Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 102

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2 part2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex_m Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου προφανως δεν ειχες ξεκινησει. Αλλωστε εσυ τελικα ησουνα στο γκρουπ που περασε. Σωστα? Εγω απαντησα στο οτι περασαμε μια ανιχνευση και ειπα οτι περασε και αλλη και περασαν και ανιχνευσεις με τροπο που γνωριζετε.
    Ευχαριστω για την απαντηση γιατι ισως δημιουργηθηκε λαθος εντυπωση. Ξαναλεω οτι δεν το ειπα οτι πιασαμε επιθεση απο εσενα. Αλλωστε εσυ περασες.

Περασαμε-περασε-περασαν-περασες...Μαθε καποια λεξη ρε !Ξες και απο ανιχνευσεις τωρα! Και το προφανως απο που προκυπτει ρε ? Εγω στελνω τον στρατο μου και βαζω μεσα του γειτονα μου να φαινεται! Αμαν πια....
    (θα σε εκραζα κι αλλο αλλα πρεπει να φυγω ) !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Recoba Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακόμα περιμένουμε να μας δώσεις της αποδείξεις που έχεις ότι έχουμε εμείς το πάσο του αλέξης από την συμμαχία σου !!!
    μου φαίνεται ότι για ακόμα μια φορα λέγονται ανακρίβειες...
    να μου πεις δεν είναι και η πρώτη φορα που γίνετε αυτό
    Εχω την αδεια να ποσταρω στο φορουμ συζητηση απο skype? Αν οχι, στειλτε μου ενα μηνυμα στο acc μου να σας δωσω συζητηση. Νομιζω θυμαστε ποιοι στρατοι μας ειχαν χαθει και ποτε....

DAY_WALKER

Προεπιλογή

καλησπερα.ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω αλλα αγανακτησα.διαβασα για υποπτες αμυνες,διαβασα για αμυνες απο ΑΟΕ,διαβασα για μη αντρικές συμπεριφορές-κινησεις.για τις άμυνες απο ΑΟΕ απαντησε η ηγεσία της.θέλω να σταθω σε ένα σημείο μόνο.πόσο αντρίκια ηταν η συμπεριφορά της tgr όταν πάνω απο 20 αcc της tgr kai wing της μου εκαναν συνεχομενες επιθεσεις επι 2 ημερες περιπου σε 13 6αρια χωρια μου?εκνευριστηκαν λογω των fakes??προφανος ναι αν καταλαβω απο την AΠΛΗ κινηση παικτη να αλλάξει το όνομα της cap toy σε ''KSANAKANE FAKE''!!ενταξει.λογικός ο εκνευρισμός τους.εχασαν τόσο στρατο!!αλλα δειτε το και απο αλλη πλευρα ρε παιδια.'εχετε αφθονο σιταρι για το ww..... :P αντε καλη συνέχεια!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros-mgl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περασαμε-περασε-περασαν-περασες...Μαθε καποια λεξη ρε !Ξες και απο ανιχνευσεις τωρα! Και το προφανως απο που προκυπτει ρε ? Εγω στελνω τον στρατο μου και βαζω μεσα του γειτονα μου να φαινεται! Αμαν πια....
    (θα σε εκραζα κι αλλο αλλα πρεπει να φυγω ) !
    Xωσε Σταυρο

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mortar-dogs Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα.ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω αλλα αγανακτησα.διαβασα για υποπτες αμυνες,διαβασα για αμυνες απο ΑΟΕ,διαβασα για μη αντρικές συμπεριφορές-κινησεις.για τις άμυνες απο ΑΟΕ απαντησε η ηγεσία της.θέλω να σταθω σε ένα σημείο μόνο.πόσο αντρίκια ηταν η συμπεριφορά της tgr όταν πάνω απο 20 αcc της tgr kai wing της μου εκαναν συνεχομενες επιθεσεις επι 2 ημερες περιπου σε 13 6αρια χωρια μου?εκνευριστηκαν λογω των fakes??προφανος ναι αν καταλαβω απο την AΠΛΗ κινηση παικτη να αλλάξει το όνομα της cap toy σε ''KSANAKANE FAKE''!!ενταξει.λογικός ο εκνευρισμός τους.εχασαν τόσο στρατο!!αλλα δειτε το και απο αλλη πλευρα ρε παιδια.'εχετε αφθονο σιταρι για το ww..... :P αντε καλη συνέχεια!!
    e εντάξει αφού δεν σου κάνανε και real στην cap σου πρέπει να είσαι και ευχαριστημένος!!!
    ππππφφφφφφφφφ τι ακούμε ρε

Προεπιλογή

Ωπ. Κανατε και μια real . 2 σιταποθηκες κατω. Διαβαστε ρε καμια αναφορα στη συμμαχια σας θα μας τρελανετε

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex_m Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωπ. Κανατε και μια real . 2 σιταποθηκες κατω. Διαβαστε ρε καμια αναφορα στη συμμαχια σας θα μας τρελανετε
    είναι πολλές και δεν της προλαβαίνουμε
    άμα έχεις κανένα link στείλε

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

δεν βλεπω φακε απο εσενα ομως! συνετιστηκες οποταν το κεφαλι μεσα και κοκοκο
    βλεπω επειδη το κανατε γαργαρα διπλα ειχα κανει ενα υπολογισμο σχετικα με τα αμυντικα σας πρωτου κλειδωθει τελικα εσεις εισται απο αλλο πλανητη 15 Μ αμυνα και αλλα τοσα επιθετικα συνεχιζετε στο ιδιο παραμυθι! ο πετρος φοβατε διαροη και αμεσως για να καλυψει τα ακαταλυπτα ειπε αν πηγαν αμυνες (ενοουσε φυσικα αν ειδαμε αμυνες τους να ενισχυουν κπρ εμεις η οι ΣΑΣ) ηταν μεμονομενοι παικτες με δικη τους αποφαση( ενοουσε αν φτασουμε σε αυτο το σημειο θα το χρεωσουμε σε ατομα και οχι σαν συμμαχικη αποφαση οποταν ουτε γατα ουτε ζημια)
    μην κοτευετε να παραδεχτεικε την κρυφη σας συμμαχια με τους ΑΟΕ ειναι σχεδον απιθανο να συμμαχισουμε με τα σασακια αυτοι θελουν θαυμα εμεις οχι
    ολοι ειχαν απο 400Κ αμυνα μεσα ο ποδοσφαιρακιας γτ ειχε 1 Μ τη σας εδειξε οτι εκει επρεπε να μπει 1 Μ ενω αλλου 400Κ περιμενω να ακουσο την αιτιολογια...

1.ο θεος
    2. ενα πουλακι (οχι ο γυπας)
    3.μια κρυφη δυναμη
    4το μαντειο των δελφων
    5.η παραγκα?
    6.ο τερεσιας

ποιος τελος παντων....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasapoel : 30-04-12 στις 20:32

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμαν ρε παλικαρια, ενα θεμα ειχε μεινει ζωντανο τοσους μηνες και φαγωθηκατε να κλειδωθει
    Ουτε ενα ποστ καζουρας δεν μπορει να στειλει κανεις και κανετε το θεμα μ...ι καπελο
    Παρακαλω πολυ να ειστε προσεκτικοι και να μην αναφερεστε σε συμπαικτες σας. Μπορειτε να αναφερεστε σε Αγνωστου Ταυτοτητας Ιπταμενα Αντικειμενα (ΑΤΙΑ) γενικα. Ολοι καταλαβαινουμε.
    Με βαση οσα διαβασα παραδεχομαι οτι τεινω να πειστω απο τους KPR. Οσο αφορα με τα ματια του ανοητου και αλλοι την εχουν πατησει και 12 ωρες ειναι πολλες για να μπουν να βγουν και να ξαναμπουν αμαλαχει πολλες αμυνες.
    Επειδη μου αρεσουν οι θεωριες συνομοσιας ομως και επειδη δεν εχω καταλαβει ακομα τα κολπακια που χρησιμοποιουν ενθεν και αποκειθεν οι συμμαχιες, καλο θα ηταν να μας διαφωτισετε λιγο ακομα για το τι συνεβει, για να καταλαβουμε οριστικα αν αξιζουν τα μπραβο η οχι. Μεχρι στιγμης, παροτι πιστευω στους εξωγηινους και στα ΑΤΙΑ, θεωρω οτι τα αξιζουν.
    Ξεκατινιαστειτε λοιπον αλλα πολιτισμενα

ΥΓ. Κακε λυκε, αν δεν πατε τωρα για θαυμα, που δεν εμειναν στρατοι για πολεμους, σας βλεπω να πηγαινετε απο Απριλη για μπανια
    ΥΓ1. Ειπαμε πολιτισμενα ετσι
    Ολες οι αποδειξεις οτι οι αμυνες ητα ειτε τυχαιες ειτε υποδεικνυομενες απο καποιον που βλεπει περισσοτερα απο οσα πρεπει ειναι στη διαθεση οποιου θελει πριβε , αν συνεχισουμε εδω ο ''μικρος'' θα ξαναφωναξει τον ''μεγαλο'' να κλειδωθει το θεμα . Αν ειστε τοσο τυχεροι , παντα τετοια στη ζωη σας και πειτε μας και 6 αριθμους
    Μιλαμε για σχεδιασμο με επιθεσεις σε 30 + πρωτευουσες + αντικειμενα + WW οι οποιες για πρωτη φορα εκτελεστηκαν τοσο πιστα απο τους συμαχους μου . Σημειωνω πως η μονη ανιχνευση που [ερασε κ μπορουσε να βοηθησει τους KPR καπου ηταν αυτη στο nearxos η οποια βεβαιως και ηταν παραπλανητικη και οδηγουσε στο cap τπυ zarate
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Andreasapoel δεν σε εκοβα για τοσο φαντασιοπληκτο φιλε. μιλλα με τον Αλκιβιαδη η καποιον αλλον απο την συμμαχια σου, κ ρωτα για οσο καιρο.με ξερουν αν εχω φερθει αντρικια η οχι. επισης βρες το θεμα π ειχα ανοιξει για την πορεια της ΑοΕ να δεις αν ειχα αποκρυψει κατι η οχι.

ΔΕΝ υπαρχει αυτην την στιγμη συμμαχια, ουτε κρυφη ουτε φανερη, με.κανεναν. Οταν και αμα με το καλο συμμαχησουμε με καποιον, τοτες μαθαμε απο τα λαθη του παρελθοντος, κ θα γινει φανερα. Αν παλι δεν με πιστεψετε ουτε τωρα, sorry @αλλα θα κρατησω τον στρογγυλο αριθμο των μηνυματων μου. Καλο endgame σε ολους,θα επανελθω οταν ειναι αναγκαιο.

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 721
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-12, 16:27
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές