Σελίδα 53 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 3435152535455 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 521 έως 530 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Recoba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά γύπα έχεις μεγάλο πρόβλημα,κώλυμα.έχεις γίνει ποιο γραφικός και από τον αλέφαντο που έχασε το πρωτάθλημα από τον δούρο.Κοιμάσαι και ξυπνάς με την TGR,σου βρήκα μια κλινική στην οποια θα μπορούσες να πας και να σε δουν http://www.veresies.com/index.php?op...ang=el!!!Είμαι σίγουρος ότι εκεί θα μπορέσεις να ξεφύγεις από το κώλυμα σου που λέγεται forum net travian.Η πραγματική ζωή είναι έξω από τον μικρόκοσμο του travian...

Φιλικα σου τα λεω...

http://www.youtube.com/watch?v=rvevC33jR1g
    Θυμάμαι έναν τύπο χωρίς πολλά μαλλιά που έγραφε ωσαν το ΓΥΠΑ περήφανα στο forum ... αλλά επειδή είναι μικρός ο κόσμος σε γνωστό πολυχώρο έγινε μια μοιραία συνάντηση και ξέχασε και το όνομα του και οτι έπαιζε travian
    Μήπως ξέρεις κάτι γι αυτό Νίκο ?
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εσυ που δεν ασχολησε ρε Pink, τι με διαβαζεις και μου απαντας?
    Ξερεις ποια ειναι διαφορα μας? Οτι εσυ ασχολησε αλλα δεν εχεις τιποτα να απαντησεις, ενω εγω ασχολουμαι και σε ταπωνω συνεχεια......
    Απαντησε μου σαν TGR σε αυτο που σε ρωτησα ΑΜΠΑΛΕ.....καθαριστη αντικειμενων των SAS.
    Aντε για κανα μπανακι τωρα και ξαναμπες και γραψε απο την παραλια Oλο αυτο κανεις ΑΜΠΑΛΕ........
    Η διαφορα μας πτηνό είναι ότι εγώ δεν έχω κανένα κώλυμα με καμια sas με κανένα forum και οτιδήποτε άλλο έχει να κάνει με το travian...
    Εγώ είμαι αμπαλος γιατί κάθομαι και ασχολούμαι με την πάρτη σου σε αυτό έχεις δίκιο!!!
    τα μπανακια μου τα αρχίζω από Ιούνιο μηνα με αντίθεση με εσένα που τα έχεις ξεκινήσει εδώ και 5μηνάκια χειμερινό πτηνό...

keep walking καραγκιοζη!!

http://www.youtube.com/watch?v=0g9d1XlUDY4
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 25-06-12 στις 13:54
    ~TGR~
    Nikos.001

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θυμάμαι έναν τύπο χωρίς πολλά μαλλιά που έγραφε ωσαν το ΓΥΠΑ περήφανα στο forum ... αλλά επειδή είναι μικρός ο κόσμος σε γνωστό πολυχώρο έγινε μια μοιραία συνάντηση και ξέχασε και το όνομα του και οτι έπαιζε travian
    Μήπως ξέρεις κάτι γι αυτό Νίκο ?
    Τώρα που το λες έχω να δηλώσω αθώος!!
    Αλλα για περισσότερες λεπτομεριες σίγουρα θα μπορούσε να μας πει ο φίλτατος χρηστος...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 25-06-12 στις 14:03
    ~TGR~
    Nikos.001

Προεπιλογή

Η διαφορα μας πτηνό είναι ότι εγώ δεν έχω κανένα κώλυμα με καμια sas με κανένα forum και οτιδήποτε άλλο έχει να κάνει με το travian
    Εγώ είμαι αμπαλος γιατί κάθομαι και ασχολούμαι με την πάρτι σου σε αυτό έχεις δίκιο!!!
    τα "μπανακια" μου τα αρχίζω από Ιούνιο μηνα με αντίθεση με εσένα που τα έχεις ξεκινήσει εδώ και 5μηνάκια χειμερινό πτηνό...

http://www.youtube.com/watch?v=0g9d1XlUDY4
    Τι κολλημα να εχεις με τους SAS ρε ΑΜΠΑΛΕ? Αφου SAS κολλησαν στο τοιχο. Μονο Με ZGST εχεις κολλημα, γιατι μονο ως εκει σε παιρνει
    Σας εχω ξαναγραψει και φυσικα μουγκα, το εχετε αποδεχθει οτι στους KPR οταν πηγατε ξαναπηρατε τα μμπογαλακια σας και γυρισατε στους ZGST ΑΜΠΑΛΟΙ.
    Φαγατε πορτα στην διαιτα, που ουτε οτι την πεσατε στην διαιτα δεν ξερατε ΑΜΠΑΛΟΙ
    Αντε ξυρισε τα φρυδια σου τωρα, γιατι μου ειπαν οτι εχουν μεγαλωσει ΑΜΠΑΛΕ καθαριστη αντικειμενου των SAS και ξαναελα
    Μιλα με τον ETSI APLA τωρα και μην απαυθυνεσε και εσυ στο ΓΥΠΑ. Ο ETSI APLA ξερει να την κανει, δεν σουταρει οταν ξερει οτι θα φαει ταπα. Πασαρει αλλου

Προεπιλογή

Τι κολλημα να εχεις με τους SAS ρε ΑΜΠΑΛΕ? Αφου SAS κολλησαν στο τοιχο. Μονο Με ZGST εχεις κολλημα, γιατι μονο ως εκει σε παιρνει
    Σας εχω ξαναγραψει και φυσικα μουγκα, το εχετε αποδεχθει οτι στους KPR οταν πηγατε ξαναπηρατε τα μμπογαλακια σας και γυρισατε στους ZGST ΑΜΠΑΛΟΙ.
    Φαγατε πορτα στην διαιτα, που ουτε οτι την πεσατε στην διαιτα δεν ξερατε ΑΜΠΑΛΟΙ
    Αντε ξυρισε τα φρυδια σου τωρα, γιατι μου ειπαν οτι εχουν μεγαλωσει ΑΜΠΑΛΕ καθαριστη αντικειμενου των SAS και ξαναελα
    Μιλα με τον ETSI APLA τωρα και μην απαυθυνεσε και εσυ στο ΓΥΠΑ. Ο ETSI APLA ξερει να την κανει, δεν σουταρει οταν ξερει οτι θα φαει ταπα. Πασαρει αλλου
    Το χεις χοντρυνει αρκετα νομιζω , αν δεν επιασες το υπονοουμενο ...
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Διαβαζωντας τα ποσταρισματα του φορουμ βλεπω οτι η συζητηση εχει ξεφυγει....Σαν ~TGR~ ο μοναδικος στοχος που μπηκαμε στον σερβερ ηταν για να χτυπησουμε τους ZGST...Αυτο ακριβως καναμε και το πετυχαμε, οι οποιοι ZGST στο rematch που ειχε κανονιστει κατεβασανε και συμμαχους στο τεταρτημοριο τους (HELLAS) που δεν ηταν αντιστοιχως συμφωνημενο!!!Καλως η κακως η ~TGR~ τους ισοπεδωσε και τους δυο....Απο εκει και περα υπερτεταρτημοριακα η ΣΑΣ ηταν η Νο1 στρατιωτικη δυναμη οσον αφορα ενεργα account και εφοσον ειχε στην κατοχη της πολλους εκπαδευτες!!! Οι AoE ενω μπηκαν σαν φαβορι ηταν πολυ κατωτεροι στον προσδοκιων, ενω οι KPR ειχαν μια αναμενομενη δυναμικη....Απο εκει και περα οτι η ~TGR~ δεν πηρε ποτε της την υποθεση θαυμα στα σοβαρα φαινεται κ απο μονο του και δεν χρειαζεται ιδιατερο μυαλο, οταν με 400 κατας σου ριχνουν σιταποθηκη δειχνει οτι δεν υπαρχει καμια ενασχοληση οσον αφορα την υποθεση ww.....Επισης και το γεγονος οτι δεν εμφανιστηκε σοβαρο hammer επαληθευει αυτο που λεω!!!
    ΥΓ. Ελπιζω να ηταν ο τελευταιος σερβερ που επαιξα οποτε ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσο παιδια επαιξα διπλα τους και καναμε απειρα ξενυχτια με πολλες ωραιες συζητησεις και γελια!!!
    ΥΓ2. Ανωνυμε δεν ειναι δυνατον να προαναγγελεις νεα εμφανιση οταν αφηνεις τα μελη σου και γινονται σακοι του μποξ...
    ΥΓ3. Καλο καλοκαιρι και μην σας παιρνει απο κατω η κριση!!!

~TGR~
    Nationalist
    1/2 gary

Προεπιλογή

Ενισταμαι, κυριε προεδρε (moderator).
    Καποτε ειχα αποκαλέσει και εγω καποιον "καραγκιοζη" , και τοτε σβηστικε το μηνυμα μου, ως προσβολη , και ειχα εξηγησει κ εγω τον ορισμο της λεξης...
    Κ αν δεν κανω λαθος, μου το ειχε σβησει οχι mod. αλλα smod.
    Aπαιτω την αμεση αποκατασταση της παρεξηγησης...
    ή να ξαναμπει στα κειμενα που ειχα γραψει παλαιοτερα την λεξη αυτη, ή να σβηστει κ απο δω.
    Θελω να πιστευω πως οι κανονες ειναι ιδιοι , για ολους...
    Δεν μ'αρεσει να με αδικουν, και να γινονται εξαιρεσεις-χαρες.
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PointerMania1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαβαζωντας τα ποσταρισματα του φορουμ βλεπω οτι η συζητηση εχει ξεφυγει....Σαν ~TGR~ ο μοναδικος στοχος που μπηκαμε στον σερβερ ηταν για να χτυπησουμε τους ZGST...Αυτο ακριβως καναμε και το πετυχαμε, οι οποιοι ZGST στο rematch που ειχε κανονιστει κατεβασανε και συμμαχους στο τεταρτημοριο τους (HELLAS) που δεν ηταν αντιστοιχως συμφωνημενο!!!Καλως η κακως η ~TGR~ τους ισοπεδωσε και τους δυο....Απο εκει και περα υπερτεταρτημοριακα η ΣΑΣ ηταν η Νο1 στρατιωτικη δυναμη οσον αφορα ενεργα account και εφοσον ειχε στην κατοχη της πολλους εκπαδευτες!!! Οι AoE ενω μπηκαν σαν φαβορι ηταν πολυ κατωτεροι στον προσδοκιων, ενω οι KPR ειχαν μια αναμενομενη δυναμικη....Απο εκει και περα οτι η ~TGR~ δεν πηρε ποτε της την υποθεση θαυμα στα σοβαρα φαινεται κ απο μονο του και δεν χρειαζεται ιδιατερο μυαλο, οταν με 400 κατας σου ριχνουν σιταποθηκη δειχνει οτι δεν υπαρχει καμια ενασχοληση οσον αφορα την υποθεση ww.....Επισης και το γεγονος οτι δεν εμφανιστηκε σοβαρο hammer επαληθευει αυτο που λεω!!!
    ΥΓ. Ελπιζω να ηταν ο τελευταιος σερβερ που επαιξα οποτε ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσο παιδια επαιξα διπλα τους και καναμε απειρα ξενυχτια με πολλες ωραιες συζητησεις και γελια!!!
    ΥΓ2. Ανωνυμε δεν ειναι δυνατον να προαναγγελεις νεα εμφανιση οταν αφηνεις τα μελη σου και γινονται σακοι του μποξ...
    ΥΓ3. Καλο καλοκαιρι και μην σας παιρνει απο κατω η κριση!!!

~TGR~
    Nationalist
    1/2 gary
    Αν μιλουσαν ετσι και υπολοιποι συμμαχοι σου θα εισασταν μια χαρα τωρα και δεν ασχολιοταν κανεις μαζι σας
    Καλο καλοκαιρι και καλη συνεχεια σε οτι κανεις

Προεπιλογή

ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΙΝ ΚΑΙ ΗΜΙΝ , μην μπινελικωνεστε ρε λες και εχετε να χωρισετε περιουσιες......

Γυπα πρεπει να ζητησεις δικαιωματα απο το angry birds

Πολυ τσατιλας αδερφακι μου
    Αυτονομιστής

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Εσύ τι είσαι ο δικηγόρος τον σας????
    ποιος μας κόλλησε στον τοίχο αφού ρε Αμπαλο πουλι δεν είχαμε καν πόλεμο!!!
    Ρωτα το προιν αφεντικό σου για τα αντικείμενα που πήραν από την TGR...
    Διάβασε τα προηγούμενα "ποσταρισματα" που έχω και θα δεις ότι είπα ότι ήταν καλύτερη συμμαχία από εμάς και τους λόγους τους εχω αναφέρει!!!

Θέλεις οπωσδήποτε να πας μέσα στην κλινική το μονο κακό είναι ότι θα χάσουμε τον απόλυτο γελωτοποιό και σινά καραγκιόζη του forum...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 25-06-12 στις 14:17
    ~TGR~
    Nikos.001

Σελίδα 53 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 3435152535455 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 17:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 10:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 23:54

Δικαιώματα - Επιλογές