Σελίδα 26 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 16242526272836 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 251 έως 260 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

ΚΟΤΣΟ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ.....!!!!

Μην μου στεναχωρειτε τον πετρο....αντε γιατι θα τελειωσει τη θητεια του και δεν θα επιστρεψει ως SUPER MODERATOR και να δω τι θα κανετε μετα....

πετρο μην παρεκσηγησαι χαβαλε κανουμε να περναει η ωρα....peace.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη othonas : 19-06-12 στις 22:51

Cool

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    where is dimios!? ( no offence Αντώνη είμαι σίγουρος οτι έχεις τούμπανο στρατό αλλα δεν προορίζοταν για ξύλο φέτος )Ace
    Ο dimios δεν θα βγει βόλτα, γιατί οι διαχειριστές του παιχνιδιού του είπαν ότι έτσι και τον βγάλει (τον στρατό) θα κουνηθεί ο σέρβερ και θα πέσει
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο othonas Εμφάνιση μηνυμάτων
    KOTSO EISAI THEOS.....!!!!

mhn mou stenaxwreite ton petro....ante giati tha teleiwsei th thiteia tou kai den tha epistrepsei ws SUPER MODERATOR kai na dw ti tha kanete meta....

petro mhn parekshghse xavale kanoume na pernaei h wra....peace.
    αλοιμονο....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο renosteogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο dimios δεν θα βγει βόλτα, γιατί οι διαχειριστές του παιχνιδιού του είπαν ότι έτσι και τον βγάλει (τον στρατό) θα κουνηθεί ο σέρβερ και θα πέσει
    δεν έφτανε που έπεφτε κάθε μισή ώρα στην αρχή???? θα πρέπει να πέφτει και τώρα?
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Εγω λεω οτι δε θα μπορειτε να συντηρειτε και το - στο θαυμα και το - στο δημιο. Οποτε διωχτε καμια αμυνα για να δουμε το στρατο

Προεπιλογή

Προηγούμενος ιδιοκτήτης
    Παίκτης Χωριό Κατακτημένο
    Bifteki Bratwurst 03.01.12 10:14
    dimios diaforetikoooo 12.01.12 14:38
    A.Montana Inglourious Basterds 21.01.12 01:02

ROPALAKIAS 2 01.03.12 12:28
    dimios 2 03.03.12 17:32
    Scaner 2 06.03.12 21:51

A.Montana 2 25.03.12 09:10
    dimios 2 27.03.12 20:33
    hyperlite 2 31.03.12 05:44

3 φορές μοναδικό εκπαιδευτή......μιά χαρά σε κόβω να έχεις τουλάχιστον τα 2/3 του Οπλαρχηγού αν κόβεις νον κάπιταλ στο χαλαρό μάλιστα.....

3 φορές 20άρη εκπαιδευτή και 7 φορές μικρό εκπαιδευτή ο toledo...μιά χαρά τα πάτε από στρατούς..... εκτός αν έκοβε 200κ πραίτωρες anvrill ο τύπος....

Ξέρατε πως έχετε χαλαρά τον σέρβερ ...και όμως βάλατε από τώρα 13Μ άμυνες στο θαύμα μόνο και αποφασίσατε να μην δώσετε τροφή στον σέρβερ.....οκ....καλά πάμε...πέρισυ παραπονιόσασταν ότι το endgame δεν είχε σασπένς....δλδ για να καταλάβω τώρα είχε?????
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προηγούμενος ιδιοκτήτης
    Παίκτης Χωριό Κατακτημένο
    Bifteki Bratwurst 03.01.12 10:14
    dimios diaforetikoooo 12.01.12 14:38
    A.Montana Inglourious Basterds 21.01.12 01:02

ROPALAKIAS 2 01.03.12 12:28
    dimios 2 03.03.12 17:32
    Scaner 2 06.03.12 21:51

A.Montana 2 25.03.12 09:10
    dimios 2 27.03.12 20:33
    hyperlite 2 31.03.12 05:44

3 φορές μοναδικό εκπαιδευτή......μιά χαρά σε κόβω να έχεις τουλάχιστον τα 2/3 του Οπλαρχηγού αν κόβεις νον κάπιταλ στο χαλαρό μάλιστα.....

3 φορές 20άρη εκπαιδευτή και 7 φορές μικρό εκπαιδευτή ο toledo...μιά χαρά τα πάτε από στρατούς..... εκτός αν έκοβε 200κ πραίτωρες anvrill ο τύπος....

Ξέρατε πως έχετε χαλαρά τον σέρβερ ...και όμως βάλατε από τώρα 13Μ άμυνες στο θαύμα μόνο και αποφασίσατε να μην δώσετε τροφή στον σέρβερ.....οκ....καλά πάμε...πέρισυ παραπονιόσασταν ότι το endgame δεν είχε σασπένς....δλδ για να καταλάβω τώρα είχε?????
    Ακόντια κόβουνε Γιάννη που νομίζεις οτι βρέθηκαν τόσα μύρια άμυνες? Και τις ύλες τις κλέβει με παλατινά
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Aρχισε τις βαθυστοχαστες αναλυσεις. Δηλαδη δεν επρεπε να βαλουν αμυνες για να παιζουμε κανα 3μηνο ακομα? Πολυ εξυπνο
    Μαρεσε και το βαλατε απο τωρα 13Μ στο θαυμα. Ναι νωρις νωρις τα βαλανε. Στο 99 λεβελ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alex_m : 19-06-12 στις 23:28

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alex_m Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γυπα επειδη το μονο που κανεις ειναι να προσπαθεις να προκαλεσεις στο φορουμ, κανε κανα μπανιο και ηρεμησε (φιλικα μη με παρεξηγεις )
    Απο την αρχη του σερβερ........

.......Ιουνιου.

Υ.γ Και για να σε προλαβω. επειδη θα βγεις και θα πεις ''να να μιλανε για να μας πεισουν οτι δεν τρεχει τπτ, αρα ειναι ενοχοι'', εχω μαθει οταν λενε βλακειες για μενα να βγαινω και να υπερασπιζομαι τον εαυτο μου πρωτα απο ολα ή τη συμμαχια μου. Το εχω κανει και στο παρελθον οταν κατηγορηθηκαμε για ''αορατα'' ματια.
    Φιλτατε αλεξ και σε αλλο ποστ εχω γραψει οτι εχετε απο εμενα συγχαρητηρια για το παιχνιδι σας.
    Παροτι οι πιθανοτητες δεν ηταν με το μερος σας, αποφασισατε και καλα πραξατε να τις διεκδικησετε.
    Ουτε δηλωσεις του τυπου δεν παμε για θαυμα, ουτε αν ....τοτε θα, ουτε τιποτα τετοιες φανφαρες.
    Προκαλω στο φορουμ ειναι αληθεια, μονο αυτους που προκαλουν με τις δηλωσεις τους χωρις να εχουν αποδειξει τιποτα το φοβερο στο σερβερ. Το να εισαι μια απλα καλη συμμαχια και να αυτοσυγκρινεσε με πολυ καλες συμμαχιες, ητε προσπαθοντας να τους μειωσεις ητε παρουσιαζοντας τον εαυτο σου οτι αμα ηθελε τοτε θα.... τοτε θα και εγω θα σου πω τι πραγματικα συμμαχια εισαι και τι εκανες και θα φανω σε καποιους οτι σε προκαλω
    Οσο γιαυτο που ειπα και εξακολουθω να το πιστευω, ειναι οτι αρκετοι στρατοι των TGR ηρθαν στο θαυμα των SAS ταυτοχρονα με τους δικους σας στρατους. Το οτι δεν υπαρχει κοινη στρατηγικη και συνεργασια μεταξυ σας στο endgame το θεωρω δεδομενο, αλλα προσωπικα πιστευω οτι γνωριζαν και γνωριζατε ποτε πεφτουν. Σε καθε endgame τετοιες πληροφοριες πολυ ευκολα αντλουντε, ιδιαιτερα οταν προκειτε για στρατους που πεφτουν σε αντιπαλους και των δυο επιτιθεμενων πλευρων.

Προεπιλογή

Αντε να σας δωσω κι εδω απαντηση: προσωπικα μιλαγα με ηγετικο στελεχος των sas που μου μαρτυρισε την ωρα που εσκαγαν οι KPR ΚΑΙ συντονιστηκαμε και πεσαμε σχετικα κοντα..

Πειτε κι αλλα...εδω ολα στο φως!!!!

ΠΟιος πηγε με ποια
    Ποια πηγε με ποιον
    ΠΟιος πηγε με ποιον (μπλιαχ)
    Ποια πηγε με ποια (εχω και βιντεο)
    ΠΟσα ζητησε αυτος που μας ειπε την ακριβη ωρα αφιξης;
    Τι ετρωγε ο σιττερ του θαυματος των σας , την ωρα της επιθεσης;

Ολα στο φως...
    Ο αγγίζων την τελειότητα... ο ΜΎΘΟΣ.

Σελίδα 26 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 16242526272836 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 16:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 13:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 09:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 11:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 22:54

Δικαιώματα - Επιλογές