Σελίδα 35 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 25333435363745 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 341 έως 350 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα καλα και ολα ωραια αλλα 284 μερες παιχνιδιου επι 20 ακκ ο καθενας μας κανουν 5680 ημερες και οχι 284
    και ποιος ειμαι εγω, που θα σου χαλασω το χατηρι... αν πεταει ο γαϊδαρος λεει...
    284*20=5680 ημερες
    5680 / 30 = 189,34 μηνες
    189 / 12 = 15,75 χρονια
    τοσα χρονια απο την ζωη μου αφιερωμενα στο τραβιαν, και δεν μου εκαναν ενα δωρο οι κεραταδες, ουτε και εξεληχθηκε...
    σε Τ4 τοσο καιρο, με αυτα τα ενοχλητικα bug κ τα συναφη... παιδια παω να ζησω οτι εχασα τοσα χρονια...
    ααααα
    τι εγινε τοσα χρονια, η Ελλαδα βγηκε απο την κριση?
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ποιος ειμαι εγω, που θα σου χαλασω το χατηρι... αν πεταει ο γαϊδαρος λεει...
    284*20=5680 ημερες
    5680 / 30 = 189,34 μηνες
    189 / 12 = 15,75 χρονια
    τοσα χρονια απο την ζωη μου αφιερωμενα στο τραβιαν, και δεν μου εκαναν ενα δωρο οι κεραταδες, ουτε και εξεληχθηκε...
    σε Τ4 τοσο καιρο, με αυτα τα ενοχλητικα bug κ τα συναφη... παιδια παω να ζησω οτι εχασα τοσα χρονια...
    ααααα
    τι εγινε τοσα χρονια, η Ελλαδα βγηκε απο την κριση?
    Ναι βγεικε απο την κριση γιατι αναιβικε η τζουλια και δεν καταλαβαινει τπτ!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=YYmEv...eature=related

Προεπιλογή

δεν ειναι δουλεια μας να βρουμε αν βρωμαει κατι και ποιο ειναι αυτο.ζητησες να σχολιασουμε αν δεν κανω λαθος...συγχαρητηρια στα παιδια που ασχοληθηκαν τοσο αλλα η γνωμη μου στα μαθηματικα παραμενει η ιδια
    εσενα σου βρωμαει, εσυ πρεπει να κανεις κατι για αυτο, εμενα μου μοιριζουν ολα καλοκαιρι...
    ζητησα να σχολιασετε, ποτε δεν ειπα οτι δεν θα σχολιασω τα σχολια σας...
    οσο για τα μαθηματικα, ειπαμε, πεταααααει......
    Scaner Always' Speaking

Προεπιλογή

Και απο εμενα συγχαρητηρια SAS.H διαφορα στην οργανωση σε ολο το φασμα του παιχνιδιου εκρινε κ το αποτελεσμα(συν τους εκπαιδευτες).Το να εχουν τα παιδια των SAS τοσα επιθετικα κ τοσες αμυνες ειναι λογικο απο την αποψη της οργανωσης κ το ποσο ενεργοι ειναι/ηταν.Αυτο κ αλλωστε φανηκε απο τα μεσα του σερβερ με το ποσα ατομα ειχαν στην πρωτη 100αδα του ποπ αρα θα ειχαν κ αναλογη αναπτυξη σε στρατους μετα.
    Απο την μερια μας σαν KPR καλα τα πηγαμε για τα δεδομενα του πως προσπαθουσαμε συνεχεια να μπαλωνουμε τρυπες που ειχαμε ειδικα σε οργανωση σαν WW παιχνιδι,υπηρχαν πολλα που μπορουσαμε να κανουμε καλυτερα αλλα εμπειρια σαν WW δεν ειχαν πολλα ατομα ωστε να τα παμε καλυτερα.
    Καλα μπανια να εχουμε κ παλι συγχαρητηρια στους νικητες κ στους ηττημενους για το παιχνιδι.καλο ηταν για φετος

Προεπιλογή

εσενα σου βρωμαει, εσυ πρεπει να κανεις κατι για αυτο, εμενα μου μοιριζουν ολα καλοκαιρι...
    ζητησα να σχολιασετε, ποτε δεν ειπα οτι δεν θα σχολιασω τα σχολια σας...
    οσο για τα μαθηματικα, ειπαμε, πεταααααει......
    το τι πρεπει και τι δεν πρεπει να κανω,θα μου επιτρεψεις να το αποφασισω μονος μου μεγαλειοτατε.οπως επισης θα μου επιτρεψεις να εχω την προσωπικη μου αποψη.δε διαφωνω στο οτι ηταν τεραστιοι οι στρατοι σας ουτε πως εχετε πιο καλη συμμαχια,.η μονη ενσταση ειναι στις ημερες παιχνιδιου.κανε λοιπον τις συστασεις πουθενα αλλου

Προεπιλογή

το τι πρεπει και τι δεν πρεπει να κανω,θα μου επιτρεψεις να το αποφασισω μονος μου μεγαλειοτατε.οπως επισης θα μου επιτρεψεις να εχω την προσωπικη μου αποψη.δε διαφωνω στο οτι ηταν τεραστιοι οι στρατοι σας ουτε πως εχετε πιο καλη συμμαχια,.η μονη ενσταση ειναι στις ημερες παιχνιδιου.κανε λοιπον τις συστασεις πουθενα αλλου
    επετρεψε μου μεγα φιλοσοφε, να εχω κ εγω τις ενστασεις μου, και να σε παρακαλεσω να μη βαζεις στο στομα μου λογια που δεν εχω πει...
    1.) δεν ειπα τι πρεπει κ τι δεν πρεπει να κανεις εσυ, αλλά αν εσυ εχεις προβλημα, εσυ λυστο κιολας...
    2.) δεν σου ειπα ποτε, " να η αποψη μου, καν'τηνε δικια σου"
    3.) δεν συμφωνεις μαζι μου για τους τεραστιους στρατους, ουτε για το οτι εχουμε πιο καλη συμμαχια, δεν ανεφερα τιποτα τετοιο σε μηνυματα που απαντουσα σε σενα...
    σχολιασα τις μερες, γιατι πιστευω πως το εχεις διατυπωσει λαθος... μαλλον αλλο θες να πεις, κ αλλο νοημα βγαινει απο το κειμενο σου...

Υ.Γ. Επετρεψε μου λοιπον κ εσυ, να κανω συστασεις, οπου εγω κρινω, καλως ή κακως, οτι χρειαζονται...
    Scaner Always' Speaking

Προεπιλογή

Ενα μπραβο και απο εμενα στο επιτελειο της SAS για την οργανωση και την αποτελεσματικοτητα τους σε ολη τη διαρκεια του σερβερ καθως και σε ολους τους παιχτες της για την καθαρη νικη τους.Ωραιες μαχες δοθηκαν πιστευω απο ολες τις συμμαχιες και απλα στο τελος κερδισαν οι καλυτεροι.

Υ.Γ. Ενα μπραβο και στα παιδια στην KPR που προσπαθησαν μεχρι τελους για το καλυτερο δυνατο αποτελεσμα και σε ολους τους συμμαχους μου που ξαγρυπνησαν για να μπορεσουμε να τρεξουμε το WW.
    Aς ελπισουμε να επιστρεψουμε πιο δυνατοι και με περισσοτερες εμπειριες στον επομενο.

Καλο καλοκαιρι και καλα μπανια σε ολους..Ελπιζω με τους περισσοτερους να τα ξαναπουμε για νεες μαχες απο Σεπτεμβρη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη papajohn : 21-06-12 στις 21:20

Προεπιλογή

21-06-12:

.... ΠΑΙΚΤΗΣ ......... ΣΥΜΜΑΧΙΑ ....... ΕΠΙΠΕΔΟ
    1. tromaktiko ......... SAS ................ 97
    2. Paliatsos ........... ~TGR~ ............ 48
    3. NTALIKERIS ....... ZGST .............. 39
    4. Mendalist .......... SAS ................ 5
    5. -legolas- ........... K.P.R ............... 0

Τα υπολοιπα θαυματα ανηκουν σε Ναταριους.

Προεπιλογή

επετρεψε μου μεγα φιλοσοφε, να εχω κ εγω τις ενστασεις μου, και να σε παρακαλεσω να μη βαζεις στο στομα μου λογια που δεν εχω πει...
    1.) δεν ειπα τι πρεπει κ τι δεν πρεπει να κανεις εσυ, αλλά αν εσυ εχεις προβλημα, εσυ λυστο κιολας...
    2.) δεν σου ειπα ποτε, " να η αποψη μου, καν'τηνε δικια σου"
    3.) δεν συμφωνεις μαζι μου για τους τεραστιους στρατους, ουτε για το οτι εχουμε πιο καλη συμμαχια, δεν ανεφερα τιποτα τετοιο σε μηνυματα που απαντουσα σε σενα...
    σχολιασα τις μερες, γιατι πιστευω πως το εχεις διατυπωσει λαθος... μαλλον αλλο θες να πεις, κ αλλο νοημα βγαινει απο το κειμενο σου...

Υ.Γ. Επετρεψε μου λοιπον κ εσυ, να κανω συστασεις, οπου εγω κρινω, καλως ή κακως, οτι χρειαζονται...
    επειδη μαλλον εχεις κολλησει κι εσυ τη νοσο των πουλερικων και πρεπει να το κανω ταλαρα...εβγαλες αναφορες και μας ζητας να σχολιασουμε...στις αναφορες μεγαλειοτατε φαινονται οι στρατοι σας ή οχι?αυτους λοιπον τους κρινω τεραστιους και για να γινουν τετοιοι στρατοι πρεπει να υπαρχει και καλη καλη συμμαχια,οκ μεχρι εδω μεγαλειοτατε?δεν ειπες ποτε πως πρεπει να ασπαστω την αποψη σου για τις μερες του παιχνιδιου αλλα θελεις να αλλαξω τη δικη μου.αν θες να κανεις συστασεις,που επαναλαμβανω αντε κανε τις πουθενα αλλου,να μας τις πεις με αριθμους και οχι με ειρωνεια πισω απο ενα πληκτρολογιο

Προεπιλογή

επειδη μαλλον εχεις κολλησει κι εσυ τη νοσο των πουλερικων και πρεπει να το κανω ταλαρα...εβγαλες αναφορες και μας ζητας να σχολιασουμε...στις αναφορες μεγαλειοτατε φαινονται οι στρατοι σας ή οχι?αυτους λοιπον τους κρινω τεραστιους και για να γινουν τετοιοι στρατοι πρεπει να υπαρχει και καλη καλη συμμαχια,οκ μεχρι εδω μεγαλειοτατε?δεν ειπες ποτε πως πρεπει να ασπαστω την αποψη σου για τις μερες του παιχνιδιου αλλα θελεις να αλλαξω τη δικη μου.αν θες να κανεις συστασεις,που επαναλαμβανω αντε κανε τις πουθενα αλλου,να μας τις πεις με αριθμους και οχι με ειρωνεια πισω απο ενα πληκτρολογιο

καλός ο συλλογισμός σου αλλά δεν θα πάρω αν κοιτάξεις θα δεις πόσες δίαιτες είχαμε και πόσο καλά δουλέψαν ,οπότε όπως θα καταλαβαίνεις δεν χρειάζοταν να έχεις παραπάνω από ένα ακάουντ, τώρα χωρίς δίαιτες το συζητάγαμε

Σελίδα 35 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 25333435363745 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 17:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 10:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 23:54

Δικαιώματα - Επιλογές