Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 17

Θέμα: MVP

Προεπιλογή MVP

ΑΝΑΜΦΙΦΟΛΑ Ο ΠΟΛΥΤΥΜΟΤΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ FML OLE ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ Ο.Υ.Κ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΜΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΜΟΝΟ ΤΩΝ 100 ΠΟΠ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙ 2 ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΑΠΟ 2 ΠΑΙΧΤΕΣ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ.ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΜΠΟΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗ. ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΕ ΣΕ 4 ΩΡΕΣ.
    http://www.travian-reports.net/gr/re...19,33743028191
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blacksnow1 : 24-05-12 στις 13:35

Προεπιλογή

Αναμφίβολα έχεις πρόβλημα περηφάνιας φίλε μου. Μήπως, λέω μήπως ο Λυσιεφς που έπαιζε με 14 λογαριασμούς και σου έστελνε ύλες μαζί με τα άλλα παιδιά της παρέας έπρεπε να ήταν ο MVP και όχι εσύ?

Πιστεύω ότι στον επόμενο αν έχεις τα κότσια να παίξεις, να βάλεις στόχο να φτιάξεις και δεύτερο χωριό. Σκέψου το.... γίνεται!

Προεπιλογή

Προσωπικά πιστέυω πως MVP είναι αυτοι οι παίκτες που κατάφεραν να παίξουν τόσο καιρό, έχουν ακόμη το λογαριασμό active, και δεν ξόδεψαν ούτε 1 ευρώ.. ολοι οι άλλοι, απλά πληρώσαμε το γούστο μας, και στο τέλος δεν μένει τίποτε... κάτι σαν το στριπτιτζάδικο... πάς, τα ακουμπάς, δεν κανεις τίποτε, και φέυγεις πιο καραμπινάτος απο ότι πριν πας..
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Προεπιλογή

το θεμα ειναι φιλαρακο πως οι μποτες γυρισαν παλι στην θεση τους στον χχχ να τα λεμε ολα οχι μονο οτι μας συμφερει και τις εκλεψε απο μεγαλυτερο παιχτη οχι απο τον FML OLE αυτα τα ολιγα ετσι για την ιστορια

Προεπιλογή

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΠΙΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΛΕΨΑ 2 ΑΝΤΙΚΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 1 ΜΟΝΟ ΧΩΡΙΟ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blacksnow1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΠΙΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΛΕΨΑ 2 ΑΝΤΙΚΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 1 ΜΟΝΟ ΧΩΡΙΟ.
    ρε μεγαλε πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια στο φορουμ το βλεπω αυτο.....παιχτης να ανοιγει θεμα και να ανακυρισει τον εαυτο του mvp....μετα τα και απο αυτο τα εχω δει ολα εδω μεσα......αλλωστε στην ελλαδα ειμαστε και ο καθενας ειναι οτι δηλωση.....
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε μεγαλε πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια στο φορουμ το βλεπω αυτο.....παιχτης να ανοιγει θεμα και να ανακυρισει τον εαυτο του mvp....μετα τα και απο αυτο τα εχω δει ολα εδω μεσα......αλλωστε στην ελλαδα ειμαστε και ο καθενας ειναι οτι δηλωση.....

χαχαχαχα

Αυτός (blacksnow1) είναι ο Δρ Νο ! Τί ψώνιο Θεέ μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blacksnow1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχεις υπόθεση! Τράβα με τον επιτάλιο και τον λυσιεφς να παίζεται τις κουμπάρες !

αχαχαχαχαχα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ.ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΠΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο IFALOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχεις υπόθεση! Τράβα με τον επιτάλιο και τον λυσιεφς να παίζεται τις κουμπάρες !

αχαχαχαχαχα
    ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΚΥΡΙΕ ΥΦΑΛΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ !!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές