Σελίδα 50 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 404849505152 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 491 έως 500 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι ωραιος.....
    Και μιας και εισαι μαθηματικο μυαλο και επειδη δεν μπορεις να διαβαζεις τις αναλυσεις ενος καραγκιοζη, κανε μου μια αναλυση γιατι επιλεξατε το Χ3 και οχι τι διαιτα?
    Εγω θα απαντησω μετα και θα σου αποδειξω γιατι....ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΜΠΑΛΟΙ!!!!!
    δε σε ειπα ποτε καραγκιοζη απο οσο μπορω να θυμηθω.στη συγκεκριμενη περιπτωση αυτος που τη σχεδιασε την επιθεση δεν ξερω τι ακριβως σκεφτοταν και δεν μπορω να κρινω τη λογικη του αφου δε συμμετειχα στο σχεδιασμο.πολυ πιθανο να ηταν και κινηση απελπισιας και σε αυτες τις περιπτωσεις γινονται λαθη πολλες φορες...δε μπορω να ξερω γτ δεν εχω ακριβη εικονα.πες τη γνωμη σου και θα ακουσω και την αποψη των παιδιων που ξεκινησαν για το χ3.σε περιπτωση που ειμασταν λαθος θα βγω και θα το πω εδω,δεν εχω κανενα προβλημα ουτε προσπαθω να πεισω καποιον οτι ειμασταν καλυτεροι σε κατι..αντιθετα για τγρ ειμασταν πολυ κατωτεροι των προσδοκιων σχεδον σε ολα με ελαχιστες εξαιρεσεις

Προεπιλογή

Να και αλλο ενα μελος των TGR που μιλαει σωστα. Και ο Etsi apla σωστος ειναι και φανταζομαι και ορισμενα ακομα ακαουντ στην συμμαχια σας που δεν βγαινουν στο φορουμ
    Δεν θα διαφωνησω μαζι σου, το ειπα αλλωστε και εγω οτι απο τους ZGST εισασταν καλυτεροι. Κατι απολυτα λογικο βεβαια, μιας και ελεγχατε το 20% των ακαουντ τους
    Πιστευω ομως οτι και στα ισα να τους παιζατε παλι, ετσι οπως εμφανιστηκαν φετος παλι νικητες θα εισασταν
    Οπως ειχα γραψει και παλιοτερα, εισαστε οπως σε ενα game για παιχνιδι με αρχαριους. Στο medium (KPR) το κλεισατε και ξαναγυρισατε στους αρχαριους. Το δυσκολο μολις το πατησατε χωρις να θελετε, τραβηξατε τις αμυνες για να τελειωσει γρηγορα. QUIT
    Δε ξέρω αν είμαι σωστός η λάθος , ξέρω όμως οτι σίγουρα έχεις πρόβλημα..ειδικό ή γενικό δε μπορώ να το προσδιορίσω σίγουρα όμως υπάρχει και μάλιστα μεγάλο...ποτέ μου δεν έχω ξαναπετύχει άνθρωπο να έχει γράψει τόσα για κάτι που μάλλον(κατά τα λεγομενα σου σίγουρα) δεν ασχολήθηκε και σίγουρα βάσει όσων γράφεις δε νιώθεις με τη καμία και δεν κατέχεις...Αυτά για το ΓΥΠΑ και μιας και έχει ξεπεράσει μακράν κάθε επίπεδο γραφικότητας καλό θα ταν να μας προτείνει κάνα εξίσου γραφικό μέρος.
    Πολύ λίγα για τον σερβερ μιας και ολα κυλησαν τοσο αναμενομενα , βαρετα και προβλεψιμα , σαφως κερδισαν αυτοι που το θελαν περισσοτερο , το χειριστηκαν εξυπνοτερα και ειχαν την καλυτερη οργανωση για κατακτηση σερβερ , με η χωρις συνεργασιες δε νομιζω πως εχει καποια σημασια αγαπητε thanosd αλλωστε σε καθε σερβερ αυτο ειναι που επιζητεις και εσυ κ ολοι οσοι ασχολειστε με τα της διοικησης πως θα παρετε ευκολα τον σερβερ , στα @@ σας η ομορφια του παιχνιδιου ασε τις υποκρισιες τωρα .Προσωπικα respect απο εμενα σε dimios και φυσικα montana γιατι πολυ απλα ειναι πολυ μεγαλοι παικτες σε ολα τα επιπεδα οσο αντιπαθητικη εικονα κι αν βγαζουν σε καποιους.
    Για τη συμμαχια μου πολλα μπραβο σε ολα τα παιδια που ηταν μαζι μας φετος , το οτι πετυχαμε το στοχο που ειχαμε θεσει ειναι αποδεκτο απο ολους οπως εχει φανει κ ας το υποτιμανε οι γραφικοι..Το να κανεις εναν συνασπισμο 7 wing και ανω των 500ων λογαριασμων και μαλιστα στο δικο της γηπεδο(server 2) να μοιαζει τοσο αδυναμος απο τη πρωτη μεχρι την τελευταια μερα του σερβερ δεν ειναι καθολου μικρο οσο αμπαλους παικτες και φυσικα διοικηση κι αν ειχε.Ιδιαιτερο respect σε οσους αντεξαν μεχρι την τελευταια μερα παροτι ηξεραν πως δεν ειχε την παραμικρη ουσια , ξερουν ποιοι ειναι αυτοι , απλα υποκλινομαι μπροστα τους.
    Κατι φαντασματα που ειδα να κυκλοφορουν ξανα εδω θα πρεπε να ντρεπονται και μονο που εμφανιστηκαν...μαζεψαν τοσο κοσμο απο τοσους σερβερ για να κατεβουν να δωσουν μια μαχη που οι ιδιοι ζητησαν , εξαφανιστηκαν μολις ειδαν τα ζορια και τωρα μιλανε για νεα παρουσια σε αλλο σερβερ...τοσο ρομπες ειστε...
    Και τελος επειδη ξερω οτι διαβαζει κι αυτος που πρεπει τα του server 2 ειναι περαν καθε κριτικης και λογικης να συμμετεχουν - διαμορφωνουν οι διαχειριστες-ελεγκτες του παιχνιδιου το ιδιο το παιχνιδι.Αυτο προσωπικα βεβαια δε με απασχολει πλεον καθολου ας απασχολησει οσους δεχονται και συνεχιζουν να ασχολουνται με τετοιους ορους .

Καλο καλοκαιρι σε ολους

Alkiviades(EtsiApla 1/2)

ONLY ~TGR~
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε σε ειπα ποτε καραγκιοζη απο οσο μπορω να θυμηθω.στη συγκεκριμενη περιπτωση αυτος που τη σχεδιασε την επιθεση δεν ξερω τι ακριβως σκεφτοταν και δεν μπορω να κρινω τη λογικη του αφου δε συμμετειχα στο σχεδιασμο.πολυ πιθανο να ηταν και κινηση απελπισιας και σε αυτες τις περιπτωσεις γινονται λαθη πολλες φορες...δε μπορω να ξερω γτ δεν εχω ακριβη εικονα.πες τη γνωμη σου και θα ακουσω και την αποψη των παιδιων που ξεκινησαν για το χ3.σε περιπτωση που ειμασταν λαθος θα βγω και θα το πω εδω,δεν εχω κανενα προβλημα ουτε προσπαθω να πεισω καποιον οτι ειμασταν καλυτεροι σε κατι..αντιθετα για τγρ ειμασταν πολυ κατωτεροι των προσδοκιων σχεδον σε ολα με ελαχιστες εξαιρεσεις
    Eπλενα τα δοντια μου και επεστρεψα.
    Καλα που δεν εκλεισα το pc μου και σε προλαβα.
    Και επειδη δεν βλεπω υπογραφη. Ποιος εισαι? Ο Γκαρυ, ο Καμπουμ? Ο Pink? Καποιος αλλος?
    Απλα να ξερω σε ποιον εχω την τιμη να μιλω.
    Δεν βιαζομαι φιλε μου. Πες μου ποτε μπορεις να βρεις τον σχεδιαστη του αττακ να απαντησει. Ημουν λιγο αποτομος το ομολογω και σε πιεσα χρονικα.
    Απαντηστε μου οποτε μπορειτε, ομως απαντηστε μου, μην κοτεψετε παλι
    Θα εχετε την απαντηση μου αμεσα
    ΥΓ. Τσαμπα γνωσεις μην περιμενεις

Προεπιλογή

Eπλενα τα δοντια μου και επεστρεψα.
    Καλα που δεν εκλεισα το pc μου και σε προλαβα.
    Και επειδη δεν βλεπω υπογραφη. Ποιος εισαι? Ο Γκαρυ, ο Καμπουμ? Ο Pink? Καποιος αλλος?
    Απλα να ξερω σε ποιον εχω την τιμη να μιλω.
    Δεν βιαζομαι φιλε μου. Πες μου ποτε μπορεις να βρεις τον σχεδιαστη του αττακ να απαντησει. Ημουν λιγο αποτομος το ομολογω και σε πιεσα χρονικα.
    Απαντηστε μου οποτε μπορειτε, ομως απαντηστε μου, μην κοτεψετε παλι
    Θα εχετε την απαντηση μου αμεσα
    ΥΓ. Τσαμπα γνωσεις μην περιμενεις
    εχεις δικιο να μπερδευεσαι γτ το ακκ εδω μεσα το εχουν χρησιμοποιησει πολλοι στο παρελθον.το 1/2 γκαρυ παιζω,με μια αποχη 3 μηνων γτ ημουν στο εξωτερικο.δεν υπαρχει λογος να κοτεψω σε κατι...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά για το ΓΥΠΑ και μιας και έχει ξεπεράσει μακράν κάθε επίπεδο γραφικότητας καλό θα ταν να μας προτείνει κάνα εξίσου γραφικό μέρος.
    Εδω να πατε

και αν σας ερθει καμμια αλεπου το βραδυ, διωξτε τα τσοπανοσκυλα σας

Φιλικα παντα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 25-06-12 στις 03:31

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις δικιο να μπερδευεσαι γτ το ακκ εδω μεσα το εχουν χρησιμοποιησει πολλοι στο παρελθον.το 1/2 γκαρυ παιζω,με μια αποχη 3 μηνων γτ ημουν στο εξωτερικο.δεν υπαρχει λογος να κοτεψω σε κατι...
    Οκ σορρυ κιολας, απλα ειδα το ονομα του ακαουντ και την ακυρη απαντηση στο ποστ μου, οτι δεν πηγαινατε για την διαιτα. Δεν αναφερομουν προσωπικα σε εσενα.
    Aφου ελειπες 3 μηνες και δεν γνωριζεις πως εγινε αττακ, γιατι γραφεις ομως οτι πηγαινατε για το Χ3?
    Προφανως καποιος στο ειπε. Πες σε αυτον που στο ειπε να μας κανει μια αναλυση του σκεπτικου του, για να μαθουν και οι αναγνωστες τις στρατηγικες των μεγαλων συμμαχιων.
    Γιαυτο ειναι το φορουμ, για να μαθαινουμε. Πεστε μου εσεις και θα σας πω και εγω αμεσως μετα γιατι ειστε αμπαλοι

Περιμενω με αγωνια να μαθω την στρατηγικη σας
    Καλο βραδυ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 25-06-12 στις 03:25

Προεπιλογή

Οκ σορρυ κιολας, απλα ειδα το ονομα του ακαουντ και την ακυρη απαντηση στο ποστ μου, οτι δεν πηγαινατε για την διαιτα. Δεν αναφερομουν προσωπικα σε εσενα.
    Aφου ελειπες 3 μηνες και δεν γνωριζεις πως εγινε αττακ, γιατι γραφεις ομως οτι πηγαινατε για το Χ3?
    Προφανως καποιος στο ειπε. Πες σε αυτον που στο ειπε να μας κανει μια αναλυση του σκεπτικου του, για να μαθουν και οι αναγνωστες τις στρατηγικες των μεγαλων συμμαχιων.
    Γιαυτο ειναι το φορουμ, για να μαθαινουμε. Πεστε μου εσεις και θα σας πω και εγω αμεσως μετα γιατι ειστε αμπαλοι

Περιμενω με αγωνια να μαθω την στρατηγικη σας
    Καλο βραδυ
    καθολου ακυρη δεν ηταν η απαντηση,στο χ3 πηγαιναμε.πιθανο να θεωρηθηκε πιο ευκολος στοχος απο θεμα αμυνων,απο θεμα δυναμικης των στρατων που ειχαμε στη διαθεση μας και οχι τοσο αμπαλοσυνης οπως λες.τη διαιτα συμφωνα και με την αναφορα που εβγαλες την καλυψαν επαρκως σε αντιθεση με το χ3 που δεν ειχε μεσα τπτ,οι απωλειες που ειχαμε στο γκαρυ ηταν απο ασιτια.αυτο μου λεει η λογικη μου αυτη τη στιγμη χωρις σου ξαναλεω να εχω συμμετοχη σε σχεδιασμο.φλεβαρη με μαιο ελειπα,οχι τωρα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να απαντησω μια στα γραφομενα μερικων....
    Τωρα το τοιχος του ΕΓΩ του thanosd θα τ ακουσει ..... γιατι εχει τσουχτει πολυ για δευτερο συνεχη σερβερ και παρα τις δηλωσεις του πριν 2 χρονια οτι δε θα ξαναεπαιζε συνεχιζει ακομα....λογικο... αφου ψαχνει για μια επιτυχια μεσα σε ενα παιχνιδακι.....

Το χα πει σε αλλο ποστ ο καθενας παει μονος του..... και οι ΑοΕ προσπαθωντας να βοηθησετε ΚΠΡ στο WW τους δωσατε λογ για να στελνουν υλες-σιταρια-αμυντικα στο WW ωστε να εχεις και εσυ ενα μεριδιο 1% στην πιθανη τους νικη....τοσο ηταν το μεριδιο σου ασχετε στους σερβερ που εχεις νικησει ως wing του wing της συμμαχιας που ειχε συμμαχια με τον συνασπισμο που νικησε ....αντε το κανω 5% γιατι εχω κεφια οταν σε βλεπω τοσο πληγωμενο

ετσι ετσι εκει που εγινες χαλιφης στη θεση του χαλιφη ...τον πρωην ιδρυτη και αρχηγο της αυτοαποκαλουμενο συνεχιστη των ΣΑΙΝΤΣ γιατι τον εχεις σε διαφορα καναλια αφου του χεις συρει τα χιλιαδυο .....

πες απλα καλυπτω οσους με εξυμνουν και αυτους που μου παιζουν μισο wing βλεπε purple kai noobas ποιο 2ο μαζικο???? αφου 5/6 η 4/5 καλυπτες Purple.... οταν σκασαμε μηδενιστηκε..... :P παρα τις αμυνες ...

Η διαγραφη σου οφειλετε στο υπερμετρο εγω
    σου που δε μπορουσε να απολογηθει οτι αλλο ενα "ευφυεστατο" σχεδιο επιθεσης κατεληξε σε αλλη μια μαζικη στουκα..... δε σε ρωτησαν ποτε γιατι ολοι εσκασαν στην μοναδικη διαιτα μεσα σε πεντε λεπτα με ολα τους τα κατας και εσυ εσκασες μιση ωρα μετα με 400κατας?????? γιατι ολοι να σκασουν με ολα 2κ κατας το κυμα και εσυ με 500???? την ψιλιαστικαμε ασχετε οτι πηγαιναν να ριξουν σιταποθηκες και να πας εσυ ο γενναιος μιση ωρα μετα να την παρεις.... ωχ ωχ παλι στουκαρα ολη τη συμμαχια ωχ ωχ τι να πω τι να πω...θα με παρουν στο κυνηγι και πως θα μπω σ5 ...δε θα με ακολουθησει κανεις μετα απο αυτο..... αααα το βρηκα θα πω οτι με χακαραν το σκυπε....... ΤΡΑΓΙΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
    παραδεξου οτι απλα εισαι κατωτερος απο εμας δε βλαπτει αλλα ειπαμε ο τοιχος του εγω δε βλεπει τα δικα σου λαθη.... πσιτ σε εκεινο το μαζικο ο μονος που βαρεσε ολες τις φακε εισουν εσυ....εισαι εκπληκτικη ηγεσια....ενδιαφερθηκες για το αν ολοι μπορουν να βαρεσουν τα αττακ τους....δεν ειδες καν οτι καποιοι εστειλαν μονο τη ρεαλ τους +1 φακε σε καπ που δεχοταν 10επιθεσεις ..... χαος rules.... Το εχω ξαναπει τα μονο καπ που μπορεσες να σπασεις ηταν 2 με 12αρια χωραφια που τα ελενχε σπαι σιττερ και το γνωστο κλειδωμενο acc

το βρωμικο το παιχνιδακι το κανατε εσεις και ησουν γνωστης του .... τοτε με το κλειδωμενο αccount μολις διαβασετε μαζικο απο σπαι οτι βγαινει αμυνα.... οποιος εχει παρει απαντησει απο ΜΗ μεσα σε 5 λεπτα να βγει και να το πει ..... ααα και μετα να εξαφανιζεται και να μην απανταει στα μηνυματα του κλειδωμενου..... και την αλλη μερα να ψαχνουν ατομα ΜΗ-support στο φορουμ.... εκτος αν ολα αυτα ηταν τυχαια.....ΗΣΟΥΝ ΓΝΩΣΤΗΣ ολης αυτης της βρωμιας και δε το παραδεχεσαι ουτε και τωρα που τελειωσε....συνενοχε του παρασκηνιου .ο μονος λογος που δε λεω παραπανω και δε βγαζω στοιχεια ειναι οτι σεβομαι τους υπολοιπους που εχουν ποστα στο παιχνιδι καταλαβες συνενοχε????

Μπειτε σ5 μαζι με τον thanosd οπου ποτε δε φταιει ο αρχηγος και οπου η λεξη ΣΑΣ απαγορευεται....
    και επειδη δεν εισαι καθολου πικραμενος σου χω και αυτο...

thanosd σε καφετερια στη λαρισσα :
    σερβιτορα: Καλησπερα SAS τι να SAS φερω ?
    thanosd: (@!*%&!@()*%&)!(@%&~!@%!@_^)

παιξε μια φορα μαζι μας οπως οι πρωην συμμαχοι σου : Gooofys .,mariosathens,mplekos,lilaris,helfix και ισως καταλαβεις πως παιζεται το παιχνιδι ....ή απλα ρωτα τους
    φιλικα ο dimios σου
    αναλυση αργοτερα ...

SAS rules 4wing only και χωνεψτε το
    Καλησπερα σε ολους,
    για να πουμε κανα δυο αληθειες εδω γιατι ο αντωνακης εχει ξεφυγει τελειως. Που λες αντωνακη μας, ο θανος δεν ηταν αρχηγος της AOE εξαρχης και καμμια διαθεση δεν ειχε να γινει, μεχρι που αναγκαστηκε να παραλαβει την συμμαχια οταν εφυγε πλεον ο νεκρομαντης, οπως πολυ σωστα σε διορθωσε ο ρενος. Επομενως ουδεμια ευθυνη φερει για την αποικηση, ουτε και για πιθανες συζητησεις για συμμαχιες που εγιναν τον καιρο εκεινο. Διαγραφη, οπως πολυ ευκολα μπορεις να δεις σε ολους τους σερβερς που εχει παιξει ο θανος, δεν εχει κανει ποτε του, ειτε κερδιζε, ειτε εχανε. Ισως να ειναι και απο τους λιγους ανθρωπους μαλιστα που εχω συναντησει να αντιμετωπιζουν το παιχνιδι στην πραγματικη του διασταση. Λες να εγινε κατι αλλο που τον ξενερωσε?
    Επιτυχιες σε παιχνιδακια συνηθως ψαχνουν να βρουν καποια παιδακια μικροτερης ηλικιας. Και δυστυχως το γεγονος οτι μεγαλωσε πλεον ο αρχηγος μας εκτος απο την εσωτερικη ηρεμια που διαθετει, απο την ικανοτητα του να διαχωριζει παιχνιδι και ζωη και να μην δινει παραπανω χρονο απο οσο πραγματικα αξιζει, μας στερει πλεον και τις πολυτιμες γνωσεις του, καθως δεν διαθετει τις απαραιτητες ωρες να καιγεται. Αυτος ηταν και ο σημαντικοτερος λογος που δεν μπορεσαμε να παλεψουμε οπως θα θελαμε φετος. Σε μια συμμαχια με μεσο ορο ηλικιας ανω των 40, παρολη την εμπειρια τους, δεν μπορουσε κανεις να απαιτησει να κανουν ολονυκτιες fakes, οταν την επομενη μερα τους περιμενε η πραγματικη ζωη με δουλειες και οικογενειες. Στην παρεα μας ομως αναμφιβολα το διασκεδαζουμε και δεν ψαχνουμε καμμια αφορμη για αυτοεπιβεβαιωση. Μοναδικος μας σκοπος ειναι να περασουμε καλα και να γελασουμε.
    Μας ειπες αντωνακη οτι εβγαιναν αμυνες σε μενα (λογαριασμος noobas) καθε φορα που ειχα επιθεσεις. Spy accounts ειχατε σε μας, ειδες ποτε κατι τετοιο? Μια φορα μαζεψα ολο κι ολο αμυνες και ηταν τοτε που στουκαρατε κιολας. Ολες τις υπολοιπες φορες ειχα αρκεστει μονο να κανω την προσευχη μου και 100 πραιτωρες για να μην περνανε οι fakes. Παρομοιως και ο θανος. Μια φορα καλυφθηκε και ηταν τοτε που επισης ειχε real επιθεσεις, κι αυτο εγινε με πολυ φασαρια μεταξυ εμου και του αρχηγου, οπου εγω αρνουμουν να παρω αμυνες και να μεινει εκεινος ακαλυπτος, οπως ειχε αρχικα αποφασιστει, καθως η δικη μου απωλεια σαν ενα αμυντικο ακαουντ που ημουν δεν θα ηταν τοσο σημαντικη οσο εκεινου. Στην διαθεση σου και η συνομιλια μας εκεινη την ημερα στο skype που πιθανολογουσαμε οτι σκανε αληθινες επιθεσεις και στους δυο μας και μαλωναμε. Να παρεις εσυ ελεγα εγω, οχι, να παρεις εσυ ελεγε εκεινος. Απο εναν αρχηγο λοιπον και απο μενα που ειχα τις προσβασεις στις διαθεσιμες αμυνες και που μια ολοκληρη χρονια περα απο σφηνες δεν δεχτηκαμε καμμια αλλη βοηθεια σε αμυνες περαν απο την μια και μοναδικη φορα που πηραμε αμυνες και εσκασαν αληθινες επιθεσεις, εσυ θελεις να μας πεισεις πως αυτος ο αρχηγος προσεχε τους πιο οικειους του? Οταν μαλιστα δεν κοιταξε τον εαυτο του ακομα κι οταν πιστεψαμε πως σκανε σε εκεινον real επιθεσεις? Ωραια λογικη... Ξερεις τι σου την εσπασε εκει? Που ερχοσασταν αερατοι σε δυο λογαριασμους, σε noobas και thanosd και ελεγες θα περασουμε αερα, γιατι καθε φορα που κανατε μαζικες επιθεσεις μας ανιχνευες και δεν εβλεπες τιποτα μεσα και οταν ηρθατε αερατοι φαγατε μερικες στουκες καλες και το αποτελεσμα ο θανος να καταφερει να σωσει την πρωτευουσα του και η δικη μου η αμυντικη πρωτευουσα που εβγαζε αμυνες απο παντου να χασει για λιγες μερες τον ρυθμο της συν τα αμυντικα μου που ουτως ή αλλως θα τα εχανα καθως θα τα ειχα βαλει σε καποια απο τις υπολοιπες στημμενες αμυνες που ειχαμε εκεινη την ημερα. Αυτο ξερω δεν θα μας το συγχωρησεις ποτε μεγαλε στρατηγε που σου χαλασαμε το μεγαλεπιβολο σχεδιο.
    Αντωνακη να σου πω οτι στην διαιτα, στην τελευταια επιθεση, αφου ηδη ειχε ανακοινωθει η προθεση της διαγραφης, τα παιδια που συμμετειχαν παρακαλουσαν να στουκαρουν γιατι ειχαν ξενερωσει με το χακαρισμα. Γι αυτο και οι επιθεσεις εγιναν οπως να ναι, ειμαι σιγουρη. Το σκαιπ ειχε χακαριστει πριν απο αυτο το σκηνικο. Γι αυτο κοψε την καραμελα με τις βρωμιες.
    Να σου ξεκαθαρισω επισης οτι ουδεποτε θελησαμε να γινουμε μερος μιας πιθανης νικης της ΚΠΡ. Και πρωτα απ ολα ο αρχηγος μας που ηταν και διεγραμμενος. Αν ειχα στειλει εγω και επαναλαμβανω εγω, ενα μαζικο να στειλουμε προαιρετικα οσοι θελουμε τα αμυντικα μας στην ΚΠΡ το εκανα γιατι ηθελα να ασχοληθουμε με ενα θαυμα με την οποια βοηθεια μπορουσαμε να προσφερουμε ετσι ωστε να δουνε και οι καινουριοι παικτες μας τι γινεται στο end game. Αυτο ηταν και το σκεπτικο μου αρχικα. Τελικα οι μισοι εστειλαν σε ΤΓΡ γιατι ειπαν τους ειναι πιο συμπαθεις, μερικοι εστειλαν σε ΚΠΡ, και οι περισσοτεροι δεν στειλαμε πουθενα, μαζι και γω. Και να στο θεσω με νουμερα στο περιπου να καταλαβεις. Σε ΚΠΡ και ΤΓΡ ζητημα να εστειλαν συνολο 20 παικτες. Σε κανεναν δεν ειπε κανεις μην στειλεις εκει ή στειλε εκει. Μεινανε εν λευκω να αποφασισουν μονοι τους. Οποτε ειναι αστειο να θεωρεις πως ειναι πιθανο να ζητουσαμε μεριδιο απο την οποια νικη.
    Τελος μας ειπες οτι στην συμμαχια μας ποτε δε φταιει ο αρχηγος και η λεξη ΣΑΣ απαγορευεται. Στο πρωτο σκελος εισαι λαθος. Αυτο δεν εχει ειπωθει ουδεποτε. Μαλλον θα μπερδευτηκες με το "Για ολα φταιει ο Αταμ". Αυτος που δεν φταιει ποτε αναζητειται ακομα. Το δευτερο σκελος θα το καταλογισεις σε μενα αντωνακη μου. Δικο μου αστειακι ειναι αυτο. Και πραγματικα προκειται για αστειο. Σιγουρα εχετε και σοβαρα και αξιολογα ατομα στην συμμαχια σας, με πρωτους και καλυτερους προσωπικους μου φιλους εκει μεσα. Αλλα και παλι δεν παρεξηγω, κυριως οταν εχω να κανω με πολυ νεαρες ηλικιες. Οσον αφορα τους πρωην συμμαχους μου που θελεις να τους ρωτησω πως παιζεται το παιχνιδι, εσυ βρε χαζε γιατι νομιζεις οτι τους θελαμε στον σ5? Μα για να μας μεταφερουν την τεχνογνωσια τους.

Anastasia-noobas
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη anastasia_1 : 25-06-12 στις 04:57

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο linarz13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον επειδη διαβαζω πολλα εδω (απο δημιους-ρεκομπες-γυπες-απλαδες κτλ) και τρελαινομαι....Η ZGST τηρουμενων των αναλογιων και των γεγονοτων που προεκυψαν κατα την διαρκεια του σερβερ σιγουρα πετυχε τον στοχο της...

Οταν ενα μηνα μετα την εναρξη τα παρατανε οι πιο σημαντικοι σου συμμαχοι (hellas) δηλαδη χανεις 40-50 πολυ ισχυρα acc εν μια νυκτι,
    Οταν εν συνεχεια προκυπτουν προδοτες (D-G) που εχουν κανονισει απο την αρχη να πανε με τους τγρ και χανεις αλλα 30-40 σημαντικα acc (που ειχες στηριξει και πουσαρει) απο εκει,
    Οταν σου κλεβουν αντικειμενα με χακαρισμα λογαριασμων (π.χ. alchamabaud),
    Οταν ο MH σου σβηνει αλλα 70-80 acc και καλα σαν διπλα (μερικα ηταν αλλα ομως τα εσβησε επειδη μπηκε η υπευθυνος αμυνας μας μια φορα με κωδικο ελεος δλδ) ενω στους εχθρους σου ζητημα να εσβησε 5 acc,
    Οταν λογω λαθους σχεδιασμου των hellas (που ειχαν αναλαβει το κομματι της αποικησης στην αρχη μεχρι να αναλαβω στην συνεχεια εγω) χανεις ολο το κεντρο και γενικοτερα ολα τα καλα 15αρια,
    Οταν απο τον 4ο μηνα (αλλοι λογω της εμφανους στηριξης του MH προς τγρ-αλλοι για προσωπικους λογους-αλλοι λογω προδοσιας δηλαδη παρασκευας και σια-αλλοι για λογους υγειας κτλ) σχεδον τα 3/4 της διοικησης σου τα χει παρατησει και γενικοτερα ολα σου πανε στραβα
    Τοτε λες παλι καλα που καταφεραμε να τελειωσουμε ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ τον server.

Απο εκει και περα οσοι λενε οτι 5 ατομα παιζουν 20 ακκ ειναι τουλαχιστον ηλιθιοι (δεν επιτρεπεται να πω την πραγματικη λεξη που ηθελα να πω) διοτι πολυ απλα το προβλημα μας ηταν αυτο φετος...ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΜΜΕΝΟΥΣ παιχτες να ειναι 24 ωρες on και να παιζουν απο 10 ακκ οπως ειχανε ολοι οι αλλοι....και αυτο αποδεικνυεται και απο το αποτελεσμα της πορειας μας γενικοτερα αλλα κι απο την αποχη μας απο εδω αφου αν ειχαμε καμμενους παιχτες που παιζανε 20 ακκ θα ηταν κι εδω να απαντανε ολη μερα στις ανακριβειες σας...αλλωστε και να θελαμε να παιξουμε διπλα ακκ ειχαμε τον ΜΗ μπαστακα που περιμενε με την αγχονη ετοιμη και δεν μας αφησε να αναπνευσουμε (δυστοιχως μονο εμας)......Επισης αυτα τα περι δημοτικου τα επιστρεφω στους αλλαζονες που τα λενε και καλο θαναι να προσγειωθουν λιγο και να μαθουν να σεβονται τους αλλους παιχτες αλλα και να ρωτανε πριν μιλησουν...εχουμε παρα πολλους αξιολογους παιχτες με τεραστια εμπειρια (εγω προσωπικα παιζω 5 χρονια) απλως για ολους τους λογους που ειπα πιο πανω δεν μπορεσαμε να εχουμε καλο αποτελεσμα....αλλο ομως να λες δεν πηγαν καλα κι αλλο να λες οτι ειναι ασχετοι και του δημοτικου (σιγα τα ωα μεγαλε)....αυτα περι αποστολων υλων σε κπρ ειναι εντελως αναληθη και αν οντως εγιναν ειναι σιγουρα μεμονομενα...ποτε δεν βγηκε ομαδικο (ουτε και στο προσωπικο φυσικα) να στειλουμε υλες σε κπρ (ασχετα που ειχαμε ατυπα συμφωνο μη επιθεσης λογω των καλων μας σχεσεων απο τον προηγουμενο σερβερ).

Τελος θα ηθελα να συγχαρω τους SAS που ηταν οι ΠΑΝΑΞΙΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ του σερβερ αλλα και τους μαχητες ΚPR που ηταν παντα ντομπροι και τιμιοι απεναντι μας.Επισης επειδη δεν ειμαι κομπλεξικος θα συγχαρω και τους μισητους αντιπαλους μας TGR γιατι ανεξαρτητως μερικων ασχημων ενεργειων τους παρασκηνιακα (χακαρισματα,κλεψιμο παιχτων κτλ) ηταν ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ και ασχοληθηκαν πολυ περισσοτερο απο εμας γι αυτο και επικρατησαν στο 4μοριο μας.Οσον αφορα το μελλον μας θα αποφασιστει προσεχως και θα ενημερωθειτε σχετικα απο εδω.Σιγουρα ομως στον επομενο σερβερ θα ασχοληθουμε πολυ περισσοτερο και μαλιστα πολυ πιο οργανωμενα.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ... ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ....
    ΜΑDFARMER13
    ONCE ZGST ALWAYS ZGST
    σορρυ φιλος αλλα δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα.με δεδομενο πως ειχαμε ηδη 11 15αρια στο κεντρο οταν κανατε εσεις το πρωτο σας και με δεδομενο οτι φαρμαραμε κυριως εσας δεν υπηρχε περιπτωση αναπτυξης εκει περα.η ελλας τι φταιει?ακομη και καποιες λαθος κινησεις να εκαναν,εσεις που εισασταν?τα αντικειμενα μια χαρα σας τα πηραμε...για ποια χακαρισματα μιλας?τον ανοητο που εχασες εσυ?τις μποτες?τον εκπαιδευτη?πλακα μας κανεις τωρα?αυτο που κανεις με τη D-G ειναι απαραδεκτο και το εχετε συστημα...δεν υπηρχε καμμια συμφωνια να ερθουν τα παιδια με εμας απο την αρχη,απλα δεν αντεξαν αλλο αυτα τα παραλογα που συνηθιζετε να λετε,οπως κανεις κι εσυ αυτη τη στιγμη...τα ιδια εγιναν και περσι,αρα συπμτωση επαναλαμβανομενη παυει να ειναι συμπτωση.ακομη και τα διπλα ακκ που λες...ειναι δυνατον να διαμαρτυρεσαι γι αυτο το θεμα?εχεις περισσοτερα απο ενα ακκ και θα βαλεις και χερι στις αρχες του παιχνιδιου?δεν παμε καλα...τους προσωπικους λογους του καθενα τους σεβομαστε,οι υπολοιπες δικαιολογιες ομως ειναι μπουρδες

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

προς ΔΙΜΙΟ
    μπορει να το παιζεις οπως θελεις μεσα στο παιχνιδη ειρωνας σκληρος και ολιγον μαμακας αλλα μια κοπελια μου ειπε τα καλητερα για σενα . οχι πως αλλαξε κατι για το τωρινο μηνυμα μου φυσικα !αλλα καλο θα ηταν να το ξερεις οτι εχεις μια καλη εικονα εκτος παιχνιδιου μην αλαζεις τοσο για ενα game.

δεν εχει σημασια αν μπορεις να το πεις η οχι και δεν ειχα κανενα δικαιωμα να σε προσβαλω για κατι τετοιο ! εχεις την συγνωμη απο εμενα για την αναρμοστη συμπεριφορα μου ηταν τουλαχιστον απαραδεκτη .

στο φορουμ δεν θα σβησω κατι για να μπορουν οι συμμαχοι σου να με βριζουν ελευθερα οπως κανουν εδω και μερες και μεσα στο φορουμ αλλα και στο παιχνιδη

μπορει να μην σε ενδιαφερει το εν λογω msg να πεις χεστηκα ακομα ενας μαμακας κτλ αλλα εγω οφειλα να σου το πω γτ δεν ειναι του χαρακτηρα μου να συμπεριφερομε ετσι

καλο καλοκαιρι
    ελπιζω οτι ειπαμε νερο και αλατι καπως ετσι το λετε στην ελλαδα δεν ειμαι και σιγουρος

Σελίδα 50 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 404849505152 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 17:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 10:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 23:54

Δικαιώματα - Επιλογές