Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 125

Θέμα: Εκτιμήσεις απο ειδικούς και μη, για την πορεια του 5

Προεπιλογή

για σου ρε τακη πολεμιστη ,αρχοντα χαχαχαχαχαχα

JAGUAR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτε δεν καταλαβα γιατι δεν λεει καποιος ποιο acc παιζει στον σερβερ !!!!
    Ας μου απαντησει καποιος για την σκοπιμοτητα του κρυφτου !!!!
    Αν εισαστε βεβαια στον ιδιο συνασπισμο με τον ρενο τοτε υπαρχει λογικη γιατι αν δεν με απαταει η μνημη μου εχετε ριξει ΤΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑΤΑ στο φορουμ στον προηγουμενο 2 .

Γι αυτό το ρωτάω και εγώ, σκέφτομαι τι παιχνίδια μας παίζει η μοίρα....
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογω της θεσης μου στο χαρτη αυτη τη στιγμη δεν μπορω να πω δημοσιως ποιο λογαριασμο εχω.
    Δεν με πειράζει, μιας και είμαστε σύμμαχοι, πες μου και πριβέ!!!

Για τους υπολοιπους δεν εχω να κανω κανενα σχολιο εδω που ειναι για τον 5.Φανερη ειναι η ζηλεια τους για την Hellas.
    Ναι, φανερή η ζήλεια. Ξέρεις τι είναι να σε σπάνε καθημερινά και να σε κάνουν να στουκάρεις, να σε εχουν εξαφανίσει πριν τα αντικείμενα και εμείς να μην μπορούμε ούτε να στουκάρουμε ούτε να μας σπάσουν?? Πίκρα σου λέω μεγάλη.... (τι άλλο θα σκούσουμε..)
    s1.2 EEX
    s2.2 ΦΟΙΝΙΞ - AOW/ Art of War
    s2.3 A&D / Angels & Deamons - Inner peace winners
    s1.4 GT KOUROI - Άσχετοι - Δαφνί winners
    s2.4 -=S.A.S.=-/A&D - Angels & Deamons winners

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο renosteogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν με πειράζει, μιας και είμαστε σύμμαχοι, πες μου και πριβέ!!!

Τα εν οικω μη εν δημω.

Ναι, φανερή η ζήλεια. Ξέρεις τι είναι να σε σπάνε καθημερινά και να σε κάνουν να στουκάρεις, να σε εχουν εξαφανίσει πριν τα αντικείμενα και εμείς να μην μπορούμε ούτε να στουκάρουμε ούτε να μας σπάσουν?? Πίκρα σου λέω μεγάλη.... (τι άλλο θα σκούσουμε..)
    Oταν ενα χρονο μετα,μασας και αναμασας τα ιδια και τα ιδια ,ακομα και σε φορουμ αλλου σερβερ δειχνει ζηλεια και εμπαθεια.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Oταν ενα χρονο μετα,μασας και αναμασας τα ιδια και τα ιδια ,ακομα και σε φορουμ αλλου σερβερ δειχνει ζηλεια και εμπαθεια.

Sorry κιολας , αλλα ρε συ φιλε Αετιε , τι να ζηλεψει καποιος απο την Hellas εκεινου του 2 η και του τελευταιου , σιγουρα καποιοι παικτες καλοι υπηρχαν , αλλα τι θα μπορουσε να ηταν αυτο το αξιοζηλευτο που ολοι το θελουν και κανεις δε το χει??
    Αυτονομιστής

Προεπιλογή

Το πως και το γιατι ειναι η Hellas αυτη που ειναι ,ειναι αλλουνου παπα Ευαγγελιο.Το ονομα ομως και το τι εχει κανει σαν συμμαχια ,δεν ειναι δυνατον να ξεχνιεται η να αμαυρωνεται,ειδικα απο καποιους που οταν η Hellas επαιζε σε com αυτοι η ηταν αγεννητοι η ζηταγαν μαμελες απο το μπαμπα. Παω να βρασω λιγα σταρια και τα λεμε αυριο παλι!!!!
    PROUD MEMBER OF BEARS

Προεπιλογή

Δεν ξερω μπορει να κάνω και λάθος αλλα........

Το πως και το γιατι ειναι η Hellas αυτη που ειναι ,ειναι αλλουνου παπα Ευαγγελιο.Το ονομα ομως και το τι εχει κανει σαν συμμαχια ,δεν ειναι δυνατον να ξεχνιεται η να αμαυρωνεται,ειδικα απο καποιους που οταν η Hellas επαιζε σε com αυτοι η ηταν αγεννητοι η ζηταγαν μαμελες απο το μπαμπα. Παω να βρασω λιγα σταρια και τα λεμε αυριο παλι!!!!

και εσυ το ίδιο δεν κάνεις? και διορθωσε με γιατι όντως μπορεί να κάνω λάθος αλλα εσυ δεν μιλάς για μια hellas 2ετιας-3ετίας μπορεί και παραπάνω βλέπεις δεν ξέρω εγώ επαιζα με την πιπίλα μου ακόμη τότε ......και μετα απο ώριμη σκέψη τα 2-3 χρόνια μου φαίνοντε καπως περισσότερα απο τον 1 χρόνο ή μηπως κάνω πάλι λαθος? πφφφ μπερδεύτηκα τώρα

Ace
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Εγω απαντησα σε ερωτησεις,αλλοι αναμασανε το θεμα.Πες τα σε αυτους που κερδισανε ενα σερβερ,τον μοστραρανε στο προφιλ τους του φορουμ και νομιζουν οτι κατι εγινε.
    PROUD MEMBER OF BEARS

Περιοχή
    Αθήνα

Προεπιλογή

Καλησπέρα και από μένα...

έχω να σχολιάσω ένα πράγμα όσον αφορά την εξέλιξη του σερβερ... (σορρυ παίδες που σας κόβω το τρολλινκ, αλλά το θέμα της συζήτησης είναι άλλο...)

Από ότι φαίνεται, έχουν δημιουργηθεί υπέρ - συνασπισμοί εξ αρχής στον σερβερ (και κάτι μήνες πριν καν ξεκινήσει είχαν σχηματιστεί μπορώ να πω)... , και, για του λόγου το αληθές, αποκλείεται να είναι έτσι διαμορφωμένοι μέχρι το τέλος.

-> Και έρχομαι και λέω τώρα... μήπως κάποιοι πράττουν επιπόλαια και βιάζονται;

Μιχάλης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο michaelQ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και από μένα...

έχω να σχολιάσω ένα πράγμα όσον αφορά την εξέλιξη του σερβερ... (σορρυ παίδες που σας κόβω το τρολλινκ, αλλά το θέμα της συζήτησης είναι άλλο...)

Από ότι φαίνεται, έχουν δημιουργηθεί υπέρ - συνασπισμοί εξ αρχής στον σερβερ (και κάτι μήνες πριν καν ξεκινήσει είχαν σχηματιστεί μπορώ να πω)... , και, για του λόγου το αληθές, αποκλείεται να είναι έτσι διαμορφωμένοι μέχρι το τέλος.

-> Και έρχομαι και λέω τώρα... μήπως κάποιοι πράττουν επιπόλαια και βιάζονται;

Μιχάλης

Φιλε Μιχαλη ,γινε πιο σαφης , ποιους εννοεις ? για να μπορεσουμε να κανουμε μια πολιτισμενη κουβεντα (ελπιζω)
    Αυτονομιστής

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές