Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 54

Θέμα: ---???--- QUIZ ---???---

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ εκλεψες απο μενα σχεδιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Το αλλο με τον τοτο το ξερεις???????
    Ενημερωσου απ τον κολλητο σου τον Ορατιο
    teras????????????????????????????????

Προεπιλογή

ντίντι θες να σου δείξουμε αναφορές?
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fotinos33 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ??????????????// ΜΕΙΛΑΣ ΣΤΟΝ ΟΡΑΤΙΟ ΟΚ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ???????? ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ???????????????? ΑΝ ΝΑΙ ΕΧΘΕΣ ΣΟΥ ΕΚΛΕΨΑ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    ήταν έξυπνος πάντως......όταν αποφάσισε να ντιλιτάρει έδωσε κάποια από τα χωριά του σε συμμάχους..
    http://www.gettertools.com/tx3.travi...ayer/62-johnik
    βέβαια τα χωριά που έδωσε είχαν πάθει μιτσωτακίαση και ήταν γκαντέμικα αλλά τι να κάνουμε
    Επίσης ανεξήγητο παραμένει αν ο παίκτης κοιμόταν, καθώς κατά δήλωση του κύριου ντιντι του αρέσει να ξυπνάει κυρίως....βραδυνές ώρες
    Επιπλέον κατά δήλωσή του πάλι ίσως τελικά να μην είχαν ανάγκη αυτό το σχέδιο που κλάπηκε με 4.4κ ξίφη και 400 αστραπές με λίγους κατάς, επειδή ούτως ή άλλως η υπερσυμμαχία με τα πολλά θαύματα νικάει όπως και να κάνει, χάρη στα εκατομύρια επιθετικά που...........στουκάρει σε άσχετα χωριά επειδή δεν θέλουν οι παίκτες της να βλέπουν τον στρατό τους να κάθεται

έρε γλέντια..!
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Oratios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης ανεξήγητο παραμένει αν ο παίκτης κοιμόταν, καθώς κατά δήλωση του κύριου ντιντι του αρέσει να ξυπνάει κυρίως....βραδυνές ώρες
    Επιπλέον κατά δήλωσή του πάλι ίσως τελικά να μην είχαν ανάγκη αυτό το σχέδιο που κλάπηκε με 4.4κ
    Εχετε χαζεψει εδω μεσα? Ποτε εκανα εγω αυτες τις δηλωσεις
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fotinos33 Εμφάνιση μηνυμάτων
    teras????????????????????????????????
    διεγραψα φιλε διεγραψα εδω και 25 μερες
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

GIANNH ( ORATIE )STAMATA ASTO PAME PARAKATΩ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΑΣΤΟ ΤΟ 2013 ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΩΣ ΤΟ 1012 ΕΧΕΙ ΝΙΚΗΤΗ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Προεπιλογή

Γεια σου ρε xabo ... τι πηγες με τους αμπαλους ρε γαμωτο ... αφου τους ξερεις , στον επομενο εισαι καλοδεχουμενος ...
    Πες και του φιλου μου του Μακαρου ...

οικονομικα δεν ειμαι καλα γιαννη και ετσι οπος εμαθα να πεζω δεν θα μπορω να κανω αυτα που θελω και κατα 99% δεν θα πεξω

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xabos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οικονομικα δεν ειμαι καλα γιαννη και ετσι οπος εμαθα να πεζω δεν θα μπορω να κανω αυτα που θελω και κατα 99% δεν θα πεξω
    δηλαδη χαμπουλη απ οτι καταλαβα αν ησουν καλα οικονιμικα θα πηγαινες να παιξεις μαζι με τον alfa romeo?
    grx.johnik-teras

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xabos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου ρε xabo ... τι πηγες με τους αμπαλους ρε γαμωτο ... αφου τους ξερεις , στον επομενο εισαι καλοδεχουμενος ...
    Πες και του φιλου μου του Μακαρου ...

Κανεις δεν ειναι ρε , μην αγχωνεσαι .

Οποιος ειναι καλα οικονομικα να σηκωσει το χερι του ...
    .................................................. ..................................
    .................................................. ..................................

Δε βλεπω κανεναν να σηκωνει χερι ...

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη χαμπουλη απ οτι καταλαβα αν ησουν καλα οικονιμικα θα πηγαινες να παιξεις μαζι με τον alfa romeo?
    Didis ... συγνωμη που θα σε απογοητευσω αλλα εχουμε παιξει μαζι με τον xabo ...
    Ρωτησε τον τι κωλοσυμμαχια ηταν η yata , του ζητουσα υλες καθε μερα και οταν δεν
    ειχε να μου δωσει , ολη η συμμαχια τον εσπαγε.
    Περασε πολυ ασχημα λεμε ...
    χαχαχαχα

Σοβαρα τωρα , εχουμε παιξει μαζι με τον xabo και τον εκτιμω πολυ ... και την παρεα του , τον maki , τον abreu , κτλ παιδια.
    Επαιξαν μεχρι τελους με μεγαλη συνεπεια , μη σου πω μεγαλυτερη απο πολλους yatades , προσωπικα θα τους ηθελα ξανα συμμαχους ...

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Το quiz της εβδομαδας
    By Διακορευτης in forum Αρχείο Server 5 (4)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-02-14, 00:19
  2. Quiz
    By Rebeskes in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-12, 01:29
  3. Quiz / s5
    By Arian in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-12, 00:53
  4. Quiz
    By blossom in forum Αρχείο Server 2 (2)