Σελίδα 9 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 789101119 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 381

Θέμα: Θα τελειωσετε,επιτελους αυτον τον σερβερ?

Προεπιλογή

Γεια σας. Ο λογαριασμος που ο ενας εσπασε τοσο πολυ και ο αλλος ηθελε να σβησει, μεχρι στιγμης εχει ριξει 2 χαμερ, και κανεις δεν ξερει τι θα κανει μεχρι το τελος σερβερ. Το οτι σπασατε 1 πρωτευουσα σε λογαριασμο που σε ΑΛΛΟ ΧΩΡΙΟ εχει μικρο εκπαιδευτη και κοβει στρατο, δειχνει αμπαλοσυνη το λιγοτερο.. για αποφυγη παρεξηγησεων το λογαριασμο alfa_boul2g τον εχω εγω εδω και αρκετο καιρο. Οποτε ειναι λιγο χαζο να το χρησιμοποιειτε σαν επιχειρημα το οτι σπασατε την πρωτευουσα μου για να πεισετε οτι ειστε δεινοι παικτες. Οι στρατοι επεζησαν και χρησιμοποιηθηκαν στα ww.

Φιλικα, Χρηστος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη boul2g : 23-05-12 στις 10:44
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boul2g Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας. Ο λογαριασμος που ο ενας εσπασε τοσο πολυ και ο αλλος ηθελε να σβησει, μεχρι στιγμης εχει ριξει 2 χαμερ, και κανεις δεν ξερει τι θα κανει μεχρι το τελος σερβερ. Το οτι σπασατε 1 πρωτευουσα σε λογαριασμο που σε ΑΛΛΟ ΧΩΡΙΟ εχει μικρο εκπαιδευτη και κοβει στρατο, δειχνει αμπαλοσυνη το λιγοτερο.. για αποφυγη παρεξηγησεων το λογαριασμο alfa_boul2g τον εχω εγω εδω και αρκετο καιρο. Οποτε ειναι λιγο χαζο να το χρησιμοποιειτε σαν επιχειρημα το οτι σπασατε την πρωτευουσα μου για να πεισετε οτι ειστε δεινοι παικτες. Οι στρατοι επεζησαν και χρησιμοποιηθηκαν στα ww.

Φιλικα, Χρηστος
    Χρηστακο δε ξερω τι εχει γινει απο τη στιγμη που εφυγα απο το λογαριασμο , εγω οσα λεω εχουν να κανουν μεχρι την ημερα που ημουν μεσα , απο εκει και περα δεν εχω ιδεα τι εχει συμβει.
    Αν ειναι ετσι τα πραγματα ... αξιος ...

Προεπιλογή

Γιανναρε, εννοειται οτι οποτε θελησεις να ξαναπαιξεις, ο λογαριασμος ειναι και δικος σου, φτανει να το θελησεις! Και περαστικα σου!!!
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Προεπιλογή

θελω να δωσω συγχαρητιρια στον γερμανο που καταφερε και μας εβαλε στο τρυπακι για το πιος ειναι καλητερος η αμπαλος για το πια συμμαχια ειναι η καλητερη για το πιος η πια κερδισε τα περησοτερα θαυματα για τις ποσες νικες εχη κανη ο καθενας μας και πολα αλλα ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΙΚΗ ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ
    αντι να θεσουμε εμεις τους ορους του παιχνιδιου μιας και εμεις ειμαστε οι πελατες και αυτοι που βαζουν τα λεφτα τους καθομαστε και αναλονομαστε σε παπαρ.....ς
    κυριες και κυριοι ειναι ο τελευτεος σερβερ που πεζω. Περνω απο το παιχνιδι μονο τα καλα και την ευκερια που ειχα που γνωρισα καπια ατομα με τα οπια περασα παρα πολυ καλα. Σας ευχομε οτι καλητερο στην ζωη,
    Ο λογαριασμος xabos παυη να υπαρχη στο τραβιαν μετα το τελος του παιχνιδιου

Το avatar του χρήστη Φοίνικας
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το πούμε για τελευταία φορά μήπως και συνεννοηθούμε. Δεν μας κουράζει και δεν βαριόμαστε την δράση (γι αυτο και την προκαλεσαμε) αλλά πράγματα βαρεθήκαμε και βαριέμαι να τα ξαναεπαναλαβω.
    Δεν μας χαλαει να είστε ξενοδοχοι σ αυτό το ξενοδοχείο ετσι όπως το καταντήσατε ,δεν μας κανει ουτε κρυο ούτε ζέστη
    να το ξαναεπαναλάβω; ο.Ο
    σιγά μην είναι "να το ξαναεπαναλάβω ξανά πάλι για ακόμη μια φορά από την αρχή"
    Επεξεργασία Υπογραφής Please Loading.....

Το avatar του χρήστη Φοίνικας
    Περιοχή
    Πάτρα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boul2g Εμφάνιση μηνυμάτων

Φιλικα, Χρηστος
    λέει αλήθεια,αλλού ήταν ο εκπαιδευτής, του sitάρα τον λογαριασμό! :P
    Επεξεργασία Υπογραφής Please Loading.....

Προεπιλογή

Χαχαχαχαχαχαχα!!!! οταν τα εγραψα αυτα καποιοι με κοροιδευαν .... 11/2/2012 http://forum.travian.gr/showthread.p...EF%F5%E4%E1%F2! ...... τωρα ξυπνησατε πουλακια μου????

και γιαννη-afla μου το κοιματε γράφετε κοιμαται!!!!
    dO nOt oR nOt dO?

Γι@Τ@Μπάζ@

Προεπιλογή

Απο τότε που δεν έχουν όλα τα WW τα παιδιά της FML & CORPORATION μας σνομπάρουν, ούτε μια καλησπέρα.. όσο τρέχαν μόνοι τους ήταν όλη μέρα εδώ.. ένιγουει.. εγώ σας εκτιμώ το ίδιο, και ας μας γράφετε..

Παραθέτω την λίστα με τα WW για όσους διαβάζουν φόρουν χωρίς να παίζουν, να έχουν μια ιδέα του σέρβερ.

Παίκτης Όνομα Συμμαχία Επίπεδο
    1. alinaki HardCore ΜΛ-ΕR-ΑD 50 -
    2. liana kanneli Πάντα να ξαναρχίζεις HFV 39 -
    3. μπαλαρινος HUNTERS HFV 16 -
    4. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 4 -
    5. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 1 -
    6. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 1 -
    7. liana kanneli ★★★★★★★-=FML=-★★★★★★ HFV 0 -
    8. liana kanneli AX TI ΠΑΘΑΤΕ!!! HFV 0 -
    9. POPAY DISOVAXA-POPAY-SSS BUG 0 -
    10. velos TOY GEORGEF ΜΛ-ΕR-ΑD 0 -
    11. liana kanneli ΛΙΤΣΑ ΤΟΥ!!!! HFV 0 -
    12. katapeltis Παγκόσμιο θαύμα HFV 0 -
    13. Sm1th Παγκόσμιο θαύμα ΜΛ-ΕR-ΑD 0 -
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Προεπιλογή

Καλησπερα...Αγαπω FML,αγαπω georgef!!!

Georgef fan club συντομα κοντα σας και στη Λαρισα.
    Προεγγραφες θα γινονται απο 5/6/2012.

Εσυ ο απο πανω σταματα να σνομπαρεις τα παιδια εχουν και δουλειες δεν ειναι σαν και σενα,ασε που πλακωσαν και οι ζεστες και θα την εκαναν για καμια παραλια.
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Ακόμα υπάρχουν παίκτες που γραφουν στο προφίλ τους FMl ,μετά την φετινη πορεία τους , θα πρέπει να είναι πολύ περήφανοι ,
    παιδιά σας ευχαριστούμε κάνετε τον κόσμος μας ,κάθε μέρα και πιο χαρούμενο ,ειλικρινά μας διασκεδάζετε

keep walking FML
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Σελίδα 9 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 789101119 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ισως η μεγαλυτερη μαχη σε αυτον τον s1
    By city7 in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 177
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-11, 22:24
  2. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-11, 11:03
  3. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-10, 19:18
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-08-08, 15:31