Σελίδα 37 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 27353637383947 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 361 έως 370 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το θεμα που ανοιξες, μεγα κριτη, φιλοσοφε και νυν μαθηματικη διανοια, μιας και δεν σου βγαιναν τα νουμερα?????
    Φυσικα μουγκα
    Aν εχεις να πεις κατι επι του θεματος ευχαριστως να ξανασυνομιλησω μαζι σου
    Aλλιως πισω στο καβουκι σου τιγρακι
    Φιλικα παντα
    ειδες τελικα που τσαμπα χανω το χρονο μου?εχω ηδη απαντησεi και γι αυτο τα 167 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ατομα της TGR ευχονται καλο καλοκαιρι στα 201 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ατομα της SAS.δεν εχω να πω κατι αλλο,οποιος εχει ξαναπαιξει τραβιαν γνωριζει τι εννοω πολυ καλα.και επειδη η αντιληψη σου ειναι περιορισμενη,δεν κατηγορησα σε τπτ τα 201 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ατομα της SAS απλα εκανα μια μικρη διορθωση,γτ καλο ειναι να πανηγυριζεται μια νικη αλλα ακομη καλυτερο να μην υποτιμαται η νοημοσυνη μας.καβουκι δε συνηθιζω να χρησιμοποιω γτ εμεις τα τιγρακια ειμαστε θηλαστικα και οχι απογονοι των δεινοσαυρων οπως τα ερπετα και τα πτηνα.δεν ξερω αν το γνωριζεις αλλα μια απο τις τεραστιες διαφορες των θηλαστικων με τους απογονους των δεινοσαυρων ειναι οτι εμεις δεν κλωσσαμε αυγα.

υ.γ σε ευχαριστω πολυ για τις φιλοφροφρονησεις,θα ηθελα ομως να μην τις κανεις συνεχως γτ το παιρνω επανω μου και δεν παρουσιαζω βελτιωση

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειδες τελικα που τσαμπα χανω το χρονο μου?εχω ηδη απαντησεi και γι αυτο τα 167 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ατομα της TGR ευχονται καλο καλοκαιρι στα 201 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ατομα της SAS.δεν εχω να πω κατι αλλο,οποιος εχει ξαναπαιξει τραβιαν γνωριζει τι εννοω πολυ καλα.και επειδη η αντιληψη σου ειναι περιορισμενη,δεν κατηγορησα σε τπτ τα 201 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ατομα της SAS απλα εκανα μια μικρη διορθωση,γτ καλο ειναι να πανηγυριζεται μια νικη αλλα ακομη καλυτερο να μην υποτιμαται η νοημοσυνη μας.καβουκι δε συνηθιζω να χρησιμοποιω γτ εμεις τα τιγρακια ειμαστε θηλαστικα και οχι απογονοι των δεινοσαυρων οπως τα ερπετα και τα πτηνα.δεν ξερω αν το γνωριζεις αλλα μια απο τις τεραστιες διαφορες των θηλαστικων με τους απογονους των δεινοσαυρων ειναι οτι εμεις δεν κλωσσαμε αυγα.

υ.γ σε ευχαριστω πολυ για τις φιλοφροφρονησεις,θα ηθελα ομως να μην τις κανεις συνεχως γτ το παιρνω επανω μου και δεν παρουσιαζω βελτιωση
    Θα σου κανω ορισμενες διορθωσεις, οπως και εσυ στο παρελθον εκανες σε διαφορους συνομιλητες σου, ετσι γιατι τελευταια μου εμφανιζεσε χαλαρος (το πηρες πολυ επανω σου μου φαινεται) και βλεπω πολλα λαθη

Ο πληθυντικος αριθμος της ενεργητικης και παθητικης φωνής στο α και β προσωπο (εμεις, εσεις) γραφεται με -ε

Φιλικα στο λεω.....
    Μας τα χαλασες στα μαθηματικα, μην μας τα χαλας και στην ορθογραφια
    Kαλη σου νυχτα μεντορα, πλεον και της γεννετικης και παλαιοντολογιας
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 22-06-12 στις 02:54

Προεπιλογή

Θα σου κανω ορισμενες διορθωσεις, οπως και εσυ στο παρελθον εκανες σε διαφορους συνομιλητες σου, ετσι γιατι τελευταια μου εμφανιζεσε χαλαρος (το πηρες πολυ επανω σου μου φαινεται) και βλεπω πολλα λαθη

Ο πληθυντικος αριθμος της ενεργητικης και παθητικης φωνής στο α και β προσωπο (εμεις, εσεις) γραφεται με -ε

Φιλικα στο λεω.....
    Μας τα χαλασες στα μαθηματικα, μην μας τα χαλας και στην ορθογραφια
    Kαλη σου νυχτα μεντορα, πλεον και της γεννετικης και παλαιοντολογιας
    γατακι...τωρα αν σου πω πως το εγραψα επιτηδες ετσι θα μου μιλας για παραμυθια!που λες λοιπον γατακι γραφω "πανηγυριζεται μια νικη" το οποιο ειναι στον ενικο μιας και αναφερομαι στη νικη και οχι στα 201 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ατομα της SAS...γραφω επισης "υποτιμαται η νοημοσυνη" που και αυτο ειναι στον ενικο...καλο καλοκαιρι και φροντιστηριο γρηγορα στα φιλολογικα.απο εκει πρεπει να ξεκινησεις,τα αλλα θα σου τα μαθω μολις γινεις καλυτερος γτ το εμφανιζεσε δε γραφεται ετσι...γραφεται εμφανιζεσαι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimtgr : 22-06-12 στις 03:06

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    γατακι...τωρα αν σου πω πως το εγραψα επιτηδες ετσι θα μου μιλας για παραμυθια!που λες λοιπον γατακι γραφω "πανηγυριζεται μια νικη" το οποιο ειναι στον ενικο μιας και αναφερομαι στη νικη και οχι στα 201 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ατομα της SAS...γραφω επισης "υποτιμαται η νοημοσυνη" που και αυτο ειναι στον ενικο...καλο καλοκαιρι και φροντιστηριο γρηγορα στα φιλολογικα.απο εκει πρεπει να ξεκινησεις,τα αλλα θα σου τα μαθω μολις γινεις καλυτερος
    Τωρα μου τα μπερδεψες
    Γατακι η απογονος των δεινοσαυρων
    Χανεις τον ενα τιτλο μετα τον αλλλο
    Παω για υπνο, δεν εισαι φορμα σημερα

Προεπιλογή

Τωρα μου τα μπερδεψες
    ουδεις αχαριστοτερος του ευεργετηθεντος...σε λεω γατακι για να αισθανθεις λιγο καλυτερα μετα τη μπαρουφα που ξεφουρνισες και δε σου αρεσει...ας γυρισουμε λοιπον στο ειδος σου!το εξυπνο πουλι γυπα,απο τη μυτη πιανεται.ονειρα γλυκα

Προεπιλογή

Γυπα ξερεις οτι λες μπαρουφες οποτε σταματα. Ολοι ξερουμε πως παιζεται το game. Οχι μονο απο τους SAS, αλλα απο το συνολο των παικτων. Το να κανεις μαθηματικες πραξεις, αχρηστες επι της ουσιας, ειναι χαζο. Ουτε τον εαυτο σου δε θα πεισεις. Παρολαυτα θα ξαναπω συγχαρητηρια στους νικητες του φετινου S2. ΝΙΚΗΣΑΝ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΑ (ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ). Ειναι καλυτεροι και εκαναν οτι επρεπε για να φτασουν στη νικη. Στην τελικη, ας εκανα και εγω και η συμμαχια μου το ιδιο για να νικουσα. Οταν πας για νικη, θεωρω πως ολα ειναι θεμιτα (εκτος απο τα χακαρισματα που μου προκαλουν εμετο )

Υ.γ Καλα σου ειπε μια ψυχη να μην υποτιμας τη νοημοσυνη μας. Το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται . Προσεχε...

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

μη μου το γυπα ταρατε λεω εγω! αφηστε το πουλακι ησυχο να κελαηδα
    τελικα θα μεινω με την απορεια οπαδος των σασ η αντιπαλος της ΤΓΡ ειναι ο γυπακλας μας, γτ βλεπω συνεχεια με την καλη κουβεντα στο στομα το πουλακι μας γυπα (οπου ΤΓΡ και χαρα ο γυπας πρωτος ενα πραμα)

Προεπιλογή

Άλλος ένας s2 έφτασε στο τέλος. Πανάξια νικήτρια η SAS όπως όλοι οι λογικά σκεπτόμενοι παραδέχτηκαν. Alex_m πάντα μίλαγες σωστά από πέρισυ που είμασταν αντίπαλοι και επικροτώ τη στάση σου αυτή.(να μου προσέχετε τον Παντελή στον s6 που παίζετε μαζί γιατί είναι το καλύτερο παιδί και πολύ καλός παίκτης). Οι SAS κέρδισαν γιατί είχαν μακράν την καλύτερη ηγεσία. Δήμιος και Μοντάνα είναι μακράν οι καλύτεροι παίκτες(οργανωτές-αρχηγοί συμμαχίας). Το παιχνίδι το ξέρουν πολλοί σαν παίκτες αλλά για αρχηγοί συμμαχίας πολύ λίγοι είναι αυτοί που το έχουν. Με τη στρατηγική τους κάναν πολλά να φαίνονται εύκολα. Είχαν βέβαια και πάρα πολύ καλό υλικό(παίκτες).Γιατί χωρίς αυτούς δεν μπορούσε να εφαρμοστεί κανένα σχέδιο. Η αποίκηση ,ο γρήγορος καθαρισμός του τεταρτημορίου η κατάκτηση των κρισιμότερων και περισσότερων αντικειμένων έγειραν από νωρίς την ζυγαριά υπέρ τους. Όποιος δεν τα είδε αυτά μάλλον 8α πρέπει να αλλάξει game γιατί γι αυτό δεν κάνει. Πολλά συγχαρητήρια σε όλους όσους άντεξαν μέχρι τέλος και στους sitter των ww. Μπράβο στην Tgr .Και μόνο που βγήκε 2η επι8ετική συμμαχία λέει πολλά. Μπράβο στην Kpr αν και η αλήθεια είναι ότι περίμενα πολύ περισσότερα(όχι μόνο εγώ) αν σκεφτεί κανείς ότι για πολύ καιρό παίζαν χωρίς αντίπαλο(αλλά από ότι μάθαινα ο φίλος μου ο zarate πάλευε μόνος του με 2-3 άλλα παιδιά οπότε έτσι δεν βγαίνει). Μεγάλη απογοήτευση του server η Aoe.Εκεί βέβαια μεγάλο ρόλο έπαιξαν κάποιοι υποτιθέμενοι leader που μόνο κακό έκαναν στη συμμαχία τους και ανάγκασαν και παίκτες τους να κόψουν το travian. Φιλικούς χαιρετισμούς στα παιδιά από τους saints που ήταν μέλη στη συμμαχία των Αοε.Τέλος ένα μεγάλο μπράβο σε όλους μου τους συμμάχους στη SAS για το πολύ καλό παιχνίδι που έκαναν και γιατί περάσαμε πολύ ωραία φέτος. Ιδιαίτερα ευχαριστώ σε Montana Dimio και Scaner για την καλή παρέα τα βράδια και το άφ8ονο γέλιο που ρίξαμε. Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παίδια από τους περσινούς saints που φέτος είμασταν μαζί στη SAS. Στον VITO 13 ,στον Leonardst(firi firi) και στη Γεωργία για την παρέα και την αλληλοβοήθεια τα 2 αυτά χρόνια. Καλό καλοκαίρι σε όλους και καλή συνέχεια του χρόνου σε όσους συνεχίσουν.

p.s.1 Για μένα τέλος το Travian γι αυτό και έγραψα όλα τα παραπάνω(για να μη βγει κανείς και πει τι μλ....είναι αυτά που γραφω)
    p.s.2 Γύπα συνέχισε γιατί χωρίς εσένα το φόρουμ δεν έχει νόημα.
    p.s.3 πολλά χαιρετίσματα στον φίλο μου τον Παντελή και καλή συνέχεια.
    p.s.4 o mpamiatzis σε όλα μέσα έπαισε....Πεσ μου 40 αριθμούς στο τζόκερ να παίξω τους υπόλοιπους.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hyperlite : 22-06-12 στις 11:03
    PROUD SAINTS MEMBER
    PROUD S.A.S MEMBER

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Τωρα μου τα μπερδεψες
    Είπαμε Γύπα ωραίο το μπλα μπλα σου αλλα από ουσία μηδέν!!!
    Δεν νομίζω να βγήκε να είπε κανεις κάτι για τους στρατούς που εμφανίστηκαν.Αντίθετα δώσαμε συγχαρητήρια,το ερώτημα που σου κάναμε ήταν άλλο,αλλα σαν γνωστός κωλοτούμπας http://www.youtube.com/watch?v=5F3O44GCGlA,το πας εκεί που θέλεις εσύ!!!

Όταν και εάν εμφανισεις και εσύ κάτι σε αυτόν τον ψεύτικο κόσμο του travian τότε...είπαμε!!!
    και το μπλα μπλα σου θα έχει ουσία και η ανάλυση σου επίσης!!!(που και εδω λαθος εισαι αλλα ενταξει ειμαι καλο παιδι και δεν σου την λεω ΑΚΟΜΑ)

καλά "μπανακια"
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 22-06-12 στις 11:56
    ~TGR~
    Nikos.001

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hyperlite Εμφάνιση μηνυμάτων
    p.s.4 o mpamiatzis σε όλα μέσα έπαισε....Πεσ μου 40 αριθμούς στο τζόκερ να παίξω τους υπόλοιπους.
    ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ SCRIPT και οταν αναφερεται το ονομα μου χτυπαει κοκκινος συνεγερμος.

και ομως αγαπητη ή αγαπητε αν προτιμας.... δεν εκανα καμια πρόβλεψη..... και η μονη προβλεψη που εκανα επιβεβαιωθηκε. χασατε ολοι.... αν δεν το καταλαβες δεν φταιω εγω.

Οι ΣΑΣ ησανε overqualified για αυτο τον σερβερ
    οι ΑοΕ τους μαντεψε και εφτυσε νεκρα ο πετρος
    οι ΚΠΡ ησανε λιγοι και σε αργια
    οι ΤΓΡ παιζανε για να ψοφισουνε την κατσικα του γειτονα
    αυτα ολα τα ανεφερα..... και ακομα επιμενω να λεω οτι ετσι ειναι..... εσεις βλεπετε τα πραγματα απο την οπτικη γωνια της ομαδα σας...
    αν νομιζει καποιος οτι ελεγα κατι διαφορετικο, δηλωσα οτι θα χασουν οι ΣΑΣ ή θα το παρουν οι ΑοΕ να μου βρειτε την δηλωση.
    Χασατε ολοι, ή μαλλον κερδισατε τα μπανια σας!!!!!
    οι μονοι που ισως μπορουν να δουν ανικειμενικα τα πραγματα ειναι ο γυπας και ο αλεξ
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Σελίδα 37 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 27353637383947 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 17:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 10:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 23:54

Δικαιώματα - Επιλογές