Σελίδα 3 από 56 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

οπως τα λες ειναι...
    δεν φταιμε εμεις που δεν μπικατε στον κοπο να ασχοληθητε μαζι μας, εμεις σας δωσαμε την ευκαιρια... οποτε στην ουσια, η μονη συμμαχια που δεν ειχαμε ανοιξει μετωπο ήταν η KPR...
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    .....αλλα δεν μπορείτε να πείτε οτι απειληθήκατε και πολύ απο μας αφου δεν μπήκαμε στον κόπο να ασχοληθούμε μαζί σας....

Ace
    Και πολυ σοφα πραξατε, παροτι SAS πηραν καναδυο απο τα λιγα ειναι αληθεια αντικειμενα που ειχατε στη διαθεση σας
    Αν κοιταξεις και την ιστορια, οσες συμμαχιες, ητε το ηθελαν ητε οχι, ασχοληθηκαν με τους SAS, ητε παιζουν στο com, ητε σταματησαν το τραβιαν ητε πραγματοποιουν Χαοτικες αναζητησεις στο σερβερ 5
    Καλα που δεν ασχοληθηκατε λοιπον και εισαστε εδω να συζηταμε

Προεπιλογή

να εισαστε ευχαριστημενοι που δεν ασχοληθηκα εγω μαζι sas, κι αυτο χαρη του βρωμοπουλου, αλλοιως θα ειχατε βαρεσει ομαδικο delete και εσεις και τα φτερα σας... αντε τελειωνεται να παμε για κανενα μπανακι.... εγω απο μερους μου δεν θα σας ενοχλησω..
    Ο αγγίζων την τελειότητα... ο ΜΎΘΟΣ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να εισαστε ευχαριστημενοι που δεν ασχοληθηκα εγω μαζι sas, κι αυτο χαρη του βρωμοπουλου, αλλοιως θα ειχατε βαρεσει ομαδικο delete και εσεις και τα φτερα σας... αντε τελειωνεται να παμε για κανενα μπανακι.... εγω απο μερους μου δεν θα σας ενοχλησω..
    με ολα οσα ακουγονται γυρο απο το ονομα σου, ολη αυτη η φημη, με κανει να θελω να σε τσιγκλισω μπας και ερθεις καμια βολτα απο τα μερη μας (μου πιο πολυ), αλλα αντι για στρατο να εχεις cheerleaders , χωρευτριες, ή οπως το λες πιπινια...
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πολυ σοφα πραξατε, παροτι SAS πηραν καναδυο απο τα λιγα ειναι αληθεια αντικειμενα που ειχατε στη διαθεση σας
    Αν κοιταξεις και την ιστορια, οσες συμμαχιες, ητε το ηθελαν ητε οχι, ασχοληθηκαν με τους SAS, ητε παιζουν στο com, ητε σταματησαν το τραβιαν ητε πραγματοποιουν Χαοτικες αναζητησεις στο σερβερ 5
    Καλα που δεν ασχοληθηκατε λοιπον και εισαστε εδω να συζηταμε
    Δεν έχουμε δεν είχαμε και δεν θα έχουμε ποτε πρόβλημα να τα βάλουμε με οποιον θέλουμε εμείς φιλε μου γύπα!!!
    όσο για τα αντικείμενα που λες ρωτα καλύτερα τον πρώην αρχηγό σου να σου πει πως τα πήρατε!!

Y.G να είναι καλά η ZGST που τους πήραμε όλα τα αντικείμενα χωρίς να έχουμε απώλειες

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή

Κωτσος παρτακι στο Sunny beach της Βουλγαριας το σ/κ ...ψηνεσαι ή εχεις μεγαλωσει για τετοια?
    Δε θα χει πιπινια ρε επαγγελματικο μιτινγκ θα ειναι ...

ααα και κατι για σ2 http://www.youtube.com/watch?v=HBFJHLa-f9g .ο διαιτητης τα σπαει .....οπως και το ρεζιλι της πλατανιας

ααα και επειδη τα ποιηματακια ειναι της μοδας ....http://www.youtube.com/watch?v=alckp...eature=related
    στο 1.22.00 και μετα το ποιημα εμπλεκεται αμεσα στην πολιτικη και διπλωματια του σ2 καθως και με τον γνωστο πιπινολογο .. διαιτητης rules

Προεπιλογή

Και αν η γιαγια μου είχε ροδάκια θα ήτανε πατίνι.....
    Οταν ανακαλύφθει η μηχανή του χρονου μπορούμε να πάμε πίσω στη μέρα κατακτησης των πολύτιμων αντικειμένων και να φαγωθούμε μεταξύ μας απο την στιγμή που δεν γίνεται αυτο όμως ο καθένας μπορεί να κατεβάσει ότι μπαρούφα του ρθει αφου το αποτελεσμα δεν μπορεί να προβλεφθεί με απόλυτη βεβαιότητα......(αν κάποιος μπορεί να το προβλέψει τότε κερνάω μπύρες κατα τις 8 Ιουνίου να βγάλουμε κανα φράγκο απο το ευρωπαικό )

ΥΓ: πανθηράκο χαλάρωσε ξέσπασε εκει που πρέπει......ξέρεις εσυ, θα μπεί αύριο-μεθαύριο ο στούκαμαν και θα μας πεί βαρέθηκε τους kpr πάμε sas

Ace
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

28-05-12:

.... ΠΑΙΚΤΗΣ ......... ΣΥΜΜΑΧΙΑ ....... ΕΠΙΠΕΔΟ
    1. -legolas- ........... K.P.R .............. 70
    2. tromaktiko ......... SAS ................ 48
    3. Paliatsos ........... ~TGR~ ............ 46
    4. Mendalist .......... SAS ................ 44
    5. NTALIKERIS ....... ZGST .............. 0

Τα υπολοιπα 8 θαυματα ανηκουν ακομα σε Ναταριους.

Η συμμαχια ZGST δεν διαθετει σχεδιο κατασκευης.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αν η γιαγια μου είχε ροδάκια θα ήτανε πατίνι.....
    Οταν ανακαλύφθει η μηχανή του χρονου μπορούμε να πάμε πίσω στη μέρα κατακτησης των πολύτιμων αντικειμένων και να φαγωθούμε μεταξύ μας απο την στιγμή που δεν γίνεται αυτο όμως ο καθένας μπορεί να κατεβάσει ότι μπαρούφα του ρθει αφου το αποτελεσμα δεν μπορεί να προβλεφθεί με απόλυτη βεβαιότητα......(αν κάποιος μπορεί να το προβλέψει τότε κερνάω μπύρες κατα τις 8 Ιουνίου να βγάλουμε κανα φράγκο απο το ευρωπαικό )

ΥΓ: πανθηράκο χαλάρωσε ξέσπασε εκει που πρέπει......ξέρεις εσυ, θα μπεί αύριο-μεθαύριο ο στούκαμαν και θα μας πεί βαρέθηκε τους kpr πάμε sas

Ace
    Πολυ σωστα....και επειτα απο αυτη την ενδιαφερουσα αντιπαραθεση αποψεων διαφορων συμπαικτων επανερχομαστε στην αρχικη εκτιμηση:
    O στουκαμαν θα πει οτι βαρεθηκε τους KPR και ηρθε η ωρα να πανε στους SAS την περιοδο κοντα στην ολοκληρωση των θαυματων
    Το αποτελεσμα:
    Xαμμερ ΑΟΕ-KPR------->Στοχος WW SAS
    Χαμμερ TGR-----------> Στοχος WW SAS

Αντιστοιχα
    Χαμμερ SAS----------->Στοχος WW KPR
    Xαμμερ SAS----------->Στοχος WW TGR

Oποιος βρει ποια συμμαχια παιζει εναντια σε ολες τις συμμαχιες του σερβερ κερδιζει ενα εκατοδραχμο ετους 1987. Σε περιπτωση που οι νικητες ειναι παραπανω του ενος, ο οριστικος νικητης θα ανακοινωθει επειτα απο κληρωση

Προεπιλογή

καλα ρε δεν παιζοσαστε λεμε με τιποτα.. Εδω ειπα μπραβο στον λαζαρο, και δεν θα πω στα ζαβα της sas αν παρουν το θαυμα; η θα ψαχνω να βρω δικαιολογιες αν το παρει η kpr; κατι θα εκαναν καλυτερα απο εμας και το κερδισαν.. αλλα αφηστε να τελειωσει γιατι πολυ το γλωσσοτρωτε και μας βλεπω της παναγιας να ειμαστε ακομα εδω και να συμμαχουμε ολοι εναντια των νατταριων..
    Ο αγγίζων την τελειότητα... ο ΜΎΘΟΣ.

Σελίδα 3 από 56 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 16:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 13:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 09:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 11:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 22:54

Δικαιώματα - Επιλογές