Σελίδα 9 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 127

Θέμα: μεγαλοι παιχτες ....σ6

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν και να πω την αληθεια ετσι οπως εθεσε την προταση του ο πετραν μου αρεσε..δλδ να ειναι για παιχτες που εχουν κρεμασει τα πληκτρολογια τους...το θεμα ειναι κατα ποσο ειμαστε ωριμοι ομως στο να κρατησουμε ενα επιπεδο και να μην τα κανουμε μπαχαλο οπως και σε αυτο εδω το ποστ....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο farditsis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνω. Και με τη προταση του Πετρου συμφωνω και επαυξανω.
    Αντε, αν είναι ξεκινήστε το και εγώ όπως μπορώ θα βοηθήσω. Δεν το ανοίγω εγώ γιατί θα με φάει ο κότσος και ο κάθε κότσος

Υ.Γ. νομίζω στο Ι4 και Ι5 δεν αναφέρετε σε wing των ~I~, αλλά στους "γιωτάδες" του Ελληνικού Στρατού και όχι μόνο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Liebe 7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν έχεις καταλάβει ακόμα φιλε γιατί λέω!
    δεν μιλάω για imortals...
    αδελφε δεν φταιω εγω για αυτο..ποσταρεις σε ενα θεμα που ξεκινησε για 2 αρχηγους των ιωτα ποσταρεις και αναφερεις ξεκαρφωτα τους ι5 και τους ι4 τι θελεις να καταλαβω..?αλλα δυστηχως για αλλη μια φορα ξεφευγουμε απο το θεμα..

αντωνη συμφωνω να το προσπαθησουμε αλλα πραγματικα το βλεπω χλωμο να βγει καπου..
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντε, αν είναι ξεκινήστε το και εγώ όπως μπορώ θα βοηθήσω
    αντωνη συμφωνω να το προσπαθησουμε αλλα πραγματικα το βλεπω χλωμο να βγει καπου..
    Ενταξει , αν δε το ανοιξει ο mpamias μεχρι αυριο , τιμης ενεκεν μιας και ηταν δικη του η αρχικη ιδεα (εμεις την παραποιησαμε λιγακι) , θα παρω τηλεφωνο τον taratata να το ανοιξει αυτος με τις απαραιτητες φανφαρες και αηδιες του!!!!
    επεστρεψα "Δημητριος" και ποιον βρηκα ? τον αλλον Δημητριο ... αυτα ειναι!!!!

Προεπιλογή

αδελφε δεν φταιω εγω για αυτο..ποσταρεις σε ενα θεμα που ξεκινησε για 2 αρχηγους των ιωτα ποσταρεις και αναφερεις ξεκαρφωτα τους ι5 και τους ι4 τι θελεις να καταλαβω..?αλλα δυστηχως για αλλη μια φορα ξεφευγουμε απο το θεμα..

η αναφορά με το στρατό του jigsaw για αυτό ήτανε paste
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Ρε παιδες ελεος το σκισαμεε το θεμα..
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

edit by my self
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη farditsis : 05-04-12 στις 19:51

Προεπιλογή

Ρε παιδες ελεος το σκισαμεε το θεμα..

Εχεις απολυτο δικαιο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο farditsis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε φιλε τωρα το προσεξα. Εγω θα το πω κι ας κινδυνευω να μου διαγραφεις μελλοντικα ποστ ή ακομα και να κλειδωθω ....
    Εισαι σοβαρος ή πλακα μας κανεις ?
    Εισαι mod και καθεσε και μπλεκεις σε προσωπικες αντιπαραθεσεις με παιχτες και ατομα μεσα στο φορουμ ? Και τους αποκαλεις και οπως τους αποκαλεις ?

Τι διαολο , τοσο πολυ αλλαξε το status και το ηθος του φορουμ αυτον τον εναμιση χρονο που λειπω?

Και εκτος αυτου μας χαλας και το θεμα. Μια σελιδα με μπαρουφες και προσωπικες αντιπαραθεσεις φτιαξατε που ανετα μπορειτε να τις πειτε με pm ...

Οπως επιθυμείτε κύριέ μου, αλλα οι μοντ εχουν συγκεκριμένη δουλειά σε συγκεκριμένους σέρβερ. Αυτο κατα συνέπεια δεν τους φιμώνει παντού.Ως παλιός παίκτης έπρεπε να το γνωρίζετε. Συνεχίστε παρακαλώ.

Προεπιλογή

εγώ προσωπικά ζητάω συγγνώμη από τους αναγνώστες του forum που παρακολουθήσανε αυτά τα πράγματα,και διαγράφω τα post μου!
    αλλα τελικά πρέπει να έχω πολλές αντιπάθειες εδώ μέσα...
    It is the enemy whom we do not suspect who is the most dangerous.
    - Fernando Rojas -

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanosd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως επιθυμείτε κύριέ μου, αλλα οι μοντ εχουν συγκεκριμένη δουλειά σε συγκεκριμένους σέρβερ. Αυτο κατα συνέπεια δεν τους φιμώνει παντού.Ως παλιός παίκτης έπρεπε να το γνωρίζετε. Συνεχίστε παρακαλώ.
    Οκ , αλλα αν μπει ενας παιχτης απο αλλον σερβερ και σε διαβασει πως μετα θα τους πεις ρε αδερφε να ειναι κοσμιος οταν εσυ ξεφυγες στο φορουμ καποιου αλλου σερβερ ?
    Τεσπα , δεν ανοιγω κοντρα με κανεναν για κατι τετοιο. Ολοι εχουμε ξεφυγει καποιες στιγμες.

Οποτε κι εγω συγνωμη με την σειρα μου (και στους 2) αν ημουν λιγο απρεπης σε αυτα που ελεγα , για αυτο εκανα edit στον εαυτο μου

Σελίδα 9 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές