Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 72

Θέμα: S.A.S the END

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry που θα στο χαλασω παλι, αλλα δεν μου εμειναν αλλα WW.
    οτι προλαβα το delete-αρα, το ενα το τερματισα, και τα υπολοιπα, τα μηδενισα.

Βασικα ειμαι κοκορας, και ξημερωνει οποτε το πω εγω...
    Εσεις τα πολλα κοκορια, να δουμε ποτε θα δειτε μια ασπρη "μερα".

Εγω θελω βιντεακια, και εχω τι να δειξω, ΕΣΥ ?
    Επειδη εισαι πολυ μικρος οταν επαιρνε η TGR θαυμα εσυ εκανες παλι del απο αλλους server κηνυγημενος οπως εχω μαθει .. ενα θαυμα πηρες κ την ψωνισες .. που να επαιζες κιολας τι θα εγραφες
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Να υποθεσω οτι αναφερεσαι πλεον προσωπικα σε μενα, σαν Scaner, και οχι σαν SAS, που ειναι και το κυριως θεμα.

Να καταλαβεις δυο πραγματακια αγορι μου πρεπει πρωτα.

Μικροτερος απο σενα στο κομματι του ατομικου παιχνιδιου, μπορει να ειμαι μπορει και οχι, δεν το ξερεις αυτο, ουτε κ εγω.
    Υπηρχα μικροτερος σου, γιατι δεν ξεκινησα το τραβιαν, και ηξερα τα παντα, στις αρχες νουμπας ημουν κ εγω, εσυ μπορει να γεννηθηκες παντογνωστης.

Σαν Scaner τωρα.
    Οι μονοι σερβερ που εχω παιξει ειναι ο περσυνος σ2 κ ο φετινος. Αν εννοεις κηνυγημενος απο τον σ5 που φτιαξαμε την SAS, οκ μπορεις να το πιστευεις.

Και ναι, ενα σερβερ πηρα, σε αντιθεση με σενα ή εσας αν προτημας, και αυτον τον πηρα μονος μου, και εκανα πολλα που δεν εχουν κανει αλλοι τοσο καιρο στο Ελληνικο τραβιαν, και ας ηταν και διπλασιοι (και επειδη εγω δεν εχω μιλησει ποτε σε προσωπικο επιπεδο , και για τις μαγικες μου ικανοτητες στο παιχνιδι, ετσι κ εδω μιλαω για την συμμαχια μου, σε αντιθεση παλι με τους περισσοτερους απο δω μεσα, που θελουν να αποδειξουν οτι την εχουν μεγαλυτερη απο μενα) , και για αυτο καμαρωνω, κακο ?

Το αν επαιζα ή οχι , δεν εχεις την παραμικρη ιδεα, δεν εισαι σιγουρος για αυτο που λες, γιατι πολυ απλα , εσυ εχεις μονο ακουστα.

Οσο για το "ψωνιο", σ'ευχαριστω πολυ που με αποκαλεις ετσι. Γιατι οταν αποκαλεις καποιον ετσι , πρωτα αναγνωριζεις την αξια του, και μετα τον ζηλευεις, για αυτο κ τον αποκαλεις "ψωνιο"
    Και επειδη κ εσυ πιτσιρικας εισαι, οπως κ εγω, να σου δωσω ενα παραδειγμα να το καταλαβεις.

π.χ. αν δεις ενα χοντρουλη ασχημουλη , να λεει "πο πο, κοιτα τι ομορφος που ειμαι, και κοιτα κατι μπρατσα που εχω" , το πρωτο πραγμα που θα πεις ειναι οτι ειναι μλκς, βλακας, οτι εχει τρελαθει, και αλλα τετοια....
    αν ομως δεις εναν που να τα εχει ολα αυτα, και να λεει τα ιδια, αυτον αμεσως θα τον αποκαλεσεις "ψωνιο", επειδη καμαρωνει, κ εσυ βλεπεις οτι λεει την αληθεια, κ ταυτοχρονα ζηλευεις που εσυ δεν τα εχεις, αλλιως αν ησουν το ιδιο ή καλυτερος, το πρωτο που θα ελεγες ειναι, "ναι , ρε, σιγα, εγω εχω πιο μεγαλα μπρατσα, και ειμαι πιο ωραιος, εχω και φετες κοιλιακους που αυτος δεν εχει".

αυτη ειναι σειρα και η αντιδραση ενος ανθρωπου σε τετοιες καταστασεις. Εσυ ανηκεις στους ζηλιαριδες, δεν ειναι κακο, βαλε τα δυνατα σου, να γινεις καλυτερος απο αυτο που ζηλευεις, και οχι να τον μειωσεις για να αισθανθεις καλυτερα.

Για την ωρα, ασε εμενα να καμαρωνω "ψωνιζομαι" , και κοιτα να κανεις κατι για τη ζηλια σου.
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Recoba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ που έκανες delete το ww σου πέρυσι τι ήσουν????
    κατι σαν την "MERKEL" στις μερες μας....
    Scaner Always' Speaking

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Γιαννη μην ασχολεισε ρε συ δεν καταλαβενεις? απαντανε οπου θελουνε και οπως τους βολευει ειπαμε το δικο τους δελετε περσυ ηταν αριστα εκτελεσμενο σχεδιο! ενω εμεις που δεν καναμε δελετε και απλα το αδειασαμε και εχουν αναφορες ειμαστε ΚΟΤΕΣ !!!
    σκανερακο η ευκολη λυση οταν βγεις κορυφη εξαφανιζεσε! εδω τωρα σου προτεινο κανε την πανστρατια σου και φετος ΑΔ-αγιους-σερβερ5 σνσ και σια (και απο οπου αλλου θες) και ελατε να παιξουμε ολοι μαζι και παλι ομως αυτη τη φορα να παμε και εμεις για τον σερβερ και οχι για ασκοπο ξυλο οπως φετος νικησε μας και δειξε σε ολους οτι η συμμαχια σου και η παρεα σου ειναι ανωτερη απο την παρεα της ΤΓΡ οποταν κοντος ψαλμος αλιλουγια ο σεμπτεβρης ειναι κοντα !
    υ.γ1 διμιε ο ρουφιανος σου θα φαει το ξυλο της αρκουδας και αυτο παντα φιλικα!(αλλο να εχεις ρουφιανο ακκ και αλλο να εισαι τοσο μαμακας)
    υ.γ2 αν ειναι η γυναικα που ειναι στην σασ mh και φετος πειτε το απο τωρα να μην παλευουμε αδικα καμια μανια θα με πιασει :P

Προεπιλογή

Αντρικο, εισαι πολυ βαθυα νυχτωμενος αγορι μου...
    Και παρτε το χαμπαρι, η SAS , δεν ειναι σαν καμια αλλη συμμαχια, το εγραψα παλι πριν λιγο καιρο, αλλα ως φαινετσι παλι δεν σας αρεσουν τα λογια μου. Δεν ειμαστε παρεα. Δεν αφηνουμε να υπαρχουν εμποδια στην πορεια μας, ΟΤΙ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ, ΟΠΟΙΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ. Η SAS , ειναι μια οργανωση, ειναι ενα επιτελειο... οποιος και να ερθει να παιξει μαζι μας, θα κανει οτι λεμε εμεις. Οποτε δεν εχει να κανει το ποιος θα ερθει μαζι μας, αν ξαναμπουμε. Μαζεψε κ εσυ την αφροκρεμα οπως εκανε ο ΝΕΚΡΟΜΑΝΤΙΣ να δουμε τι θα καταφερεις.

2 χρονιες ειμαστε στον σερβερ αυτον, μας ξερατε απο περυσι τι σοϊ BASTERDS ειμαστε, αλλα φετος παλι , την κοτα κανατε, και δεν απαντησατε σε τιποτα, και βγαινεις και μιλας κιολας? Μας προκαλεις για του χρονου? Εσεις εχετε λογους, και θα εχει ενδιαφερον, για μας τιποτα απο τα δυο δεν ησχυει. Ειδαμε τι μπορειτε να κανετε. Και μην αρχισετε παλι την καραμελα οτι ασχοληθηκατε με τους ZGST, γιατι κ εμεις περυσι παιξαμε ξυλο, αλλα βγηκαμε και πρωτοι επιθετικοι, και ΜΗΔΕΝΙΣΑΜΕ κατι παραπανω απο 100 πρωτευουσες.

Για πες μου σε τι απαντησατε? Απο την αρχη ακομα του σερβερ, τι απειλες, τι αντικειμενα , τι προσβολες στο φορουμ, και δεν ξερω κ εγω τι, και το μονο που κανατε ηταν 5 fake , στην περιπτωση με τον tayson, ενω στο φορουμ, μας ειχατε π#δ#ξει κιολας. Και ασε τις κλαψες με τους mh, admin, support, και ixydaki. Για ολα κατι, καποιος αλλος φταιει, εκτος απο σας.
    Scaner Always' Speaking

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Αντρικο, εισαι πολυ βαθυα νυχτωμενος αγορι μου...
    Και παρτε το χαμπαρι, η SAS , δεν ειναι σαν καμια αλλη συμμαχια, το εγραψα παλι πριν λιγο καιρο, αλλα ως φαινετσι παλι δεν σας αρεσουν τα λογια μου. Δεν ειμαστε παρεα. Δεν αφηνουμε να υπαρχουν εμποδια στην πορεια μας, ΟΤΙ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ, ΟΠΟΙΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ. Η SAS , ειναι μια οργανωση, ειναι ενα επιτελειο... οποιος και να ερθει να παιξει μαζι μας, θα κανει οτι λεμε εμεις. Οποτε δεν εχει να κανει το ποιος θα ερθει μαζι μας, αν ξαναμπουμε. Μαζεψε κ εσυ την αφροκρεμα οπως εκανε ο ΝΕΚΡΟΜΑΝΤΙΣ να δουμε τι θα καταφερεις.

2 χρονιες ειμαστε στον σερβερ αυτον, μας ξερατε απο περυσι τι σοϊ BASTERDS ειμαστε, αλλα φετος παλι , την κοτα κανατε, και δεν απαντησατε σε τιποτα, και βγαινεις και μιλας κιολας? Μας προκαλεις για του χρονου? Εσεις εχετε λογους, και θα εχει ενδιαφερον, για μας τιποτα απο τα δυο δεν ησχυει. Ειδαμε τι μπορειτε να κανετε. Και μην αρχισετε παλι την καραμελα οτι ασχοληθηκατε με τους ZGST, γιατι κ εμεις περυσι παιξαμε ξυλο, αλλα βγηκαμε και πρωτοι επιθετικοι, και ΜΗΔΕΝΙΣΑΜΕ κατι παραπανω απο 100 πρωτευουσες.

Για πες μου σε τι απαντησατε? Απο την αρχη ακομα του σερβερ, τι απειλες, τι αντικειμενα , τι προσβολες στο φορουμ, και δεν ξερω κ εγω τι, και το μονο που κανατε ηταν 5 fake , στην περιπτωση με τον tayson, ενω στο φορουμ, μας ειχατε π#δ#ξει κιολας. Και ασε τις κλαψες με τους mh, admin, support, και ixydaki. Για ολα κατι, καποιος αλλος φταιει, εκτος απο σας.
    Πραγματικά κάθεσαι παρα πολύ ώρα στον ήλιο και σε έχει βαρέσει δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς!!!
    δηλαδή τι θέλεις να μας πει ότι μας "μαμισατε" και εμείς δεν κάναμε tpt???
    5 μήνες παίζατε ξύλο με της αρκούδες και με τα ποντίκια και βγαίνεις να μας πεις ότι έπαιξες ξύλο!!!
    τα περσινό που κάνατε ακόμα να μου πεις πως θα πρέπει να σε λέω εγώ.....
    τέσπα επειδή βαριέμαι πραγματικά να κάθομαι στο pc καλοκαιριάτικα και να απαντάω σε "λαλακιες" καλές βουτιές
    ~TGR~
    Nikos.001

Προεπιλογή

Πραγματικά κάθεσαι παρα πολύ ώρα στον ήλιο και σε έχει βαρέσει δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς!!!
    Απο τα των συμμαχιων, πηγαμε στα του scaner, και καταληξαμε στα του Ακη, επι προσωπικου.
    δηλαδή τι θέλεις να μας πει ότι μας "μαμισατε" και εμείς δεν κάναμε tpt???
    δεν σας @#$%^&* , γιατι δεν ασχοληθηκαμε παραπανω, αυτα που θελαμε τα πηραμε, και τελος απο μερους μας. Αλλα οτι εσεις δεν κανατε τιποτα, αυτο, ναι, στο λεω.!
    5 μήνες παίζατε ξύλο με της αρκούδες και με τα ποντίκια και βγαίνεις να μας πεις ότι έπαιξες ξύλο!!!
    δεν καταλαβα τι εννοεις εδω...! ο πολυς ο ηλιος βλεπεις...!
    τα περσινό που κάνατε ακόμα να μου πεις πως θα πρέπει να σε λέω εγώ.....
    εγω δεν σε ρωτησα πως να σε λεω, βρηκα κατι και το ειπα... ψαξε βρες λοιπον κ εσυ...!!!
    τέσπα επειδή βαριέμαι πραγματικά να κάθομαι στο pc καλοκαιριάτικα και να απαντάω σε "λαλακιες" καλές βουτιές
    καθε φορα σχεδον που βγαινετε και γραφετε, αυτο λετε. ε, παρτε το αποφαση, και μην απαντατε σε λαλακιες, σιγα το δυσκολο. Πιο δυσκολο ειναι να κατσεις να βρεις τι θα απαντησεις, παρα να μην κανεις τιποτα... Αντε λοιπον, καλες βουτιες...!!!
    Scaner Always' Speaking

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Απο τα των συμμαχιων, πηγαμε στα του scaner, και καταληξαμε στα του Ακη, επι προσωπικου.
    δεν σας @#$%^&* , γιατι δεν ασχοληθηκαμε παραπανω, αυτα που θελαμε τα πηραμε, και τελος απο μερους μας. Αλλα οτι εσεις δεν κανατε τιποτα, αυτο, ναι, στο λεω.!
    δεν καταλαβα τι εννοεις εδω...! ο πολυς ο ηλιος βλεπεις...!
    εγω δεν σε ρωτησα πως να σε λεω, βρηκα κατι και το ειπα... ψαξε βρες λοιπον κ εσυ...!!!
    καθε φορα σχεδον που βγαινετε και γραφετε, αυτο λετε. ε, παρτε το αποφαση, και μην απαντατε σε λαλακιες, σιγα το δυσκολο. Πιο δυσκολο ειναι να κατσεις να βρεις τι θα απαντησεις, παρα να μην κανεις τιποτα... Αντε λοιπον, καλες βουτιες...!!!
    Δηλαδή πήρες ένa αντικείμενο από εμάς και είσαι χαρούμενος?????
    no comments!!!!!!!!!
    ρωτα τον montana όταν πήρατε το αντικείμενο τι γύρισε και είπε στον liebe!!
    όσο για αυτό που σου είπε ο ανδρέας για κάποια mania εάν δεν κάνω λάθος δεν νομίζω να πέφτει και πολύ έξω από την πραγματικότητα αλλα και αυτό γαργάρα το κανεις όπως και με το delete που έκανες πέρυσι...
    μάλλον δεν είχες τα κότσια να το δεις να σου το κάνουν σώβρακο...
    τέσπα για να τελειώνει εδώ το θέμα ww και όλα αυτά,καλά κάναμε και διώξαμε της άμυνες από μέσα γιατί δεν γουστάραμε να πάρετε άλλους επιθετικούς πόντους και νομίζω ότι είναι απόλυτο θεμιτό αυτό το πράγμα!!!τώρα το ποιος είναι κότα πήγαινε κοιτάξου στον καθρέφτη και θα καταλάβεις....

καλο καλοκαιρι.....
    και παντα φιλικα στα λεω

και για να τελειώνουμε κάπου εδώ επί προσωπικού το πηγες εσύ δεν το πήγα εγώ!!!!
    όταν θα σου βρω το κατάλληλο όνομα που σου ταιριάζει τότε θα σου το πω...ως τότε κανε υπομονή και καμια βουτιά και μακριά από τον ήλιο...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 26-07-12 στις 13:48
    ~TGR~
    Nikos.001

Προεπιλογή

Εγω τις απαντησεις που θελω τις εχω, και δεν αναρωτιεμαι για τιποτα, σε αντιθεση με εσας, που ψαχνεστε γενικα ολη την ωρα, και ρωτατε εμενα πως να μας αποκαλειτε.
    ΠΟΤΕ δεν μιλησα επι προσωπικου, εσεις αρχισατε οτι ειμαι κηνυγημενος, οτι ειμαι ντιλιτακιας, οτι με εχει βαρεσει ο ηλιος και αλλα τετοια... Μη λεμε κ οτι θελουμε.
    Δεν εχω να κανω υπομονη για τιποτα, οταν το βρειτε, αν το βρειτε, πειτε το. Εσεις ψαχνεστε, δεν σας εβαλα εγω να ψαξετε για μενα.
    Και επειδη μαλλον θα καταληξετε σε κατι που θα αφορα εμενα, να σας υπενθυμισω πως πρεπει να βρειτε κατι για την συμμαχια, αυτο ειναι το ζητουμενο, εκτος κ αν δεν εχω καταλαβει καλα, και πλεον ειμαι εγω το αντικειμενο σχολιασμου...
    Scaner Always' Speaking

Προεπιλογή

Ρε σεις, διαβαζετε τι γραφετε, ή απλα τα πετατε, και that's all.
    Τι εκανα γαργαρα? Μου ζητας να σου πω πως να μας αποκαλεσεις? Περιμενεις να σου πω εγω? Ψαξε και βρες!!! Κρυψαμε ποτε οτι καναμε ντιλιτ το θαυμα?
    Οσο για τη mania που λετε, πρεπει να απολογηθω εγω? τι θετε να σας πω, να ηρεμισετε ? Αυτα τα παραπονα στους υπευθυνους φιλτατε, απο την στιγμη που υπαρχει λογαριασμος και το εχουν επιτρεψει οι υπευθυνοι, εγω που φταιω? Εσεις ξερετε καλυτερα...!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AGIOS PETROS : 26-07-12 στις 14:15
    Scaner Always' Speaking

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές