Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 127

Θέμα: μεγαλοι παιχτες ....σ6

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

2 ωρες έγραφα και η Μ@λ@κι@ με ''πεταξε''.... οποτε παρτε το συνοπτικα και απλοποιημενα:

Kαλός παίχτης : ειναι αυτος που καταναλωνει αρκετο χρόνο, οχι απαραιτητα ενα τσουβαλι gold, παιζει για την ομάδα και όχι για το απολυτα δικο του συμφέρον, και εχει να πει και μια καλη κουβέντα αντι να επιδεικνύει την ελλιπεστατη ανατομία του και κάθε ειδους κόμπλεξ με τις πράξεις του..... ειναι δε, άριστο υλικό για μια ....

Αξια Συμμαχια : η οποία ειναι αυτη που αποτελειται απο ενα ικανο αριθμό παικτων οι οποιοι κινουνται με σκοπό την διακριση σε ενα σερβερ και με μέσα τα οποία ειναι Θεμιτα..... Υπο την καθοδήγηση καποιου..

Aξιου Leader : ο οποιος ειναι αυτος ο οποιος καταναλώνει ποοοοολυυυυυυυ Χρόνο, για να παιζει με συμφερον της ομάδας σαν σημαια, ειναι αυτος ο οποίος ακομα και αν κανει τις λάθος επιλογες παραδεχεται την καθε συνεπεια αυτων, αντι να λεει εφταιγε ο ταδε -ειχαμε ρουφιανο- το μοσχάρι επεσε βαρύ στις αμυνες για βραδυνο, και αλλες απειρου καλλους δικαιολογίες...επισης ειναι αυτος που αναλωνεται στο Skype με τις ωρες και προσπαθει να κατευθυνει/βοηθήσει και να εχει εν γενει επαφη με τον καθε παικτη ακομα και αυτον ο οποιος ειναι τελευταιος σε pop στην συμμαχια του, και τέλος ειναι αυτός που για πάρτη του θα επαιζες ακομα ενα σέρβερ εστω και εναν μικρό σαν τον Server 6........

Τι θελει να πει η συμπεθέρα?

απλα πως στον Server 6 αν και μικρος σερβερ παιζουν αρκετοι άξιοι παίκτες, καποιοι απο αυτους εχουν υπαρξει και άξιοι leader, και καποιοι απο αυτους υπήρξαν η ψυχη καποιων συμμαχιων που σχολιαζουμε πιο πανω........

Aν μη τι αλλο ακομα και λίγοι αριθμητικα, θα το ευχαριστηθούμε το έργο......

ΥΣ

Καπου έγραψε νομιζω ο mpamiatzis πως ο Server 6 υπαρχει λόγω παρακλησης καποιων παλαιων παικτών...

Αλήθεια?

Οχι φυσικα φιλε μου ειναι ΜΥΘΟΣ!

Ειναι ακομα μια αρπαχτη.....

Αν υπήρχε διαχέιριση η οποία ''ακουει'' -θα ειχαμε Server με σωστη Τιμολογιακή πολιτική και όχι Ευροζώνης εστω αν και τυπικα ανηκουμε εκει, καθως ως γνωστο την σημερον ημερα στην Ευρώπη αλλοι ζούν με το Ευρώ και αλλοι με το Πε@ς....

ΥΣ 1
    Μιας και αναφερομαστε σε παικτες:
    αλήθεια καμμια αναφορα του Θρυλικού -Ακαταμαχητου- Υπεραπίστευτου - του ημίθεου με τα 3 πόδια, του Psarosoupia, παιζει να δουν τα ματακια μας? οχι τιποτα αλλα ακουω παιζει και δε τον τηραω πουθενα...

ΥΣ 2

Dimath δαγκωτο

Για πολλούς λόγους...

αααν και δεν τον ''εζησα'' ετυχε να τον γνωρισω...... και αυτα που ακουσα αρκουν....

απο την λίστα λείπουν αρκετοι και ειδικα μια φίλη ....

αν και εν τελει δεν ειναι και αυτοσκοπος στη ζωη καποιου .....θελω να ελπιζω το να διακριθει στα ματια 3ων στο παιχνιδακι που παιζουμε....

ααααχ να χα αυτον που με ειπε πως ειναι επιτραπεζιο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panosmatz : 04-04-12 στις 18:49
    ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

κοιταξτε το θεμα ειναι μεγάλοι παίχτες του σ6 παραταυτα μπορούμε να αναφερθουμε και σε απόντες παίχτες.... ολοι εχετε κατα νου σας καποιον καποιους αλλα δεν μιλατε
    .
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιταξτε το θεμα ειναι μεγάλοι παίχτες του σ6 παραταυτα μπορούμε να αναφερθουμε και σε απόντες παίχτες.... ολοι εχετε κατα νου σας καποιον καποιους αλλα δεν μιλατε
    .
    ας κανω λοιπον εγω την αρχη....θα παω για τον devilsnake αρχηγος των -=Μ=- αν δεν κανω λαθος και στους 2 σερβερ μεσα στους 3 επιθτικους και σιγουρα και πρωτος αμυντικος στον πρωτο σερβερ 1....απιστευτα οργανωτικος αριστος γνωστης του παιχνιδιου...με ειχε αφησει παρα πολλες φορες με το στομα ανοιχτο απο τους υπολογισμους του και αριστος σχεδιαστης επιθεσεων....
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

κύριοι!
    ο καλός ο παίκτης είναι αυτός που βάζοντας λίγο χρυσό και δίνοντας λίγο χρόνο κάνει έναν μεγάλο στρατό και ένα καλό και αξιόλογο ποπ.Τίποτα παραπάνω, τίποτα παρακάτω.
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Α ρε μπαμιατζη τρομαρα σου!!το mega θυμαται εισαι

Βασικα και οι 2 ητανε καλοι και εμπειροι ως παιχτες, δεν νομιζω κανεις να το αμφισβητει.
    Ισως ητανε, πολυ πιθανο, και πολυ καλα παιδια (απλα εγω γνωρισα την αναποδη πλευρα τους)

Αυτο που δεν μου αρεσε εμενα ειναι οτι μετεφεραν τη μαχη και στο φορουμ. Οχι τον διαλογο, την μαχη. Προσηλυτισμός και δολοπλοκιες στα λογια για να κερδηθεί η μαχη κατι που κατα τη γνωμη μου χαλουσε την ομορφια του παιχνιδιου.
    Βεβαια ισως ετσι το εβλεπα μονο εγω αν και νομιζω στον 2ο s1 ετσι το ειδε και ο μισος σερβερ και τους τιμωρησε απο οτι εμαθα

Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους τους βετερανους που αγωνιζονται ακομα ακαταπαυστα!!
    Μπηκα και εγω σ6 στην ηρωικη συμμαχια των γαλατων, κυριως για να τσαταρουμε

ΥΓ: ρε συ πως με ψαρωσες ετσι και απαντησα σοβαρα;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aimilios-the-feared : 04-04-12 στις 22:07 Αιτία: με επιασε κοτσο ο μπαμιατζης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Κώστα, αν και συμφωνώ σε αρκετά σημεία των post σου, εδώ θα διαφωνήσω. Φυσικά και θυμάμαι τους Hellas του mixabra και του Runinnbon, τους EEX του thor127 και του dragonld, τα smurfs του camilo13, τους Killers της (ακατανόμαστης) paxican, και τους HERO του gejo (??? εδώ μπορεί να με πρόδωσε η μνήμη μου), καθώς και τους Graal του mpampis_driver, και γενικά όποια άλλη μεγάλη συμμαχία έχω γνωρίσει. Το γεγονός ότι κάποιες αν και είχαν καλές πορείες, δεν μέτρησαν νίκες, δεν πάει να πει ότι τις ξεχάσαμε ή οτι δεν έγραψαν ιστορία. Τώρα αν μου πεις ότι αυτοί που τις θυμούνται είναι λίγοι, θα σου απαντήσω, αυτοί που τις θυμούνται δεν είναι πλεον εδώ.

Όσο για τον συνδυασμό καλού παίχτη και καλού αρχηγού, έχω 3 ονόματα κατα νου

Φιλικά,
    Πέτρος

ps 1 (για πάρτυ σου farditsi ) Λατρεύω αυτό το post Μου αρέσουν συζητήσεις για τα παλιά, με ωραία παρέα για να μιλήσεις

ps 2

Συμφωνώ μαζί σου Μήτσο. για αυτό και εγώ στην αρχή του post μου είπα
    Όσο για το στρατιωτικό, να'σε καλά, δόξα σοι ο Θεός στην Χίο είναι ωραία. Ειδικά τώρα που περιμένουμε και τις τουρίστριες

Μια απορια εχω μονο..ολους αυτους απο που τους θυμασαι?????

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aimilios-the-feared Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους τους βετερανους που αγωνιζονται ακομα ακαταπαυστα!!
    Μπηκα και εγω σ6 στην ηρωικη συμμαχια των γαλατων, κυριως για να τσαταρουμε
    Αρχηγε εμφανιστικες!!!
    εσενα δεν σε αναφεραμε σαν μεγαλο παιχτη γιατι πας ντουγρου στους μεγαλους θρυλους,
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ. Από εκεί και πέρα, για να μην παρεξηγηθώ ή αδικήσω, οπως ειπα ο speed απλώς με μύησε. αυτός που με έμαθε το travian που ξέρω τώρα (αν μπορώ να πω ότι ξέρω) είναι ο Jigsaw.

Μαλλιά απο τσόνια ξέρεις...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zidiac killer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια απορια εχω μονο..ολους αυτους απο που τους θυμασαι?????
    Καλημέρα Ιταλέ. Δεν είμαι σίγουρος τι απάντηση περιμένεις. Τους θυμάμαι από τους 2 πρώτους s1 (σαν βοήθεια σε φίλους) και σαν αντιπάλους απο όλους τους s2 που συμμετείχα. Η μόνη συμμαχία που δεν έχω συναντήσει απο τις απο πάνω είναι οι HERO, αλλά η φήμη τους ήταν αρκετά μεγάλη για να τους μάθω.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας κανω λοιπον εγω την αρχη....θα παω για τον devilsnake αρχηγος των -=Μ=- αν δεν κανω λαθος και στους 2 σερβερ μεσα στους 3 επιθτικους και σιγουρα και πρωτος αμυντικος στον πρωτο σερβερ 1....απιστευτα οργανωτικος αριστος γνωστης του παιχνιδιου...με ειχε αφησει παρα πολλες φορες με το στομα ανοιχτο απο τους υπολογισμους του και αριστος σχεδιαστης επιθεσεων....
    Με την σειρά μου, ας πω και εγώ για τον Jigsaw, αρχηγό των SAINTS σε 3 συναπτά έτη. Δημιούργησε μια απο τις μεγαλύτερες (αν οχι την μεγαλύτερη) συμμαχίες στους Ελληνικούς servers, ήταν πάντα κοντά σε όλους τους παίχτες όταν χρειαζόμασταν βοήθεια, και ήταν δεινός παίκτης. Μια απλή απόδειξη (2hammer μαζι), που αν ψάξω θα βρω κι άλλες, είτε ξανά 2 hammer στον ίδιο server, είτε σπασίματα αντιπάλων, είτε τελος πάντων το κάθε κριτήριο με το οποίο ο καθε ενας μας ορίζει τον "καλό παίχτη"

Jigsaw - Double Army

Έχω κατά νου και άλλα 2 ονόματα (kaytos, katsantonis) αλλα ας αφήσω κανέναν άλλον να τα πει

Φιλικά,
    Πέτρος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NEKROMANTIS : 05-04-12 στις 07:31

Προεπιλογή

χωρίς να θέλω να χαλάσω αυτό το αγαπησιάρικο κλίμα.
    για τον φύλο μου τον μπάμια και για tread αυτό!
    νομίζω ταιριάζει
    http://www.youtube.com/watch?v=t3G4SJwzjss
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές