Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 102

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2 part2

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

κρατα το γτ δεν σας περνει νεκρομαντη πραγματικα δεν σας περνει καλυψε την συμμαχια σου οπως σωστα κανεις και αν ειμαι φαντασιοπλητκος η οχι ασε αλλους να το πουν Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΡΥΦΟ ΚΑΜΑΡΙ
    νεκρομαντη βρηκες τα ατομα με φιλους στην κπρ που εστειλαν αμυνες στους φιλους τους η ακομα?
    περιεργο με τα μοναδικα ματια που εχετε που βλεπουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ λογικα θα τους εβλεπες

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ

υ.γ οταν αναφερεσε σε μενα μην αναγραφεις χαρακτηρισμους σε παρακαλω
    υ.γ 2 κατι λεω για τα νουμερα των αμυνων αλλα δεν βλεπω κανενα να λεει κατι γιαυτα...

fotis649
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολες οι αποδειξεις οτι οι αμυνες ητα ειτε τυχαιες ειτε υποδεικνυομενες απο καποιον που βλεπει περισσοτερα απο οσα πρεπει ειναι στη διαθεση οποιου θελει πριβε , αν συνεχισουμε εδω ο ''μικρος'' θα ξαναφωναξει τον ''μεγαλο'' να κλειδωθει το θεμα . Αν ειστε τοσο τυχεροι , παντα τετοια στη ζωη σας και πειτε μας και 6 αριθμους
    Μιλαμε για σχεδιασμο με επιθεσεις σε 30 + πρωτευουσες + αντικειμενα + WW οι οποιες για πρωτη φορα εκτελεστηκαν τοσο πιστα απο τους συμαχους μου . Σημειωνω πως η μονη ανιχνευση που [ερασε κ μπορουσε να βοηθησει τους KPR καπου ηταν αυτη στο nearxos η οποια βεβαιως και ηταν παραπλανητικη και οδηγουσε στο cap τπυ zarate
    Το χερι του θεου που ειχε πει και ο μεγαλος Μαραντονα μου θυμιζουν ολα αυτα..............
    τι καθεσαι ρε γιαννη και εξηγεις δημοσια αφου ολα οπως βλεπεις γινονται υπογεια παμε για καμια μπυρα και αστους να βγαλουν τα ματια τους ,να παρουμε και λιγο χρωματακι............

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fotis649 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το χερι του θεου που ειχε πει και ο μεγαλος Μαραντονα μου θυμιζουν ολα αυτα..............
    τι καθεσαι ρε γιαννη και εξηγεις δημοσια αφου ολα οπως βλεπεις γινονται υπογεια παμε για καμια μπυρα και αστους να βγαλουν τα ματια τους ,να παρουμε και λιγο χρωματακι............
    πάμε παραλια να δούμε και τίποτα ποιο ενδιαφέρον ρε!!!!
    άσε το ww στον αυτόματο πιλότο και όλα καλά

και σουκου και μουκου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολες οι αποδειξεις οτι οι αμυνες ητα ειτε τυχαιες ειτε υποδεικνυομενες απο καποιον που βλεπει περισσοτερα απο οσα πρεπει ειναι στη διαθεση οποιου θελει πριβε , αν συνεχισουμε εδω ο ''μικρος'' θα ξαναφωναξει τον ''μεγαλο'' να κλειδωθει το θεμα . Αν ειστε τοσο τυχεροι , παντα τετοια στη ζωη σας και πειτε μας και 6 αριθμους
    Μιλαμε για σχεδιασμο με επιθεσεις σε 30 + πρωτευουσες + αντικειμενα + WW οι οποιες για πρωτη φορα εκτελεστηκαν τοσο πιστα απο τους συμαχους μου . Σημειωνω πως η μονη ανιχνευση που [ερασε κ μπορουσε να βοηθησει τους KPR καπου ηταν αυτη στο nearxos η οποια βεβαιως και ηταν παραπλανητικη και οδηγουσε στο cap τπυ zarate

Σταματα να εκτιθεσαι.
    1ον Σε ζαρα ειχαμε ματια απο τις 6 παρα στο εδειξα. Ελπιζω να ξερεις τι ειναι τα ματια και οτι 12 ωρες πριν οταν βλεπουμε ανιχνευτες και ροπαλα με κατας να ερχονται, δε θα βαζαμε αμυνα μεσα...

2ον Αντικειμενα μετακινηθηκαν. Αλλωστε ο Pyr-sos περασε λιγο πριν την ομαδικη σας και δεν βρηκε ουτε αμυνες, ουτε αντικειμενο. Βρηκε μονο κατι λιγα αμυντικα που αντι να πανε στο χασμα ακριβως απο κατω, πηγαν εκει. Δες τα χωρια που σου λεω και θα καταλαβεις οτι ειναι διπλα.

2ον Σου ξαναειπα. Οπως εσυ εμεινες ακαλυπτος σε μια ομαδικη μας, ετσι και εμεις αφησαμε καποιους ακαλυπτους. Εγω ημουν γιατι ηξερα οτι δε μηδενιζομαι οταν μια τετραδα εχει φυγει 1μιση λεπτο μετα και η τελευταια εχει φυγει μια ωρα ολοκληρη.

3ον Ακαλυπτα ειχαν μεινει και αρκετα αντικειμενα μας, που για καλη μας τυχη και εξαιτιας καποιων υπολογισμων πιστεψαμε οτι ειναι fake. Εχεις παρει 4 αντικειμενα απο εμας και ξερεις οτι τα πηρες επειδη ειτε ρισκαραμε ειτε δεν υπολογισαμε σωστα. Τωρα δεν πηρες και μας τη λες κιολας.

4ον Λογικα κατι ξερεις απο θαυμα. Εσυ νομιζεις δεν ειχε αμυνες μεσα? Τι να πω? Σε εχω για εμπειρο παιχτη αλλα συνεχεια κανεις φαουλ...

Παραδέξου ότι λάθη γίνονται. Παιχνίδι είναι. Αλίμονο αν δεν γίνονταν κιολας. Ε κάπως ετσι σε καθε ομαδικη σας πιανουμε τουλαχιστον 1 στόχο. Ίσως κάποια στιγμη τους πιάσουμε όλους, ίσως κάποια άλλη στιγμή δεν πιάσουμε κανέναν.

Υ.γ Καλα Αντρεα με εσενα απλα γελαω με τη φαντασια σου... Εχω γραψει πολυ σημερα και λεω να παιξω και λιγο τραβιαν. θα προσπαθησω να σου απαντησω αυριο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex_m Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταματα να εκτιθεσαι.
    1ον Σε ζαρα ειχαμε ματια απο τις 6 παρα στο εδειξα. Ελπιζω να ξερεις τι ειναι τα ματια και οτι 12 ωρες πριν οταν βλεπουμε ανιχνευτες και ροπαλα με κατας να ερχονται, δε θα βαζαμε αμυνα μεσα...

2ον Αντικειμενα μετακινηθηκαν. Αλλωστε ο Pyr-sos περασε λιγο πριν την ομαδικη σας και δεν βρηκε ουτε αμυνες, ουτε αντικειμενο. Βρηκε μονο κατι λιγα αμυντικα που αντι να πανε στο χασμα ακριβως απο κατω, πηγαν εκει. Δες τα χωρια που σου λεω και θα καταλαβεις οτι ειναι διπλα.

2ον Σου ξαναειπα. Οπως εσυ εμεινες ακαλυπτος σε μια ομαδικη μας, ετσι και εμεις αφησαμε καποιους ακαλυπτους. Εγω ημουν γιατι ηξερα οτι δε μηδενιζομαι οταν μια τετραδα εχει φυγει 1μιση λεπτο μετα και η τελευταια εχει φυγει μια ωρα ολοκληρη.

3ον Ακαλυπτα ειχαν μεινει και αρκετα αντικειμενα μας, που για καλη μας τυχη και εξαιτιας καποιων υπολογισμων πιστεψαμε οτι ειναι fake. Εχεις παρει 4 αντικειμενα απο εμας και ξερεις οτι τα πηρες επειδη ειτε ρισκαραμε ειτε δεν υπολογισαμε σωστα. Τωρα δεν πηρες και μας τη λες κιολας.

4ον Λογικα κατι ξερεις απο θαυμα. Εσυ νομιζεις δεν ειχε αμυνες μεσα? Τι να πω? Σε εχω για εμπειρο παιχτη αλλα συνεχεια κανεις φαουλ...

Παραδέξου ότι λάθη γίνονται. Παιχνίδι είναι. Αλίμονο αν δεν γίνονταν κιολας. Ε κάπως ετσι σε καθε ομαδικη σας πιανουμε τουλαχιστον 1 στόχο. Ίσως κάποια στιγμη τους πιάσουμε όλους, ίσως κάποια άλλη στιγμή δεν πιάσουμε κανέναν.

Υ.γ Καλα Αντρεα με εσενα απλα γελαω με τη φαντασια σου... Εχω γραψει πολυ σημερα και λεω να παιξω και λιγο τραβιαν. θα προσπαθησω να σου απαντησω αυριο.

Δε μας εξηγεις ομως τι σας εκανε κ στησατε αυτες τις 2 μαγικες αμυνες , ποιες οι ενδειξεις ? δε μας λες ενα λαθος παικτη μας , μια ανιχνευση δικη σας κατι ... Το μονο που λες ειναι οτι περιμενατε 12 ωρες πριν το ατακ να βγαλει ματια ο ανοητος για να ξεκινησετε να στηνετε τα 10Μ αμυνες που οπως φαινεται εχετε
    Οντως ειμαι πολυ μικρος παικτης μπροστα σας τελικα

ΥΓ Για σενα που λες για μετονομασια cap , ξεχνας να αναφερεις οτι προυπηρξε μετονομασια 20 support σε κοτα-απλα
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

fotis649
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Recoba Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάμε παραλια να δούμε και τίποτα ποιο ενδιαφέρον ρε!!!!
    άσε το ww στον αυτόματο πιλότο και όλα καλά

και σουκου και μουκου
    Εγω ειμαι ψυχη τε και σωματι τρελε πολεμιστη οπου να ναι κλεινω και το λαπτοπ να παρει καλοκαιρινες ανασες!!!!

Υ.Γ
    Μην σε δω στον s5 μαζι με την γνωστη τρελοπαρεα γιατι θα πηδηχτω απο το παραθυρο με το λαπτοπ αγκαλια

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Εγω ειμαι ψυχη τε και σωματι τρελε πολεμιστη οπου να ναι κλεινω και το λαπτοπ να παρει καλοκαιρινες ανασες!!!!

Υ.Γ
    Μην σε δω στον s5 μαζι με την γνωστη τρελοπαρεα γιατι θα πηδηχτω απο το παραθυρο με το λαπτοπ αγκαλια
    χαχαχαχαχαχα να του δώσει και λίγο μοχίτο,κάνει καλο στα ανεμιστηράκια του

Y.Γ 1 εγώ πάω όπου πάει ο ΝΕΑΡΧΟΣ ΚΑΙ ΤΟ GARY

Υ.Γ 2 ΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΡΓΑΡΑ ΝΕΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ

Προεπιλογή

10μ Αμυνες?
    ΧΜ
    Κατσε να μετρησω. 800+500+450+800+400+200=10Μ Εχεις δικιο
    Και συγγνωμη που καλυψαμε καλους μας παικτες. Δε θα ξαναγινει. Πες οτι πονεσες γτ ειχες συνηθισει να πηγαινεις σε μικρα acc η σε 6αρια και μια φορα που πλησιασες μεγαλο acc εφαγες στουκα. Εχεις απο το επιθετικο σου τωρα να βαρας, οποτε μη φωναζεις.
    Οσο για τα λαθη που λες, σιγα μη στα πω τωρα. Μακαρι να τα ξανακανετε και την αλλη φορα. Σου ξαναλεω, οτι και αμυνες ειχαν ερθει απο την αποικια, αλλα δε με πιστευεις. Σου ειπα οτι εγω ειχα μεινει εντελως ακαλυπτος και με βαραγαν οι ιδιοι που πηγαιναν σε manutd. Σε καθε σας επιθεση υπηρχαν καποια μικρα λαθη. Αλλα δε φταιει κανεις, ο sirvox φταιει που διαλεξε να καλυψουμε χασμα και οχι αυτον, να γυρισει 1μιση army πισω...

Ενα λαθος σου το ειπα. Εγω που με βαραγαν περιπου οι ιδιοι με τον manutd

fotis649
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Recoba Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχαχα να του δώσει και λίγο μοχίτο,κάνει καλο στα ανεμιστηράκια του

Y.Γ 1 εγώ πάω όπου πάει ο ΝΕΑΡΧΟΣ ΚΑΙ ΤΟ GARY

Υ.Γ 2 ΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΡΓΑΡΑ ΝΕΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ
    Τωρα αυτα που γραφεις ειναι δικα σου,τουτου νου,εκει νου,αλλου νου ή νου νου????????????

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Τωρα αυτα που γραφεις ειναι δικα σου,τουτου νου,εκει νου,αλλου νου ή νου νου????????????
    χμμμμμ τουτου νου ειναι ρε,,,η λες να ειναι του αλλου νου ή νου νου!!!
    καλοκαίρι πάντως χωρίς agmy ειναι οτι πρεπει!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ
    βάλε την υπογραφή σου

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 721
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-12, 16:27
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές