Σελίδα 9 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 145

Θέμα: End Game - WW στον S2

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Πιστέψτε με, είμαι ο πρώτος που θα ήθελε να μην υπάρχουν bug και θα ήθελα να έχω μια άμεση και σωστή ενημέρωση. Δυστυχώς, σε όλα τα επαγγέλματα και τις θέσεις, αυτό είναι πολύ δύσκολο να επιτευχθεί..

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Προεπιλογή

οντως , ειναι δυσκολο να επιτευχθει κατι τετοιο, και σε λυπαμαι για αυτο...
    γιατι εμεις , μπαινουμε στο παιχνιδι αυτο , κανουμε το καλαμπουρι μας, αν εχουμε νευρακια, τα ριχνουμε σε σενα, τo support στους ΜΗ, και καμια επιθεση αμα λαχει, και καθαρισαμε, εσυ τι κανεις?
    φετος θα καθαρισεις λιγο απο καποιους περιεργους και σπαστικους παιχτες, π.χ. εμενα, αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα ερθει η νεα φουρνια, και θα σε φτιαξει παλι...
    αντε καλα κουραγια...
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ixydakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα,

Χρωστάω μια απάντηση σχετικά με την επανεμφάνιση του ΠΘ.

Καταρχήν, συγνώμη για την μεγάλη καθυστέρηση της απάντησής μου αλλά υπήρξε μια αλλαγή στο τελευταίο update που δεν γνώριζε ούτε η τεχνική υποστήριξη στην Γερμανία και έπρεπε να ρωτήσει τους προγραμματιστές καθώς και να ψάξουν τον κώδικα του παιχνιδιού.

Εν πάση περιπτώσει, αυτό που ισχύει είναι: Όταν ένας παίκτης που διατηρεί ένα ή περισσότερα χωριά ΠΘ διαγράψει τον λογαριασμό του, όλα τα χωριά θα πρέπει να επανέλθουν αυτόματα στο παιχνίδι. Ο αριθμός των στρατευμάτων που θα έχουν δεν είναι σταθερός αλλά εξαρτάται από κάποιες μονάδες των διαστάσεων του χωριού (δεν μου δόθηκαν περισσότερες λεπτομέρειες πάνω σε αυτό).

Στην προκειμένη λοιπόν περίπτωση, το ότι το χωριό επανήλθε δεν ήταν bug αλλά όταν το χωριό διαγράφηκε και δεύτερη φορά και δεν επανήλθε, ήταν bug και θα πρέπει να ζητήσω από το τεχνικό τμήμα να το επαναφέρει.

ΘΑ προσθέσω αυτήν την απάντηση και στο changelog καθώς και στο Answers.

Φιλικά,
    ixydakis
    Τί μου θυμίζουν τί μου θυμίζουν .........

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο remalos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το χωριό θαύμα δεν μπορεί να γίνει πρωτεύουσα. Μόνο delete μπορεί να κάνει ο λογαριασμός και το θαύμα να ξαναεμφανιστεί αμέσως με ιδιοκτήτες τους Νατάριους.
    Η τεχνική υποστήριξη στην Γερμανία αν έχει απορίες μπορεί να μου στείλει pm

Προεπιλογή

23-05-12 :

.... ΠΑΙΚΤΗΣ ......... ΣΥΜΜΑΧΙΑ ....... ΕΠΙΠΕΔΟ
    1. -legolas- ........... K.P.R .............. 53
    2. Paliatsos ........... ~TGR~ ............ 24
    3. tromaktiko ......... SAS ................ 15
    4. Mendalist .......... SAS ................ 6
    5. NTALIKERIS ....... ZGST .............. 0

Τα υπολοιπα 7 θαυματα ανηκουν ακομα σε Ναταριους. Με βαση τα οσα παραπανω μας ειπε ο admin περιμενουμε την επανεμφανιση του διαγραμένου θαυματος (3η ευκαιρια για την ΑοΕ)

Η συμμαχια ZGST δεν διαθετει σχεδιο κατασκευης.

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο T3RM1N4TOR Εμφάνιση μηνυμάτων
    23-05-12 :

.... ΠΑΙΚΤΗΣ ......... ΣΥΜΜΑΧΙΑ ....... ΕΠΙΠΕΔΟ
    1. -legolas- ........... K.P.R .............. 53
    2. Paliatsos ........... ~TGR~ ............ 24
    3. tromaktiko ......... SAS ................ 15
    4. Mendalist .......... SAS ................ 6
    5. NTALIKERIS ....... ZGST .............. 0

Τα υπολοιπα 7 θαυματα ανηκουν ακομα σε Ναταριους. Με βαση τα οσα παραπανω μας ειπε ο admin περιμενουμε την επανεμφανιση του διαγραμένου θαυματος (3η ευκαιρια για την ΑοΕ)

Η συμμαχια ZGST δεν διαθετει σχεδιο κατασκευης.
    αν θελουν οι γμστ μπορουν να ζητησουν σχεδιο κατασκευης απο τουσ ταταδες τους κατι θα κανονισουμε και οταν με το καλο το πανε στο 50 ναι στο 50 θα παρουν και σχεδιο απο τους κπρ για να πανε κατευθειαν στο 100... φυσικα αν δεν θελουν ο περσινος γρυλος ειναι εκει αφου σηκωσε τα περσυνα 3 ρωμαικα θα τα καταφερει και με το φετινο ελα παμε με ρυθμο χαχαχα

Προεπιλογή

και ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το θαυμα ξαναεμφανιστηκε!!!!!!!!!!!!!!!!

ερωτηση εχω παλι

κανω μια αναδρομη στο παρελθον ομως πρωτα
    αυτο το θαυμα καθαριστηκε απο μια συμμαχια και κατακτηθηκε
    στην συνεχεια το πηρε μια αλλη και το ντιλιταρε
    βγηκε το επομενο δευτερο με κατοχο τους ναταρς
    ξανακαθαριστηκε και κατακτηθηκε παλι
    το πηρε ενας λογαρισμος
    που αυτη την φορα δεν ντιλιταρε (υπαρχει ο λογαρισμος ακομα στο σερβερ)
    το θαυμα εξαφανιστηκε γιατι θεωρηθηκε bug που ειχε ξαναβγει (που ομως δεν ηταν )

με λιγα λογια το χωριο του θαυματος ειχε κατοχο (παικτη)
    γιατι τωρα ειναι στους ναταρς???

<<σκεπτομενη οτι η λογικη συνεχεια για το θαυμα θα ηταν να ξαναγυρισει στον κατοχο που το ειχε πριν εξαφανιστει>>
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _EVA_ : 24-05-12 στις 10:54

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Επειδή εδώ στο φόρουμ γράφονται διάφορα. Παρακαλώ στείλτε μου ένα email με ακριβώς αυτό που συνέβη ώστε να ελεγχθούν όλες οι παράμετροι και να δω εν τέλη τι μπορεί να γίνει. Ευχαριστώ.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Προεπιλογή

Εγω ειμαι αυτος που εχω πει και εχω υπερασπιστει επανειλλημενα οτι ο σκοπος αγιαζει τα μεσα , και παντα για το παιγνιδι μιλωντας, αλλα αυτο που κανανε σημερα, τα φιλαρακια απ την SAS ξεπερασε και την ιδια την φαντασια.
    Πολλα εχουν ακουστει κατα καιρους και σιγουρα οπου υπαρχει καπνος , υπαρχει και φωτια. Το θαυμα που μηδενιστηκε και δεν διαγραφηκε σας ενοιαξε..

Τελος παντων, την ενεργεια αυτη απο καθαρα στρατηγικης αποψης, θα την χαρακτηριζα ολεθρια, γιατι ετσι καταφερατε να στρεψεται ολον τον σερβερ εναντιον σας. Ισως κερδισετε τελικα, αλλα ευτυχως η δυστυχως, η υστεροφημια ειναι αυτη που μενει, και με την κινηση αυτη, ακομα και παικτες , συμπαικτες θα πω καλυτερα, της SAS , που εκτιμω και σεβομαι, θα φορτωθουν κατι που δεν αξιζουν..
    Ο αγγίζων την τελειότητα... ο ΜΎΘΟΣ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι αυτος που εχω πει και εχω υπερασπιστει επανειλλημενα οτι ο σκοπος αγιαζει τα μεσα , και παντα για το παιγνιδι μιλωντας, αλλα αυτο που κανανε σημερα, τα φιλαρακια απ την SAS ξεπερασε και την ιδια την φαντασια.
    Πολλα εχουν ακουστει κατα καιρους και σιγουρα οπου υπαρχει καπνος , υπαρχει και φωτια. Το θαυμα που μηδενιστηκε και δεν διαγραφηκε σας ενοιαξε..

Τελος παντων, την ενεργεια αυτη απο καθαρα στρατηγικης αποψης, θα την χαρακτηριζα ολεθρια, γιατι ετσι καταφερατε να στρεψεται ολον τον σερβερ εναντιον σας. Ισως κερδισετε τελικα, αλλα ευτυχως η δυστυχως, η υστεροφημια ειναι αυτη που μενει, και με την κινηση αυτη, ακομα και παικτες , συμπαικτες θα πω καλυτερα, της SAS , που εκτιμω και σεβομαι, θα φορτωθουν κατι που δεν αξιζουν..
    Φιλτατε Κωτσο..!
    επειδη θα πουμε το ιδιο οσον αφορα την στρατηγικη αυτη κινηση (οσοι το θεωρουν τετοια) θελω πραγματικα εσεις τα τιγρακια ή τα γατακια, ή οτι αλλο σας αρεσει να σας αποκαλουν, να μου πειτε ποσο βλακες μας εχετε τοσο καιρο...???
    βγαινουν βρωμες οτι χακαραμε το skype του thanosd, και οτι απο κει εγιναν ολες οι στραβες που επαθε η ΑοΕ... Θανο με οτι εκτιμηση μου εχει απομεινει, φιλε, ΦΤΑΙΣ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΕΣΥ... το γεγονος οτι αποφευγεις τις ευθυνες σου, ειναι απαραδεκτο... το να γεμιζεις τους συμμαχους με μισος προς εμας (δεκτο), και λυπη προς το προσωπο σου, επισης απαραδεκτο... στειλε αγορινα μου ενα e-mail στο support του skype και ρωτα τους απο που εχει κανει logg in το acc. σου.. υστερα βγες και παραμυθιαζε οσο θες... ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ...

αν απο την αλλη θεωρησουμε (φιλε Κοτσο) οτι ειχαμε προσβαση στα παντα, σε skype se acc. των ΑοΕ, εχουν περασει απο τα χερια μας πολλα αντικειμενα, ειχαμε πολλες ευκαιριες να κανουμε πολλες @@@@, αλλα τελικα δεν αποδικνυεται τιποτα απο τα λεγομενα , απλα ειναι για να δημιουργουν εντυπωσεις, και τελος δεν αποκαληφθηκε ο spy μας, τι σας κανει να πιστευετε οτι ειμαστε τοσο αφελης ωστε να αποκαλυψουμε τον spy μας, σε εσας, απο την στιγμη που πρακτικα δεν μας συμφερει μιας και τα εχετε βαλει με την ΚΠΡ ( το οποιο μας βολευει) με αυτον τον τροπο? βρειτε μου εναν λογο που να στεκει αυτη η κινηση ειτε στρατηγικα ειτε απο αλλη οπτικη γωνια..!!! και πραγματικα εχετε την εντυπωση οτι δεν μπορουμε να τα βγαλουμε περα μαζι σας και διαλεξαμε αυτον τον δρομο?
    ειναι απλοι υπολογησμοι, που μαλλον ειναι πολυ απλοι για τα μεγαλα μυαλα...
    ο σερβερ ειναι απο την αρχη εναντιον μας, μην αγχωνεσαι, εχουμε προβλεψει κ για αυτο, εσεις μπορειτε να κανετε κατι? ολο λαδι λαδι ολη τη χρονια, τηγανιτα δεν θα φαμε φετος...
    εκτιμας και σεβεσαι καποιον που γνωριζεις. εσυ δεν γνωριζεις ουτε το 1/10 , πως το κανεις αυτο?
    ο σεβασμος κερδιζετε, εχουν κερδισει οι παιχτες της SAS τον σεβασμο σου?

σκεφτειτε λιγο πριν μιλησετε, δεν βλαπτει...
    οτι κακο συμβαινει την ευθυνη την αναλαμβανουμε εμεις σαν ηγεσια...
    οτι καλο συμβαινει, ευθυνεται ολη η συμμαχια συν την ηγεσια...!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AGIOS PETROS : 24-05-12 στις 15:35
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    βγαινουν βρωμες οτι χακαραμε το skype του thanosd, και οτι απο κει εγιναν ολες οι στραβες που επαθε η ΑοΕ... Θανο με οτι εκτιμηση μου εχει απομεινει, φιλε, ΦΤΑΙΣ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΕΣΥ...
    Εχεις στοιχεία για τα γραφόμενά σου. Αν ναι, ευχαρίστως να τα ακούσω- κι εγώ το ψάχνω. Αν όχι, απλά μην γράφεις αοριστίες.
    Και διάβαζε συχνα το ''ΑΝ...'' (Το πρωτότυπο όχι του Γύπα)

Φιλικά
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

Σελίδα 9 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2 - 2nd Edition
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 557
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-12, 15:56
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  3. End Game
    By xarisanna in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-10, 20:13
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  5. ww end game
    By den paizw speed in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 17:23

Δικαιώματα - Επιλογές