Σελίδα 49 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 394748495051 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 481 έως 490 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

Αντωνάκη αγόρι μου, μην εκνευρίζεσαι.
    Με κάλυψες πασά μου.Δεν ξαναγράφω λέξη.
    Πολλά πολλά συγχαρητήρια.

Φιλικά
    Ο άσχετος πίσω από το τείχος του εγώ
    Το travian είναι απλά ένα παιχνίδι και ως τέτοιο πρέπει να το αντιμετωπίζουμε...

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

κακαριζε γυπα δεν θα σχολιασω οτιδηποτε απο οσα γραφεις ουτε τωρα ουτε ποτε ξανα !
    ειτε προσβαλεις εμενα η την ΤΓΡ η οτιδηποτε αλλο! γυπας τελος κακαριζε ανεμελα και καλη συνεχεια

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

http://www.youtube.com/watch?v=SMtfVT0qCRU βρηκα και πως μας πονα ο δημιος ...

Προεπιλογή

Νικος ο 1ος και ο καλυτερος: κικιρικουυυυυυυ… λοιπον παιδια δεν παει αλλο με το βρομοπουλο σημερα στις 8 το βραδυ να μαζευτουμε ολοι στο κεντρο διοικησης της TGR να δουμε τι θα κανουμε με αυτόν
    Pink:Κοκοκο!!! Έχει δικιο ολοι στο αρχηγειο στις 8 …το συνθημα για να μπειτε μεσα θα σας το πει ο αψεγαδιαστος
    Aνδρεας Ανδρεου: GMST GMST αψεγαδιαστε πιο είναι το συνθημα?
    Νικος ο 1ος και ο καλυτερος: κικιρικουυυυυυ, ελα το συνθημα είναι συνδυασμος κακαρισματος και φτερουγισματος
    Aνδρεας Ανδρεου: GMST GMST δυσκολο μου φαινετε, δεν ξερω αν θα τα καταφερω
    Νικος ο 1ος και ο καλυτερος: κικιρικουυυυυ δεν είναι δυσκολο ρε συ, να κοιτα εμενα και κανε το ιδιο οταν θα φτασεις εξω απο το αρχηγειο
    Aνδρεας Ανδρεου: GMST GMST και που ειναι αυτο ρε σεις? Για πειτε μου πως θα ερθω
    Νίκος ο 1ος και ο καλύτερος: κικιρικουυυυυ!!! Καλα ρε πλακα μου κανεις δεν ξερεις που ειναι το αρχηγειο μας?
    Aνδρεας Ανδρεου: GMST GMST ελα θυμηθηκα ρε αψεγαδιαστε μην κανεις ετσι, εδω δεν λες? :
    Pink: Κουοκκοκοκο, ναι αυτο ειναι , μετα ομως να παμε και σε κανα clubaki αψεγαδιαστε να χορεψουμε μεχρι τα ξημερωματα ε? εχω μαθει και καινουριες φιγουρες και θελω να τις μοστραρω:
    Aνδρεας Ανδρεου: GMST GMST να χαλαρωσουμε λίγο
    Νικος ο 1ος και ο καλυτερος: κικιρικουυυυυυυε….. ε ναι ρε το δικαιουμαστε
    Aνδρεας Ανδρεου: GMST GMST και πως θα σηκωθουμε ρε σεις απο τις 6 το πρωι για να πουμε τον υμνο μας ?
    Pink: και γιατι ρε να σηκωθουμε απο τις 6 και να μην τον πουμε στις 10?
    Νικος ο 1ος και ο καλυτερος: Γιατι ρε τα κοτοπουλα απο τα ξημερωματα σηκωνονται… ετσι ειναι η φυση μας, κικιρικουυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 25-06-12 στις 01:19

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.youtube.com/watch?v=SMtfVT0qCRU βρηκα και πως μας πονα ο δημιος ...
    Και φετος για τι δεν πηγατε ρε Λουλουδες?

Προεπιλογή

Στο χωριο μου λενε οτι ο πονος σε φερνει πολυ κοντα στη ηδονη.
    Η TGR για μια ακομα φορα μου αποδυκνειουν ποσο σοφια εχουν οι συγχωριανοι μου,
    Πονεσανε, το ξερουμε και το ειδαμε, στην αρχη το βουλωσαν, αλλα μετα δεν αντεξαν....Ο πονος σε φερνει ποιο κοντα στην ηδονη και αρχισαν να προκαλουν αφου θελουν και αλλο
    Αφου λοιπον προκαλειτε "κυριοι", ωρα να βγουν καποιες αληθειες ακομα, για να ενημερωθουν οσοι δεν γνωριζουν.

Οι TGR φυσικα και επιχειρησαν να χτυπησουν τους SAS. Φυσικα και ηθελαν να γινουν μαγκες παντα κρυβομενοι πισω απο καποιους αλλους....Ποιους?????
    Αυτους που "νικησαν" () φυσικα. Τους KPR.
    Oταν εμαθαν οτι οι KPR την επεφταν στο WW των SAS, γνωριζοντας οτι οι SAS θα πανε εκει ολες τις αμυνες τους, αδραξαν την ευκαιρια και προσπαθησαν να κλεψουν την μοναδικη διαιτα. Οχι μονοι τους φυσικα, αλλα παλι κρυμμενοι πισω απο @@ καποιων αλλων, των KPR.
    Τα αποτελεσματα ειναι γνωστα, οι SAS μετεφεραν ενα μερος των αμυνων τους και τα παλικαρια με τα ξενα @@ ειχαν αυτη τη καταληξη
    http://travian-reports.net/gr/report...a4,34874765eb5

Υγ. Ο αριθμος αμυνων δωρο γιατι σαν γατακια εισαστε και περιεργα

Τελος 1ου επεισοδιου.
    Επετε συνεχεια μετα τον απαραιτητο σχολιασμο

GMSTa GMSTa......

Kαι στα ατακ κοτες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 25-06-12 στις 01:57

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thanosd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντωνάκη αγόρι μου, μην εκνευρίζεσαι.
    Με κάλυψες πασά μου.Δεν ξαναγράφω λέξη.
    Πολλά πολλά συγχαρητήρια.

Φιλικά
    Ο άσχετος πίσω από το τείχος του εγώ
    Καλα με εσενα δεν προκειτε να ασχοληθω, εσυ την εχεις κοπανησει μετα τους Lords, δεν υπαρχεις εδω και πολυ καιρο.
    Θα πεταω που και που καμμια μπηχτη στο Νεκρομαντη, αυτος τουλαχιστον ηταν και Mod στον 2 σαν smod.
    Εσυ παιξε μονος σου στον 5 μπας και μαθεις τιποτα απο κανενα κατασκευαστη. Eιναι και πιο ευκολο και κοντα στο στοιχειο σου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 25-06-12 στις 01:59

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fotis649 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν απο ολα αυτα που εγραψα αυτο σε κανει να νιωθεις καλα ας σου απαντησω.
    Ναι κλεψαμε δυο φορες χωρια απο zgst και πηγαιναν υλες στον εκπαιδευτη σας,παιζει βεβαια και η πιθανοτητα να ηταν spy δικο σας σε αδελφικη σας συμμαχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν δεις πως γυρναγε ο μεγαλος εκπαιδευτης οσο τον ειχαμε στην κατοχη μας θα καταλαβεις πολλα,αν παλι δεν καταλαβεις δες πως γυρναγαν οι εκπαιδευτες των sas και κανε συγκριση με μας,αν παλι δεν καταλαβεις ψαξε στις αναφορες σου και δες πως πηγατε να τον κλεψετε την πρωτη φορα και πως καταφερατε να τον
    χασετε,πιστευω να καταλαβες ποσο μας ενοιαξε που τον χασαμε
    Ποτε δεν ειπαμε οτι την εχουμε μεγαλη γενικα,απλα ειπαμε οτι σε σχεση με την zgst ναι την εχουμε μεγαλη
    Αν σας και καιει και τοσο που αφησαμε την sas να περασει θεωρω οτι ηταν ακυρη η στιγμη και ο χρονος ,βεβαιως και ξεραμε οτι θα μας μηδενιζαν δεν τρεφουμε αυταπατες.
    Να και αλλο ενα μελος των TGR που μιλαει σωστα. Και ο Etsi apla σωστος ειναι και φανταζομαι και ορισμενα ακομα ακαουντ στην συμμαχια σας που δεν βγαινουν στο φορουμ
    Δεν θα διαφωνησω μαζι σου, το ειπα αλλωστε και εγω οτι απο τους ZGST εισασταν καλυτεροι. Κατι απολυτα λογικο βεβαια, μιας και ελεγχατε το 20% των ακαουντ τους
    Πιστευω ομως οτι και στα ισα να τους παιζατε παλι, ετσι οπως εμφανιστηκαν φετος παλι νικητες θα εισασταν
    Οπως ειχα γραψει και παλιοτερα, εισαστε οπως σε ενα game για παιχνιδι με αρχαριους. Στο medium (KPR) το κλεισατε και ξαναγυρισατε στους αρχαριους. Το δυσκολο μολις το πατησατε χωρις να θελετε, τραβηξατε τις αμυνες για να τελειωσει γρηγορα. QUIT

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο χωριο μου λενε οτι ο πονος σε φερνει πολυ κοντα στη ηδονη.
    Η TGR για μια ακομα φορα μου αποδυκνειουν ποσο σοφια εχουν οι συγχωριανοι μου,
    Πονεσανε, το ξερουμε και το ειδαμε, στην αρχη το βουλωσαν, αλλα μετα δεν αντεξαν....Ο πονος σε φερνει ποιο κοντα στην ηδονη και αρχισαν να προκαλουν αφου θελουν και αλλο
    Αφου λοιπον προκαλειτε "κυριοι", ωρα να βγουν καποιες αληθειες ακομα, για να ενημερωθουν οσοι δεν γνωριζουν.

Οι TGR φυσικα και επιχειρησαν να χτυπησουν τους SAS. Φυσικα και ηθελαν να γινουν μαγκες παντα κρυβομενοι πισω απο καποιους αλλους....Ποιους?????
    Αυτους που "νικησαν" () φυσικα. Τους KPR.
    Oταν εμαθαν οτι οι KPR την επεφταν στο WW των SAS, γνωριζοντας οτι οι SAS θα πανε εκει ολες τις αμυνες τους, αδραξαν την ευκαιρια και προσπαθησαν να κλεψουν την μοναδικη διαιτα. Οχι μονοι τους φυσικα, αλλα παλι κρυμμενοι πισω απο @@ καποιων αλλων, των KPR.
    Τα αποτελεσματα ειναι γνωστα, οι SAS μετεφεραν ενα μερος των αμυνων τους και τα παλικαρια με τα ξενα @@ ειχαν αυτη τη καταληξη
    http://travian-reports.net/gr/report...a4,34874765eb5

Υγ. Ο αριθμος αμυνων δωρο γιατι σαν γατακια εισαστε και περιεργα

Τελος 1ου επεισοδιου.
    Επετε συνεχεια μετα τον απαραιτητο σχολιασμο

GMSTa GMSTa......

Kαι στα ατακ κοτες
    ειναι προφανες πως κατι σε εχει πονεσει πολυ στο παρελθον με την τγρ και γι αυτο σκουζεις απο ηδονη αυτη τη στιγμη...πραγματικα η λαικη σοφια δεν πεφτει ποτε εξω.υπαρχει ο πινακας των πολυτιμων αντικειμενων που δειχνει ακριβως ποιος ηταν ο λογος και στοχος της επιθεσης,ο οποιος δεν ηταν αλλος απο το χ3.ηταν η μοναδικη περιπτωση να παθει ζημια το θαυμα των sas αφου γνωριζαμε τις δυνατοτητες μας,τις δυνατοτητες της κπρ και τις αμυνες που υπηρχαν μεσα στο θαυμα.καλα κανεις και χαιρεσαι για τη νικη των πρωην συμπαικτων σου αλλα μη γινεσαι πινοκιο,θα χασεις το οποιο δικιο μπορει να εχεις.οσο για τις αμυνες που διωξαμε,επειδη σε βλεπω και σκουζεις ασταματητα τους λογους τους εχει εξηγησει ο φωτης πιο πισω.δεν υπαρχει λογος να βεβηλωσει καποιος ενα πτωμα και προτιμησαμε να τους μεινουν οι στρατοι στο χερι,οπως εγινε.αν μας μειωνει ή οχι αυτο ειναι στην προσωπικη κριση του καθενα...θα προτιμουσα παντως να μας βρισει ή να πει το παραπονο?τελος παντων οποια λεξη θελετε εσεις,ο δημητρης και τα υπολοιπα παιδια που παιζουν και εστειλαν τους στρατους τους,γτ αυτοι σπαταλησαν χρονο και χρημα για να τους φτιαξουν.εσυ εισαι απλα μια γλαστρα και ενας επαγγελματιας πικραμενος πουθενας του φορουμ ή ακομη και της ιδιας της ζωης που δεν κανεις αλλη δουλεια απο το να κριτικαρεις τους παντες εκτος απο τον εαυτο σου...σκεψου οτι εισαι εδω το μεγαλυτερο διαστημα της ημερας για σχολιασμο παντα κακοπροαιρετο και δεν παιζεις καν στο σερβερ οπως εχεις δηλωσει ο ιδιος...

εδω ειναι και το αντικειμενο στο οποιο αναφερομαι,γτ μ...ας μπορει να ειμαι αλλα ψευτης οχι...οργανωμενη επιχειρηση στη διαιτα δεν υπηρξε ποτε.αν πηραν πρωτοβουλια 2-3 παικτες απο μονοι τους,που μπορει να συνεβη ειναι αλλο θεμα αλλα δεν πηγαμε να κρυφτουμε ποτε πισω απο τα @@ της κπρ.

Το μεγάλο μυστικό του αρχιτέκτονα IV

Αυτό το πολύτιμο αντικείμενο δίνει στο χωριό σας προστασία ενάντια στους καταπέλτες και τους πολιορκητικούς κριούς. Κάνει τα κτίρια και τα τείχη να είναι 3x ποιο σταθερά.
    Ιδιοκτήτης Promitheas
    Χωριό TSO&LO
    Συμμαχία ~TGR~
    Σφαίρα επιρροής Λογαριασμός
    Μπόνους 3x
    Απαιτούμενο επίπεδο Θησαυροφυλάκιο επίπεδο 20
    Ώρα κατάκτησης 17.06.12 05:16
    Στιγμή ενεργοποίησης ενεργό
    Προηγούμενος ιδιοκτήτης
    Παίκτης Χωριό Κατακτημένο
    ThanosUnos 01. Μπιλπαο 03.01.12 14:29
    NEKROMANTIS 100 06.01.12 15:24
    ΗΓΕΜΟΝΑΣ [?] 12.01.12 11:52
    ΗΓΕΜΟΝΑΣ [?] 11.02.12 11:50
    ΗΓΕΜΟΝΑΣ [?] 22.03.12 20:18
    DARK KN1GHT [?] 26.03.12 06:22
    NEKROMANTIS 100 31.03.12 16:53
    quandum osmioum 13.05.12 05:19
    MAD MAN D6 01.06.12 13:24
    tromaktiko D6 11.06.12 15:41
    Promitheas TSO&LO 17.06.12 05:16

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι προφανες πως κατι σε εχει πονεσει πολυ στο παρελθον με την τγρ και γι αυτο σκουζεις απο ηδονη αυτη τη στιγμη...πραγματικα η λαικη σοφια δεν πεφτει ποτε εξω.υπαρχει ο πινακας των πολυτιμων αντικειμενων που δειχνει ακριβως ποιος ηταν ο λογος και στοχος της επιθεσης,ο οποιος δεν ηταν αλλος απο το χ3.ηταν η μοναδικη περιπτωση να παθει ζημια το θαυμα των sas αφου γνωριζαμε τις δυνατοτητες μας,τις δυνατοτητες της κπρ και τις αμυνες που υπηρχαν μεσα στο θαυμα.καλα κανεις και χαιρεσαι για τη νικη των πρωην συμπαικτων σου αλλα μη γινεσαι πινοκιο,θα χασεις το οποιο δικιο μπορει να εχεις.οσο για τις αμυνες που διωξαμε,επειδη σε βλεπω και σκουζεις ασταματητα τους λογους τους εχει εξηγησει ο φωτης πιο πισω.δεν υπαρχει λογος να βεβηλωσει καποιος ενα πτωμα και προτιμησαμε να τους μεινουν οι στρατοι στο χερι,οπως εγινε.αν μας μειωνει ή οχι αυτο ειναι στην προσωπικη κριση του καθενα...θα προτιμουσα παντως να μας βρισει ή να πει το παραπονο?τελος παντων οποια λεξη θελετε εσεις,ο δημητρης και τα υπολοιπα παιδια που παιζουν και εστειλαν τους στρατους τους,γτ αυτοι σπαταλησαν χρονο και χρημα για να τους φτιαξουν.εσυ εισαι απλα μια γλαστρα και ενας επαγγελματιας πικραμενος πουθενας του φορουμ ή ακομη και της ιδιας της ζωης που δεν κανεις αλλη δουλεια απο το να κριτικαρεις τους παντες εκτος απο τον εαυτο σου...σκεψου οτι εισαι εδω το μεγαλυτερο διαστημα της ημερας για σχολιασμο παντα κακοπροαιρετο και δεν παιζεις καν στο σερβερ οπως εχεις δηλωσει ο ιδιος...

εδω ειναι και το αντικειμενο στο οποιο αναφερομαι,γτ μ...ας μπορει να ειμαι αλλα ψευτης οχι...οργανωμενη επιχειρηση στη διαιτα δεν υπηρξε ποτε.αν πηραν πρωτοβουλια 2-3 παικτες απο μονοι τους,που μπορει να συνεβη ειναι αλλο θεμα αλλα δεν πηγαμε να κρυφτουμε ποτε πισω απο τα @@ της κπρ.

Το μεγάλο μυστικό του αρχιτέκτονα IV

Αυτό το πολύτιμο αντικείμενο δίνει στο χωριό σας προστασία ενάντια στους καταπέλτες και τους πολιορκητικούς κριούς. Κάνει τα κτίρια και τα τείχη να είναι 3x ποιο σταθερά.
    Ιδιοκτήτης Promitheas
    Χωριό TSO&LO
    Συμμαχία ~TGR~
    Σφαίρα επιρροής Λογαριασμός
    Μπόνους 3x
    Απαιτούμενο επίπεδο Θησαυροφυλάκιο επίπεδο 20
    Ώρα κατάκτησης 17.06.12 05:16
    Στιγμή ενεργοποίησης ενεργό
    Προηγούμενος ιδιοκτήτης
    Παίκτης Χωριό Κατακτημένο
    ThanosUnos 01. Μπιλπαο 03.01.12 14:29
    NEKROMANTIS 100 06.01.12 15:24
    ΗΓΕΜΟΝΑΣ [?] 12.01.12 11:52
    ΗΓΕΜΟΝΑΣ [?] 11.02.12 11:50
    ΗΓΕΜΟΝΑΣ [?] 22.03.12 20:18
    DARK KN1GHT [?] 26.03.12 06:22
    NEKROMANTIS 100 31.03.12 16:53
    quandum osmioum 13.05.12 05:19
    MAD MAN D6 01.06.12 13:24
    tromaktiko D6 11.06.12 15:41
    Promitheas TSO&LO 17.06.12 05:16
    Εισαι ωραιος.....
    Και μιας και εισαι μαθηματικο μυαλο και επειδη δεν μπορεις να διαβαζεις τις αναλυσεις ενος καραγκιοζη, κανε μου μια αναλυση γιατι επιλεξατε το Χ3 και οχι τι διαιτα?
    Εγω θα απαντησω μετα και θα σου αποδειξω γιατι....ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΜΠΑΛΟΙ!!!!!

ΥΓ. Kαντε μια συσκεψη, και να σας δω σε ποση ωρα θα μου απαντησετε
    ΥΓ1. Παω για υπνο, θα ξυπνησω κατα τις 11μιση, θα πιω καφε και κατα τις μια θα παρετε απαντηση
    YΓ2. Αν δεν μου κανετε αναλυση, δεν σας απαντω. Ειπαμε καλη η τσαμπα γνωση, αλλα με εκνευρισατε και δεν σας μαθαινω αλλο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 25-06-12 στις 02:55

Σελίδα 49 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 394748495051 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 17:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 10:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 23:54

Δικαιώματα - Επιλογές