Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 106

Θέμα: kalo kalokairi sthn FML..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων

Σου εχω πει ποτε οτι εχεις πολυ πλακα ?
    Ναι εχεις δικιο , απο τους alites ειναι και σορρυ .
    Επειδη δεν το περιμενα απο τα παιδια αλλα μονο απο μια συμμαχια σαν την δικη σας , γι αυτο αυτοματως πηγε το μυαλο μου σε εσας , τυχαιο ? δε νομιζω.

Οσο για το σουρωτηρι ... φτυσε τη καραμελα επιτελους .
    Ο λογαριασμος ειναι ενεργος , εχει βγαλει 3 στρατους ακομη στελνει τα αμυντικα του και τα σταρακια του και χαρη στον Χρηστο εχω το δικαιωμα να γραφω και να σπαω πλακα μαζι σας αυτη τη στιγμη .
    Ο λογαριασμο σου που ειναι ρε didis ????

"Στο σπιτι του κρεμασμενου δε μιλανε για σχοινι"

Δε θα σου απαντησω με νουμερα , θα κουρασω ξανα ...
    3 caps μηδενισμενα απο hunters
    Πολλα χωρια σπασμενα σε fml και hunters . 2 artifacts για την συμμαχια
    και συνεχιζει ο λογαριασμος να προσφερει ...
    Για τους μεγαλους παιχτες - λογαριασμους το παιχνιδι τελειωνει στο 100
    Εσυ και ο leader σου τα κανατε delete , επειδη δε θελατε να δειτε το τελος αμπαλοι ....

Α-ΜΠΑ-ΛΟΙ ... η μοναδικη λεξη που σας χαρακτηριζει... το θελετε ή οχι αυτη ειναι η αληθεια .
    Σιγά μην εμπιστευτώ την κρίση ενός που έχει εμμονές για το αν έχω πλακά η όχι . Όμως εγώ τουλάχιστον δεν γίνομαι ρόμπα στο forum με το να γραφώ ανακρίβειες. Αυτά που γράφω αποδεικνύονται από μονά τους. Επαναλαμβάνω ο λογαριασμός των 15 χωριών που κάποτε δούλευες αν δεν είχε γίνει σουρωτήρι από την fml τώρα μετά από 6 μήνες παιχνιδιού θα έπρεπε να είχε τουλάχιστον 30χωρια και χωρίς καν να βάζετε plus. Ότι δικαίωμα έχω εγώ στο να γράφω που διέγραψα τον λογαριασμό μου άλλο τόσο έχεις δικαίωμα και συ που τα παράτησες, γιατί εγώ δεν τον άνοιξα συνεταιρικά με άλλους 2 συμπαίκτες αλλά μονός μου. Εν ολίγοις εσύ όσο και αν ήθελες δεν μπορούσες να τον διαγράψεις γιατί δεν σου έπεφτε λόγος. Τέλειωνε με αυτό το θέμα γιατί δεν σε συμφέρει να το επαναλαμβάνεις. ¶σε λοιπόν τον κρεμασμένο στην ησυχία του.

ΣΟΥ-ΡΩ-ΤΗ-ΡΙ ... η μοναδική λέξη που σε χαρακτηρίζει...γι αυτόν το σέρβερ το θέλεις ή όχι αυτή είναι η αλήθεια .
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μην εμπιστευτώ την κρίση ενός που έχει εμμονές για το αν έχω πλακά η όχι . Όμως εγώ τουλάχιστον δεν γίνομαι ρόμπα στο forum με το να γραφώ ανακρίβειες. Αυτά που γράφω αποδεικνύονται από μονά τους. Επαναλαμβάνω ο λογαριασμός των 15 χωριών που κάποτε δούλευες αν δεν είχε γίνει σουρωτήρι από την fml τώρα μετά από 6 μήνες παιχνιδιού θα έπρεπε να είχε τουλάχιστον 30χωρια και χωρίς καν να βάζετε plus. Ότι δικαίωμα έχω εγώ στο να γράφω που διέγραψα τον λογαριασμό μου άλλο τόσο έχεις δικαίωμα και συ που τα παράτησες, γιατί εγώ δεν τον άνοιξα συνεταιρικά με άλλους 2 συμπαίκτες αλλά μονός μου. Εν ολίγοις εσύ όσο και αν ήθελες δεν μπορούσες να τον διαγράψεις γιατί δεν σου έπεφτε λόγος. Τέλειωνε με αυτό το θέμα γιατί δεν σε συμφέρει να το επαναλαμβάνεις. ¶σε λοιπόν τον κρεμασμένο στην ησυχία του.

ΣΟΥ-ΡΩ-ΤΗ-ΡΙ ... η μοναδική λέξη που σε χαρακτηρίζει...γι αυτόν το σέρβερ το θέλεις ή όχι αυτή είναι η αλήθεια .

Kακη απομιμηση ....
    Δυστυχως για εσενα ο λογαριασμος εχει πιθανοτητες (οσες εχει) να κερδισει ακομη εναν server ...
    Εσυ εισαι καταδικασμενος να μεινεις για ακομη ενα σερβερ χωρις νικη ... κριμα ... τι κριμααα...!!!

Δε ξερω εαν εχεις καταλαβει αμπαλε αλλα σου μιλαει ο λογαριασμος που εβγαλε πρωτος
    2ο χωριο στον σερβερ ... μετα απο ακριβως 1 ημερα .
    Εαν το καταφερεις ποτε στη ζωη σου ... να μας το πεις .
    Επισης καλως ή κακως ... υπαρχω ακομη στον server ...
    ναι θα μπορουσα να εχω 60 χωρια οχι 30-35 ... αλλα 60 ο λογαριασμος εχει 15
    εσυ ποσα εχεις δε μας ειπες ...

Α - ΜΠΑ - ΛΕ ....

Υ.Γ.
    αααα... στο επομενο quote προσπαθησε να γραψεις κατι δικο σου ...
    Την καραμελα φτυστη ... οχι κατω ... να αποκτησεις και οικολογικη συμπεριφορα ...

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Μια παρακληση παρακαλω ... μην στελνετε τετοιους στρατους ... πηγαμε ολοι για κατουρημα ρε παιδια μολις ηρθε η αναφορα .
    Ετριζε ο υπολογιστης ... το ποντικι πηγε να κρυφτει , εψαχνα να το βρω και δεν εβγαινε εξω .
    Το πληκρολογιο εβαλε τα κλαματα ...
    Εναν ακομη λογαριασμο τον κανατε σουρωτηρι , τωρα αντι για το κλασσικο σουρωτηρι για τα μακαρονια θα χρησιμοποιουν ολοι το λογαριασμο alinaki ...
    Τελικα εκανα λαθος ... δεν ειστε αμπαλοι ... ειστε ... ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΜΠΑΛΟΙ .

sokolata aa από το χωριό angel

Στρατεύματα 36633 0 0 0 0 3509 933 706 0 0 0
    Απώλειες 36633 0 0 0 0 3509 933 706 0 0 0
    Αμυνόμενος
    alinaki από το χωριό WW ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Στρατεύματα ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

μπρρρρ....!!!!
    Ακομη τρεμει το σπιτι ...

Προεπιλογή

Kακη απομιμηση ....
    Δυστυχως για εσενα ο λογαριασμος εχει πιθανοτητες (οσες εχει) να κερδισει ακομη εναν server ...
    Εσυ εισαι καταδικασμενος να μεινεις για ακομη ενα σερβερ χωρις νικη ... κριμα ... τι κριμααα...!!!

Δε ξερω εαν εχεις καταλαβει αμπαλε αλλα σου μιλαει ο λογαριασμος που εβγαλε πρωτος
    2ο χωριο στον σερβερ ... μετα απο ακριβως 1 ημερα .
    Εαν το καταφερεις ποτε στη ζωη σου ... να μας το πεις .
    Επισης καλως ή κακως ... υπαρχω ακομη στον server ...
    ναι θα μπορουσα να εχω 60 χωρια οχι 30-35 ... αλλα 60 ο λογαριασμος εχει 15
    εσυ ποσα εχεις δε μας ειπες ...

Α - ΜΠΑ - ΛΕ ....

Υ.Γ.
    αααα... στο επομενο quote προσπαθησε να γραψεις κατι δικο σου ...
    Την καραμελα φτυστη ... οχι κατω ... να αποκτησεις και οικολογικη συμπεριφορα ...
    Ελάτε να χειροκροτήσουμε όλοι μαζί ο σουρωτηρης έβγαλε πρώτος 2ο χωριό στο σέρβερ και μετά έκατσε να ξεκουραστεί γιατί κάηκε (μιλάμε για επίτευγμα). Όσο έχω εγώ δικαίωμα στη νίκη της συμμαχίας που διέγραψα άλλο τόσο έχεις και συ που τα παράτησες . Είπαμε ο λογαριασμός που κάποτε είχες, παίζει χάριν κάποιον άλλων. Υπάρχεις μόνο στο forum όχι στο σέρβερ πάρε κάτι για τις παραισθήσεις που έχεις. Έχω όσα χωριά έχεις και συ ΚΑΝΕΝΑ.
    ΥΓ Φυσικά και δεν θα την φτύσω την καραμέλα κάτω γιατί δεν θα θελα να σε πετύχει
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Ελάτε να χειροκροτήσουμε όλοι μαζί ο σουρωτηρης έβγαλε πρώτος 2ο χωριό στο σέρβερ και μετά έκατσε να ξεκουραστεί γιατί κάηκε (μιλάμε για επίτευγμα). Όσο έχω εγώ δικαίωμα στη νίκη της συμμαχίας που διέγραψα άλλο τόσο έχεις και συ που τα παράτησες . Είπαμε ο λογαριασμός που κάποτε είχες, παίζει χάριν κάποιον άλλων. Υπάρχεις μόνο στο forum όχι στο σέρβερ πάρε κάτι για τις παραισθήσεις που έχεις. Έχω όσα χωριά έχεις και συ ΚΑΝΕΝΑ.
    ΥΓ Φυσικά και δεν θα την φτύσω την καραμέλα κάτω γιατί δεν θα θελα να σε πετύχει
    Ρε συ , αυτα δε τα λενε ουτε η γριες οταν πινουν ουζο ...
    Εσυ τι λες να μην μπαινω στο λογαριασμο ...
    ΑΜΠΑΛΑΚΟ ...
    Το delete ξερω οτι πλεον στους FML ειναι παραδωση ...αλλα εσεις το εχετε καταντησει τεχνη
    δε κρατατε ουτε τα προσχηματα.
    Βεβαιως να με χειροκροτησεις , ειναι κατι που δε θα καταφερεις ποτε .
    Εδω πρεπει να δωσω τα ευσημα στον Γιωργο τον gloukop ...
    Εαν θελεις να μαθαινεις κανενα νεο να μου πεις να σου δωσω το Pass να βλεπεις ...
    Αλλα να μου πεις , τι να δεις ?
    Ενα σκασμο ww ανενεργα ... απο την Λιανα Κανελλη ... και ΚΚΕ και FML , πολυ βαρυ επεσε , το καταλαβαινω .

ΥΓ.
    Την επομενη φορα που θα γραψεις να εισαι λιγο περισσοτερο ευρηματικος ..
    Οσο για την καραμελα ... οντως συνεχισε να την μασας , φτιαχνει και τη γευση .../
    Μετα απο ολα αυτα που εχετε πιει ...

grx.johnik-teras

Για να δουμε , θα με ριξεις και θα με κερδισεις ...???

Προεπιλογή

Μια παρακληση παρακαλω ... μην στελνετε τετοιους στρατους ... πηγαμε ολοι για κατουρημα ρε παιδια μολις ηρθε η αναφορα .
    Ετριζε ο υπολογιστης ... το ποντικι πηγε να κρυφτει , εψαχνα να το βρω και δεν εβγαινε εξω .
    Το πληκρολογιο εβαλε τα κλαματα ...
    Εναν ακομη λογαριασμο τον κανατε σουρωτηρι , τωρα αντι για το κλασσικο σουρωτηρι για τα μακαρονια θα χρησιμοποιουν ολοι το λογαριασμο alinaki ...
    Τελικα εκανα λαθος ... δεν ειστε αμπαλοι ... ειστε ... ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΜΠΑΛΟΙ .

sokolata aa από το χωριό angel

Στρατεύματα 36633 0 0 0 0 3509 933 706 0 0 0
    Απώλειες 36633 0 0 0 0 3509 933 706 0 0 0
    Αμυνόμενος
    alinaki από το χωριό WW ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Στρατεύματα ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

μπρρρρ....!!!!
    Ακομη τρεμει το σπιτι ...
    Ο sokolata aa είναι ένας παίκτης με πολλά προβλήματα και παίζει το παΐδι χωρίς plus. Στους επιθετικούς του σερβερ είναι 9ος προς τιμή του. Πες μας τώρα εσύ με τις στρατιές που έβγαλε ο λογαριασμός που παράτησες (alfa_boul2)σε τι κατάταξη βρίσκεται. Δυνατά πες το να το ακούσουν ολοι
    grx.johnik-teras

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Ο sokolata aa είναι ένας παίκτης με πολλά προβλήματα και παίζει το παΐδι χωρίς plus. Στους επιθετικούς του σερβερ είναι 9ος προς τιμή του. Πες μας τώρα εσύ με τις στρατιές που έβγαλε ο λογαριασμός που παράτησες (alfa_boul2)σε τι κατάταξη βρίσκεται. Δυνατά πες το να το ακούσουν ολοι
    Εαν μου δωσεις το pass του λογαριασμου σου θα σου πω κακο παιδι ...

Ελα να ανταλλαξουμε pass ...

Προεπιλογή

Ρε συ , αυτα δε τα λενε ουτε η γριες οταν πινουν ουζο ...
    Εσυ τι λες να μην μπαινω στο λογαριασμο ...
    ΑΜΠΑΛΑΚΟ ...
    Το delete ξερω οτι πλεον στους FML ειναι παραδωση ...αλλα εσεις το εχετε καταντησει τεχνη
    δε κρατατε ουτε τα προσχηματα.
    Βεβαιως να με χειροκροτησεις , ειναι κατι που δε θα καταφερεις ποτε .
    Εδω πρεπει να δωσω τα ευσημα στον Γιωργο τον gloukop ...
    Εαν θελεις να μαθαινεις κανενα νεο να μου πεις να σου δωσω το Pass να βλεπεις ...
    Αλλα να μου πεις , τι να δεις ?
    Ενα σκασμο ww ανενεργα ... απο την Λιανα Κανελλη ... και ΚΚΕ και FML , πολυ βαρυ επεσε , το καταλαβαινω .

ΥΓ.
    Την επομενη φορα που θα γραψεις να εισαι λιγο περισσοτερο ευρηματικος ..
    Οσο για την καραμελα ... οντως συνεχισε να την μασας , φτιαχνει και τη γευση .../
    Μετα απο ολα αυτα που εχετε πιει ...

grx.johnik-teras

Για να δουμε , θα με ριξεις και θα με κερδισεις ...???
    Το ότι μπαίνεις στο λογαριασμό το θεωρώ δεδομένο αλλά δεν παίζεις (εσύ το δηλώνεις κάθε λίγο και λιγάκι). Όποιος δεν παίζει δεν δικαιούται να καρπούται τους κόπους των άλλων, κάνε το κορόιδο και μη μιλάς λοιπόν. Τώρα το θέμα με την πρωτιά στο 2ο χωριό είναι το λιγότερο ανάξιο λόγου. Θα γελάσει ο κόσμος σε λίγο με τις πρωτιές που γραφείς .
    ΥΓ . Φίλε ένα ξέρω δεν θέλω να με νικήσεις γιατί θα χάσω την χαρά να αλληλογραφώ μαζί σου (και τότε τι θα τον η ζωή μου χωρίς τους βαρβάρους)Κ.ΚΑΒΑΦΗΣ
    grx.johnik-teras

Προεπιλογή

Εαν μου δωσεις το pass του λογαριασμου σου θα σου πω κακο παιδι ...

Ελα να ανταλλαξουμε pass ...
    Τωρα ειναι που δεν σε καταλαβαινω καθολου. Τι εννοεις ????
    grx.johnik-teras

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Το ότι μπαίνεις στο λογαριασμό το θεωρώ δεδομένο αλλά δεν παίζεις (εσύ το δηλώνεις κάθε λίγο και λιγάκι). Όποιος δεν παίζει δεν δικαιούται να καρπούται τους κόπους των άλλων, κάνε το κορόιδο και μη μιλάς λοιπόν. Τώρα το θέμα με την πρωτιά στο 2ο χωριό είναι το λιγότερο ανάξιο λόγου. Θα γελάσει ο κόσμος σε λίγο με τις πρωτιές που γραφείς .
    ΥΓ . Φίλε ένα ξέρω δεν θέλω να με νικήσεις γιατί θα χάσω την χαρά να αλληλογραφώ μαζί σου (και τότε τι θα τον η ζωή μου χωρίς τους βαρβάρους)Κ.ΚΑΒΑΦΗΣ
    Γι αυτο αργησες να απαντησεις ?
    Εψαχνες να βρεις κατι εξυπνο να πεις , ε?
    Πρεπει να χαιρομαι βασικα , γιατι περνεις το μερος των φιλων μου Χρηστου και Γιωργου
    να μην τους παρω την δοξα .
    Οχι βεβαια ειναι αξιοι συμμαχοι και πανω απο ολα φιλοι , οποτε μην ανησυχεις αδικα .
    Οσο αφορα την πρωτια ... (ποσο αμπαλος θεε μου...) ειναι κατι που ολοι το προσπαθουνε στην αρχη του σερβερ
    και 2-3 τα καταφερνουν ...
    Ο λογαριασμος εκανε σπουδεα πραγματα , εαν δεν τα ειδες , στην υπογραφη μου εχει ενα group στο fb ...
    εκει θα δεις τι εχει κανει ο λογαριασμος στον σερβερ.
    Μα το πιο σπουδεο που συνεχιζει να κανει και εσυ δε μπορεις (sorry) ειναι να βοηθαει τη συμμαχια του.
    Εσυ ???
    Αυτο που κανεις ειναι να εισαι εδω , να γραφεις ενα σκασμο βλακειες για να δικαιολογησεις την αμπαλοσινη σας
    και να γελαει και ο κοσμος , οχι τιποτα αλλο .

"Με στραβό αν κοιμηθείς, το πρωί αλληθωρίζεις"
    ΛΑΙΚΗ ΠΑΡΟΙΜΙΑ

Επεσες για υπνο με τον georgef ... δε περιμενα κατι καλυτερο ...

ΥΓ.
    Εγραψες:
    "Τώρα το θέμα με την πρωτιά στο 2ο χωριό είναι το λιγότερο ανάξιο λόγου. Θα γελάσει ο κόσμος σε λίγο με τις πρωτιές που γραφείς ."

ΤΟΣΑ ΞΕΡΕΙΣ , ΤΟΣΑ ΛΕΣ ...

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές