Σελίδα 21 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 11192021222331 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 201 έως 210 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνωμη που θα σε απογοητευσω ...
    Δεν με απογοητεύεις, κουβέντα κάνουμε μέχρι να περάσουν οι μέρες να πάμε για μπανάκι
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

ο mentalist κουκούτσια έχει και δεν σηκώνεται?
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια απορία μόνο: πότε βγάλατε άμυνες εκτός του endgame αν εξαιρέσεις 2-3 φορές στην ΑοΕ????
    αν είδες τονίζω τον τρόπο που έβγαιναν οι άμυνες όχι τον αριθμό. και έβαλα 1α τις επιθέσεις που ήταν πολύ περισσότερες.
    και ο αριθμός αν ήταν 10-15 φορές ή αν ήταν 100-105 δεν έχει σημασία, ο συντονισμός και οργάνωση μετράει που ήταν άψογος.

ο mentalist κουκούτσια έχει και δεν σηκώνεται?
    κάνει διαλογισμό σε ένα μέρος μακρινό
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mplekos : 18-06-12 στις 22:52
    s3 classic, mplekos ,e*angels,e~angels. s3 no2 classic, mplekos ,A~Wanted. tc6 classic Black Swan(left account to alliance since August).

s2 t3,6, mplekos ,elite,XAOS. s2 t4, mplekos ,SAS. ts2, 21-12-12 , 3xxxl.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mplekos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν είδες τονίζω τον τρόπο που έβγαιναν οι άμυνες όχι τον αριθμό. και έβαλα 1α τις επιθέσεις που ήταν πολύ περισσότερες.
    και ο αριθμός αν ήταν 10-15 φορές ή αν ήταν 100-105 δεν έχει σημασία, ο συντονισμός και οργάνωση μετράει που ήταν άψογος.

κάνει διαλογισμό σε ένα μέρος μακρινό
    κάτι τελευταίο:
    μετράω και ξαναμετράω τα ακκ της SAS και δεν μου βγαίνουν πάνω από 210. Που στο δ.... είχατε 250 ήρωες???? εκτός και αν πήρατε bonus καμιά 60αριά.....
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

κάτι τελευταίο:
    μετράω και ξαναμετράω τα ακκ της SAS και δεν μου βγαίνουν πάνω από 210. Που στο δ.... είχατε 250 ήρωες???? εκτός και αν πήρατε bonus καμιά 60αριά.....

Ειχαν στειλει και οι ΑΟΕ

Προεπιλογή

κάτι τελευταίο:
    κοίτα είχε γίνει βούκινο οτι ερχοντουσαν όλοι.ήταν ~180 ήρωες και μετά μεγάλωσε ο αριθμός. αν το επιτελείο θέλει να πεί ποιοι έστειλαν τους ήρωες τους κατα την διαρκεια των 2 μερων, τότε θα το μάθεις.πάντως τηρούμε μυστικότητα στα προσωπικα δεδομένα σε μεγάλο βαθμο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mplekos : 18-06-12 στις 23:43
    s3 classic, mplekos ,e*angels,e~angels. s3 no2 classic, mplekos ,A~Wanted. tc6 classic Black Swan(left account to alliance since August).

s2 t3,6, mplekos ,elite,XAOS. s2 t4, mplekos ,SAS. ts2, 21-12-12 , 3xxxl.

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Unhappy

Αναφορες γιατι δε βγαζετε να δει ο κοσμος που δεν παιζει τους στρατους?
    ωραιος ο στρατος σου Κενταυρε ,ωραιος και ο στρατος του Donste καθως και του μεγαλυτερου στρατου χαμμερ και επιθετικης δυναμης 25Μ σχεδον με 20κ κατας Οπλαρχηγου.
    Τωρα για το τι ζημια κανατε εφταιξε ενα και μονο πραγμα.... το 1ο σας WW hit εγινε στο lvl99.... αυτο πως λεγεται....?

Για τους ηρωες που λες εχω εντοπισει καμια 15αρια λογ του -- με 50 εως 1000ποπ να στελνουν τους ηρωες ανα 2μερες στο WW..... +4-5 απο συμμαχιες αλλων τεταρτημοριων...
    τωρα για TGR .... καμια 10-15αρια στρατοι-χαμμεροειδη στο WW 6-7-8 μοναδικη διαιτα αντε πειτε τα στο καναλακι θα σου δωσουν αναφορες ή δεν εισαι μεσα?

Βαλε κατω τα νουμερα του χαμμερ των αοε που μηδενισε mendalist και θα δεις οτι δεν αγγιζε το tromaktiko οποτε καλα εκανε.... ε και δε θα περιμενει ποτε θα ξυπνησετε . εχετε συνεργασια με ΑοΕ δεν ειναι κρυφο
    τα αντικειμενα τα κλεψατε ? ή χανετε τον εκπαιδευτη καθε βδομαδα ο ενας απτον αλλον

ελα βγαλε αναφορες και θα θερμανω λιγο το εδαφος για το φλογοβολο με το εξης:
    Πιοι νικησαν στον περσινο σ5:Ο συνασπισμος που ηταν ανικανος να κατακτησει θαυμα
    Ο συνασπισμος που ηταν ανικανος να εχει αντικειμενα-σχεδια
    Ο συνασπισμπος που ηταν δεν ειχε 2ο σχεδιο
    Κι ολοι μαζι winner

Τελικα επιβαιβεωνεται αυτο που λεγαμε ...κανεις δεν εχει τα κακαλα να παιξει μονος

Ορατιε εσενα δε σου απαντω αν δεν κανεις αναλυση ΤΕΛΟΣ πανε και παιξε με ποντους πολιτισμου-εμπορους και ποπ ξερεις που
    Μαλλον συμφωνει μαζι μου και ο κενταυρος

αναφορες!!! Ααααα και στο θεμα θα συζηταμε και γενικως .... εκτος αν αυτος που ανοιξε το τοπικ πει πιο λογαριασμο παιζει....ακουσε εκει να σβηνονται ασχετα ποστ....να σβηνονται και οι ανωνυμοι τοτε

Και επειδη στερεψαμε απο ποιηματα βρηκα ενα.... http://www.youtube.com/watch?v=BNBF6lX2WqQ

φλο...παιξε μπαλα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφορες γιατι δε βγαζετε να δει ο κοσμος που δεν παιζει τους στρατους?
    ωραιος ο στρατος σου Κενταυρε ,ωραιος και ο στρατος του Donste καθως και του μεγαλυτερου στρατου χαμμερ και επιθετικης δυναμης 25Μ σχεδον με 20κ κατας Οπλαρχηγου.
    Τωρα για το τι ζημια κανατε εφταιξε ενα και μονο πραγμα.... το 1ο σας WW hit εγινε στο lvl99.... αυτο πως λεγεται....?
    Το ειπα μονος μου ότι αργήσαμε.. όπως το είπε και ο Κώτσος πιο πριν ότι κοιμηθήκαμε... Τώρα το πως λεγεται .... χμμμ μάλλον σαν ένα απονενοημένο διάβημα.... και σε αυτό έφταιξε βλέπωντας ανιχνευσεις από το θαύμα σας στο 70 αν δεν κάνω λάθος με 8 μύρια μέσα... άρα πάλι 12μύρια θα μαζεύατε μέχρι να σκάσουμε μύτη... τολάθος για μένα ήταν ότι δεν χτυπησαμε νωρίτερα το στήσιμο του tromaktiko με το ανελέητο φαρμ στα support και την εύκολη τροφοδοσία... ίσως και ότι σας αφήναμε τη διαιτα ήσυχη για καιρό... τι 70 τι 99.. πάλι την ίδια ζημια θα κάναμε...

τωρα για TGR .... καμια 10-15αρια στρατοι-χαμμεροειδη στο WW 6-7-8 μοναδικη διαιτα αντε πειτε τα στο καναλακι θα σου δωσουν αναφορες ή δεν εισαι μεσα?
    Για να το λες θα ξέρεις ότι σε όλον τον server απέχω από δικαναλικές διασυμμαχικες συζητήσεις και DeBates παντώς είδους... κι αναφορές ειδα μονο απο το θαύμα... την διαιτα δεν την έχω δει

Βαλε κατω τα νουμερα του χαμμερ των αοε που μηδενισε mendalist και θα δεις οτι δεν αγγιζε το tromaktiko οποτε καλα εκανε...
    δεν με χαλουσε να πηγαινε σε καμια διαιτα ασχέτου αποτελέσματος

τα αντικειμενα τα κλεψατε ? ή χανετε τον εκπαιδευτη καθε βδομαδα ο ενας απτον αλλον
    Αν μιλας για ΑοΕ μας τα έδωσαν τι να τα κάνουν (είναι σαν τους δικους σας τους δίδυμους ήρωες)... Αν μιλας για TGR μάτια ανταλλάσουμε.. εκπαιδευτή μόνο τον μεγάλο έχουμε παρει χωρίς να έχουμε χάσει και παντα με στούκες οχι μεγάλες... αλλά σημαντικές...

Πιοι νικησαν στον περσινο σ5:
    μετά την εμφάνιση των σχεδίων απείχα συνειδητά απο τον server όπου παιξαμε σαν NLS των 20acc μονοι μας και κάναμε πλάκα σε συμμαχία των 250+ acc (ναι εκείνη με τους Οικοδόμους που παντα κερδίζουν... άσχετα αν δεν έχουν θαύμα σχέδια κλπ... - την πλάκα μπορεί να την επιβεβαιώσει και ο Γύπας ή το αρχείο του 5)

Ορατιε εσενα δε σου απαντω αν δεν κανεις αναλυση ΤΕΛΟΣ πανε και παιξε με ποντους πολιτισμου-εμπορους και ποπ ξερεις που
    Μαλλον συμφωνει μαζι μου και ο κενταυρος
    Ένα θα σου πω: Φοβού τους Οράτιους και Κάτας φέροντες

αναφορες!!!
    Αναφορές μπορούν να βγάλουν οι παλιότεροι Keepers από μένα ως ένδειξη σεβασμου προς τον αγώνα τους

Τραγουδάκι εγώ δεν έχω (μάλλον γιατι η σκηνή του Μάντσεστερ που μου αρέσει δεν συνάδει με το ύφος του forum. O mortar είναι πιο ειδικός
    ΤS2: Κένταυρος Kpr
    TS5: Ubides NLS
    S3 2,3: Makisa

Τους άλλους δεν τους θυμάμαι!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimios Εμφάνιση μηνυμάτων
    φλο...παιξε μπαλα
    Τι μπαλα να παιξω ρε παλικαρε, την μπαλα την παιξατε εσεις ενα σερβερ τωρα.
    Μπαλα παιζουν για μενα και οι αντιπαλοι σας που τους εφταιξαν τα 25 ακαουντ των SNS που πηρατε και μολις οι....... πως τους λενε αυτους τους πακιστανους......α ναι GMST τους εριξαν 9 λεβελ με διπλο στοχο παρακλω το θαυμα την εκαναν για βραδυνα μπανακια
    Μπαλα επαιξαν και πολυδιαστατοι αρχηγοι, ταπεινοι και καταφρονεμενοι, οι οποιοι παροτι χρησιμοποιησαν οτι μεσα ειχαν στη διαθεση τους, την εκαναν με ελαφρα πηδηματακια, οχι για μπανια, αλλα για ενα πιο ανθρωπινο σερβερ κατασκευαστικων συμμαχιων, οπου οποιος κανει τα πιο μεγαλα και πιο πολλα χωρια εναι νικητης, μαζι με αλλους 1500 παικτες που θα συμμαχησουν για την μεγαλη επικρατηση.
    Παιξατε γαματα, απλα νομιζω οτι πρεπει να δωθουν συγχαρητηρια επισης και στους KPR οπου εκαναν οτι μπορουσαν και παλεψαν για το σερβερ.
    Οι TGR και αυτοι εκαναν καλο game, απλα με τις δηλωσεις ορισμενων, νομιζω οτι εχασαν και τις εντυπωσεις. Καβαλημενοι φιλοι μου, δεν ειναι αυτοι που βαζουν με 200 ακαουντ +10 μυρια στο WW τους, αυτοι που καθαριζουν το τεταρτημοριο τους σε 2 μερες, που σας παιρνουν αντικειμενα και δεν απαντατε και που βγαζουν τους ΑοΕ σε ενα μηνα εκτος παιχνιδιου. Αυτοι ειναι ικανοι.
    Καβαλημενοι ειναι αυτοι που νομιζουν οτι ειναι οι μαμαω χωρις στην πραγματικοτητα να ειναι τιποτα το ξεχωριστο.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NEKROMANTIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να δούμε τι έχει συμβεί μέχρι στιγμής στον server, γράφοντας μόνο για τα γνωστά γεγονότα που γνωρίζει και ο μέσος παίχτης, αφήνοντας το τι έχει συμβεί στο backround

Οι Tgr πολεμάνε καθόλη την διάρκεια του server τους ZGST και τους Hellas, και τους παίρνουν όλα τα αντικείμενα.Συμμαχούν με ΑοΕ, αλλά σπάνε χωρίς να υπάρξει καμια ουσιαστική συνεργασία. Στην πορεία δέχονται επιθέσεις από SAS αλλά δεν απαντάνε. Ανταυτού πάνε στους KPR.
    ΟΙ KPR πολεμάνε με τους [δεν θυμαμε το ονομα τους, ξερετε] (τους εξαφανίζουν εύκολα)στο -/- και αφού πατάνε delete, δεν κάνουν τίποτα. Στην πορεία τους χτυπάνε οι TGR, και φυσικά απαντάνε.
    Οι AoE πολεμάνε με την SnS, τους παίρνουν όλα τα αντικείμενα. Συμμαχούν με τους TGR, αλλά σπάνε χωρίς να υπάρξει καμία ουσιαστική συνεργασία. Στην πορεία οι SnS γίνονται wing των SAS οπότε ο πόλεμος μεγαλώνει για τους ΑοΕ, πολεμόντας ταυτόχρονα 2 τεταρτημόρια.
    Οι SAS παίρνουν τους A&D (από τους ΑοΕ) πολεμάνε τους LORDS k.lp. (τους εξαφανίζουν εύκολα) και ανεβάζουν pop, μέχρι να αποφασήσουν ότι θα προχωρήσουν σε πόλεμο με τους ΑοΕ, αφού φυσικά πρώτα πάρουν με το μέρος τους άλλη μια συμμαχία (οκ οκ, αριθμο ατόμων) τους βασικούς αντίπαλους των ΑοΕ.

Και πάμε λοιπόν στους 2 φοβερούς και τρομερούς γρίφους :

1) Ποιά ήταν η ΜΟΝΗ συμμαχία που πήρε 2 μεγάλες συμμαχίες για wing, για να πάει σε πόλεμο ;
    2) Ποιά ήταν η ΜΟΝΗ συμμαχία που πολέμησε ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ 2 τεταρτημορια ; *

Δώστε απάντηση μόνοι σας, και μετά δώστε συγχαρητήρια στους SAS που :

1) είναι οι καλύτεροι μιας και νίκησαν τους ΑοΕ με την βοήθεια των A&D και των βασικών αντιπάλων τους, SNS (2 τεταρτημορια vs 1)

2) ειναι το φαβορί του server έχοντας αντίπαλους τους :

α) εξαφανισμένους ΑοΕ που κατάφεραν να τους νικήσουν επιστρατευοντας ολοκληρη συμμαχια με 2 wing
    β) τους ZGST που δεν φάνηκαν ποτε στον server
    γ) τους TGR που ήταν σε διαρκή πόλεμο καθόλη την διάρκεια του server με 2 διαφορετικους μεγάλους αντιπάλους

Συγχαρητήρια λοιπόν από εμένα στους SAS για την νίκη τους (λογικά είναι δική τους, εκτός και αν την χάσουν μέσα από τα χέρια τους απο τους πολυ δυνατους αντιπαλους), και συγχαρητήρια στους TGR που είναι αυτοί που αξίζουν την νίκη,αλλά δυστηχώς δεν θα πάρουν αυτό που αξίζουν.

DarkLord, θύμησε μου, εσύ είσαι αυτός που δεν σε είχα δεχτεί στην ΑοΕ και κατέληξες στην SnS, σωστά ; yeeah, noob o andreasapoel,καλα τα λες παιχτουρα μου

Γύπαααα, ανάλυσηηηηηηηηηηηηηη

Υ.Γ. ΠΡΟΣ SAS : Σε όλο τον server οι SAS παραπονούνται για τις συμμαχιες (AoE με TGR, TGR με KPR, KPR με Αοε και όλα τα άλλα γνωστά που έχουν ειπωθεί). Τελικά ποιοί ήταν αυτοί που έκαναν ουσιαστικές συμμαχίες φίλοι μου ; εμείς που πήγαμε με TGR και σπάσαμε κατευθείαν ; οι KPR με TGR που υποτίθετε ότι τα είχαν βρει ; Οι εσείς που πήρατε 2 συμμαχίες με το μέρος σας ; Αλλά όχι, και οι A&D και οι SnS ονομάστηκαν SAS οπότε δεν μετράει. μήπως η ΑοΕ, η ZGST, η KPR και η TGR να βάλουν μια κοινή ονομασία ; Τότε θα είναι δίκαιο για εσάς, 1 vs 1 ;
    Έλα τώρα, βγείτε να πείτε πάλι τα δικά σας για εμένα (ότι κλειδωσα παιχτες, οτι ειμαι ΜΗ, admin, ιδιοκτήτης της εταιρίας και ότι άλλο σκαρφιστείτε εσείς και οι συμμαχοι σας,εεεεχμ, τα wing σας), ξέρεις εσύ dimie

Υ.Γ.2 Συγγνώμη που σας διέκοψα, συνεχίστε
    Φιλτατε Πετρο με τα προτυπα που εχεις σαν leader δεν σε βλεπω να βγαζει ποτε η συμμαχια σου 250 μερες στο σερβερ.
    Μας λεγατε οτι εισαστε ομαδα και παρεα και θα παιξετε μεχρι το τελος με χαρα. Thanosd δηλωσεις. Μηπως SAS ειχε διαφυγει κατι????

Και κατι που ακουσα στο youtube και μου θυμισε τα προτυπα σου O ιδανικος επιβητωρ by Nεκροματης

Προς remalo. Αμα ο Νεκρομαντης οπως αδειασε τα μνματα απο το avatar του και αρχισε να τα ξαναφορτωνει μολις τον πηρε ο Αγιος Πετρος χαμπαρι, δεν κανει κατι αντιστοιχο και με τους στρατους που βαρανε SAS ο σερβερ τελειωνει πριν το Ιουλιο

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

εχω μια αλλη προταση αναφορες απο μαχες σε θαυματα (δεν θυμαμε ακριβως αν ισχυει και σε αντικειμενα )δεν χρειαζοντε συγκαταθεση για να βγουν οποταν μιας και εσυ βλεπεις μεσα απο τρομακτικο βγαλτες εσυ να δουμε και εμεις αυτο θα ειναι μαματη πρωτοτυπια να της βγαζει ο αμυνομενος
    στον ανωνυμο(ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗ) που μας την ειπε εσυ οταν πας στο καφενειο - καφετερεια σου βαζουν εμπαργκο για το τη θα πεις? λεμε οτι θελουμε οποτε το θελουμε ¨
    προς Ρενο! το πουλι υπονοησε οτι ηταν 8 λογαριασμοι οι σνσ δες ποιο πισω για το αλλο νομιζω ενα ΑΔ θα το βολευατε στο ονομα συμμαχιας
    προς πουλι εχεις την αγαπη μου γυπακλα! πακιστανικη σφαλιαρα ολκης ηταν! εκει που ετοιμαζομουν να πατησω απο το 39 το 100 μου χαλασαν τα σχεδια μαλλον εχασα τον σερβερ α ρε γμστ τη μου κανατε μου κοψατε τον σερβερ
    προς ορατιο οταν κανεις τετοιες ερωτησεις για ηρωες σκεψου λιγο!προκαλεις τον διμιο να σου λεει μαμακιες.. στο τεταρτημοριο των σασ δεν υπαρχουν μικρες συμμαχιες η λογαριασμοι χωρις συμμαχια? εσυ τη λες να κανουν εκει διακοπες ?αν ηταν εχθροι των σασ θα τους ελιωναν δεν τους ελιωσαν ομως αραα?
    και τελος αφησα τον απολυτο τον pro player ελα βγες να μας την πεις η γμστ μας εριξε 9 ολοκληρα επιπεδα το θαυμα τωρα χασαμε τον σερβερ ρε μαμοτο
    νομιζω σας καλυψα ολους

Σελίδα 21 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 11192021222331 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 16:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 13:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 09:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 11:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 22:54

Δικαιώματα - Επιλογές