Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 60

Θέμα: TGR vs kpr και σασ vs αοε συνεχιζουμε μπορουμε να λεμε και για τα παλια τεκτενομενα

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Αρκετοι ξερουν τι εχετε κανει φετος στον σ2 ....ετσι να ντρεπεστε να μπειτε με τα κανονικα σας ονοματα με αυτα που εχετε κανει φετος...... συνενοχοι του νεκρομαντη καθεστε και αποποιειστε ευθυνες σας λεγοντας για μαιμου χακαρισματα ενω εχετε κανει την μεγαλυτερη αλλοιωση ολων των ελληνικων σερβερς

αφου ξερουν αρκετοι και απο οτι φενετε ξερεις και εσυ !πες μας ντε να μαθουμε και εμεις οι απεξω...
    σιγουρα θα περιμενουμε ολοι με ιδιαιτερο ενδιαφερον την απαντηση σου στο θεμα που εθιξες

Προεπιλογή

Λοιπόν αγαπητή παπα-τανγκα ή αλλιώς noobas, σε κάποιο σημείο ενός post έγραψες:
    "Μια φορα μαζεψα ολο κι ολο αμυνες και ηταν τοτε που στουκαρατε κιολας."
    Γι κάντο μου πιο λιανά σε παρακαλώ, απλά πρόσεχε τι θα απαντήσεις γιατί την αναφορά την έχω… και αν δεν κάνω λάθος τελειώνει με την εξής φράση : το χωριό καταστράφηκε ολοκληρωτικά
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη a.montana : 25-06-12 στις 19:05

**************SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND *************
    _________S.A.S__________
    Proud Losers of s2.3

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.montana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν αγαπητή παπα-τανγκα ή αλλιώς noobas, σε κάποιο σημείο ενός post έγραψες:
    "Μια φορα μαζεψα ολο κι ολο αμυνες και ηταν τοτε που στουκαρατε κιολας."
    Γι κάντο μου πιο λιανά σε παρακαλώ, απλά πρόσεχε τι θα απαντήσεις γιατί την αναφορά την έχω… και αν δεν κάνω λάθος τελειώνει με την εξής φράση : το χωριό καταστράφηκε ολοκληρωτικά
    Βρε βρε τον αγαπητο Hannah κοτσανα, μαυρα ματια καναμε..
    Επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια, παρτε αναφορουλα με τις στουκες που ελεγα πριν.
    http://http://travian-reports.net/gr/report/3330291b90f,3330331cf54,33303857060,333041764ca,33 3045bbe27,3330464df29,333049581c5,3330504d447,3330 52b142f,333054339bc,33305637b04,3330608b0ff,333062 c401f,33306470eb4,3330669bda7,33306890bae,3330693c 93c,3330703ad5d,333071638db,33307207d31,333073f380 b,3330745ba2d,333075e602f,33307734750,3330780181e, 3330797ffa8,33308099c9c,333083ebdee

Και μια μικρη αναλυση. Πριν γραψει "Το χωριο καταστραφηκε ολοκληρωτικα", εγραφε Δεν επεστρεψε κανενας απο τους τους στρατιωτες σου
    Anastasia

StereoLove (XAOS)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimios Εμφάνιση μηνυμάτων

5.Για την επιθεση στη διαιτα.... αλλωστε ο μονος που βαρεσε ολες τις φαικ ηταν ο μεγαλης ηλικιας αρχηγος....

Αρχηγε μου παλι με εξεπληξες. Ευγε! Τσιμπησες προαγωγη

6.Λες να μας εννοιαζε αν θα βαλετε σε καποιο WW τα αμυντικα σας?λες να επηρεαζες την εκβαση?

Αντωνακη αλλα μας ειπες χτες. Για να στα θυμισω.. << και οι ΑοΕ προσπαθωντας να βοηθησετε ΚΠΡ στο WW τους δωσατε λογ για να στελνουν υλες-σιταρια-αμυντικα στο WW ωστε να εχεις και εσυ ενα μεριδιο 1% στην πιθανη τους νικη....>>

8.Spy σε εσας δε βαλαμε βρε αμπαλιδιον .πως προεκυψαν οι διαρροες σας: Απογοητευμενοι παιχτες σας μας εδιναν κωδικους και παρατουσαν τους λογ τους επειδη δεν αντεχαν αλλο την κλικα σας , πες μου πως λεγεται να παιρνει αμυντικος μικρο εκπαιδευτη την ωρα που ο συνασπισμος με 6wing εχει μολις εναν εκπαιδευτη..... αααα ποιος ηταν αυτος ο αμυντικος???? ΕΣΥ ΝΟΟΒΑΚΙ γιατι αραγε..... τσιρακι του αρχηγου...ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ 6 wing ....1 εκπ....και παει σε αμυντικο..... ΕΤΣΙ αποκτησαμε προσβασεις σε εσας εξ αιτιας τις κλικας σας τοσο σε αμυνες αλλα και πουσαρισματα -εκπαιδευτες

Αντωνακη μονος σου μαρτυριεσαι αγορινα για τις διαρροες. Και η ουσια ειναι μια, οτι υπηρχαν και τις χρησιμοποιουσατε. Το αμυντικο ακκαουντ που αναφερεσαι επετελεσε καλα τον σκοπο του. Εβγαζε αμυνες προς οφελος της συμμαχιας και επαιρνε εκπαιδευτη οχι για να εκπληρωσει το εγω του καθε επιθετικου παικτη που βγαζει την τελικη αναφορα με τον στρατο που εχει φτιαξει και καμαρωνει γι αυτο, αλλα για να καλυπτει παντα τις αναγκες τις συμμαχιας του. Κατα τυχη βεβαια, με τον εκπαιδευτη που επαιρνε (μια φορα πηρα εκπαιδευτη μονο), με τους επιθετικους ποντους του ηρωα λογω των αντικειμενων, συν το οτι δεν συμμετειχα ποτε σε επιχειρησεις, καταφερα να τραβηξω την προσοχη σας και να αποφασισετε να χτυπησετε τον νουμπα. Λες πως οι στρατοι σας δεν πειραζει που στουκαρανε, αναλωσιμοι ηταν και θα συμφωνησω μαζι σου. Αναλωσιμοι αλλα να πιανουν και τοπο!!! Γιατι πως θα καταφερεις να εξηγησεις στα παιδια που στουκαρανε οτι πηγε στραφι ο χρονος τους, ο κοπος τους και τα χρηματα που ξοδεψαν σε μια ανουσια επιχειρηση μηδενισμου μιας αμυντικης πρωτευουσας που εκτος απο μιας εβδομαδας καθυστερηση καμμια αλλη ζημια δεν εγινε ουσιαστικη.
    υ.γ 1. Στον σ5 παιζω με το κλασσικο μου ονομα. Βαλε στο γκετερ να το δεις. Επισης μπορω να σου παραθεσω και ολα τα ονοματα που εχω επιλεξει σε καθε σερβερ, δεν κρυβομαι.

υ.γ 2. Για πες μου που θα παιξεις φετος να ερθω μαζι σου μπας και μαθω τιποτα. Αλλα και συ δεν θα περνας οταν σφουγγαριζω!

υ.γ 3. Αμα γνωριζαμε τι λογοτεχνικος οιστρος θα σε επιανε μολις με εβλεπες, θα εγραφα πιο συχνα κατα την διαρκεια του σερβερ.

Φιλικα
    Το αμπαλιδιον-noobas
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anastasia_1 : 25-06-12 στις 21:15

Προεπιλογή

τελικα ολα τα πραγματα ειναι σχετικα !!!

για μενα στουκα ειναι να μην επιτευχθει ο σκοπος της επιθεσης
    αντε και αν χασεις ολους σου τους στρατους και σου μεινουν ελαχιστα (πυρρειος νικη)
    στουκα να λες την απωλεια αυτων των στρατων σε ενα μαζικο
    που στοχο ειχε αλλα ποσα καπ
    δεν την λες
    εκτως αυτου για να δεις το διαταυθα και να καταλαβεις αν ειναι η οχι αναλωσιμοι οι στρατοι που χαθηκαν στο μηδενισμενο καπ σου βρες τις αναφορες να δεις ξαναεμφανισαν στρατο αυτοι οι λογαριασμοι η οχι???
    τωρα οσον αφορα το καπ σου και ποσο πισω σε πηγε
    αν τα σκασεις (gold) ολα γινονται
    εισαι ευχαριστημενη ? εγω δεν θα ημουν παντως
    πηρες εκπαιδευτη (τον μοναδικο σας για να βγαλεις αμυνες και πιστευεις οτι σωστα επραξες?)
    τα αμυντικα βγαινουν απο ολα τα χωρια και οχι μονο απο την καπ και με αυτη την λογικη δεν σου χρειαζεται εκπαιδευτης
    αν πιστευεις οτι επειδη πηρες εκπαιδευτη σε εσπασαν παλι κανεις λαθος
    το ενδεχομενο να το εκαναν για να τραβηξεις τις αμυνες σου μεσα το εξετασες?
    και κατι ακομα ασχετο με εσενα αναστασια
    οταν στελνουμε ενα αττακ βαζουμε στοχο
    αν δεν βαλουμε παει τυχαια !!!!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _EVA_ : 25-06-12 στις 21:51

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή ΟΙ ΝΟΟΒΑΔΕΣ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΕΡΕΦΩΝΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anastasia_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μια μικρη αναλυση. Πριν γραψει "Το χωριο καταστραφηκε ολοκληρωτικα", εγραφε Δεν επεστρεψε κανενας απο τους τους στρατιωτες σου
    Οποιος ειδε τη φραση δεν επεστρεψε κανεις να σχολιασει καταλληλως ....οποιος δε την ειδε να σχολιασει παλι καταλληλως

ΡΕ νοομπα γι αυτο σε εχουν απο κοντα για να μπαινεις σε ολους τους λογ και να πατας αμυνες 5σερβερ παρεακι παιζεται δε σου μαθαν το απλο..... για να πει την φραση δεν επεστρεψε κανεις πρεπει μη χασει ο αμυνομενος το 25% των αμυνων του...... ουτε αυτο δε σου μαθανε...... αυτο που εχουν δει δεκαδες φορες οταν μας εχουν επιτεθει

χρονος κοπος χρημα θα πηγαιναν στραφι αν συνεχιζαν να υπαρχουν καταναλωνοντας gold για νπσ καθημερινως αμπαλιδιον.Και kempanci kai hyperlite ανακουφηστηκαν μολις ετρεξαν θετικα στο σιταρι.....βλεπεις να τρεχεις με -150κ 100ωρες πηγενελα σε αλλο τεταρτημοριο χ4 συνεχη μαζικα στα σ/κ ενος μηνα δεν ειναι οτι και ευκολοτερο....αλλα που να καταλαβεις.... Κανεις δεν εμφανησε στρατο αλλωστε μετα τις τρομακτικοτατες απωλειες οπως λες....Αν δεν εισαι σε θεση να το κατανοησεις ειναι προβλημα σου .
    Δε συμφερει να σου εξηγουνε διαφορα....βλεπεις για αμυντικο υποχειριο τους κανεις Ουπς βαρυ αυτο αλλα τι να κανουμε με επαληθευεις με το δεν επεστρεψε κανεις οπως και με τα υπολοιπα που σου υπαγορευουν

Επειδη παιρνουσατε πολυ ωραια ολοι σας ,ολοι εισασταν ευχαριστημενοι γι αυτο και μοιραζανε προσβασεις τα μελη σας σε αρκετες συμμαχιες
    Ολοι ξερουν οτι οι επιθετικοι ζητανε εκπαιδευτη για να εμφανησουν μια προσωπικη αναφορα στο τελος ...το κατα νοομπα-Ευαγγελιον τοοο αναγνωσμααα αααα ααααα. Σοφια ορθη ακουσομεν το παπαρολογιον εκ του θανος τσιρακιοοον οοοο οοοοοον

Συμμαχια με 6 wing 1 εκπαιδευτη και να τον χρησιμοποιει αμυντικος και να πιστευει οτι καλως εγινε..... Ε ΡΕ ΤΙ ΑΚΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Υ.Γ Γραφε τα μονη σου .... παπαγαλακι ,οχι τιποτα αλλο φοραμε παντελονια ...και οταν μας πιανουν την κανονικη επιθεση δε βαζουμε καποιον να κλειδωσει το λογ ωστε να μη μπει αμυνα....
    αντε βρε παντελονατοι απαντηστε....
    Υ.Γ2 Ολοι στη Χαος σ5 με stereolove ...μονο εκει περνανε ωραια ,αντε και δωρεαν διαφημιση σας κανω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimios : 25-06-12 στις 21:39

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anastasia_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε βρε τον αγαπητο Hannah κοτσανα, μαυρα ματια καναμε..
    Επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχια, παρτε αναφορουλα με τις στουκες που ελεγα πριν.
    http://http://travian-reports.net/gr/report/3330291b90f,3330331cf54,33303857060,333041764ca,33 3045bbe27,3330464df29,333049581c5,3330504d447,3330 52b142f,333054339bc,33305637b04,3330608b0ff,333062 c401f,33306470eb4,3330669bda7,33306890bae,3330693c 93c,3330703ad5d,333071638db,33307207d31,333073f380 b,3330745ba2d,333075e602f,33307734750,3330780181e, 3330797ffa8,33308099c9c,333083ebdee

Μικρό και ατίθασο αμπαλιδιο με αυτά που γράφεις εκτίθεσαι ακόμη περισσότερο σε όσους σε διαβάσουν , αλλά δεν έχεις καν την στοιχειώδη εξυπνάδα ώστε να το καταλάβεις αυτό
    Πάμε τώρα μια μικρή ανάλυση μήπως και κατέβει το Άγιο πνεύμα και σε διαφωτίσει
    Το μεγαλύτερο μέρος των επιθετικών της S.A.S είχε την εξής εντολή από την πρώτη κιόλας μέρα που μπήκαν στην S.A.S και ήταν η εξής: Διπλοί στρατοί με τον 1ο θα βγαίναμε σε μαζικά και τον δεύτερο καβατζά για hammer και rammer
    Με λίγα λόγια με τις πρωτεύουσες κάναμε την πλάκα μας με εσάς τους επίλεκτους noobades όπου με το που βγάλετε 30.000 πεζικό και 10.000 άλογα σας πιάνει φαγούρα για στουκα
    Είναι λογικό noobades όταν βλέπετε τέτοια νούμερα να τα χαραμίζουμε για πλάκα να θεωρείτε ότι κάνατε ζημία, αλλά δυστυχώς για εσάς αυτά ήταν τα δεύτερα στρατεύματα της S.A.S και ήταν όλα αναλώσιμα εκτός από 3- toledo , kayser, bifteki εκ τον οποίων δεν έχασαν ποτέ ούτε 1 πεζικό σε οποιοδήποτε μαζικό
    Επί 2 ολόκληρα χρόνια σας έχουμε σφαλιάρα στην σφαλιάρα, σας έχουμε γελοιοποιήσει σαν συμμαχία αλλά ούτε μυαλό βάλατε ούτε τραβιαν μάθατε…. περαστικά σου nooba

Ορισμός της στουκας είναι αυτό: http://travian-reports.net/gr/report...9a,348998daa20
    αυτό που έβαλες εσύ:http://travian-reports.net/gr/report...9c,333083ebdeeείναι ορισμός της τσόντας μιας και νομίζατε ότι με αυτή την άμυνα θα γλύτωνες το 15αρι σου, μου είχατε ονομάσει και τα cap σας «θα σας σουβλίσω» αμπαλοι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη a.montana : 25-06-12 στις 21:54

**************SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND *************
    _________S.A.S__________
    Proud Losers of s2.3

Προεπιλογή

Μπουμπουκια Ομορφα

Συγχαρητηρια στην ΣΑΣ για την νικη τους και στα παιδια που εκαψαν ωρες απο ολες τις συμμαχιες και μειναν ως το τελος. Και μιας και ολοι εχετε βγει και τις μετρατε εγω ας αναφερθω σε αυτους που με νοιαζουν πραγματικα....

Στα κουκλια των ΑΟΕ, ενα μεγαλο ευχαριστω για μια σουπερ χρονια η οποια ηταν ακρως επιμορφωτικη με τα πανω και τα κατω της.

Ιακωβακο μου ομορφε... η παρεα σου παρεμενει το καλλιτερο απο ολα, ευχαριστω που για οτι ηθελα να ρωτησω ησουν εκει, για την αφεση αμαρτιων σε οτι χαζομαρα εκανα φετος και που συμφωνουσες. Και βεβαια που επαιζες φορουμ, την επομενη φορα μονο προσπαθησε να κανεις και κανενα νπς οσο γραφεις αφιερωσεις στο φορουμ. Περιττο να πω πως οσες φεικ η ρεαλ εφυγαν ακριβως στην ωρα τους τις ειχε στειλει ο Ιακωβος .

Αταμακο μου!!! Εσυ αγορινα φταις για ολα. Το «Ο Αταμ φταει» εμεινε σλογκαν εως το τελος και οχι μονο σε αυτον τον σερβερ!!! Εισαι απο τους πιο ηρεμους που εχω γνωρισει σε αυτο το παιχνιδι και Κυριος σε ολα σου!!!
    Θανουλη darling εισαι μια χαρα κουκλι, βεβαια οι μεγαλες δοσεις απο σενα προκαλουν εναν ηλεκτρισμο στο νευρικο συστημα αλλα ειναι κομματι της γοητειας σου κ σε οποιον αρεσεις στην τελικη.
    ΣΠΥΡΑΚΟΟΟΟΟ παραμενεις ο πιο ομορφος ΟΛΩΝ τον σερβερ με τρελη διαφορα!!! Απο τα καλυτερα τεκνα εισαι!!!
    Γιαννη τρελοβολιωτη μου , το «Θα σε φτιαξω εγω » δεν το εχω ξεχασει ακομα το περιμενω!!!
    Μαρκο... οι διευθετησεις που εκανες με καποιες οασεις ηταν τοσο αμεσες που νομιζω δεν θα τις ξεχασω ποτε!! Βεβαια ουτε εσενα θα σε αφησω να τις ξεχασεις!!! ΥΓ: εισαι ετοιμος για τα Ψηλα!!!
    Val darling αποδειχθηκες απο τους ωραιοτερους ανθρωπους που μου εχει τυχει να γνωρισω στο παιχνιδι!
    Αναστασια ... τα λογια ειναι περιττα... και τα αμυντικα σου ατελειωτα! Κανεις δεν φροντιζει λογαριασμους τοσο καλα οσο εσυ ουτε εχει τοσες αντοχες!
    Αρκανα!!! Απο τα πιο ομορφα νυχτοπουλια εισαι βρε και ας σκοτωνεις τα αλογα οταν ο αλλος εχει εκπαιδευτη!!!
    Πετραν οταν μιλας πατωντας και με τα 2 ποδια στο εδαφος εισαι απο τα καλλιτερα παιδια!!!

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα μπουμπουκια της ΑοΕ εισαστε απο τις καλλυτερες παρεες που εχω συναντησει σε σερβερ! Θα μπορουσα να γραψω κατι για τον καθε εναν σας ξεχωριστα αλλα με την ροη που εχουν τα ποστ και με την ευκολια που κλειδωνονται νομιζω δεν θα προλαβω !!! Και παλι thanks για την παρεα!!!

Στους λατρεμενους αντιπαλους...
    δεν υπαρχει ουσια να παιζεις αν δεν εχεις αντιπαλο και εννοειτε πως οταν εχεις ενα τοσο καλο και ικανο αντιπαλο αναγκαστικα προσπαθεις να κανεις και εσυ οτι καλλιτερο μπορεις, αλλες φορες τα καταφερνεις και αλλες οχι, η αξιωση που σου προσφερει ο αντιπαλος ειναι αλλωστε και αυτο που κανει την διαφορα, κατι που εμεις το ζησαμε φετος αλλοι παλι ηταν τοσο καλοι που περασαν αερα απο παντου η τουλαχιστον κατα τα 4/5 η 5/6. Τα συγχαρητηρια μου στην ΣΑΣ για την αριστη εξωτερικη πολιτικη που ειχατε απο την αρχη του σερβερ, την οργανωση σας και την πειθαρχια. Οσο και να μην σας χωνευω, σιγουρα αποτελειτε απο τις καλλιτερες συμμαχιες που εχω δει σε ελληνικο σερβερ.

Κακος μπηκατε στην διαδικασια να συγκρινετε εμενα με μεγαλους η καλους παικτες, δεν εχω ουτε την γνωση ουτε την εμπειρια. Προσπαθησα να καθαρισω την περιοχη μου και ξενυχτουσα στελνωντας επιθεσεις και σπαζοντας καπ γειτονων βεβαια οταν συναντησα 400κ αμυντικα σε 6αρι καπ αντιπαλου (ειχε ανεξαρτητους φιλους βλεπεις) μαζευτηκα, κακος μεν αλλα αυτο εγινε. Μην ξεχασω να πω για τα παιδια απο την ΑΑΑ πως μαγκια τους που βρηκαν τις αμυνες και που τις συντηρουσαν και πανω απο ολα που μου σκισαν τις οασεις μετα , αλλα ετσι ειναι γυρναει ο τροχος, αρχιζει η σεζον και προσπαθεις να κοιμηθεις οταν μπορεις! Οσο αφορα τις αμυνες: Το Purple ειχε αμυνες οταν το σβησατε, αμυνες που μαζευτηκαν 7 ωρες πριν τις επιθεσεις απο οτι αμυντικο ειχε απομεινει μιας και στα αλλα καπ ειχαν στηθει απο πολυ νωριτερα και οταν σβηστηκε η καπ την επομενη μερα ειχε ρεαλ μικρες μεν αλλα πολλες ρεαλ σε ολα τα χωρια απο ανεξαρτητη γειτονικη μου συμμαχια. Ειχε και αλλες 2 φορες αμυνες μεσα νομιζω, δεν περνω και ορκο [και οχι δεν ειμαι μεγαλη, απλα δεν θυμαμαι], την μια γιατι ειχε επιθεσεις 2 ωρες μετα των ΣΑΣ και απο ΑΑΑ στην καπ και σε ολα τα χωρια και αλλη μια γιατι ετσι απλα αποφασιστηκε. Νομιζω οτι εχω ξενυχτησει σε πολλα καπ αλλων παιδιων κ εγω μαζεψει αμυντικα για πολλους συμπαικτες μου για να μου προσαπτεις πως ειμαι παρτακιας και καλυπτα το Purple μονο στις μαζικες ΣΑΣ.

Firi Firi κανενα γλυκο ποτε θα κανουμε????

Αυτα απο εμενα.... Ιακωβε λαθος εποχη χαλασε το λαπ τοπ σου!!! μεχρι και στο φορυμ εγραψα... δικια σου δουλεια ηταν ΑΥΤΗ..
    Και κατι τελευταιο... Εγω γουσταρα τρελα φετος και τα παιδια που επαιξα μαζι και την παρεα, εσεις οχι? Τι το αναλυετε τοσο πολυ? Πηγαινετε για μπανιο, καντε και μια σταση πριν το Πευκοχωρι να πιειτε ενα Μοχιτο και καπου αλλου και ειστε κομπλε!!!

Φιλουδια παντου

Δημητρα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη purple : 25-06-12 στις 22:09

Προεπιλογή

Εψαξα να βρω τον ορισμο του αμπαλου, μιας λεξεως που ειναι η πιο πολυχρησιμοποιημενη λεξη του φορουμ...

Τελικα κατεληξα στο εξης συμπερασμα:

Σαν δεις καραβι στο βουνο νινί θα το εχει σύρει ( τωρα αν αντι για ν βαλετε κανενα διπλανο γραμμα, δεν με χαλαει)

Κατα την ταπεινη και παλι γνωμη μου, δεν υπαρχουν αμπαλοι, μιας και ολοι μας ξερουμε πια τα κολπακια και τις στρατηγικες του παιγνιδιου. Υπαρχουν καποιοι που μπορουν και τις εφαρμοζουν , και αλλοι που δεν μπορουν. Δεν ειναι θεμα προσωπικων ικανοτητων αλλα τελικα ειναι θεμα ικανοτητας ομαδας. Και αυτο που ξεχωριζει μια ομαδα απ την αλλη ειναι το κατα ποσο συμμετεχει ολη η ομαδα η οχι.

Κανενας Δημιος, ΛΑζαρος, Μοντανα, El malo, Φανης (αληθεια που χαθηκε αυτος δεν θα ειχαν γινει οι περιβοητες παιχτουρες , αν δεν υπηρχε η λειτουργια της ομαδας..

Βεβαια στα παραπανω υπαρχει εξαιρεση... Η αφεντια μου, μπορω να παρω και σερβερ μονος μου αλλα δεν το κανω γιατι μετα δεν θα εχει ουσια το τραβιαν..

Αυτα προς το παρον, μη τα παιρνετε και τοις μετρητοις....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kotsos43 : 25-06-12 στις 22:13
    Ο αγγίζων την τελειότητα... ο ΜΎΘΟΣ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εψαξα να βρω τον ορισμο του αμπαλου, μιας λεξεως που ειναι η πιο πολυχρησιμοποιημενη λεξη του φορουμ...

Τελικα κατεληξα στο εξης συμπερασμα:

Σαν δεις καραβι στο βουνο νινί θα το εχει σύρει ( τωρα αν αντι για ν βαλετε κανενα διπλανο γραμμα, δεν με χαλαει)

Κατα την ταπεινη και παλι γνωμη μου, δεν υπαρχουν αμπαλοι, μιας και ολοι μας ξερουμε πια τα κολπακια και τις στρατηγικες του παιγνιδιου. Υπαρχουν καποιοι που μπορουν και τις εφαρμοζουν , και αλλοι που δεν μπορουν. Δεν ειναι θεμα προσωπικων ικανοτητων αλλα τελικα ειναι θεμα ικανοτητας ομαδας. Και αυτο που ξεχωριζει μια ομαδα απ την αλλη ειναι το κατα ποσο συμμετεχει ολη η ομαδα η οχι.

Αυτα προς το παρον, μη τα παιρνετε και τοις μετρητοις....
    Κώτσο μου είτε άμπαλλοι είτε έμπαλλοι, το θέμα είναι ένα:έχουμε πάντα τα καλύτερα πιπίνια στη συμμαχία.
    Ασε τους στρατηλάτες να λαδώνουν τα όπλα τους, εμείς το χαβά μας ΠΑΝΤΑ.
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Μονο με ΒΟΤ μπορουνε στον speed?
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 17
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-15, 11:24
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-14, 16:31
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-11-11, 07:03
  4. Παλια παρεα ξανα μαζι
    By areimanios in forum Αρχείο Speed 6