Σελίδα 1 από 56 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 558

Θέμα: End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Προεπιλογή End Game - WW στον S2 - 2nd Edition

Ξανανοιγω το ιδιο θεμα μια και το προηγουμενο ξεφυγε λιγο και κλειδωθηκε.
    Ενταξει δε λεω και το ξεκατινιασμα χρειαζεται αλλα αν μπορουμε να κρατησουμε ενα θεμα ανοιχτο καλο θα ειναι.
    Συνεχιζω λοιπον με επιπεδα θαυματων στον S2.

24-05-12 :

.... ΠΑΙΚΤΗΣ ......... ΣΥΜΜΑΧΙΑ ....... ΕΠΙΠΕΔΟ
    1. -legolas- ........... K.P.R .............. 61
    2. tromaktiko ......... SAS ................ 31
    3. Paliatsos ........... ~TGR~ ............ 29
    4. Mendalist .......... SAS ................ 25
    5. NTALIKERIS ....... ZGST .............. 0

Τα υπολοιπα 8 θαυματα ανηκουν ακομα σε Ναταριους.

Η συμμαχια ZGST δεν διαθετει σχεδιο κατασκευης.

Με το θαυμα του -legolas-να προπορευεται, το θαυμα του tromaktiko ανεβηκε αρκετα γρηγορα στη 2η θεση ενω ακολουθουν απο κοντα τα θαυματα των Paliatsos και Mendalist.

Προεπιλογή

Κλειδωθηκε θεμα στον s2? Πεφτω απο τα συννεφα... (kotso βισματια )
    Οι Ναταριοι ποτε αρχιζουν να ανεβαζουν θαυμα?

Προεπιλογή

Φαγωθηκες ρε Κοτσο (ναι με ομικρον ) να κλειδωθει το θεμα και τα καταφερες!!!!
    Τοσες φορες το ζητησες, ε επομενο ηταν. Σαν να λες σε εναν οπαδο να πεταξει μπουκαλι στο γηπεδο, η σε ενα ματατζη να βαρεσει διαδηλωτη. Δεν το κανει μια, δεν το κανει δυο, ε καποια στιγμη ......ανθρωπος ειναι, δεν αλλαζει συνηθειες
    Παμε στα του γκειμ.
    Πλεον οι AoE στελνουν αμυνες και σταρια στους KPR. Ζητημα χρονου κατα την αποψη μου η επισημοποιηση, δεν εχουν να κρυψουν τιποτα πλεον.
    Tgr και SAS συνεχιζουν μονοι.
    Οι SAS δειχνουν το φαβορι, αλλα για να ειναι οι νικητες θα πρεπει να κανουν και να εχουν κανει την διπλασια δουλεια.
    Τι εννοω?
    Θα πρεπει να σιτταρουν δυο W, ενω θα επρεπε να εχουν τους διπλασιους στρατους απο τους αντιπαλους τους. Ολοι οι αλλοι θα τους χτυπησουν και δεν θα κουνηθει χαμμερ παρα μονο προς SAS. Αντιθετα οι SAS θα πρεπει να χτυπησουν τα δυο αντιπαλα WW. Θα τα καταφερουν? Αν ναι μαγκια τους, αν οχι μπορει και να φερει γουρι σε καποιους η διαγραφη καποιων μελων τους.
    Ιδωμεν

ΥΓ. Καλη τυχη σε οσους αναζητουν καλυτερη τυχη σε αλλους σερβερ.
    ΥΓ1. Οπως και με τα WW ετσι και στην ανταλλαγη πολυτιμων μεταξυ ΑοΕ και KPR ειχαμε μεσολαβηση των SAS. Μην χαλιεστε ομως παλικαρια, ειναι αναδρομος ο Ερμης αυτο το μηνα.
    Σεξ, βια και καμια μπυριτσα για να λειτουργησει το εντερο που λεν και στο χωριο μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 25-05-12 στις 22:53

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

οι σασ ειναι οπως λενε οι καλυτεροτεροι επομένως θα καθαρισουν...

Προεπιλογή

26-05-12 :

.... ΠΑΙΚΤΗΣ ......... ΣΥΜΜΑΧΙΑ ....... ΕΠΙΠΕΔΟ
    1. -legolas- ........... K.P.R .............. 64
    2. tromaktiko ......... SAS ................ 38
    3. Paliatsos ........... ~TGR~ ............ 36
    4. Mendalist .......... SAS ................ 33
    5. NTALIKERIS ....... ZGST .............. 0

Τα υπολοιπα 8 θαυματα ανηκουν ακομα σε Ναταριους.

Η συμμαχια ZGST δεν διαθετει σχεδιο κατασκευης.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο otto Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι σασ ειναι οπως λενε οι καλυτεροτεροι επομένως θα καθαρισουν...
    Στο τραβιαν δεν κερδιζουν παντα οι καλυτεροι. Κερδιζουν παντα οι περισσοτεροι
    Και οι αλλοι ειναι περισσοτεροι. Μην γραφτουν παλι βλακειες οτι δεν συνεργαζομαστε και αλλα τετοια. Σημασια εχει ποιο θαυμα βαραν οι καταπελτες και κατα την προσωπικη μου αποψη οι καταπελτες των αλλων θα φυγουν ολοι με στοχο το θαυμα των SAS. Πιστευω παντως οτι εχουν την δυνατοτητα να κερδισουν το σερβερ και τοτε θα ειναι πολλες φορες μαγκες, αφου θα ειναι η μοναδικη συμμαχια που κερδισε εναντια σε ολο το σερβερ.
    Δεν ειναι ευκολο, δεν ειναι φαβορι αλλα θα κλαψουν πολλοι μοντερειτορς, παλιοι και προσφατοι, αν αυτο συμβει

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

γυπα βαζεις και τους ΤΓΡ στους αντιπαλους των ΣΑΣ? για να καταλαβω αν νικησουν οι ΣΑΣ μαγκια τους νικησαν ολο το σερβερ !αν χασουν εχασαν γτ ειχαν εναντιων ολο το σερβερ λες?! με απλα λογια παρολο που δεν συμετεχουμε πραγματικα! σε ενδεχομενη νικη των σασ ειμαστε ητημενοι και θα λετε οτι μας πειραν παραμαζωμα ολους και τετοια?
    οτι ταραξαμε στο ξυλο γμστ (εχουν θαυμα) και καναμε τρελες ζημιες σε κπρ ενω τους κλεψαμε ενα απο τα καλητερα αντικειμενα για θαυμα επισεις αδιαφορο εεε? (κατα καποιο τροπο ειμαστε συμμαχοι και απλα συνομοτουμε μην βλεπεις το 1 Μ απωλειες σε επιχειρηση αδεισαμε πρωτευουσες για να εχουμε τοπο για τα χαμμερ μας μονο αυτο εμεινε να μας πεις)
    με αυτα που λες με κανεις πραγματικα να θελω η συμμαχια μου να ενωθει με κπρ αοε και δεν ξερω ποιοι ειναι οι αλλοι! και να δουμε πραγματικα ενα σερβερ ολοι εναντιων των σασ !
    επομενος κανε ησυχια γτ πραγματικα κανεις ζημια στην πολιτκη της συμμαχιας σου το διαιρα και βασιλευε...
    τερμα το παραμυθακι οτι ειναι ενας ενατιων ολων εδω μεσα μια χαρα το πανε τα σασακια το πολιτικο κοματι του παιχνιδιου μην το χαλας...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    γυπα βαζεις και τους ΤΓΡ στους αντιπαλους των ΣΑΣ? για να καταλαβω αν νικησουν οι ΣΑΣ μαγκια τους νικησαν ολο το σερβερ !αν χασουν εχασαν γτ ειχαν εναντιων ολο το σερβερ λες?! με απλα λογια παρολο που δεν συμετεχουμε πραγματικα! σε ενδεχομενη νικη των σασ ειμαστε ητημενοι και θα λετε οτι μας πειραν παραμαζωμα ολους και τετοια?
    οτι ταραξαμε στο ξυλο γμστ (εχουν θαυμα) και καναμε τρελες ζημιες σε κπρ ενω τους κλεψαμε ενα απο τα καλητερα αντικειμενα για θαυμα επισεις αδιαφορο εεε? (κατα καποιο τροπο ειμαστε συμμαχοι και απλα συνομοτουμε μην βλεπεις το 1 Μ απωλειες σε επιχειρηση αδεισαμε πρωτευουσες για να εχουμε τοπο για τα χαμμερ μας μονο αυτο εμεινε να μας πεις)
    με αυτα που λες με κανεις πραγματικα να θελω η συμμαχια μου να ενωθει με κπρ αοε και δεν ξερω ποιοι ειναι οι αλλοι! και να δουμε πραγματικα ενα σερβερ ολοι εναντιων των σασ !
    επομενος κανε ησυχια γτ πραγματικα κανεις ζημια στην πολιτκη της συμμαχιας σου το διαιρα και βασιλευε...
    τερμα το παραμυθακι οτι ειναι ενας ενατιων ολων εδω μεσα μια χαρα το πανε τα σασακια το πολιτικο κοματι του παιχνιδιου μην το χαλας...
    Η πολιτικη και διπλωματια ης SAS και της καθε SAS δεν εξαρταται απο οτι γραφει ο Γυπας και o καθε Γυπας στο φορουμ. Δεν ανηκω σε καμμια συμμαχια, δεν προκειτε ουτε να νικησω ουτε και να χασω αυτο το σερβερ προσωπικα και επετρεψε μου να εχω την προσωπικη μου αποψη και να γραφω τις εκτιμησεις μου εδω.
    Η εκτιμηση μου λοιπον ειναι οτι οι κατας σας θα φυγουν προς τους SAS και αν δεν ειναι λαθος αυτη η εκτιμηση τοτε οι SAS θα ειναι 3 φορες μαγκες αφου θα τα εχουν βαλει με ολο το σερβερ, σε καποιο σημειο του game, ας ειναι και στο τελος.
    Οι Zgst επετρεψε μου, μπορει να εχουν παρει θαυμα, αλλα στην ουσια εχουν ενα ακουνητο θαυμα μιας και δεν εχουν σχεδια. Σιγουρα αυτο οφειλετε σε εσας αφου δεν τους αφησατε να ειναι ικανοι να σηκωσουν WW, αλλα αν θες να σας συγκρινω με τους SAS, αυτοι καταφεραν να αδειασουν το τεταρτημοριο τους πριν τα αντικειμενα, ενω οι ZGST υπαρχουν ακομα. Επισης στη 2η μαχη που εδωσαν, αναγκασαν σημαντικους παικτες των ΑοΕ σε ντιλιτ και τους ΑοΕ να γινουν το wing της συμμαχιας που ειχατε εσεις μαχες, των KPR οι οποιοι οχι μονο υπαρχουν ακομα, αλλα σηκωνουν και WW.
    Τωρα αν θελετε να συνεργαστειτε με τους KPR και τους ΑοΕ, αυτο δεν θα γινει επειδη γραφει την καθε μαμακια ο Γυπας η ο Μπαμιατζης η ο οποιοσδηποτε αλλος στο φορουμ, αυτα ειναι παραμυθακια που κανεις δεν πιστευει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 27-05-12 στις 09:37

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πολιτικη και διπλωματια ης SAS και της καθε SAS δεν εξαρταται απο οτι γραφει ο Γυπας και o καθε Γυπας στο φορουμ. Δεν ανηκω σε καμμια συμμαχια, δεν προκειτε ουτε να νικησω ουτε και να χασω αυτο το σερβερ προσωπικα και επετρεψε μου να εχω την προσωπικη μου αποψη και να γραφω τις εκτιμησεις μου εδω.
    Η εκτιμηση μου λοιπον ειναι οτι οι κατας σας θα φυγουν προς τους SAS και αν δεν ειναι λαθος αυτη η εκτιμηση τοτε οι SAS θα ειναι 3 φορες μαγκες αφου θα τα εχουν βαλει με ολο το σερβερ, σε καποιο σημειο του game, ας ειναι και στο τελος.
    Οι Zgst επετρεψε μου, μπορει να εχουν παρει θαυμα, αλλα στην ουσια εχουν ενα ακουνητο θαυμα μιας και δεν εχουν σχεδια. Σιγουρα αυτο οφειλετε σε εσας αφου δεν τους αφησατε να ειναι ικανοι να σηκωσουν WW, αλλα αν θες να σας συγκρινω με τους SAS, αυτοι καταφεραν να αδειασουν το τεταρτημοριο τους πριν τα αντικειμενα, ενω οι ZGST υπαρχουν ακομα. Επισης στη 2η μαχη που εδωσαν, αναγκασαν σημαντικους παικτες των ΑοΕ σε ντιλιτ και τους ΑοΕ να γινουν το wing της συμμαχιας που ειχατε εσεις μαχες, των KPR οι οποιοι οχι μονο υπαρχουν ακομα, αλλα σηκωνουν και WW.
    Τωρα αν θελετε να συνεργαστειτε με τους KPR και τους ΑοΕ, αυτο δεν θα γινει επειδη γραφει την καθε μαμακια ο Γυπας η ο Μπαμιατζης η ο οποιοσδηποτε αλλος στο φορουμ, αυτα ειναι παραμυθακια που κανεις δεν πιστευει
    στο ακουνητο θαυμα εριξε το στρατο του ο Μηνας προ ημερων λες να πηγενε για σασ και εχασε στο σημαδι?
    χμ αν οι κατας μας δεν πανε εναντιων τον σασ θα ειναι μαγκες μονο χ2?
    ετσι για να γελασουμε και λιγο αν πανε και κατας απο γμστ σε σασ τους δινει ενα εξτρα χ1 πανω στο μαγκηλικη?
    αρχισα πραγματικα να πιστευω οτι σε περιπτωση νικης των σασ θα λετε ολοι οτι επεξαν εναντιων ολου του σερβερ και τον πατσισαν ασχετο αν απεχουμε εμεις η οχι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο ακουνητο θαυμα εριξε το στρατο του ο Μηνας προ ημερων λες να πηγενε για σασ και εχασε στο σημαδι?
    χμ αν οι κατας μας δεν πανε εναντιων τον σασ θα ειναι μαγκες μονο χ2?
    ετσι για να γελασουμε και λιγο αν πανε και κατας απο γμστ σε σασ τους δινει ενα εξτρα χ1 πανω στο μαγκηλικη?
    αρχισα πραγματικα να πιστευω οτι σε περιπτωση νικης των σασ θα λετε ολοι οτι επεξαν εναντιων ολου του σερβερ και τον πατσισαν ασχετο αν απεχουμε εμεις η οχι
    Δεν καταλαβαινω το συλλογισμο σου παλικαρε.
    Απο τη μια δεν συμμετεχετε στο γκειμ, αλλα το θαυμα σας ανεβαινει και το Χ5 το εχετε ηδη περασει στο θαυμα σας. Η ζημια που κανατε λοιπον στην KPR δεν εγινε για να της κανετε ζημια αλλα για να θωρακισετε το δικο σας WW.
    Aν συμμετεχετε η οχι θα φανει απο το που θα παν τα χαμμερ σας. Αν οι SAS φανε χαμμερ απο ολους τους αλλους δεν μπορω να καταλαβω με ποια λογικη δεν θα εχουν αντιπαλους ολους τους αλλους. Μαλλον μονο με τη δικη σου
    Επισης με την λογικη σου, οτι αφου χτυπησατε τους KPR & ZGST οι οποιοι δεν θα χτυπησουν SAS και συνεπως ενεπλεκεστε σε πιθανη νικη των SAS, ενα εχω να πω. Χαιρω πολυ Γυπας. Το ιδιο θα συμμετεχει και η ΑοΕ σε πιθανη νικη δικη σας, αλλα και οι SAS γιατι αμφοτεροι αποδυναμωσαν ο ενας τον αλλο, και το ιδιο θα μπορουν να πουν σε πιθανη νθκη των KPR οι Lords και οι ΑοΕ οτι αποδυναμωσαν τους SAS και οι ZGST οτι αποδυναμωσαν εσας.
    Δηλαδη να πανηγυριζει ο Κολοσσος επειδη κερδισε το Παναθηναικο στην κανονικη διαρκεια και εδωσε το πλεονεκτημα εδρας στους γαυρους
    Και μεταξυ μας το να μην χτυπηθειτε με τους SAS, ηταν δικη σας επιλογη, αν δεν κανω λαθος οταν επαιζα ακομα, κατι αντικειμενα τα πηραν οι SAS απο εσας, εσεις επιλεξατε να μην απαντησετε

Σελίδα 1 από 56 1231151 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. End Game - WW στον S2
    By T3RM1N4TOR in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-12, 16:05
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 13:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (2nd Edition)
    By tzavelasf in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-10, 09:54
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 11:46
  5. Kill the person above you 2nd Edition
    By Ulagrand in forum RPG Forum
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-09, 22:54

Δικαιώματα - Επιλογές