Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 60

Θέμα: TGR vs kpr και σασ vs αοε συνεχιζουμε μπορουμε να λεμε και για τα παλια τεκτενομενα

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή TGR vs kpr και σασ vs αοε συνεχιζουμε μπορουμε να λεμε και για τα παλια τεκτενομενα

επειδη το προηγουμενο εφαγε κλειδωμα συνεχιζουμε τις καφενειακες μας συζητησεις εδω γερα!
    αντε συνενιχζουμε μην με αναγκασετε να καλεσω ενισχυσεις (ναι την μπαμια)

Προεπιλογή

Απο οτι βλεπω εχουμε συνεχεια....παω να ψησω ποπκορν και να βαλω καμμια 10αρια μπυρες στο ψυγειο....

Προεπιλογή

γεια σου ρε Αντρικο...
    βλεπω εισαι κ εσυ ενας απο αυτους που δεν θελει να τελειωσει το τραβιαν φετος...
    καλα εκανες και ανοιξες νεο θεμα, και δεν καταλαβαινω του υπευθυνους γιατι τα κλειδωνουν.
    Ή εμεις φταιμε που δεν βγαζουμε το χιουμορ οπως πρεπει προς τα εξω, ή αυτοι δεν λαμβανουν τετοια σηματα.
    Εγω παντως αυτες τις δυο μερες το διασκεδαζω, και εχω την εντυπωση πως και ολοι οι υπολοιποι...
    Στην τελικη δεν βριζομαστε, απλα λεμε τα πραγματα ο καθε ενας απο την δικη του οπτικη γωνια.
    Ο ενας βλεπει τον αλλον νουμπα, κοτα, αλαζονα, πιπινι, καραγκιοζη, και παει λεγοντας, που το κακο?
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

αυτο ειναι παλιο θεμα βρε κουτο

Προεπιλογή

ωχ, ναι...
    κοιτα να δεις, πως τους ξεφυγε αυτο?

"Το θεμα δεν αντιπροσωπευει ουτε την πολιτικη, ουτε την διπλωματια του s2. Tελος και αυτο! "
    Scaner Always' Speaking

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου ρε Αντρικο...
    βλεπω εισαι κ εσυ ενας απο αυτους που δεν θελει να τελειωσει το τραβιαν φετος...
    καλα εκανες και ανοιξες νεο θεμα, και δεν καταλαβαινω του υπευθυνους γιατι τα κλειδωνουν.
    Ή εμεις φταιμε που δεν βγαζουμε το χιουμορ οπως πρεπει προς τα εξω, ή αυτοι δεν λαμβανουν τετοια σηματα.
    Εγω παντως αυτες τις δυο μερες το διασκεδαζω, και εχω την εντυπωση πως και ολοι οι υπολοιποι...
    Στην τελικη δεν βριζομαστε, απλα λεμε τα πραγματα ο καθε ενας απο την δικη του οπτικη γωνια.
    Ο ενας βλεπει τον αλλον νουμπα, κοτα, αλαζονα, πιπινι, καραγκιοζη, και παει λεγοντας, που το κακο?
    θα σας μαλωσο δεν βλεπετε ημερομηνιες αναρτησης του ποστ! αναρτηθηκε οταν ειχε κλειδωθει πιο παλια αλλο θεμα αλλα ας παει στο διαολο και τωρα κλειδωθηκε θεμα! οποτα ας το χρησιμοποιησουμε για να ξεκατινιστουμε σαν αλλες κατινες ολοι μαζι εδω κουφαλα ιξυ στην φεραμε εχουμε εφεδρικα ποστ για να συνεχιζουμε ασταματητα της παρλαμπιμπι μας ελευθερα φορτζα φορουμ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    κουφαλα ιξυ στην φεραμε εχουμε εφεδρικα ποστ για να συνεχιζουμε ασταματητα της παρλαμπιμπι μας ελευθερα φορτζα φορουμ
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    Scaner Always' Speaking

Προεπιλογή

κανονίστε να κλειδωθεί και αυτό.....1811ποστς βρίσκονται σε κλειδωμένα θέματα τα ποιοία έπιαναν πολλές σελίδες.....
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή

Αναστασια παρα τα 3-4χρονια που παιζεις σε συμμαχιες πλαι στον τιτανοτεραστιο αρχηγο και νυν MOD, δεν εχεις μαθει τιποτα απο τη γλωσσα πολιτικης που τον διακατεχει και πηγαινει στραφι σε ενα παιχνιδακι.Ειδες πως απαντησε? ουτε να διαψευσει τιποτα ουτε να σχολιασει...αρπαζεις μια λεξη το παιζεις υπερανω και αποχωρεις Εσυ εγραψες παλι ενα καρο μπαρουφιτσες....παμε μια μια να στις πω Κυρια nooobaaa
    1.Επιτυχια συνεχιζετε να ψαχνετε παιζοντας non-stop εδω και χρονια στο παιχνιδακι αυτο παρα τις βαρυσημαντες δηλωσεις σας οτι θα σταματουσατε ως βετερανοι με πετυχημενες τακτικες

2.Παιζει ρολο η ηλικια?Ο συνταξιουχος ή η νοικοκυρα τι εχει να κανει αν παιζει τραβιαν....ή καποιος που δουλευει και εχει μπροστα του Η/Υ ?Στην στρατολογιση των ΑοΕ υπηρχε ορος να εισαι ανω των 30? τωρα αν στα 35-40 νιωθεις μεγαλος/μεγαλη εεεε δε θα γινουμε και ψυχολογοι σας ....

3.Ειπα οτι καλυπτοσουνα εσυ ή ο θανος συνεχως?Μαλωνατε βρε πιτσουνακια για το ποιος θα βαλει αμυνες? αλλες ινφο εχω εγω οτι θα βαζατε και στους 2 Εκει δε μας την εσπασε τιποτα και ολοι οι στρατοι ηταν αναλωσιμοι και οι λογαριασμοι μπουκωμενοι απο σιταρια ,αμπαλιδιον ,εκτος αν θες να τα παρουσιασεις οπως θες... θα τρωγατε κι αλλα μαζικα αλλα και εμεις ειμαστε ανθρωποι και υπερτεταρτημοριακο μαζικο δε γινεται με 10ανθρωπους σε ενα σ/κ .Τωρα το εγω καποιων ,μπορει να πιστευει οτι θελει, ...εγω ειναι αυτο.

4.χακαρισμα δεν υπηρχε βρε ασχετουλικο ,απλα ετσι συνεχιζει να ειναι αρεστος ο σουπερ ντουπερ thanosd ,αλλα τι να πω ο δεικτης IQ σας δε μπορει να το δει ,αλλη εξηγηση δεν εχω να δωσω.

5.Για την επιθεση στη διαιτα....ολοι ηρθαν με 2κ κατας το κυμα ...γιατι ο Μεγαλος αρχηγος εσκασε με 500 1 κυμα μιση ωρα μετα? δεν ειχε αλλους...ειχε.... και κατι αλλο στο μυαλο του....οτι θα περνουσε ως τελευταιος..... και μετα θα εσκαγε κανα χαμμερακι ή θα βαρουσε φακε σε καπ.... αλλωστε ο μονος που βαρεσε ολες τις φαικ ηταν ο μεγαλης ηλικιας αρχηγος....αααα @@ ειπαμε για τις ηλικιες ....

6.Λες να μας εννοιαζε αν θα βαλετε σε καποιο WW τα αμυντικα σας?λες να επηρεαζες την εκβαση?Παιχτες σας εστελναν αμυντικα οπου ηθελαν πρωτου βγαλετε μαζικα σε ΤΓΡ σε ΚΠΡ μεχρι και σε εμας....

7.Ειχα μηνυμα στο λογαριασμο μου οτι δε με αφηνουν να στειλω τα αμυντικα στους ΣΑΣ γιατι πιστευω οτι ειστε η καλυτερη συμμαχια επειδη μου λενε οτι ειμαστε παραδοσιακοι εχθροι ....ΠΙΟΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΡΕ ΝΟΟΒΑΔΕΣ απλα απο περσυ εχετε φαει την πικρα του αιωνα εσυ και ο θανουλης σου....βλεπεις κι εγω μπορω να βαζω υποκοριστικα ....αλλωστε απο παικτικη και διοικητικη ικανοτητα μπροστα σε πολλους παιχτες θανουλης ειναι Αλλωστε γιατι πολλοι πρωην συμμαχοι σας επαιζαν με εμας φετος???? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ @@ τους λεγαμε τοσο καιρο για παραδοσιακη εχθρα

8.Spy σε εσας δε βαλαμε βρε αμπαλιδιον .εδω δεν ειχαμε περσυ που ειμασταν 2 wing και εσεις 8 + τον υπερσυνασπισμο σας με αμυνες απο ΝΜΣ ΣΑΙΝΤΣ και φαγατε το ξυλο του αιωνα....θα βαζαμε φετος με 4 wing και εσεις 6??????? .πως προεκυψαν οι διαρροες σας: Απογοητευμενοι παιχτες σας μας εδιναν κωδικους και παρατουσαν τους λογ τους επειδη δεν αντεχαν αλλο την κλικα σας , πες μου πως λεγεται να παιρνει αμυντικος μικρο εκπαιδευτη την ωρα που ο συνασπισμος με 6wing εχει μολις εναν εκπαιδευτη..... αααα ποιος ηταν αυτος ο αμυντικος???? ΕΣΥ ΝΟΟΒΑΚΙ γιατι αραγε..... τσιρακι του αρχηγου...ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ 6 wing ....1 εκπ....και παει σε αμυντικο..... ΕΤΣΙ αποκτησαμε προσβασεις σε εσας εξ αιτιας τις κλικας σας τοσο σε αμυνες αλλα και πουσαρισματα -εκπαιδευτες .Κλικα ειπα και ανεφερες μονο εσενα και το θανο σε αμυνες.....ΚΑΡΦΩΘΗΚΕΣ!!! Γιατι αποχωρησαν τοσοι παιχτες απο εσας??????ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΤΕ....Συμμαχια που τρωει ξυλο δε περναει καλα ..και οι ZGST καλα περασαν νομιζεις?

αντε αμπαλιδιον επειδη δε παιζεις ολη μερα μου ειπαν οτι ησουν ον στο φορουμ 00.00 -04.00 και παλι βλεπω γραφεις....... συνεχισε να παιζεις ολημερης τις συμμαχιες του θανου ...ολα τα λογ ολη μερα.... επειδη δεν εισαι στο Η/Υ ποτε....εισαι μεγαλη και εχεις δουλειες....να σε παιρνουν τηλ 2 τη νυχτα και να σου λενε μπες και πατα αμυντικα παντου και εσυ να το κανεις...... Οκ δε θα σου ξαναπειραξουμε το θανο γιατι βγαζεις καπνους Συμμαχοι σου που περνατε καλα τα λενε ολα αυτα Λες να σας εχουμε βαλει κοριους?

Ειστε ολοι παιχταραδες στην ΑοΕ και εξου το τελευταιο χαμμερ σας και ο σχολιασμος του...
    http://travian-reports.net/gr/report/3484934e83c

paides aplo einai
    o stoxos itan megali apothiki, alla profanws molis patisan to 100 sto thauma tis eriksan
    opote de brikan apothiki ta katas kai eriksan tuxaia ksulokopo
    min psarwnete
    aplo einai

ΡΕ ΝΟΟΜΠΑΔΕΣΣΣΣΣΣ ΡΕ ΝΟΟΜΠΑΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
    WW με πατημενο 100 ρε ΑοΕδες και στοχος ηταν Μ.αποθ???????? και τις ριξαμε και βαρεσε ξυλοκοπο???
    ΝΟΟΜΠΑΑΑΑΑΑΔΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

συνεχιστε ολοι στον 5 στη συμμαχια ΧΑΟΣ και να περνατε καλα ..... και ο απο πανω μαζι σας παιζει ...
    και ο νεκρομαντης μαζι σας παιζει το λογαριασμο Αrxitektonas.... Ετσι οτι λεμε απο πισω ....τα λεμε....για να περναμε καλα αλλα και οι γνωριμιες γνωριμιες.....
    alkiviadis :
    Και τελος επειδη ξερω οτι διαβαζει κι αυτος που πρεπει τα του server 2 ειναι περαν καθε κριτικης και λογικης να συμμετεχουν - διαμορφωνουν οι διαχειριστες-ελεγκτες του παιχνιδιου το ιδιο το παιχνιδι.Αυτο προσωπικα βεβαια δε με απασχολει πλεον καθολου ας απασχολησει οσους δεχονται και συνεχιζουν να ασχολουνται με τετοιους ορους .
    Αρκετοι ξερουν τι εχετε κανει φετος στον σ2 ....ετσι να ντρεπεστε να μπειτε με τα κανονικα σας ονοματα με αυτα που εχετε κανει φετος...... συνενοχοι του νεκρομαντη καθεστε και αποποιειστε ευθυνες σας λεγοντας για μαιμου χακαρισματα ενω εχετε κανει την μεγαλυτερη αλλοιωση ολων των ελληνικων σερβερς

Μη νομιζετε οτι θα ξαναπαιξουμε πολλοι απο εμας οπως και ο αλκιβιαδης μετα απο αυτα που εχουν γινει και ησασταν γνωστες τους...αρα συνενοχοι ...
    Συνεχιστε να παιζετε και να περνατε καλα....

Υ.Γ.1 Λυκος.... τελικα οπως βλεπεις δεν εισαι απο τους πιο ασχετους του σ2 φετος.... μαθε να παιζεις απλα...δεκτη η συγνωμη σου.

Υ.Γ2 Μη δω παλι καμια μπουρδολογια απο γνωστες αγνωστες γιατι με κανουν να σκεφτομαι ανεκδοτα οπως αυτο:

Γυναικα τροχονομος : Δε μπορειτε να περασετε απο εδω!!!!!!!!!
    Ταξιτζης : Γιατι μωρη σφουγγαρισες??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimios : 25-06-12 στις 18:51

Προεπιλογή

Βρε βρε βρε μπήκε και η papa-tangka στο φόρουμ κάνω καφέ και έρχομαι και εγώ

**************SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND *************
    _________S.A.S__________
    Proud Losers of s2.3

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Μονο με ΒΟΤ μπορουνε στον speed?
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 17
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-15, 11:24
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-14, 16:31
  3. Απαντήσεις: 3