Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Θέμα: Α .... Β ..... Γ .... Λ (Λολα να ενα μηλο)

Προεπιλογή Α .... Β ..... Γ .... Λ (Λολα να ενα μηλο)

Α= druids ειναι αμυντικη μοναδα , με αλογα μεν αμυντικη μοναδα δε ....
    Β= αν κανουμε ανιχνευση σε αντιπαλο και δουμε μεσα 1500 αμυντικα μεσα σε οαση , ΔΕΝ στελνουμε σε καμια περιπτωση druids. Εστω και αν αυτο ειναι οαση και δεν εχει τειχος και μπονους .....
    Γ= Οταν στελνουμε μια επιθεση προσπαθουμε να ειμαστε ηρεμοι , με καθαρο μυαλο και σιγουροι για αυτο που κανουμε. Αν μας ενοχλει γκομενα , ο γειτονας , μας εχει πιασει κοψιμο και δεν προλαβαινουμε να κανουμε σωστη επιθεση γιατι θα χεστουμε πανω μας , αναβαλουμε την επιθεση για μετα ...... Αλλιως θα γινει η πατατα!!!!!

Το παραπανω ειναι απο το σημερινο μαθημα της Α' δημοτικου , που εγινε μεταξυ 3ης και 4ης ωρας στα θρανια των ΑΝΟΝΥΜ.

-Παιχτης τους προχθες τα ξημερωματα , στελνει 480 δρουιδια σε οαση των συμπεθερων. Φαρμαρει καποιες υλιτσες.
    -Οι συμπεθερες βαζουν αμυνα στην οαση και περιμενουν.
    -χθες το μεσημερι , ο ιδιος παιχτης κανει ανιχνευση στην οαση και βλεπει οτι εχουν βαλει οι "ξεμοραμενες" 1500 αμυντικα μεσα.
    -Ο παιχτης φευγει και παει να δει το τσελσι - μπαρτσα. Εχει παρει και τα σουβλακια του και το απολαμβανει
    -Γυρναει σπιτι αλλα δεν αισθανετε καλα... μαλλον τον χαλασαν τα σουβλακια.....πεφτει για υπνο!!!
    -Πρωι.... ο ΑΝΟΝΥΜ σηκωνεται με καουρες.... το στομαχι του δεν ειναι καλα.
    -Μεσημερι και θυμαται την ανιχνευση.... "φευγω , παω για φαρμινγκ" λεει στον εαυτο του με περηφανεια.... Ετομαζει τα δρουιδια του (500 και κατι ψιλα) και.... μια κλανια του φευγει χωρις να την ελεγξει και τον λουζει κρυος ιδρωτας!!!!! "Οχι μαμω τα σουβλακια μου μεσα... πρεπει να κανω την επιθεση...... ΔΠΘΧ ομως (Δεν Προλαβαινω Θα Χεστω) !!! Παταει οτι να 'ναι και φευγει σαν το μιραζ για την λεκανη!!!!!
    οτι να ναι =ΕΝΙΣΧΥΣΗ !!!!!!!!!!!
    -Οι συμπεθερες βλεπουν ενισχυση στην οαση. Τραβανε τα αμυντικα τους , ετοιμαζουν εναν επιθετικο με αστραπες και ...... πρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ !!!!!! Ωπα ωπα , αυτο ηταν ηχος απο την τουαλετα του ΑΝΟΝΥΜ...παμε παλι.....
    -Οι συμπεθερες βλεπουν ενισχυση στην οαση. Τραβανε τα αμυντικα τους , ετοιμαζουν εναν επιθετικο με αστραπες και ...... παφ ..... πανε τα δρουιδακια του ΑΝΟΝΥΜ!!!!!!!!

http://www.travian-reports.net/gr/re...20,334674de7be

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Ποτε φαγωμενοι με τζανκ φουντ πριν απο μια επιθεση. Ποτε δεν ξερεις τι μπορει να σου κλασει....

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αααααααααχαχαχαχαχχαχααααχαχχα!!!

δε παλευεσαι!
    ΤΆ αγγειά γινήκαν θυμιατά και τα σκ@τά λιβάνι....
    Οι βλάχοι γίναν δήμαρχοι κι οι γύφτοι καπετάνιοι.....

Προεπιλογή

Εγγεγραμμένοι παίκτες: 752
    Ενεργοί παίκτες: 694
    Παίκτες σε σύνδεση: 117
    με τέτοια φοβερή συμμετοχη
    σε φοβερες μάχες , αξίζουν σοβαρές αναλύσεις
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

πες τα ρε ομορφε αρχοντα , που βγαινει ο καθε τυχαρπαστος δημοσιογραφος και λεει τις βλακειες του σε εναν "ψοφιο" σερβερ!!!!
    χωσε κι αλλο....
    ομορφαντρααααααααα μααααααααααααας .....
    επεστρεψα "Δημητριος" και ποιον βρηκα ? τον αλλον Δημητριο ... αυτα ειναι!!!!

Προεπιλογή

ο ταρατατά και ο κωτσος
    είναι ότι πιο ωραίο ,έχει αυτό το forum
    έξυπνα σχόλια ,με αλάτι και πιπέρι
    χωρίς εμπάθειες και κατινιές
    αλλα ο server σκέτο ψοφίμι ...
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

ταρατατα δεν εκανες καλη αναλυση
    αρχικα να συμφωνισω με τα μαθηματα απολυτα.... αλλα επειδη εχω κανει και μερικα βραδυα μεντιουμ και μενταλιστ ..... θα σου πω ακριβως τι σκεφτοταν
    ο πονηρος ανωνυμος λεει θα τους πουλησω τρελιτσα.... αντι για επιθεση θα στειλω ενισχυση(το εκανε παλια οχι σε οαση αλλα σε χωριο) ετσι ο αμυνομενος θα αναγκαστει να στειλει πισω και εγω θα τα ξαναστειλω μεχρι που θα βαρεθει να εχει αμυνα και εγω θα κανω επιθεση.
    επιπλέον λαθος στην σκεψη του..... το κολπο σπασιμο νευρων γινετε αλλα πρεπει να το κανεις μεσα στο χωριο(πρωτευουσα) δευτερον τις ενισχυσεις τις στελνεις με δοσεις(κατα προτιμηση να φτανουν ωρες που θα ειναι ο αλλος μεσα), τριτον βαλε απο ολα μεσα μην βγαζεις το κρεμμυδη τουτεστην στειλε και πεζικο 9 παντα λιγα και παντα αλλες ωρες απο το ιππικο
    τεταρτον αν δεν σου στελνει τις ενισχυσεις πισω ο αμυνομενος μην στελνεις αλλες καποια φαβα εχει η λακα. πεμπτον τα παρακολουθεις μην πεθανουν απο ασιτια(παιζει και αυτο το αντικολπο)

καλα αυτα ειναι μεταπτυχιακα μαθηματα.....
    Αλλα ρε συ ταρατατα κανεις μαθηματα στους Ανονυμους και θα παρουν το σερβερ..... κανε και κανενα μαθημα στις συμπεθερες, βοηθησε και αυτες λιγο....
    πεστους οτι οταν κανουν επιθεση να στελνουν και τον ηρωα μαζι ετσι θα εχουν μεγαλυτερη δύναμη. οι αστραπες που χαθηκαν ειχαν μεγαλο κοστος.... καλο θα ηταν να στελνανε κατι μεγαλυτερο για να μειωσουν την ζημια.

βεβαια αν ηθελαν να αλλαξουν στρατο ενταξει δεν εχω να πω τιποτα.....

λοιπον καλα θα ηταν να μην ν μιλαω και εγω που βγαζω αμυνα με αποικους σε botakia και με κοροιδευουν ολοι οι σιφουνες

αλλα και αν δεν γινονται και τετοια τι θα λεμε μετα????? εεε ομορφε
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Μπορει κανεις να μου πει ποιος ειναι ο κοσμος 6 και πως θα κανω συμμαχιες;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιαννης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορει κανεις να μου πει ποιος ειναι ο κοσμος 6 και πως θα κανω συμμαχιες;
    να μαντέψω έχεις βλέψεις και για τον σέρβερ?
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Καλησπερα taratata!
    ''...Γ= Οταν στελνουμε μια επιθεση προσπαθουμε να ειμαστε ηρεμοι , με καθαρο μυαλο και σιγουροι για αυτο που κανουμε. Αν μας ενοχλει γκομενα , ο γειτονας , μας εχει πιασει κοψιμο και δεν προλαβαινουμε να κανουμε σωστη επιθεση γιατι θα χεστουμε πανω μας , αναβαλουμε την επιθεση για μετα ...... Αλλιως θα γινει η πατατα!!!!!...'''

Xaxaxax δεν μπορω να πω τπτ εδω...χαχαχαχ εισαι το κατι αλλο χαχαχα ακομη γελαω ρε χαχαχαχαχ
    Καλα ειπε ο ''omorfos'' πιο κατω ''με τέτοια φοβερή συμμετοχη
    σε φοβερες μάχες , αξίζουν σοβαρές αναλύσεις'' xaxaxaxa εχω σκασει στα γελια ρε χαχχααχ
    Φιλικα Mike 21/Καμικάζι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mike 21 : 08-03-15 στις 19:02

Δικαιώματα - Επιλογές