Σελίδα 1 από 11 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 102

Θέμα: νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2 part2

Προεπιλογή νεα, εξελιξεις αλλα και γεγονοτα του παρελθοντος απο τον σ2 part2

Αμαν ρε παλικαρια, ενα θεμα ειχε μεινει ζωντανο τοσους μηνες και φαγωθηκατε να κλειδωθει
    Ουτε ενα ποστ καζουρας δεν μπορει να στειλει κανεις και κανετε το θεμα μ...ι καπελο
    Παρακαλω πολυ να ειστε προσεκτικοι και να μην αναφερεστε σε συμπαικτες σας. Μπορειτε να αναφερεστε σε Αγνωστου Ταυτοτητας Ιπταμενα Αντικειμενα (ΑΤΙΑ) γενικα. Ολοι καταλαβαινουμε.
    Με βαση οσα διαβασα παραδεχομαι οτι τεινω να πειστω απο τους KPR. Οσο αφορα με τα ματια του ανοητου και αλλοι την εχουν πατησει και 12 ωρες ειναι πολλες για να μπουν να βγουν και να ξαναμπουν αμαλαχει πολλες αμυνες.
    Επειδη μου αρεσουν οι θεωριες συνομοσιας ομως και επειδη δεν εχω καταλαβει ακομα τα κολπακια που χρησιμοποιουν ενθεν και αποκειθεν οι συμμαχιες, καλο θα ηταν να μας διαφωτισετε λιγο ακομα για το τι συνεβει, για να καταλαβουμε οριστικα αν αξιζουν τα μπραβο η οχι. Μεχρι στιγμης, παροτι πιστευω στους εξωγηινους και στα ΑΤΙΑ, θεωρω οτι τα αξιζουν.
    Ξεκατινιαστειτε λοιπον αλλα πολιτισμενα

ΥΓ. Κακε λυκε, αν δεν πατε τωρα για θαυμα, που δεν εμειναν στρατοι για πολεμους, σας βλεπω να πηγαινετε απο Απριλη για μπανια
    ΥΓ1. Ειπαμε πολιτισμενα ετσι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 30-04-12 στις 17:32

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμαν ρε παλικαρια, ενα θεμα ειχε μεινει ζωντανο τοσους μηνες και φαγωθηκατε να κλειδωθει
    Ουτε ενα ποστ καζουρας δεν μπορει να στειλει κανεις και κανετε το θεμα μ...ι καπελο
    Παρακαλω πολυ να ειστε προσεκτικοι και να μην αναφερεστε σε συμπαικτες σας. Μπορειτε να αναφερεστε σε Αγνωστου Ταυτοτητας Ιπταμενα Αντικειμενα (ΑΤΙΑ) γενικα. Ολοι καταλαβαινουμε.
    Με βαση οσα διαβασα παραδεχομαι οτι τεινω να πειστω απο τους KPR. Οσο αφορα με τα ματια του ανοητου και αλλοι την εχουν πατησει και 12 ωρες ειναι πολλες για να μπουν να βγουν και να ξαναμπουν αμαλαχει πολλες αμυνες.
    Επειδη μου αρεσουν οι θεωριες συνομοσιας ομως και επειδη δεν εχω καταλαβει ακομα τα κολπακια που χρησιμοποιουν ενθεν και αποκειθεν οι συμμαχιες, καλο θα ηταν να μας διαφωτισετε λιγο ακομα για το τι συνεβει, για να καταλαβουμε οριστικα αν αξιζουν τα μπραβο η οχι. Μεχρι στιγμης, παροτι πιστευω στους εξωγηινους και στα ΑΤΙΑ, θεωρω οτι τα αξιζουν.
    Ξεκατινιαστειτε λοιπον αλλα πολιτισμενα

ΥΓ. Κακε λυκε, αν δεν πατε τωρα για θαυμα, που δεν εμειναν στρατοι για πολεμους, σας βλεπω να πηγαινετε απο Απριλη για μπανια
    ΥΓ1. Ειπαμε πολιτισμενα ετσι

http://www.travian-reports.net/gr/report/337410c9b7b

Αυτο απο xasma για να ηρεμησουν τα πνευματα.Αυτα τελος απο μενα το foroum το αφηνω se Γυπας :P

Προεπιλογή

alex_m
    ''''''Δηλαδή είχαμε 12 ώρες. Ναι όντως είναι λίγες ώρες . Επίσης πέρασε μια ανιχνευσή μου σε οttobixten Αμα δεν έχεις την αναφορά να στη στείλω. Και αλλη μια φορα απροσεκτος σε αυτα που λες''''''

Δεν μου αρέσει να γράφω στο forum
    αλλα δεν μπορώ να διαβάζω και ανακρίβειες
    αναφέρθηκε μια ανίχνευση στο acc που παίζω
    για να δικαιολογηθεί ,κάποιο στήσιμο άμυνας

για δείτε καλύτερα
    η ανίχνευση έγινε στις 11:51:55
    http://www.travian-reports.net/gr/report/337415e6724

αλλα ακόμα δεν είχα ξεκινήσει κανένα fake
    και για του λόγου το αληθές ,ορίστε και το πλάνο τον επιθέσεων μου -
    -54/-75 14:38:35 29-04-2012 15:22:25
    -48/-55 13:00:42 29-04-2012 17:00:18
    -85/-75 13:48:06 29-04-2012 16:12:54
    -55/-35 10:45:40 29-04-2012 19:15:20
    -33/-91 17:17:21 29-04-2012 12:43:39
    -47/-66 14:06:22 29-04-2012 15:54:38
    -34/-100 18:06:42 29-04-2012 11:54:18

δεν χρειάζεται παιδιά να χρησιμοποιούμε ψεματάκια για να δημιουργούμε εντυπώσεις

ευχαριστώ
    Never tickle the nose of a sleeping bear
    BEARS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ianus Εμφάνιση μηνυμάτων
    alex_m
    ''''''Δηλαδή είχαμε 12 ώρες. Ναι όντως είναι λίγες ώρες . Επίσης πέρασε μια ανιχνευσή μου σε οttobixten Αμα δεν έχεις την αναφορά να στη στείλω. Και αλλη μια φορα απροσεκτος σε αυτα που λες''''''

Δεν μου αρέσει να γράφω στο forum
    αλλα δεν μπορώ να διαβάζω και ανακρίβειες
    αναφέρθηκε μια ανίχνευση στο acc που παίζω
    για να δικαιολογηθεί ,κάποιο στήσιμο άμυνας

για δείτε καλύτερα
    η ανίχνευση έγινε στις 11:51:55
    http://www.travian-reports.net/gr/report/337415e6724

αλλα ακόμα δεν είχα ξεκινήσει κανένα fake
    και για του λόγου το αληθές ,ορίστε και το πλάνο τον επιθέσεων μου -
    -54/-75 14:38:35 29-04-2012 15:22:25
    -48/-55 13:00:42 29-04-2012 17:00:18
    -85/-75 13:48:06 29-04-2012 16:12:54
    -55/-35 10:45:40 29-04-2012 19:15:20
    -33/-91 17:17:21 29-04-2012 12:43:39
    -47/-66 14:06:22 29-04-2012 15:54:38
    -34/-100 18:06:42 29-04-2012 11:54:18

δεν χρειάζεται παιδιά να χρησιμοποιούμε ψεματάκια για να δημιουργούμε εντυπώσεις

ευχαριστώ
    Φιλε μου προφανως δεν ειχες ξεκινησει. Αλλωστε εσυ τελικα ησουνα στο γκρουπ που περασε. Σωστα? Εγω απαντησα στο οτι περασαμε μια ανιχνευση και ειπα οτι περασε και αλλη και περασαν και ανιχνευσεις με τροπο που γνωριζετε.
    Ευχαριστω για την απαντηση γιατι ισως δημιουργηθηκε λαθος εντυπωση. Ξαναλεω οτι δεν το ειπα οτι πιασαμε επιθεση απο εσενα. Αλλωστε εσυ περασες.

Προεπιλογή

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση
    καλές μάχες σε όλους
    Never tickle the nose of a sleeping bear
    BEARS

Προεπιλογή

Καλησπερα σας
    Επειδη την συγκεκριμενη στιγμη αδυνατει να σας απαντησει ο thanosd...
    Απο την ΑοΕ δεν εφυγαν αμυνες προς KPR. Ουτε τωρα ουτε στο παρελθον.
    Οπως εχω αποδειξει κ στο παρελθον, δεν λεω ψεματα, αλλα ειναι στην κριση σας. Ειναι η τελευταια φορα που το διαψευδω ομως.

Φιλικα,
    Πετρος

υγ Αν εφυγαν μεμονομενες αμυνες απο 1-2 ατομα, που ισως ειχαν κανα φιλο, τοτε αυτο εγινε εν αγνοια και χωρις εντολη η αδεια της διοικησεως

Προεπιλογή

Eτσι μπραβο.....πολιτισμενα
    Ειδατε πως με λιγο καλη θεληση λυνονται Etsi Apla οι παρεξηγησεις
    Εγω εχω σχεδον πιστει οτι αξιζουν τα μπραβο τα παιδια, τα ΑΤΙΑ αλλωστε ειναι δυσκολο να κατεβαινουν καθε μερα στη γη. Αν κατεβουν θα κατεβουν προς ιδιο οφελως, οχι για το Zarate και τους αμπαλους οπως τους χαρακτηριζατε μεχρι χθες
    Kαταλαβαινω την πικρα σας και πανω στα νευρα μπορει να ειπωθουν και δυο κουβεντες παραπανω....αντρες ειμαστε ρε αδελφε, αυριο μεθαυριο που θα το συνειδητοποιησετε, σας βλεπω να τους λετε μπραβο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως εχω αποδειξει κ στο παρελθον, δεν λεω ψεματα, αλλα ειναι στην κριση σας.
    Και το ΠΑΣΟΚ και η ΝΔ εχουν αποδειξει οτι οτι κανουν, το κανουν με γνωμωνα το καλο της Ελλαδας και του Ελληνα φορολογουμενου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 30-04-12 στις 19:40

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Επειδη εχω χασει τον κωδικο μ θα ποσταρει για μενα το φιλαρακι μ ο Panthiras...Ειναι προσωπικη αποψη κ μονο και οχι εκπροσωπηση της ~TGR~...Εχτες υπηρξαν μεγαλες απωλειες απο πλευρας ~TGR~, ειτε διαβασατε την επιθεση, ειτε υπηρξε διαροη ειναι μεσα στο παιχνιδι..Αυτο που δεν θελω να πιστευω ειναι να υπηρχε αληθινος ο ισχυρισμος των S.A.S για περιεργα ΜΑΤΙΑ εκτος παιχνιδιου ...Ελπιζω να μην χρειαζετε να κατεβαινουμε χωρις ηρωες....Απο εκει και περα ηταν μια καλη μαχη με πολλα kills...Καλη συνεχεια μεχρι το τελος του game!!

Nationalist (1/2 gary)

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex_m Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου προφανως δεν ειχες ξεκινησει. Αλλωστε εσυ τελικα ησουνα στο γκρουπ που περασε. Σωστα? Εγω απαντησα στο οτι περασαμε μια ανιχνευση και ειπα οτι περασε και αλλη και περασαν και ανιχνευσεις με τροπο που γνωριζετε.
    Ευχαριστω για την απαντηση γιατι ισως δημιουργηθηκε λαθος εντυπωση. Ξαναλεω οτι δεν το ειπα οτι πιασαμε επιθεση απο εσενα. Αλλωστε εσυ περασες.
    ακόμα περιμένουμε να μας δώσεις της αποδείξεις που έχεις ότι έχουμε εμείς το πάσο του αλέξης από την συμμαχία σου !!!
    μου φαίνεται ότι για ακόμα μια φορα λέγονται ανακρίβειες...
    να μου πεις δεν είναι και η πρώτη φορα που γίνετε αυτό

Σελίδα 1 από 11 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 721
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-12, 16:27
  2. Καλη αρχη .. αλλα
    By Πηνελοπη in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-07-10, 23:55
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-06-09, 16:29
  4. ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΡΩ ???
    By GIORGIO69 in forum Αρχείο Server 2 (1)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-08, 00:35
  5. spam και αλλα
    By amazona in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-08, 12:13

Δικαιώματα - Επιλογές