Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 60

Θέμα: TGR vs kpr και σασ vs αοε συνεχιζουμε μπορουμε να λεμε και για τα παλια τεκτενομενα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimios Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.gettertools.com/ts2.travi...0-GreaseMonkey

Θελω σουπερ-ντουπερ-σχολιαστη να μου πεις πως εγινε η τελευταια μεταπηδιση του στην *ΑοΕ*μεσα σε λιγα λεπτα αφου διωχθηκε απο την =SAS= διχως να εχει μνμ στο λογαριασμο του για να μπει.... 3 οι απαντησεις 1. ειχε ξεμεινει προσκληση απο παλια 2.ηταν σπαι 3. τα ελεγε με αυτον που ελεγχε-επαιζε την -=ΑοΕ=- + *ΑοΕ* στο σκυπε και τα 'πανε εκει για να μπει στο wing (ο μικρος θεος που σχολιασε οτι στο χαμμερ του δε βρηκε Μ.αποθ επειδη τις γρκεμισαμε ολες οντας το WW στο 99..... )
    Οκ Μr Μαντης?πληρη εικονα δεν εχεις οπως και στοιχεια ,αναξιοπιστο το ποστ σου

και επειδη δε χορταινω να βλεπω τις μπαρουφες που λετε και γραφετε για να δικαιολογισετε την αμπαλοσυνη σας το ξαναβαζω

http://travian-reports.net/gr/report/3484934e83c

κατοχος του χαμμερ : paides aplo einai
    o stoxos itan megali apothiki, alla profanws molis patisan to 100 sto thauma tis eriksan
    opote de brikan apothiki ta katas kai eriksan tuxaia ksulokopo
    min psarwnete
    aplo einai

αχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχα

αντε επειδη εχω και κεφακια σας εχω και ανεκδοτο

Ηταν ο Θεος και μοιραζε μυαλα....
    Ερχετε η σειρα του Νεκρομαντη λοιπον...τον κοιταει στα μουτρα και λεει : www.youtube.com/watch?v=lzvy3A-czE0

μια μερα λειψαμε και ερημωσε το φορουμ
    ανάλυση θα κάνεις καμιά φορά?
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Na κανω και εγω μια χαζη ερωτηση αν και δεν παιζω...ποσες ηταν αυτες οι μεγααλες αποθηκες που γκρεμιστηκαν οταν πατησαν το 100?
    Και να κανω και αλλη μια πως ηταν τοσο σιγουροι πως παει για αποθηκες και οχι για θαυμα?
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

να κανω κι εγω μια χαζη ερωτηση; ( εγω επαιζα).... ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ;
    Ο αγγίζων την τελειότητα... ο ΜΎΘΟΣ.

Προεπιλογή

[url]

μια μερα λειψαμε και ερημωσε το φορουμ
    Τωρα απασχολουνται με νεους σερβερ
    Εκει θα μπορουν να αυτοπροβαλλονται σαν μεγαλοι παικταραδες, αρχηγοι και μαμαω και δερνω
    Δεν θυμασαι και εδω? Θυμησου τις συμμαχιες που εβγαιναν στο φορουμ, παραμυθιαζοντας συμμαχους και αντιπαλους και νομιζαμε ολοι οτι θα συναντησουμε τις σουπερ ουαου μαμαω και δερνω και καθολου δε χορταινω συμμαχιες.
    Στο τελος ολοι μουγκα, στους μεν τους εφταιγε το σκαιπ, οι δε GMSTa GMSTa!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Na κανω και εγω μια χαζη ερωτηση αν και δεν παιζω...ποσες ηταν αυτες οι μεγααλες αποθηκες που γκρεμιστηκαν οταν πατησαν το 100?
    Και να κανω και αλλη μια πως ηταν τοσο σιγουροι πως παει για αποθηκες και οχι για θαυμα?
    Εσυ σωστα ρωτας ρε Δημητρη.
    Χαζη ερωτηση εμφανιζετε επειδη κανενας τους δεν μπορει να δωσει απαντηση
    Αν..... βαλεις τυχαια επιλογη, μετα σου φταιει οτι οι αντιπαλοι γκρεμισαν τις αποθηκες, Αν... σου τελειωσουν οι στρατοι και σου τελειωνουν και οι αμυνες, μετα φταινε οι αντιπαλοι που σου χακαραν το σκαιπ σου, Αν.... την εχεις μικρη μετα σου φταιν και οι τριχες που λεν και στο χωριο μου

Kαλο καλοκαιρι σε ολους

YΓ. Κατεβηκα σε ενα πολυχωρο χθες και περιμενα οτι θα ξεχασω το ονομα μου
    Καλα ορισμενοι δεν καταλαβαινουν οτι προκειτε etsi apla για ενα παιχνιδι και τους φταιει ο ΓΥΠΑΣ αν πουλανε φουμαρα για μεταξωτες κορδελες

Προεπιλογή

http://www.gettertools.com/ts2.travi...0-GreaseMonkey

Θελω σουπερ-ντουπερ-σχολιαστη να μου πεις πως εγινε η τελευταια μεταπηδιση του στην *ΑοΕ*μεσα σε λιγα λεπτα αφου διωχθηκε απο την =SAS= διχως να εχει μνμ στο λογαριασμο του για να μπει.... 3 οι απαντησεις 1. ειχε ξεμεινει προσκληση απο παλια 2.ηταν σπαι 3. τα ελεγε με αυτον που ελεγχε-επαιζε την -=ΑοΕ=- + *ΑοΕ* στο σκυπε και τα 'πανε εκει για να μπει στο wing (ο μικρος θεος που σχολιασε οτι στο χαμμερ του δε βρηκε Μ.αποθ επειδη τις γρκεμισαμε ολες οντας το WW στο 99..... )
    Οκ Μr Μαντης?πληρη εικονα δεν εχεις οπως και στοιχεια ,αναξιοπιστο το ποστ σου
    Αντε να σε βοηθησω λιγακι να μην παιδευεσαι αδικα ουτε εσυ αλλα ουτε και ο Mr Μαντης :P.
    Ο παιχτης http://www.gettertools.com/ts2.travi.../5444-XANTAKAS απλα ειχε τρελες ορεξουλες και αλλαζε συνεχως συμμαχους (οπως θα παρατηρησεις η δομη των τριων πρωτων συμμαχιων στο link που εβαλες ειναι ιδια).
    Αρχικα η συμμαχια ηταν CATAS μετα εγινε UNION μετα LORDS@ με λιγα λογια η αρχηγαρα μας περασε απο ολες τισ συμμαχιες.
    Στο τελος αποφασισε να παει με ΑοΕ και εγινε η συμμαχια -ΑοΕ-.Ξερεις το πολυ το κυριε ελεησων το βαριεται και ο παπας και ετσι μεταπηδησα στην SnS (ναι ναι ειχαμε γινει και σε αυτη τη συμμαχια wing :P)
    Τελικα ουτε κι αυτη η συμμαχια μπορεσε να προχωρησει οπως θα ηθελε (τη στιγμη που οι αρχηγοι την εκαναν με ελαφρα) και ετσι μας πηραν απο το χερακι και μας εκαναν =SAS=.
    Ο λογος που εφυγα στην τελικη ειναι γιατι μου τα ειχαν ζαλισει με τα getter tools και "βγαζουμε αμυνες!!!" λες και εβγαζα τιποτα αλλο.
    Ετσι την εκανα και απλα χρησιμοποιησα καποιες γνωριμιες απο εποχη CATAS και μπηκα στην *ΑοΕ* απλα και μονο γιατι δεν ηθελα να διαγραψω τον λογαριασμο μου οποτε δημιε στην επιλογη 3 επεσες μεσα απλα δεν ηξερες τον λογο.

@ Nekromantis. Πετρο καλο θα ειναι αν δεν ξερεις καποια πραγματα να μην ανοιγεις το στοματακι σου απλα για να πεταξεις την αρλουμπα σου.Οκ?Αν δεν κανω λαθος ειπα στην αρχη οτι περασα απο καποιες συμμαχιες αλλα αυτα που γραφω εκφραζουν εμενα και οχι καποια συμμαχια.
    Αντε και καλες σκοπιες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DarkLord : 28-06-12 στις 22:49
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ σωστα ρωτας ρε Δημητρη.
    Χαζη ερωτηση εμφανιζετε επειδη κανενας τους δεν μπορει να δωσει απαντηση
    Αν..... βαλεις τυχαια επιλογη, μετα σου φταιει οτι οι αντιπαλοι γκρεμισαν τις αποθηκες, Αν... σου τελειωσουν οι στρατοι και σου τελειωνουν και οι αμυνες, μετα φταινε οι αντιπαλοι που σου χακαραν το σκαιπ σου, Αν.... την εχεις μικρη μετα σου φταιν και οι τριχες που λεν και στο χωριο μου

Kαλο καλοκαιρι σε ολους

YΓ. Κατεβηκα σε ενα πολυχωρο χθες και περιμενα οτι θα ξεχασω το ονομα μου
    Καλα ορισμενοι δεν καταλαβαινουν οτι προκειτε etsi apla για ενα παιχνιδι και τους φταιει ο ΓΥΠΑΣ αν πουλανε φουμαρα για μεταξωτες κορδελες
    καλο καλοκαιρι γιωργο.....

δυστηχως παντα καποιος αλλος φταει.....:P
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Όπως κ να το δει κανείς, η %$#^%$ SAS, νίκησε πιο άνετα από ότι θα φανταζόταν κάποιος αρχικά και κατά την γνώμη μου όργωσε τον server. Μην κολλάτε σε λεπτομέρειες, όπως πχ, ότι οι αρχηγοί της είναι #*!$@%$#... :
    Η αλήθεια είναι ότι δεν έπαιξαν το game αλλά το διαμόρφωσαν, για να μην πω το καθόρισαν. Έπεσαν όλοι πάνω τους στο τέλος, αλλά ήταν από ότι είδα πολύ λίγοι...
    (ήμασταν λίγοι, μην μου πει καμιά κουφ..λα ότι βγάζω τον εαυτό μου έξω, μην κοιτάς που σκοτεινές δυνάμεις με απέτρεψαν από το να τους συντρίψω!!! )
    κάπως έτσι δηλαδή : http://www.youtube.com/watch?v=uhVp9...eature=related
    αλλά τι να περιμένεις από τέτοια κ..λοπαίδια...

Το μόνο που μένει για επόμενος στόχος είναι ένας com, αν μπορέσουν να καούν ανάλογα τον έχουν! (πιστεύω)

Άιντε την είπα κ εγώ την πα...ρια μου δεν άντεξα, Καβλό καβλοκαίρι σε όλους παίδες .!.

Ps:
    Scaner, αν σου αρέσει η πειθαρχεία τόσο πολύ, να πας να γίνεις καραβανάς ρε τσόγλανε!
    Dimios , δεν θα κατέβεις προς τα κάτω, θα σου πω δυο λογάκια από κοντά μωρή κάλτσα!
    Montana, δεν σου λέω τίποτα εσένα τρελοπετούγια!

SAS (finger)

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή

που εισαι βρε πετσουλινι ?????? αντε συντομα ποτακι αθηνα :P
    αντε αφηστε τα μπανια για λιγο και ελατε να πουμε καμια λαλακια

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

που εισαι βρε πετσουλινι ?????? αντε συντομα ποτακι αθηνα :P
    αντε αφηστε τα μπανια για λιγο και ελατε να πουμε καμια λαλακια
    μαλλον καποιου δεν του βγηκε η παραλια βαρεσε *διαγραφη* και επεστρεψε στο ανεπαναλητπο φορουμ
    προταση: πηγενε βρες τον κωτσο να σου κανει κανα μαθημα οπως μονο αυτος ξερει για την τεχνη του αποπλανσησης πιπινιων
    φορουμ ξεκατηνιασματα και τραβιαν γενικα ισως απο σεμπτεβρη

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Παρόμοια Θέματα

1. Μονο με ΒΟΤ μπορουνε στον speed?
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 17
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-15, 11:24
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-14, 16:31
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-11-11, 07:03
  4. Παλια παρεα ξανα μαζι