Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 60

Θέμα: TGR vs kpr και σασ vs αοε συνεχιζουμε μπορουμε να λεμε και για τα παλια τεκτενομενα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοοντας αγαπητε, οτι σε εμας, δεν παιζεις για παρτυ σου, αλλα θα σου φορτωσουμε αλλα δυο να σιταρεις, και οχι να επιβλεπεις, αλλα να τα παιζεις σαν να ηταν δικα σου.
    εγω παντως επαιζα 9720 ημερες. βαλε τον αγαπητο dimgr να σου πει ποσα acc. ειναι...
    Εισαι ΘΕΟΣ χαχαχαχχαχαχαχ

Ηρθε ο Πιου το μαυρο πιστολι
    Αυτονομιστής

Προεπιλογή

στο χωριο μου λένε όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια
    επίσης λένε τις κοντής τις ψ........ής τις φταίνε η τρίχες
    επίσης λένε στου κουφού την πόρτα πάρε την πόρτα και φύγε
    ο δήμιος φταίει που δεν κράτησε το ως στο 99 να σας γλέντα ακόμα είναι "αμπαλος" και το λέω δημοσια και "παρτακιας"

μάλλον ερωτευμένος είμαι ρε τη κάνουν τα όμορφα rum,,,,,,,,,,,,,,axxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι ΘΕΟΣ χαχαχαχχαχαχαχ
    Η παρεα που εκανα μαζι σου, οση κ αν ηταν αυτη, δεν μου αφησε αλλα περιθωρια, απο το να σου μοιασω, οχι βεβαια και να σε ξεπερασω...
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Καλησπέρα

Ο Φίλτατος DarkLord έχει αλλάξει μέχρι στιγμής τις εξής συμμαχίες :

CATAS
    UNION
    SnS
    FTM
    SAS
    *AoE*

Εδώ να διευκρινήσω ότι η *ΑοΕ* ήταν ενα wing 15 λογαριασμών που ελεγχόταν από τον Μάρκο. Απο την στιγμη που ονομαστηκε ΑοΕ (απο KNIGHTS) κουμαντο εκανε ο Μαρκος και αυτο δεν αλλαξε. Η έλευση του Dark Lord έγινε εν άγνοια μου, και αν το ήξερα δεν θα γίνοταν.
    Παρόλαυτα δεν γνωρίζω γιατί έκανε αυτήν την επιλογή, όταν μας κατηγορούσε καθόλη την διάρκεια του server.
    Παράδειγμα :

http://forum.travian.gr/showthread.p...-%F4%E7%F2-AoE

Η μόνη λογική εξήγηση που μπορώ να δώσω, είναι ότι όλο αυτό ήταν αφορμή για να κατηγορηθεί κι άλλο η ΑοΕ.
    Ελπίζω οι φίλτατοι Agios Petros, ΓΥΠΑΣ και giwrgis να καταλάβουν αυτήν την παρατυπία και να μην του κάνουν το χατήρι
    Παρακαλώ, γενικότερα, ο συγκεκριμένος παίχτης να μην χαρακτηρίζετε σαν παίχτης της ΑοΕ. Ή να χαρακτηρίζετε και σαν παίχτης της SAS, της SnS, κ.λπ.

Ευχαριστώ πολύ,
    Πέτρος

Προεπιλογή

[QUOTE=DarkLord;130591]Ε μαλλον δεν ειμαστε απο το ιδιο χωριο η το χωριο σου εχει μεινει πολυ πισω σε κατι τετοια[/QUOTE
    τη μπροστά τη πίσω την ίδια ηδονή είχε ο σέρβερ και έγραψε SaS.
    τώρα από που αρέσει σε εσένα δικαίωμα σου είναι αν και από την περιγραφή του νεκρομάντη φαίνεται ότι σου αρέσει από παντού.......
    προσωπικά έζησα εμπειρίες με την nms και τώρα με την SaS και εμενα από παντού μου αρέσει...................
    εύχομαι πολλοί να παίξουν σε συμμαχίες oπόs αυτές μπας και δούνε τη σημαίνει οργάνωση..................

Προεπιλογή

Μετα απο χακαρισμα του σκαιπ ενος εκ των ηγετων γνωστης συμμαχιας, εκλεψα και σας παρουσιαζω αποκλειστικα διαλογους απο γνωστη συμμαχια για τα τεκταινομενα του σερβερ στον οποιο παιζουμε

Τh_delete: IIIIIIIIIII XAααααααααα!!! που 'στε ρε?
    Εγωμαντης: Eγω εδω ειμαι Τh_delete, οπως παντα αλλωστε, ακουραστος και μοναδικος ηγετης της συμμαχιας μας
    Tanga_noob:Eλα, να μπω να στειλω πουθενα αμυνες? Ανεβαζω το καπ μου ελπιζω να μην μου το εξαφανισουν και αυτη τη φορα
    Τh_delete: IIIIIIII XAααααααααααα!!! Διαβαζω φορουμ ρε σεις και μας κοροιδευουν οτι δεν παιζουμε στο σερβερ. Αν.... δεις ομως εμεις ακομα παιζουμε ενω αυτοι οχι
    Εγωμαντης:Εγω ειμαι στρατο, αλλα ειμαι ακομα εδω για σε να χωσω να φτιαξεις καμμια συμμαχια της προκοπης και να κερδισω αυτο το σερβερ. Αν χρειαστει να την κανετε και απο εδω, παντως να ξερεις, εγω στρατο ημουν
    Τh_delete: IIIIIIIII XAααααααααα!!! Θα νικησουμε και παλι Εγωμαντη γιατι και στο σ2 Αν..... δεν μου ειχαν κλεψει το λογαριασμο στο skype παλι νικητες θα ειμασταν
    Tanga_noob: Ρε συ γιατι δεν εχεις αλλαξει σκαιπ, αφου σου το παραβιασαν
    Εγωμαντης: Εγω λεω να μην ρωτας πολλα και να φτιαχνεις καμμια αμυνα να μην σου ξανασπασουν το καπ
    Τh_delete: ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΧΑααααααα!!! Βρε κουτο Αν... χασουμε και σε αυτο το σερβερ, θα πω οτι οι SAS παλι φταινε, που δωσαν τα στοιχεια απο το χακαρισμενο ακαουντ μου στους νεους εχθρους μου.

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

προς τον σκοτεινο pro player μπορεις να μου εξηγησεις πως και γιατι μεταπηδησες απο τον αξονα συμμαχιων της ΣΑΣ SnS
    FTM σε αντιαπαλο στρατοπεδο τους Αοε ???? πραγματικα θα ειναι ανωτερες πολεμικες τακτικες μαλλον

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

αυτο ηταν? τελος τα ειπαμε ολα ? μια χαρα καλο καλοκαιρι φιλοι αντιπαλοι και ...

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Παίδες καλά μπάνια, η ΣΑΣ ακόμα και στον χρόνο που τελείωσε το ww έπεσε διάνα (απίστευτη οργάνωση)...

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή Νεκρομαντεψε ποιος

http://www.gettertools.com/ts2.travi...0-GreaseMonkey

Θελω σουπερ-ντουπερ-σχολιαστη να μου πεις πως εγινε η τελευταια μεταπηδιση του στην *ΑοΕ*μεσα σε λιγα λεπτα αφου διωχθηκε απο την =SAS= διχως να εχει μνμ στο λογαριασμο του για να μπει.... 3 οι απαντησεις 1. ειχε ξεμεινει προσκληση απο παλια 2.ηταν σπαι 3. τα ελεγε με αυτον που ελεγχε-επαιζε την -=ΑοΕ=- + *ΑοΕ* στο σκυπε και τα 'πανε εκει για να μπει στο wing (ο μικρος θεος που σχολιασε οτι στο χαμμερ του δε βρηκε Μ.αποθ επειδη τις γρκεμισαμε ολες οντας το WW στο 99..... )
    Οκ Μr Μαντης?πληρη εικονα δεν εχεις οπως και στοιχεια ,αναξιοπιστο το ποστ σου

και επειδη δε χορταινω να βλεπω τις μπαρουφες που λετε και γραφετε για να δικαιολογισετε την αμπαλοσυνη σας το ξαναβαζω

http://travian-reports.net/gr/report/3484934e83c

κατοχος του χαμμερ : paides aplo einai
    o stoxos itan megali apothiki, alla profanws molis patisan to 100 sto thauma tis eriksan
    opote de brikan apothiki ta katas kai eriksan tuxaia ksulokopo
    min psarwnete
    aplo einai

αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχα

αντε επειδη εχω και κεφακια σας εχω και ανεκδοτο

Ηταν ο Θεος και μοιραζε μυαλα....
    Ερχετε η σειρα του Νεκρομαντη λοιπον...τον κοιταει στα μουτρα και λεει : www.youtube.com/watch?v=lzvy3A-czE0

μια μερα λειψαμε και ερημωσε το φορουμ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimios : 27-06-12 στις 11:35

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Μονο με ΒΟΤ μπορουνε στον speed?
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 17
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-15, 11:24
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-14, 16:31
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-11-11, 07:03