Σελίδα 13 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 130 από 381

Θέμα: Θα τελειωσετε,επιτελους αυτον τον σερβερ?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://forum.travian.gr/showthread.p...249#post129249

γιαννο για τον συγκεκριμενο σου ειχα πει πριν μερικες μερες.....αλλωστε η αυτογνωσια ειναι μεγαλο προσον....

σημασια δεν εχει το ποιος ειμαι αδελφε σημασια εχει αν αυτα που γραφω ισχυουν η οχι.....και αντι να μου απαντησεις με επιχειριματα μου λες οτι καναν το γηπεδο 100 μετρα.....φιλε μου να ζητησεις απο τον ιξυ τοτε μια εκδοση 20χ20 τετραγωνων για να παιζεις..δεν ειμαστε παντογνωστες αδελφε ολοι εχουμε κανει λαθη στο game η μαγκια ομως ειναι να τα αναγνωριζεις και να προχωρας.....φοροντας παρωπιδες ομως και κανοντας το ασπρο μαυρο το μονο που καταφερνεις ειναι να γινεσαι γραφικος και ειναι κριμα αδελφε.....
    Τι επιχειρημα αλλο θες απο το οτι ετσι οπως στηθηκαν οι αντιπαλοι βαρεθηκαμε και σταματησαμε να παιζουμε?
    Προτιμοτερες οι παρωπιδες απο την τυφλα που δερνει μερικους.Απο ποτε εχεις να παιξεις speed δεν εχω παρει απαντηση ακομα. Α και μια και μιλας για αυτογνωσια θελω να πιστευω οτι εγω τουλαχιστον την εχω δες την απαντηση στον nirne http://forum.travian.gr/showthread.p...E2%E5%F1/page8
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρωτησε να μαθεις εαν δε ξερεις ποιος κερδισε αδελφε μου .
    Απλο ειναι , ρωτας και μαθαινεις ...
    Εαν εχεις την εντυπωση οτι κερδισαν οι hunters , οκ , κρατησε την .
    Οσο για τα υπολοιπα , δε μπορεις να πεις και κατι διαφορετικο .
    Ισχυουν αυτα που γραφω , τα εχω ζησει και δε παιρνουν αρνηση.
    Ειστε μια συμμαχια κατω του μετριου και τιποτα παραπανω .
    Τους hunters τους σεβομαι γιατι τουλαχιστον ειναι μια συμμαχια που εχει κρατησει πολλους servers , εσας οχι ...
    Παντα παιζατε στις πλατες καποιου ... απο τον επομενο χειμωνιατικο θα ληξει και το δικο σας το story ... ετσι για να βαλετε λιγο μυαλο ... γιατι σας το εχει παρει ο αερας....
    Αντε να τελειωσετε τον σερβερ να μη γινετε ρεζιλι διεθνως και ασε το forum , ειναι δυσκολη δουλεια το forum αδελφε , πρεπει να γραφεις πραγματα που ισχυουν γιατι μετα τρως τα ιδια σου τα λογια , αυτο που επαθες εσυ και ο αρχηγος ο georgef ... κελαηδουσατε τοσο καιρο .... και τωρα πουθενα ...
    Κλεινω , παω να πιω καφεδακι ...
    Eγω που επαιξα στον καλοκαιρινο σαν teras ειδα HUNTERS εσυ ρε αδελφε πες μας ποιους ειδες μη το κρατας μυστικο (δεν κανει) ενημερωσε μας σε παρακαλω. A META TO ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι επιχειρημα αλλο θες απο το οτι ετσι οπως στηθηκαν οι αντιπαλοι βαρεθηκαμε και σταματησαμε να παιζουμε?
    Προτιμοτερες οι παρωπιδες απο την τυφλα που δερνει μερικους.Απο ποτε εχεις να παιξεις speed δεν εχω παρει απαντηση ακομα. Α και μια και μιλας για αυτογνωσια θελω να πιστευω οτι εγω τουλαχιστον την εχω δες την απαντηση στον nirne http://forum.travian.gr/showthread.p...E2%E5%F1/page8
    αυτο το παιχνιδι αλλα και καθε παιχνιδι που παιζουμε σαν πρωταρχικο στοχο εχουμε την νικη.....εφοσον ο εχθρος διαλεξε αυτη την στρατιγικη και σας νικαει μπραβο του.....το θεμα ειναι οτι πρεπει να παραδεχομαστε ποτε εμεις εχουμε λαθος στρατιγικη και οχι να το ριχνουμε στην βαρεμαρα και στις αποστασεις....ο χαρτης του τραβιαν ηταν παντα ιδιος και το που θα παει ο καθενας ειναι μαγκια του....και οσο μακρια και αν ειναι ο εχθρος αν εχεις καλη επιχειρισιακη τακτικη μπορεις να τον ισοπεδωσεις......

σπιντ επαιξα μονο μια φορα στον χειμερινο του 10 ειχα πολλους γειτονες fml και δεν θα περιαυτολογησω στο τι γινοταν....το θεμα ειναι πως δεν ξαναπαιξα γιατι κατα την δικη μου γνωμη αυτο που συναντισα στο σπιντ με αφηνει εντελως ασυγκινιτο σε σχεση με αυτο που εχω δει σε αργους σερβερ....
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο το παιχνιδι αλλα και καθε παιχνιδι που παιζουμε σαν πρωταρχικο στοχο εχουμε την νικη.....εφοσον ο εχθρος διαλεξε αυτη την στρατιγικη και σας νικαει μπραβο του.....το θεμα ειναι οτι πρεπει να παραδεχομαστε ποτε εμεις εχουμε λαθος στρατιγικη και οχι να το ριχνουμε στην βαρεμαρα και στις αποστασεις....ο χαρτης του τραβιαν ηταν παντα ιδιος και το που θα παει ο καθενας ειναι μαγκια του....και οσο μακρια και αν ειναι ο εχθρος αν εχεις καλη επιχειρισιακη τακτικη μπορεις να τον ισοπεδωσεις......

σπιντ επαιξα μονο μια φορα στον χειμερινο του 10 ειχα πολλους γειτονες fml και δεν θα περιαυτολογησω στο τι γινοταν....το θεμα ειναι πως δεν ξαναπαιξα γιατι κατα την δικη μου γνωμη αυτο που συναντισα στο σπιντ με αφηνει εντελως ασυγκινιτο σε σχεση με αυτο που εχω δει σε αργους σερβερ....
    Απαντηση στην πρωτη παραγραφω νομιζω οτι εχω δωσει (δικο μας ειναι το προβλημα). Αλλα ρε αδελφε οταν βλεπεις ποδοσφαιρο και την μια απο τις δυο ομαδες να παιζει αμυνα και μονο αμυνα εσενα μπορει να μην σε χαλαει γιατι ειναι μεσα στους κανονες αλλα εμενα με κανει και βαριεμαι ειτε παρει το παιχνιδι ειτε οχι

Στην FML ενταχθηκα απο το καλοκαιρινο του 10 (παλαιοτερα επαιζα μονο αργους)και γνωμη γι αυτη την συμμαχια εχω απο τοτε και μετα και φυσικα η γνωμη μου ειναι τελειως διαφορετικη απο την δικια σου.Δεν σε θεωρω αντικειμενικο κριτη (χωρις να θελω να σε μειωσω) ξερεις τα πραγματα αλαζουν με την παροδο του χρονου.

Τωρα φευγω (εγω τουλαχιστον πραγματικα)οχι για καφε αλλα για βολτα, οποιαδηποτε απορια χρειαστει να απαντησω θα το κανω το απογευμα.
    Πιστευω οτι και το φιλαρακι σου Θα απαντησει για το ποιος πηρε το καλοκαιρινο σερβερ (μετα το καφεδακι)
    grx.johnik-teras

Προεπιλογή

Παγκόσμιο Θαύμα
    Παίκτης Όνομα Συμμαχία Επίπεδο
    1. liana kanneli Πάντα να ξαναρχίζεις HFV 68 -
    2. alinaki HardCore ΜΛ-ΕR-ΑD 63 -
    3. μπαλαρινος HUNTERS HFV 62 03.06.12 16:00
    4. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 4 -
    5. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 4 -
    6. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 1 -
    7. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 1 -
    8. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 1 -
    9. POPAY DISOVAXA-POPAY-SSS BUG 0 -
    10. μπαλαρινος ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 0 -
    11. velos TOY GEORGEF ΜΛ-ΕR-ΑD 0 -
    12. katapeltis Παγκόσμιο θαύμα HFV 0 -
    13. Sm1th Παγκόσμιο θαύμα E..R.. 0 -

Εγγεγραμμένοι παίκτες: 1194
    Ενεργοί παίκτες: 984
    Παίκτες online: 90

Δεν φταιει καμμια συμμαχια που πηγε στο -50/70 ή ακομη παραπερα. Απλα ειναι λιγα τα ατομα για 13 ww. Στους παλιοτερους σερβερ που 8υμαστε, επαιζε το 1/2 στα σταρια του ww και επαιζαν απο 3000 λογαριασμοι και πανω. Δεν ειναι θεμα ανικανοτητας παικτων... Μιλησατε πριν για χαντερς, και καποιος ειπε οτι κατεβηκαν ουτε καν οι μισοι.. και εγω ρωτω... Οι υπολοιπες συμμαχιες κατεβηκαν ολοκληρες??? Η' μηπως ολοι εχουν τα απειρα φραγκα να χωσουν στο παιχνιδι οπως κανανε σε παλιοτερους σερβερ??

Τωρα... το να ευλογας τα γενια σου λεγοντας οτι πηρες σε καποια φαση του παιχνιδιου κ τα 13 ww και μετα εχασες 3, σημαινει οτι ειχες επιθετικα, αλλα οχι αμυντικα.

Οποιος θελει να τα παρατησει επειδη βαριεται, επειδη ο καθενας κανει κουμαντο στο λογαριασμο του και στα λεφτα του, μπορει να το κανει οτι ωρα θελει, ειναι θεμιτο. αλλα οταν παιζετε, ειστε συνεχεια ονλαιν, δεν μπορειτε να λετε οτι δεν θα θελατε να νικησετε (βλεπε νουμερο ενεργων λογαριασμων πιο πανω.. )

Ενα παιχνιδι ειναι, ας παιξει οποιος θελει, χωρις να προσπαθουμε να μειωσουμε τους αντιπαλους γιατι απλα εμεις την εχουμε μικρη και οταν ουρουμε παει πανω στο παντελονι...

Υ.Γ. εχουμε φτασει σε σημειο να λεει καποιος οτι παει για καφε και ο αλλος να το αμφισβητει...

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη boul2g : 03-06-12 στις 14:51
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Eγω που επαιξα στον καλοκαιρινο σαν teras ειδα HUNTERS εσυ ρε αδελφε πες μας ποιους ειδες μη το κρατας μυστικο (δεν κανει) ενημερωσε μας σε παρακαλω. A META TO ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ
    Δε ξερω εαν θυμασαι μια συμμαχια B.I.A. Brothers In Arms .
    Εαν δεν ηταν στο καλοκαιρινο του '11 τοτε λυπαμαι για το λαθος αλλα ειμαι 99% σιγουρος ...
    Ελπιζω να σου ελυσα την απορροια ...
    Ρωτησε λοιπον τους hunters να σου πουν που επερναν τα βουνα ... για να κανουν 2ο χωριο , το ιδιο θα συμβει και με εσας (εαν μπειτε στα +/+ , εμεις εκει θα ερθουμε.)
    Οσο για την αμπαλοσινη σας , ειμαι απολυτα σιγουρος οτι εχετε αρχισει να βγαζεται ξανα στρατους για να πατε να παρετε πισω τα ww ...

χαχαχαχαχαχαχαχα

Επαναλαμβανω οτι εαν εσεις ξερετε να παιζεται τραβιαν , τοσοι τουρκοι να μεινουν ...

Ειστε ακομη στο επιπεδο που σας αφησα ... δυστυχως δεν αδραξατε την ευκαιρια να μαθετε 5 πραγματα οταν σας βαζαμε να δειτε πως ειναι το ww 1η φορα ... αλλα κανατε waves με ακοντια αμπαλοι , το ιδιο που κανετε ακομη και τωρα ... δεν αλλαζει ο αμπαλος ...

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Απαντηση στην πρωτη παραγραφω νομιζω οτι εχω δωσει (δικο μας ειναι το προβλημα). Αλλα ρε αδελφε οταν βλεπεις ποδοσφαιρο και την μια απο τις δυο ομαδες να παιζει αμυνα και μονο αμυνα εσενα μπορει να μην σε χαλαει γιατι ειναι μεσα στους κανονες αλλα εμενα με κανει και βαριεμαι ειτε παρει το παιχνιδι ειτε οχι

Στην FML ενταχθηκα απο το καλοκαιρινο του 10 (παλαιοτερα επαιζα μονο αργους)και γνωμη γι αυτη την συμμαχια εχω απο τοτε και μετα και φυσικα η γνωμη μου ειναι τελειως διαφορετικη απο την δικια σου.Δεν σε θεωρω αντικειμενικο κριτη (χωρις να θελω να σε μειωσω) ξερεις τα πραγματα αλαζουν με την παροδο του χρονου.

Τωρα φευγω (εγω τουλαχιστον πραγματικα)οχι για καφε αλλα για βολτα, οποιαδηποτε απορια χρειαστει να απαντησω θα το κανω το απογευμα.
    Πιστευω οτι και το φιλαρακι σου Θα απαντησει για το ποιος πηρε το καλοκαιρινο σερβερ (μετα το καφεδακι)
    Καταρχην με τον Δημητρη οπως σου ξαναειπα ειμασταν αντιπαλοι , δεν εχουμε συναντηθει ποτε , εχουμε ενα κοινο φιλο τον dps (φανταζομαι ουτε και τον dps θα γνωριζεις ) και αυτο ενισχυει περισσοτερο την γενικη αποψη οτι δεν εχει σημασια εαν καποιος ειναι αντιπαλος , απλα ο σεβασμος κερδιζετε και προσωπικα τον Δημητρη χωρις να ειναι φιλος μου τον σεβομαι παρα πολυ καθως και τη συμμαχια που εχει παιξει.
    Οσο για εσας , νομιζω οτι πολυ ασχοληθηκα ... τελικα εαν χασετε τον συγκεκριμενο σερβερ με το 80% του σερβερ μαζι σας ... μην ξαναπαιξετε παιδια , δε κανετε ... γυριστε στο γκρεπολις ... το τραβιαν θελει και λιγο μυαλο και δε το εχετε , σορρυ ...

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boul2g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παγκόσμιο Θαύμα
    Παίκτης Όνομα Συμμαχία Επίπεδο
    1. liana kanneli Πάντα να ξαναρχίζεις HFV 68 -
    2. alinaki HardCore ΜΛ-ΕR-ΑD 63 -
    3. μπαλαρινος HUNTERS HFV 62 03.06.12 16:00
    4. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 4 -
    5. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 4 -
    6. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 1 -
    7. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 1 -
    8. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 1 -
    9. POPAY DISOVAXA-POPAY-SSS BUG 0 -
    10. μπαλαρινος ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 0 -
    11. velos TOY GEORGEF ΜΛ-ΕR-ΑD 0 -
    12. katapeltis Παγκόσμιο θαύμα HFV 0 -
    13. Sm1th Παγκόσμιο θαύμα E..R.. 0 -

Εγγεγραμμένοι παίκτες: 1194
    Ενεργοί παίκτες: 984
    Παίκτες online: 90

Δεν φταιει καμμια συμμαχια που πηγε στο -50/70 ή ακομη παραπερα. Απλα ειναι λιγα τα ατομα για 13 ww. Στους παλιοτερους σερβερ που 8υμαστε, επαιζε το 1/2 στα σταρια του ww και επαιζαν απο 3000 λογαριασμοι και πανω. Δεν ειναι θεμα ανικανοτητας παικτων... Μιλησατε πριν για χαντερς, και καποιος ειπε οτι κατεβηκαν ουτε καν οι μισοι.. και εγω ρωτω... Οι υπολοιπες συμμαχιες κατεβηκαν ολοκληρες??? Η' μηπως ολοι εχουν τα απειρα φραγκα να χωσουν στο παιχνιδι οπως κανανε σε παλιοτερους σερβερ??

Τωρα... το να ευλογας τα γενια σου λεγοντας οτι πηρες σε καποια φαση του παιχνιδιου κ τα 13 ww και μετα εχασες 3, σημαινει οτι ειχες επιθετικα, αλλα οχι αμυντικα.

Οποιος θελει να τα παρατησει επειδη βαριεται, επειδη ο καθενας κανει κουμαντο στο λογαριασμο του και στα λεφτα του, μπορει να το κανει οτι ωρα θελει, ειναι θεμιτο. αλλα οταν παιζετε, ειστε συνεχεια ονλαιν, δεν μπορειτε να λετε οτι δεν θα θελατε να νικησετε (βλεπε νουμερο ενεργων λογαριασμων πιο πανω.. )

Ενα παιχνιδι ειναι, ας παιξει οποιος θελει, χωρις να προσπαθουμε να μειωσουμε τους αντιπαλους γιατι απλα εμεις την εχουμε μικρη και οταν ουρουμε παει πανω στο παντελονι...

Υ.Γ. εχουμε φτασει σε σημειο να λεει καποιος οτι παει για καφε και ο αλλος να το αμφισβητει...

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ....
    Χρηστακο , γυρισα απο τον καφε , ελπιζω εσυ να με πιστευεις ...
    Αστους ρε Χρηστακο , αμπαλοι ειναι , αμπαλοι θα μεινουν ...

Προεπιλογή

Μην τους λετε αμπαλους βρε παιδια,ασχετους καλητερα.Πανε,χαλανε εκατομυρια υλες σε χαμενα στρατιωτακια για να παρουν 13 WW με σκοπο να τα διαγραψουν και να κοκορευονται οτι εκαναν κατορθωμα,δεν τους βγαινει και αρχιζουν τις κλαψες για την ομαδα υποστηριξης,μετα αντι να παιξουν αρχιζουν τα <βαριομαστε>,<ειναι μακρια>,κτλ. Παραδεχτειτε ντε οτι κανατε λαθος,ζητηστε συγνωμη απο τους συμπαικτες σας που εφτιαχναν χαμερ -ραμερ και πηγατε και τα χαλασατε στους Ναταριους,δεν ειναι δυσκολο πραγμα.Κριμα που μπαναριστηκε απο το φορουμ ο ManAris να ριξουμε λιγο γελιο ακομα.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε ξερω εαν θυμασαι μια συμμαχια B.I.A. Brothers In Arms .
    Εαν δεν ηταν στο καλοκαιρινο του '11 τοτε λυπαμαι για το λαθος αλλα ειμαι 99% σιγουρος ...
    Ελπιζω να σου ελυσα την απορροια ...
    Ρωτησε λοιπον τους hunters να σου πουν που επερναν τα βουνα ... για να κανουν 2ο χωριο , το ιδιο θα συμβει και με εσας (εαν μπειτε στα +/+ , εμεις εκει θα ερθουμε.)
    Οσο για την αμπαλοσινη σας , ειμαι απολυτα σιγουρος οτι εχετε αρχισει να βγαζεται ξανα στρατους για να πατε να παρετε πισω τα ww ...

χαχαχαχαχαχαχαχα

Επαναλαμβανω οτι εαν εσεις ξερετε να παιζεται τραβιαν , τοσοι τουρκοι να μεινουν ...

Ειστε ακομη στο επιπεδο που σας αφησα ... δυστυχως δεν αδραξατε την ευκαιρια να μαθετε 5 πραγματα οταν σας βαζαμε να δειτε πως ειναι το ww 1η φορα ... αλλα κανατε waves με ακοντια αμπαλοι , το ιδιο που κανετε ακομη και τωρα ... δεν αλλαζει ο αμπαλος ...
    Κανω μεγαλη υπομονη μαζι σου προσπαθωντας να μη ριξω το επιεδο αλλα ολα εχουν τα ορια τους. Ειρωνευεσαι βριζεις παραπληροφορεις ,υποτιμας,ψευδεσαι και γενικα βγαζεις μια καφριλα αηδιαστικη που δεν νομιζω οτι σε τιμα, ενω ταυτοχρονα εισαι πληρως ανημερωτος και για το τι κανει η συμμαχια και γιατο τι εχω κανει και γω ο αμπαλος σαν μελος της συμμαχιας των (αμπαλων)Λες πραγματα που αλλα μπορω να αποδειξω οπως το θεμα με τους hunters και αλλα οχι.Πως μπορω να αποδειξω τα αυτονοητα? Αν εσυ ισχυριζεσαι οτι η γη δεν γυριζει τι μπορω να κανω εγω?
    Επειδη λοιπον τα καραγκιιοζηλικια του τυπου :<τι πινεις και δεν μας δινεις > και μαλιστα αυτο να το λεει αυτος που εχει αδικο για το θεμα ξεπερνανε τις ανοχες μου, σε ενημερωνω οτι αν δεν αλαξεις στυλακι συζητηση μαζι σου δεν ξανακανω. Δεν σημαινει βεβαια οτι αυτο θα σε στεναχωρησει απλα σε ενημερωνω στο γιατι δεν θα απαντω στις διαφορες ανακριβειες σου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη didis : 03-06-12 στις 18:55
    grx.johnik-teras

Σελίδα 13 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ισως η μεγαλυτερη μαχη σε αυτον τον s1
    By city7 in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 177
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 22:24
  2. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-11, 11:03
  3. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-10, 19:18
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-08-08, 15:31