Σελίδα 20 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 10181920212230 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 191 έως 200 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex_m Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.γ Ρε κολλημα με τον Οπλαρχηγο. Αφηστε τον ησυχο γτ θα βγαλει και 3ο στρατο εξω και θα ψαχνομαστε
    Θα ψαχνεστε αν θα ριξει 1 λεβελ το θαυμα? Τελικα πολυ δουλεια για το τιποτα

"Πλακα κανω, συγχαρητηρια στο παιδι για το στρατο του"

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνωμη που θα σε απογοητευσω αλλα δεν επεξεργαστηκα τπτ! ευτηχως ολοι μπορουν να δουν την περιγραφη στον σ2 αυτο που λες ειναι στην περιγραφη απο κατω για να ειμαστε δικαιοι εγω λεω για το ονομα πανω ομως που δεν σε αναφερουν στα και καλα επισημα...
    φυσικα το θεμα ειναι οτι οι σνσ ΔΕΝ ηταν μικροι οπως υπονοησες (αν καταλαβα καλα φυσικα) και πηγες και τους γιγαντωσες εσυ σαν AD παντα πρωτοκλασατη συμμαχια του σερβερ ηταν! απλα οι ενδοσυμαχικες ανακαταταξεις σας εφερα εκει δεν ξερω το λογο ουτε με ενδιαφερει ομως λογαριασμοι πανε και ερχοντε αναλογα σχεδιασμου
    δεν ειπα ποτε οτι ηταν 8 λογαριασμοι αν δεις το εχω σαν ειρωνια προς το αγαπητο πουλι μας που ειπε οτι ΟΛΟΙ οι σνσ 8 λογαριασμοι ηταν
    Γεια σου Αντρικο, -9???? GMSTA φιλε GMSTA......g@miseta και αφησετα
    Καλη η Πακιστανικη σφαλιαρα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ηθελα να σταθω και λλιγο στην αμυνα των SAS.
    Τα τελευταια χρονια και μετα την εκδοση Τ3.6 και ιδιαιτερα στο Τ4, τα WW πεφταν σαν τραπουλοχαρτα. Αιτια οι μεγαλοι σε μεγεθος στρατοι καθως και οι περιοσμενοι παικτες που μειναν να παιζουν στους Ελληνικους σερβερ.
    Οι υπερσυνασπισμοι ηταν γεγονος και αυτο λεγαν ολοι που εφτιαχναν τους υπερσυνασπισμους ηταν οτι ηταν αδυνατο να κρατηθουν WW με τοσους λιγους λογαριασμους.
    Την χθεσινη ημερα υπηρχαν αμυνες μεσα στο θαυμα των SAS αρκετα μεγαλυτερες απο 10μυρια κροπ αμυντικων. Αμυνες που βγηκαν και ταιστηκαν απο 200 περιπου λογαριασμους, οσοι ειναι και οι SAS. Αυτο σημαινει 50.000 αμυντικα μεσο ορο απο το καθε ακαουντ, δηλαδη 50.000 σταρια/ωρα επρεπε να φτανουν μεσα στο WW απο καθε λογαριασμο.
    Συγχαρητηρια μαγκες που αποδειξατε τα αυγα σας και ποσο δεμενη συμμαχια δημιουργησατε που ολοι στηριξαν τοσο δυνατα το WW σας. Ολοι οσοι στηριζουν αυτο το WW αξιζουν συγχαρητηρια και ιδιαιτερα οι αρχηγοι που εφτιαξαν μια τετοια ομαδα με συμμετοχη που δεν εχει ξαναεμφανιστει στους Ελληνικους σερβερ και στις εκδοσεις Τ3.6 και Τ4.

Βασικά τα πολλά συγχαρητήρια πρέπει να πάνε στο Επιτελείο που σχεδίασε το όλο θεμα Θαύμα δηλαδή στο τι άμυνες θα μπούνε μέσα αλλά και απο που συγκεκριμένα θα μπούνε μέσα στο Θαύμα... Δεν έκαναν όπως οι περισσότερες συμμαχίες άντε άντε ότι έχει ο καθένας βάλτε το μέσα για Άμυνα, και οι παίκτες αφύλακτοι..
    και φυσικά στην Ομάδα που σίταρε το Θαύμα που πραγματικά αξίζουν πολλά συγχαρητήρια τα παιδιά γιατί τραβήξαν πολύ κουπί, ξενύχτι και που και που λίγο γκρίνια απο εμάς τους υπόλοιπους...
    (((.. I am sending you help..)))
    Dark Emperor - SAS
    ..

Προεπιλογή

ερώτηση ................. που δεν θα την έκανα αν δεν αρχίζαν τα συγχαρητήρια από το ... λέβελ 91....

Με βάση τους επιθετικούς πόντους της προηγούμενης εβδομάδας των συμμαχιών που συμμετείχαν ....... είναι δυνατόν οι TGR να έχουν περισσότερους από τους KPR ..........και οι τελευταίοι να μην έχουν 7-8 τουλάχιστον αξιόλογους στρατούς στην καβάτζα ?
    Επίσης μιας και ήταν λογικό να γίνει αυτή η παρέλαση ... αποκλείεται να υπάρχουν και από άλλους σχετικούς άσχετους φυλαγμένοι στρατοί να πέσουν στο πρώτο θαύμα.
    Ακόμα με βάση την εμπειρία μου ... όταν συμμαχίες την πέφτουν μαζί (έστω και με υποτυπώδη οργάνωση) σ ένα θαύμα ποτέ δεν τα στέλνουν όλοι όλα ...
    Και τέλος ... αν δεν στουκάρουν τους μισούς στρατούς τους οι SAS (γιατί τους άλλους μισούς θα τους αφήσουν κάβα για τον φόβο των Ιουδαίων) ο σέρβερ δεν τελειώνει ....

Εμμένω στην άποψη μου (χωρίς να ξέρω) για να μην απογοητευτώ οτι ................. στρατοί υπάρχουν και ο σέρβερ θα πιάσει Ιούλιο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο remalos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ερώτηση ................. που δεν θα την έκανα αν δεν αρχίζαν τα συγχαρητήρια από το ... λέβελ 91....

Με βάση τους επιθετικούς πόντους της προηγούμενης εβδομάδας των συμμαχιών που συμμετείχαν ....... είναι δυνατόν οι TGR να έχουν περισσότερους από τους KPR ..........και οι τελευταίοι να μην έχουν 7-8 τουλάχιστον αξιόλογους στρατούς στην καβάτζα ?
    Επίσης μιας και ήταν λογικό να γίνει αυτή η παρέλαση ... αποκλείεται να υπάρχουν και από άλλους σχετικούς άσχετους φυλαγμένοι στρατοί να πέσουν στο πρώτο θαύμα.
    Ακόμα με βάση την εμπειρία μου ... όταν συμμαχίες την πέφτουν μαζί (έστω και με υποτυπώδη οργάνωση) σ ένα θαύμα ποτέ δεν τα στέλνουν όλοι όλα ...
    Και τέλος ... αν δεν στουκάρουν τους μισούς στρατούς τους οι SAS (γιατί τους άλλους μισούς θα τους αφήσουν κάβα για τον φόβο των Ιουδαίων) ο σέρβερ δεν τελειώνει ....

Εμμένω στην άποψη μου (χωρίς να ξέρω) για να μην απογοητευτώ οτι ................. στρατοί υπάρχουν και ο σέρβερ θα πιάσει Ιούλιο.

Αντε και υπαρχουν αλλοι τοσοι στρατοι και ριχνουν αλλα 9 level (χλωμο το βρισκω}θα αλλαξει κατι???κι ολα αυτα χωρις να βγαλουμε εξω ουτε ενα στρατο.
    δεν νομιζω...θα τολμησω λοιπον να δωσω συνχαρητηρια, απο τωρα σε ολο το επιτελειο,τους keepers,αλλα και σε ολους οσους συνεβαλαν στη μεγαλη αυτη νικη!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη swedsaab : 18-06-12 στις 21:03

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MariosAthens Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έκαναν όπως οι περισσότερες συμμαχίες άντε άντε ότι έχει ο καθένας βάλτε το μέσα για Άμυνα, και οι παίκτες αφύλακτοι..
    Επιτρεψε μου να εχω διαφορετικη αποψη με δεδομενο οτι χτυπηθηκαν και καποια αλλα χωρια. Η αισθηση μου βεβαια ειναι οτι δεν υπηρχαν μεσα τα αμυντικα που ολα που ειχατε στη διαθεση σας. Τωρα αν ψοφησαν μερικα ή αν καλυφθηκαν αλλοι στοχοι δεν θα το μαθουμε παρα μονο απο αναφορες.
    Προς remalos. Ξεκινα τα μπανια γιατι αν περιμενεις να τελειωσει τον Ιουλιο ο σερβερ, θα εχουμε καει οι υπολοιποι και εσυ θα εισαι σαν το γαλα

Cool

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MariosAthens Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά τα πολλά συγχαρητήρια πρέπει να πάνε στο Επιτελείο που σχεδίασε το όλο θεμα Θαύμα δηλαδή στο τι άμυνες θα μπούνε μέσα αλλά και απο που συγκεκριμένα θα μπούνε μέσα στο Θαύμα... Δεν έκαναν όπως οι περισσότερες συμμαχίες άντε άντε ότι έχει ο καθένας βάλτε το μέσα για Άμυνα, και οι παίκτες αφύλακτοι..
    και φυσικά στην Ομάδα που σίταρε το Θαύμα που πραγματικά αξίζουν πολλά συγχαρητήρια τα παιδιά γιατί τραβήξαν πολύ κουπί, ξενύχτι και που και που λίγο γκρίνια απο εμάς τους υπόλοιπους...
    θα συμφωνήσω με τον Μάριο,το καλύτερο σχέδιο αποίκησης που έχω δει ποτέ στους 5 servers που έχω παίξει.
    επιθετικά account σε όλες τις μεριές του +/+ με τουλάχιστον ένα αμυντικό acc στα 30 τετραγωνα, το κέντρο φτιαγμένο περιμετρικά με αμυντικά acc, καλό στήσιμο τών λογαρισμών κοντά στα 2 ww από την αρχή, όλοι κάναν καλό φαρμινγ και pushing να πάρουμε τα αντικείμενα τα αναγκαία (και τέλειος προγραμματισμός για το ποιοι παίρνουν αντικείμενο) και μετά επιθέσεις, και πάρα πολύ καλά σχέδια επιθέσεων με πολλούς στόχους.

έχω να κάνω ένα παράπονο που είχαμε pushing των καλύτερων 5 αμυντικών και το ξεχάσαμε στην πορεία. τώρα θα μπορούσαμε να είχαμε 1-2 εκατομύρια αμυντικά παραπάνω στα ww

και πάλι καλά που δεν υπήρχε κομπλεξισμός με τα passwords όπως βλέπω σε αρκετές συμμαχίες ανά τους σέρβερς και δρούσαμε σωστά-γρήγορα και αποτελεσματικά στις μαζικές επιθέσεις και άμυνες.

ένα μεγάλο bravo στον συνολικό στρατό του οπλαρχηγού πέρα από την πλάκα που κάναμε πριν αν τον έριχνε στην tgr θα έριχνε το θαύμα απο το 99 στο 0 χωρίς να σπάσει τείχος πρώτα

πολύ καλά στάθηκαν οι περισσότερες αν όχι όλες οι συμμαχίες και οτι και να λέμε δεν έγιναν υπερσυμμαχίες μέχρι και το τέλος, κάποιες άμυνες swaps (δίνω και παίρνω) διατεταρτημοριακές kpr-aoe προς το τέλος στα ww της AOE και ίσως της KPR από ΑΟΕ
    και μαζικές επιθέσεις στο 1ο ww είναι λογικές κατά την γνώμη μου, γιατί δεν ήταν καθ'όλη την διάρκεια του σέρβερ αλλά σε μεμονομένα σημεία και περιστάσεις.
    (για τον συνασπισμό zgst-kpr δεν θα αναφερθώ γιατί η zgst έχασε την μάχη-πόλεμο από tgr άρα ήταν ληψή συμμαχία)

προφανώς σαν άτομα είμασταν στα ίδια πλαίσια όλα τα τεταρτημόρια και οι συμμαχίες, με την sas νa παίρνει τo 1o wing της sns και να είναι μπροστά με 25-30 άτομα από τις υπόλοιπες, αλλά πιστευώ την διαφορά έκανε η πειθαρχία που είχαμε και το πως στήσαμε τα acc από την αρχή του σέρβερ.
    (και όταν προσαρτήθηκαν τα άτομα της sns βοηθήσαμε αμέσως με αντικείμενα-ύλες-στρατό σαν να ήταν από την αρχή σύμμαχοι και όχι άτομα που έκαναν απλή συμφωνία συμμαχίας.)

αυτά είχα να πώ, καλό καλοκαίρι και καλά μπάνια σε όλους.
    s3 classic, mplekos ,e*angels,e~angels. s3 no2 classic, mplekos ,A~Wanted. tc6 classic Black Swan(left account to alliance since August).

s2 t3,6, mplekos ,elite,XAOS. s2 t4, mplekos ,SAS. ts2, 21-12-12 , 3xxxl.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο remalos Εμφάνιση μηνυμάτων

Με βάση τους επιθετικούς πόντους της προηγούμενης εβδομάδας των συμμαχιών που συμμετείχαν ....... είναι δυνατόν οι TGR να έχουν περισσότερους από τους KPR ..........
    Έχουν περισσότερους γιατί οι kpr πηγαν αποκλειστικά σε caps και θαύμα (με 12.000.000 άμυνα μέσα και 220 ήρωες - αλήθεια καλοπροαιρετα γεννάτε ήρωες? γιατι τα νούμερα δεν βγαινουν αν βάλουμε και καμιά 30αριά αν θυμαμε καλά που ήταν στη διαιτα) ενώ οι TGR πήγαν 3-4 στο θαύμα, 2 στη δίαιτα και ένας..... έριξε ένα αξιόλογο ράμερ .... στους zgst..... μάλλον θεώρησε ότι δεν θα το ρίχναμε λιγο και δεν θα προλαβαινε να παει στο θαύμα των SAS και είπε να το ρίξει στα φιλαράκια του τους zgst.... Ενώ αν όπως λέτε όλοι συνεργαστήκαμε στο σπασιμο θα πηγαιναν τα 2 ραμερ των tgr μπροστα σε κοντινούς χρόνους με το χτύπημα των kpr...Απλά πιαστήκαμε στον ύπνο και ίσως ο ένας να περίμενε τον άλλον και φτάσαμε να σκάμε με το 100 πατημένο και μονο 4-5 ώρες για το τέλος (αν κάνω κάτι λάθος διορθώστε με -δεν θα έχω υπολογίσει σωστά)

Στρατοί σίγουρα υπαρχουν απλά το λάθος μας ήταν ότι 2 φορές μηδενιστηκε ο λαγός (τη 2η φορά αν ειχαμε συνεργασία και με ΑοΕ πέραν από κάποιες άμυνες που ήταν μέσα στο θαύμα μας (καθώς deleteran κι αυτοί οι ελάχιστοι που τις ειχαν - ούτε 6ψήφιο δεν ήταν το νούμερο παντως.... ο legolas που κρατάει τις καταστάσεις μπορεί να σας το διαβεβαιώσει) ο στρατός που μηδένισε τον λαγό θα μπορούσε να πεσει μαζί μας ... Αλλά δεν...

Τα συγχαρητήρια μου παίδες στο τέλος κι εσύ Γύπα ελπίζω να συνεχίζεις την πλάκα κατά του Εργολάβου Οικοδομών στον 5
    ΤS2: Κένταυρος Kpr
    TS5: Ubides NLS
    S3 2,3: Makisa

Τους άλλους δεν τους θυμάμαι!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mplekos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δρούσαμε σωστά-γρήγορα και αποτελεσματικά στις μαζικές επιθέσεις και άμυνες.
    Μια απορία μόνο: πότε βγάλατε άμυνες εκτός του endgame αν εξαιρέσεις 2-3 φορές στην ΑοΕ????
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνωμη που θα σε απογοητευσω αλλα δεν επεξεργαστηκα τπτ! ευτηχως ολοι μπορουν να δουν την περιγραφη στον σ2 αυτο που λες ειναι στην περιγραφη απο κατω για να ειμαστε δικαιοι εγω λεω για το ονομα πανω ομως που δεν σε αναφερουν στα και καλα επισημα...
    φυσικα το θεμα ειναι οτι οι σνσ ΔΕΝ ηταν μικροι οπως υπονοησες (αν καταλαβα καλα φυσικα) και πηγες και τους γιγαντωσες εσυ σαν AD παντα πρωτοκλασατη συμμαχια του σερβερ ηταν! απλα οι ενδοσυμαχικες ανακαταταξεις σας εφερα εκει δεν ξερω το λογο ουτε με ενδιαφερει ομως λογαριασμοι πανε και ερχοντε αναλογα σχεδιασμου
    δεν ειπα ποτε οτι ηταν 8 λογαριασμοι αν δεις το εχω σαν ειρωνια προς το αγαπητο πουλι μας που ειπε οτι ΟΛΟΙ οι σνσ 8 λογαριασμοι ηταν

όχι δεν υποτιμάω τους sns και δεν υπονόησα κάτι τέτοιο. Είναι γεγονός όμως ότι η συμμαχία δυνάμωσε με την παρουσία μας, άλλωστε μπορείς να το δεις και από τους λογαριασμούς. (αυτό δεν μειώνει την παρουσία της sns μέχρι τη στιγμή που τους κάναμε παρέα.)
    Την αναφορά σου για 8 λογ/μους την εξέλαβα ως ειρωνία από μέρους σου, (γι αυτό και δεν τους υποτιμάω). Εαν εννοούσες κάτι άλλο πραγματικά συγνώμη για την περεξήγηση από μέρους μου.

όσο για την περιγραφή σε σχέση με την ονομασία, η περιγραφή μπορεί να δεχθεί περισσότερους χαρακτήρες, και γι αυτό το λόγο υπάρχει, ώστε να συμπληρώνει τις συντομογραφίες και λοιπά στοιχεία που δεν χωράνε στον τίτλο.
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

18-06-12:

.... ΠΑΙΚΤΗΣ ......... ΣΥΜΜΑΧΙΑ ....... ΕΠΙΠΕΔΟ
    1. tromaktiko ......... SAS ................ 91
    2. -legolas- ........... K.P.R ............... 71
    3. Paliatsos ........... ~TGR~ ............ 34
    4. NTALIKERIS ....... ZGST .............. 19
    5. Mendalist .......... SAS ................ 5

Τα υπολοιπα θαυματα ανηκουν ακομα σε Ναταριους.

Σελίδα 20 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 10181920212230 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 16:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 13:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 09:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 11:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 22:54

Δικαιώματα - Επιλογές