Σελίδα 56 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 646545556
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 551 έως 558 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anastasia_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο φορουμ επιτρεπεται να μιλαει μονο ο αρχηγος της εκαστοτε συμμαχιας? Και συ μετα τι εκπροσωπεις και μιλας συνεχεια? Κυριε γυπα εχω μια προταση. Θα γινετε ο εκπροσωπος τυπου της συμμαχιας μου και θα μιλαμε μαζι. Τρομερη ιδεα ετσι? Αναμενω αναλυσεις για σ5. Για να σε δω, εκει θα παρακολουθεις τις εξελλιξεις να μαθαινουμε και μεις, τα απλα μελη, με ποιους μιλαει ο μεγαλος αρχηγος μας? Γιατι μας εχει στο σκοταδι ρε γαμωτο
    Δεν ειπα αυτο γλυκια μου, αλλα σου εξεφρασα την απορια μου γιατι ο αρχηγος ο οποιος με αποζητει Χ10 δεν βγαινει απο μονος του να μου το ζητησει???
    Με ντρεπετε? Τον χαλαει το φορουμ του σ2? Τον χαλαει οτιδηποτε εχει σχεση με το σ2?
    Κατω απο αλλες προυποθεσεις (αν δεν μου ελεγες οτι θα εβγαινες σε 5 χρονακια σε συνταξη) και αν και εφοσον το χρωμα του δερματος σου, ηταν τοσο σοκολατι οσο στο avatar σου και εδειχνες τοσο καλλιγραμμη οσο το avatar σου, δεν θα ειχα καμμια αντιρρηση να μιλαμε μαζι και να σε οδηγω σε ασφαλη μονοπατια για να απαντας παιχνιδιαρικα στο φορουμ.
    Αναλυσεις στο σ5 απο εμενα δεν θα παρεις, αντε μονοι στο γηπεδο θα παιξετε, οποτε πες στον αρχηγο να μην αγχωνετε και να μην στενοχωριετε

Προεπιλογή

ελεος πια...
    ο σερβερ τελειωσε και κανετε οχι σαν μωρα του δημοτικου, αλλα του νηπιου.. υπαρχει λογος να συνεχιζονται οι προσωπικες κοντρες, οι εντασεις και τα επιθετα?
    για καποιους μπορει να πηγανε καλα τα πραγματα για καποιους αλλους παλι, οχι.. δεν εχει σημασια τωρα πια, ολοι παιξαμε περασαμε καλα, στουκαραμε βγαλαμε αμυνες, τρεξαμε, ξενυχτισαμε και πολλα αλα, αυτα μενουνε απο το κγειμ.
    ποιος την εχει μεγαλυτερη η μικροτερη νομιζω περισευει απο εδω!!!

εγω θελω να ευχαριστησω τα παιδια μου απο την =SAS=(πρωην sns k πρωην ad) ηταν ολοι υπεροχοι και κανανε τα αδυνατα δυνατα για να μεινει η ηγεσια μας ευχαρστημενη και να εχουμε το αποτελεσμα που επρεπε, αλλα και να περασουνε καλα σε αυτον τον σερβερ!!!
    ηταν τιμη μου που επαιξα μαζι τους!!

επισης τα παιδια της διοικησης της μητρικης μας, που πραγματικα τα δωσανε ολα για να πανε ολα ρολοι φετος και ολοι να νομιζουνε πως πηραμε περιπατο αυτο τον σερβερ(που ετσι και εγινε) αλλα για να γινει αυτο, καποιοι καηκαν πραγματικα.....

τα νουμερα που επιασε η σας φετος εκπληκτικα, σε ολους τους τομεις που δεν αφησαν περιθωρειο σε κανεναν για κατι διαφορετικο.

φυσικα και ενα μεγαλο μπραβο σε ολους τους κιπερς ολων των θαυματων

και μπραβο σε οποιον τερματισε τον σερβερ αυτον ασχετα με το αποτελεσμα!!

καλη συνεχεια σε ολους στο τραβιαν και στην ζωη σας!
    και να εχετε ολοι ενα καλο καλοκαιρι

zapatas-Pharaoh
    Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ.....ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ......

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειπα αυτο γλυκια μου, αλλα σου εξεφρασα την απορια μου γιατι ο αρχηγος ο οποιος με αποζητει Χ10 δεν βγαινει απο μονος του να μου το ζητησει???
    Με ντρεπετε? Τον χαλαει το φορουμ του σ2? Τον χαλαει οτιδηποτε εχει σχεση με το σ2?
    Κατω απο αλλες προυποθεσεις (αν δεν μου ελεγες οτι θα εβγαινες σε 5 χρονακια σε συνταξη) και αν και εφοσον το χρωμα του δερματος σου, ηταν τοσο σοκολατι οσο στο avatar σου και εδειχνες τοσο καλλιγραμμη οσο το avatar σου, δεν θα ειχα καμμια αντιρρηση να μιλαμε μαζι και να σε οδηγω σε ασφαλη μονοπατια για να απαντας παιχνιδιαρικα στο φορουμ.
    Αναλυσεις στο σ5 απο εμενα δεν θα παρεις, αντε μονοι στο γηπεδο θα παιξετε, οποτε πες στον αρχηγο να μην αγχωνετε και να μην στενοχωριετε
    Μα προς θεου, ποιος αγχωνεται! Ισα ισα που σου καναμε κ επισημη προταση να συμμετεχεις και συ εκει... Αλλα δεν σου κανει η δικη μου προταση, την θες με ολες τις επισημοτητες δια στοματος αρχηγου. Ε, θα περιμενεις να σχολασει απο την δουλεια του τοτε.
    Και δεν μου λες, παιχνιδιαρικα θα απανταω οπως εσυ κυριε γυπα? ε τωρα θα με κανεις να παω να κανω σολαριουμ να γινω σοκολατι

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Recoba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά γύπα έχεις μεγάλο πρόβλημα,κώλυμα.έχεις γίνει ποιο γραφικός και από τον αλέφαντο που έχασε το πρωτάθλημα από τον δούρο.Κοιμάσαι και ξυπνάς με την TGR,σου βρήκα μια κλινική στην οποια θα μπορούσες να πας και να σε δουν http://www.veresies.com/index.php?op...ang=el!!!Είμαι σίγουρος ότι εκεί θα μπορέσεις να ξεφύγεις από το κώλυμα σου που λέγεται forum net travian.Η πραγματική ζωή είναι έξω από τον μικρόκοσμο του travian...

Φιλικα σου τα λεω...

http://www.youtube.com/watch?v=rvevC33jR1g
    Νικοοοοοοο μην προτεινης κλινηκες στην κυπρο! δεν σου φταιμε σε τπτ! αρκετους εχουμε και απο μονοι μας δεν ειναι αναγκη να τους κανουμε και εισαγωγη ....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anastasia_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα προς θεου, ποιος αγχωνεται! Ισα ισα που σου καναμε κ επισημη προταση να συμμετεχεις και συ εκει... Αλλα δεν σου κανει η δικη μου προταση, την θες με ολες τις επισημοτητες δια στοματος αρχηγου. Ε, θα περιμενεις να σχολασει απο την δουλεια του τοτε.
    Και δεν μου λες, παιχνιδιαρικα θα απανταω οπως εσυ κυριε γυπα? ε τωρα θα με κανεις να παω να κανω σολαριουμ να γινω σοκολατι
    Γλυκια μου!!!! Μου αρεσει που κανεις οτι δεν καταλαβαινεις και γιαυτο σου απανταω αναλαμβανοντας το ρισκο να κλειδωσει ο κυριος ιξυδακης που απο οτι βλεπω ειναι παρον το θεμα μας.
    Δεν χρειαζεται να αγχωνεστε γιατι ο αρχηγος σου θα μπορει να γραφει κανενα αν...... στο φορουμ και να μενουν χαζοι ολοι οι αναγνωστες του. Κανενας δεν θα απανταει. Μονος μπαλα θα παιζει, οποτε να μην ανησυχει και να μην ψαχνει και απο το φορουμ να παρακαλαει για νεες συμμαχιες Εκτιθετε
    Παντως δεν ξερω πως με εχετε κοψει, αλλα με τα ΚΑΠΗ προτιμω να λεω ιστοριες για το στρατο, τη δραχμη, για το Δομαζο, το Μπαρλο και το Σιδερη, να ακουω ιστοριες απο τοτε που πηγαιναν ξυπολητοι απο το χωριο τους στο σχολειο, παρα να μιλαω για τραβιαν
    Aργησες να με γνωρισεις, η μαλλον βιαστικες να γεννηθεις, οποτε δυστηχως εχασες την ευκαιρια.... οποτε για σολαριουμ....μην το σκεφτεσε.....τσαμπα κοπος
    Kαι για να επανελθουμε στο endgame που ειναι και το θεμα του συγκεκριμενου thread, εκει εσεις δεν ακουμπησατε.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 25-06-12 στις 14:49

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικοοοοοοο μην προτεινης κλινηκες στην κυπρο! δεν σου φταιμε σε τπτ! αρκετους εχουμε και απο μονοι μας δεν ειναι αναγκη να τους κανουμε και εισαγωγη ....
    Ασε το παλικαρι να κανει καμμια ερευνα διακοπων!!! GMSTa GMSTa

Tι εγινε κανατε καμμια συσκεψη? Στην διαιτα την πεσατε η στο Χ3 τελικα? ΑΜΠΑΛΟΙ

ΥΓ. GMST GMST

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γλυκια μου!!!! Μου αρεσει που κανεις οτι δεν καταλαβαινεις και γιαυτο σου απανταω αναλαμβανοντας το ρισκο να κλειδωσει ο κυριος ιξυδακης που απο οτι βλεπω ειναι παρον το θεμα μας.
    Δεν χρειαζεται να αγχωνεστε γιατι ο αρχηγος σου θα μπορει να γραφει κανα αν...... στο φορουμ και να μενουν χαζοι ολοι οι αναγνωστες του. Κανενας δεν θα απαντησει. Μονος μπαλα θα παιζει, οποτε να μην ανησυχει και να μην ψαχνει και απο το φορουμ να παρακαλαει για νεες συμμαχιες Εκτιθετε
    Παντως δεν ξερω πως με εχετε κοψει, αλλα με τα ΚΑΠΗ προτιμω να λεω ιστοριες για το στρατο, τη δραχμη να ακουω ιστοριες τοτε που πηγαιναν ξυπολητοι απο το χωριο τους στο σχολειο, παρα να μιλαω για τραβιαν
    Aργησες να με γνωρισεις, η μαλλον βιαστικες να γεννηθεις, οποτε δυστηχως εχασες την ευκαιρια.... οποτε για σολαριουμ....μην το σκεφτεσε.....τσαμπα κοπος
    Kαι για να επανελθουμε στο endgame που ειναι και το θεμα του συγκεκριμενου thread, εκει εσεις δεν ακουμπησατε.....
    Οντως και μπραβο στην σασ που ακουμπησε
    Μπραβο και σε ολες τις υπολοιπες συμμαχιες που παλεψαν μεχρι τελους αλλα δεν ακουμπησαν (δεν ξερω τι, ρωτηστε τον γυπα). Μπραβο και στον γυπα που αυτοχριστικε τζαμπα μαγκας με ολη την σημασια της λεξης πραγματικα. Τετοιος τζαμπατζης γινομαι οποτε θελω και γω και ολοι μας. Αντε φτανει τοσα μηνυματα ομως γιατι βαρεθηκα. Θελουν να μιλησουν και σοβαρα καποια ατομα και γω παρασυρθηκα με τον γυπα και λεμε αηδιουλες. Συγνωμη παιδες. Καλη σας ημερα

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Από ότι βλέπω δόθηκαν όλα τα συγχαρητήρια και το μόνο που συνεχίζει είναι αντιπαραθέσεις, οπότε το θέμα μπορεί να τελειώσει εδώ.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 56 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 646545556

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 16:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 13:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 09:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 11:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 22:54

Δικαιώματα - Επιλογές