως γραφω λογω του βρωμικου της καντινας που καταβροχθισα χθες βραδυ ? Ονομα καντινας δε λεω ,γιατι αν και την πηρα τηλεφωνο για χορηγια , μου αρχισε τα "δε ωγαινω μανα μου , οι καιροι ειναι δυσκολοι" κι αλλες τετοιες "φιπες" !!!

Στην μεση αυτων των δυο , σε καταταξη (Νο2) , βρισκουμε προς το παρων τους GT-NMA . Τους Τιτανες .... Δυνατοι δειχνουν , δεν ξερω πως τα πανε με τις συμπεθερες και τα ρεμπελοσκυλα αλλα αυτο που βλεπω ειναι πως αναπτυσονται μια χαρα στα -/- ! Ακοπα , αβιαστα και χωρις αρχικες αντιπαραθεσεις ! Και με συμφωνο μη επιθεσης ... τους Νο4 σε καταταξη τους Α Α Α στο ιδιο τεταρτημοριο !!!! Θα μου πειτε "καλα ρε δημοσιογραφισκε , τα απλα συμφωνα ειναι τα μπαλακια μου κουνιουνται".
    Ναι ενταξει , θα πω εγω , αλλα προς το παρων τα κοιταω και δεν κουνιουνται .... Ισα ισα , που ακουνητα δειχνουν πιο ομορφα :P

Στο Νο 6 βρισκουμε τους (+) amita motion .κουφαλες , θελω 100 gold απο την μαμα εταιρια σας για την τσαμπα διαφημηση!!! εδω τα σκασατε στον μπεκσρη τον Γεωργαντα που μεθαει με 3 ρακες σε live εκπομπη , δεν θα τα σκασετε σε μενα ?
    Amita motion λοιπον , στα -/+ και το τεταρτημοριο δειχνει να ειναι μες στην θετικη ενεργεια και τις βιοταμινες !!!!

Στα +/- εχουμε τους ΝΑΥΤΕΣ-Ι (Νο7) , (τωρα τι σχεση εχουν με τους ~Ι~ των 2 πρωτων σερβερ , ιδεα δεν εχω ) και τους και τους .___. - όπου νάνε(Νο8). Φαντασου να εμφανιστει ομως κανας dimath στον σερβερ ??? ε ρε γλεντια!!!! Αυτοι λοιπον εχουν κανει τα κοζα τους με τους ΑΝΟΝΥΜ (τους ρεμπελους) αλλα και μεταξυ τους. Τα +/- λοιπον , δειχνουν να μαγειρευουν κατι - πριν πεινασουν!!!! Δεν ειναι κακοοοοοοο ...... καβατζες καβατζες ???? α ρε καβατζοπαιδααααααααααα ......

Λετε λοιπον , οι ρεμπελο-συμπεθερες να "δουλευουν' υπερ των αλλων τεταρτημοριων και φετος το "καταραμενο τεταρτημοριο" του s1 να μην ειναι το -/+ οπως ειχαμε συνηθησει αλλα το +/+ ?
    Λετε λογω απουσιας των smurf και των eex απο τον s1 , να βγαλαμε το νεο "αγαπημενο" ζευγαρι του σερβερ .... SMP Ltd vs ANONYM ?
    Θα δειξει ... προς το παρων ειναι πολυ νωρις για να πουμε κατι !

Το παιχνιδι ξεκινησε ... Ο taratata ξεκινησε ... Τα ρεπορταζ καναν σεφτε ....
    Αντε καλη αρχη σε ολους , καλες μαχες και καλα κρασια !!!!

Προεπιλογή

οντως φιλε ταρατατα.....ειναι νωρις ακομα για προβλεψεις.......ομως εμεναμου αρεσουν και θα κανω μια λοιπον......3 μηνες το πολυ.......θα μου πεις τωρα τι 3 μηνες ρε παλιογαυρε?και θα σου πω απλα πως τετοιες συμμαχιες ΑΝΩΝΥΜΕΣ το πολυ 3 μηνες ζωης να εχουν.......

φιλικα παντα

δημητρης
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Koρίτσια οπως καταλαβαινετε, αυτό δεν θα περάσει έτσι, εχουμε και ενα νοικοκυριό να συντηρήσουμε ε;

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

δεν αφήνετε τις δηλωσεις να ρθειτε να βαλετε ενα χερι στην μπουγάδα????
    ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panosmatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν αφήνετε τις δηλωσεις να ρθειτε να βαλετε ενα χερι στην μπουγάδα????
    τοσο καιρο με ξερεις...ποτε θα μαθεις πια?εγω ειμαι επι των δηλωσεων (τεμπελης δλδ) εσυ η βασιλισα και τα υπολοιπα τσιρακια ειστε για ολα τα υπολοιπα......:P
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές