Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 92

Θέμα: Μπουνιδια στο +/+.

Προεπιλογή

Xμμμμμμμ...τι θα γινει βρε αλανια?εδω θα τα πειτε ολα?να φυγετε να πατε αλλου εδω ειναι σερβερ 6..εκτος αν θελετα να κανετε εγγραφη και εδω σαν συμπεθερες δεν εχουμεε κενες θεσεις αλλα εχουν οι αντιπαλοι μας..αντε καντε εγγραφη και μετα γραψτε οτι θελετε...

με αγαπη

το τσιρακι σας
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

εχετε απολυτο δικιο εγω διεγραψα τις δικες μου τρολιες να διεγραφουν και τα υπολοιπα εκτος θεματος
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα και παλι ! προς liebe7 θα σε πλακωσο!(πλακα που λεει και ο ρενος) Η ΜΠΑΜΙΑ αγαπητε στα τιγρακια θα ερθει εγω την ειδα πρωτος!!!!!!! εκτος και αν θελει χακαρισμενο λογαριασμο της γμστ το κανονιζω σαν υπερτατος χακερ
    μην δοκιμαζεις τα αντιθετα ελκοντε για να τον κερδισεις μπαμπια we love you ακομα περιμενω μια μαματη αναλυση των εξελιξεων του σ2 !
    επειδη βλεπω οτι υπαρχει ταλεντο θελω και τον ρεπορτερ για πολεμικες ανταποκρισεις ελα ανθρωπε υπαρχει μια υπονεια οτι ο σερβερ παει για 25-25-25 και το τελευταιο 25(εμεις ) τον εχουμε χεσμενο
    ΝΜΑ κατι μου θυμιζουν αυτοι μια συμμαχια της πλακας ηταν οταν τους συναντησα καπου! βελτιωθηκαν η ειναι στα ιδια χαμηλα επιπεδα ?
    μα αυτο του λέω και γω φιλε μου!
    ότι μας λυπούνε η ανάλυσης του..
    και ο μπαγλαμάς στραβώνει και από πάνω!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Liebe 7 : 29-03-12 στις 20:50
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

city7
    εγώ θα σου πρότεινα εσένα και στης συμπεθέρες να μπείτε στον επόμενο γύρο του σ2 (σε ένα σοβαρό server)στα + + για ένα υγιή ανταγωνισμό και για σοβαρό πρωταθλητισμό στο "τραβιαν"...
    διότι δυστυχώς φέτος,καμια συμμαχία δεν μας τίμησε με την παρουσία της!
    και αισθανόμαστε μονοι μας,πολλύ!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Liebe 7 : 29-03-12 στις 20:53
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Liebe 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    city7
    εγώ θα σου πρότεινα εσένα και στης συμπεθέρες να μπείτε στον επόμενο γύρο του σ2 (σε ένα σοβαρό server)στα + + για ένα υγιή ανταγωνισμό και για σοβαρό πρωταθλητισμό στο "τραβιαν"...
    διότι δυστυχώς φέτος,καμια συμμαχία δεν μας τίμησε με την παρουσία της!
    και αισθανόμαστε μονοι μας,πολλύ!
    φιλε μου εχω παιξει σερβερ 2 στον πρωτο(χωρις να εχει και πολυ σημασια η συμμαχια μου τον ειχε κερδισει κιολας)εχω παιξει και 2 φορες σε σοβαρους σερβερ 1 με τους -=Μ=- και αντιπαλους παρα πολλες σοβαρες συμμαχιες οπως η ~Ι~ η ρατμ τα ζωνιανα τα στρουμφ η hellas εχω παιξει σε εξισου σοβαρο σερβερ 1 με την ριπ(που παλι χωρις να εχει ιδιαιτερη σημασια τον πηραμε) και σαν και εμενα ειναι πολλοι στις συμπεθερες που εχουμε εικονες απο πολλους σερβερ και απλα ειχαμε αναγκη να παιξουμε ενα σερβερ για χαβαλε.....αυτο κανουμε τωρα για αυτο εχουμε και το ονομα συμπεθερες για αυτο και οι ποιο πολλοι παιζουμε με αλλα nick....απλα εχουμε βαρεθει τους σοβαρους σερβερ...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου εχω παιξει σερβερ 2 στον πρωτο(χωρις να εχει και πολυ σημασια η συμμαχια μου τον ειχε κερδισει κιολας)εχω παιξει και 2 φορες σε σοβαρους σερβερ 1 με τους -=Μ=- και αντιπαλους παρα πολλες σοβαρες συμμαχιες οπως η ~Ι~ η ρατμ τα ζωνιανα τα στρουμφ η hellas εχω παιξει σε εξισου σοβαρο σερβερ 1 με την ριπ(που παλι χωρις να εχει ιδιαιτερη σημασια τον πηραμε) και σαν και εμενα ειναι πολλοι στις συμπεθερες που εχουμε εικονες απο πολλους σερβερ και απλα ειχαμε αναγκη να παιξουμε ενα σερβερ για χαβαλε.....αυτο κανουμε τωρα για αυτο εχουμε και το ονομα συμπεθερες για αυτο και οι ποιο πολλοι παιζουμε με αλλα nick....απλα εχουμε βαρεθει τους σοβαρους σερβερ...
    τα γνωρίζω όλα αυτά φιλε μου και σεβαστά!
    και για αυτό θα σας ήθελα για αντιπαλους μας...
    αλλα σίγουρα με έχεις παρεξήγηση κάπως νομίζω
    δεν είπα κάτι για τις συμπεθέρες,ότι έχω πει το έχω πει με χιούμορ(λίγο πικάντικο βεβαια).
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

τα γνωρίζω όλα αυτά φιλε μου και σεβαστά!
    αλλα σίγουρα με έχεις παρεξήγηση κάπως νομίζω
    δεν είπα κάτι για τις συμπεθέρες,ότι έχω πει το έχω πει με χιούμορ(λίγο πικάντικο βεβαια).
    αδελφε δεν το παρεξηγησα.....απλως το ειδα σαν μια ευκαιρια στο να πω το πως βλεπουμε αυτον τον σερβερ.....οσον αφορα το χιουμορ τα πειραγματα κτλ κτλ πραγματικα τα γουσταρω οσο τιποτα αλλο.....το φορουμ ειναι το καφενειο του τραβιαν και καφενειο χωρις πειραγματα χαβαλε και κοκορομαχιες απλα δεν ειναι καφενειο......

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

οκ αφου τα βρηκατε και εισται χαρουμενοι εγω θα παρω τονμπαμια και θα φυγω αντε μπαμια πισω στον σ2

Προεπιλογή

εμενα δεν με θες σιγουρα. αν ερθω θα σε τουμπανιασω μονος μου..... χαλας το θεμα του φιλου μου ταρατατα!!!!!
    επεστρεψα "Δημητριος" και ποιον βρηκα ? τον αλλον Δημητριο ... αυτα ειναι!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... και αντιπαλους παρα πολλες σοβαρες συμμαχιες οπως... τα ζωνιανα τα στρουμφ...
    Ή παίζαμε σε διαφορετικούς servers ή απλά τρολλάρεις.

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές