Σελίδα 12 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 111 έως 120 από 151

Θέμα: WW αθόρυβα???

Προεπιλογή

Θα μπορουσαμε και εμεις οι αδαεις να μαθουμε ποιοι ειναι αυτοι οι ιδιαιτεροι δεσμοι που υπαρχουν στον speed?Και συγνωμη αν σας ταραξαμε αυτους τους δεσμους.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων

Ο speed δεν ειναι αβατο , απλα υπαρχουν ορισμενοι δεσμοι μεταξυ παιχτων-συμμαχιων που δυσκολα καποιος μπορει να καταλαβει αν δεν εχει προηγουμενη εμπειρια , συμφωνω απολυτα οτι το τραβιαν ειναι ενα , οπως και η οδηγηση αυτοκινητου ειναι μια αλλα οταν βρησκεσε στην Αγγλια θα πρεπει να οδηγεις με βαση τους κανονες εκει , δλδ αριστερα και οχι δεξια οπως εδω .

.
    Γιατί διαφωνούμε? δεν υπάρχει σωστό και λάθος κατά τη γνώμη μου, αλλά διαφορά νοοτροπίας.
    Ο αρχηγός της KKRK στον s5 ήταν αδελφικός φίλος με παίκτη σε αντίπαλη συμμαχία, ούτε κατά διάνοια σκέφτηκε ούτε ο ένας ούτε ο άλλος να κάνουν άτυπα ή τυπικά nap μεταξύ τους, πόσο μάλλον να ρουφιανεύουν τις συμμαχίες τους, κάθε σ/κ ήταν ο ένας στο σπίτι του άλλου, έπιναν τα τσιπουράκια τους, έκραζαν ο ένας τη συμμαχία του άλλου, και τέλος.
    Στον com2 συστηματικά παίζουν ένας πατέρας και γιός σε αντίπαλες συμμαχίες, και ο ένας βγάζει σχέδια επίθεσης για τον άλλον.
    Αυτό είναι game κατά την ταπεινή μου γνώμη.

Και δεν είναι χαρακτηριστικό του speed αυτό που περιέγραψες πιο πάνω, απλά εγώ αν ήθελα να παίξω με τους φίλους μου θα πήγαινα στη συμμαχία που ήταν οι φίλοι μου, πάντως σε καμμία περίπτωση δεν θα έκανσ άτυπα nap (και εγώ έχω παντού φίλους σε αυτόν τον σέρβερ, γνωστούς από τους αργούς) να φυλάξω τα νώτα μου, όταν η συμμαχία μου σκοτώνεται μαζί τους.
    Ξαναλέω Γιάννη, δεν υπάρχει σωστό και λάθος, απλά διαφορετικές προσεγγίσεις στο ιδιο θέμα.

Μη βιαστείς να παρεξηγηθείς, μιλάω για ένα φαινόμενο που συναντώ παντού, απλά στον speed ξεπερνάει λίγο τα συνηθισμένα όρια, αν προσπαθήσω να το ερμηνεύσω θα πω επειδή είναι μια πολύ κλειστή κοινότητα, χωρίς δυνατότητα εμπειρίας από πολλούς servers,με επαναλαμβανόμενες τις ίδιες και τις ίδιες συμμαχίες, τα ίδια και τα ιδια άτομα. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια.

Και το σχόλιο μου αν το ξαναδιαβάσεις δε λέει γιατί αναφέρεστε σε μένα προσωπικά, αλλά αναρωτιόμαστε όλοι γιατί τόσα ποστς και αναφορές σε μια τόσο μικρή συμμαχία όπως η δική μας και με τόσο πολλά λάθη όπως λέτε.
    ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ, ΟΛΟΨΥΧΑ, ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ
    Λέω να μη ξανανοίξω το φόρουμ για καμμιά βδομάδα χεχεχεχε θα σας απαλλάξω για λίγο από την ενοχλητική μου παρουσία

ΥΓ http://www.youtube.com/watch?v=Dd_KEtaMH5k
    και όσοι καταλάβουν , κατάλαβαν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alinaki : 12-04-12 στις 09:47
    me anagkasate na kano account sto forum
    http://www.youtube.com/watch?v=1n1qL...eature=related

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alinaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί διαφωνούμε? δεν υπάρχει σωστό και λάθος κατά τη γνώμη μου, αλλά διαφορά νοοτροπίας.
    Ο αρχηγός της KKRK στον s5 ήταν αδελφικός φίλος με παίκτη σε αντίπαλη συμμαχία, ούτε κατά διάνοια σκέφτηκε ούτε ο ένας ούτε ο άλλος να κάνουν άτυπα ή τυπικά nap μεταξύ τους, πόσο μάλλον να ρουφιανεύουν τις συμμαχίες τους, κάθε σ/κ ήταν ο ένας στο σπίτι του άλλου, έπιναν τα τσιπουράκια τους, έκραζαν ο ένας τη συμμαχία του άλλου, και τέλος.
    Στον com2 συστηματικά παίζουν ένας πατέρας και γιός σε αντίπαλες συμμαχίες, και ο ένας βγάζει σχέδια επίθεσης για τον άλλον.
    Αυτό είναι game κατά την ταπεινή μου γνώμη.

Υπαρχει αντιστοιχο παραδειγμα στον speed και μαλιστα πολυ κοντα σου ... στο accound alfa_boul2g συμμετεχει αν δεν γνωριζεις ο Χρηστος (boul2g) ο οποιος ειναι αδελφος με τον Κωστα (boul) , ο Κωστης παιζει στους hunters και ο Χρηστακος σε εμας και ειναι αντιπαλοι .
    Απλα σου λεω οτι δεν ειναι κακο να παραδεχθει καποιος οτι εκανε λαθος , τωρα ποιο ειναι το λαθος δε θα κατσω να αναλυσω εδω , ειμαι σιγουρος οτι και εσυ γνωριζεις .
    Γενικως πιστευω οτι δεν υπηρξε σωστος χειρισμος και ειδικοτερα ενδοσυμμαχικα , αυτο αν θελεις καποια στιγμη το κουβεντιαζουμε οχι εδω βεβαιως , δεν ειναι ο καταλληλος χωρος .

Παντως επιμενω οτι ο καθε server εχει τις δικες του ιδιαιτεροτητες και αν δεις προηγουμενα post που ειχα κανει θα καταλαβεις οτι ειχα προβλεψει πανω-κατω το τελος .

Τελος παντων , για ακομη μια φορα

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ και ΥΓΕΙΑ

Προεπιλογή

Καλη ανασταση να εχουμε και καλο πασχα σε ολο τον κοσμο γνωστο και αγνωστο !!!
    Ας μας δωσει το γεγονος της σταυρωσης γαληνη, επαρση της αλαζονειας και ανοιχτα μυαλα
    ευχομαι το καλυτερο στους καλυτερους
    φιλια
    κατερινα

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karerina0021 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη ανασταση να εχουμε και καλο πασχα σε ολο τον κοσμο γνωστο και αγνωστο !!!
    Ας μας δωσει το γεγονος της σταυρωσης γαληνη, επαρση της αλαζονειας και ανοιχτα μυαλα
    ευχομαι το καλυτερο στους καλυτερους
    φιλια
    κατερινα
    Επισης Κατερινιο ,
    παντα υγεια και καλα μυαλα σε ολους (oups... ξεχασα να το αναφερω ...)

Προεπιλογή

τουλαχιστον σε οσους εχουν απο αυτα χαχαχαχαχαχαχαχα

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karerina0021 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τουλαχιστον σε οσους εχουν απο αυτα χαχαχαχαχαχαχαχα
    B.F.P ... ξερεις εσυ ...
    για περισσοτερες πληροφοριες θα αναμενουμε λιγο καιρο και θα επανελθουμε .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    B.F.P ... ξερεις εσυ ...
    για περισσοτερες πληροφοριες θα αναμενουμε λιγο καιρο και θα επανελθουμε .
    ναι ναι βεβαια ξερω
    αρε αλφα εισαι αστειρευτος χαχαχαχαχαχαχα

Προεπιλογή

Αν θυμαμαι καλα προς το τελος του πολεμου τον William Wallace δεν τον ευνουχισανε ζωντανο και μετα τον κρεμασανε? Το λέω γιατι σιγα σιγα φτανουμε στο τελος του server...

Προεπιλογή

Χμμμ...νομιζω πως ναι
    grx BeyondLimits

Σελίδα 12 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές