Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 72

Θέμα: S.A.S the END

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AGIOS PETROS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε σεις, διαβαζετε τι γραφετε, ή απλα τα πετατε, και that's all.
    Τι εκανα γαργαρα? Μου ζητας να σου πω πως να μας αποκαλεσεις? Περιμενεις να σου πω εγω? Ψαξε και βρες!!! Κρυψαμε ποτε οτι καναμε ντιλιτ το θαυμα?
    Οσο για τη mania που λετε, πρεπει να απολογηθω εγω? τι θετε να σας πω, να ηρεμισετε ? Αυτα τα παραπονα στους υπευθυνους φιλτατε, απο την στιγμη που υπαρχει λογαριασμος και το εχουν επιτρεψει οι υπευθυνοι, εγω που φταιω? Εσεις ξερετε καλυτερα...!!!
    σου είπα μακριά από την ήλιο αλλα δεν με ακούς!!
    σου ζήτησα να μου πεις εσύ που θα σε πω???
    σου είπα κοιτάξου στον καθρέφτη και θα δεις ποιος είναι η κότα απλά τα πράγματα!!!!
    επιτέλους παραδέχτηκες και εσύ κάτι.....
    ~TGR~
    Nikos.001

Προεπιλογή

Ε , δεν παιζεσαι ...
    Μαλλον εσυ πρεπει να πας σε καμια σκια...
    Για διαβασε τα προηγοημενα να δεις τι μου ζητατε να σας πω...!!!
    Κ πες οτι κοιταζομαι στον καθρευτη, αλλα ο δικος μου ειναι μαγικος και παλι μου λεει οτι εσεις ειστε οι κοτες, τι γινεται μετα? να αλλαξω εγω , η εσεις καθρευτη? Εξηγησε μου σε παρακαλω με τι σκεπτικο με αποκαλεις κοτα...!
    Τι ακριβως παραδεχτηκα? δεν καταλαβα παλι...
    Scaner Always' Speaking
    ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ

Το avatar του χρήστη dimios
    Περιοχή
    pantou....

Προεπιλογή

Οσοι δεν εχουν το απαραιτητο ΙQ ωστε να καταλαβουν οτι το κοτοπουλα αναφαιρεται στην κινηση και οχι στα ατομα ειναι προβλημα τους.
    υ.γ1 διμιε ο ρουφιανος σου θα φαει το ξυλο της αρκουδας και αυτο παντα φιλικα!(αλλο να εχεις ρουφιανο ακκ και αλλο να εισαι τοσο μαμακας)
    υ.γ2 αν ειναι η γυναικα που ειναι στην σασ mh και φετος πειτε το απο τωρα να μην παλευουμε αδικα καμια μανια θα με πιασει :P
    Εσυ αμπαλε οσο ξερεις τραβιαν αλλο τοσο εχω ειχα κι εγω ρουφ .TGR εισαι δε σε παιρνει να μιλας για ρουφ εδω και πολλους σερβερς ,μονο 1.5 wing σπαι ειχατε σε ZGST.Πες μου οτι κανεις εντατικα θερινα μαθηματα εκμαθησης στον σ5 για να με επιβεβαιωσεις ....σα τους ποδοσφαιριστες ενα πραγμα ΑΜΠΑΛΕ .Ουτε οι συμμαχοι σου θελαν να μπουνε σε γκρουπ ατακ μαζι σου επειδη εισαι τοσο αμπαλος που θα τρωγε ολο το τεαμ ομοδικη στουκα εξ αιτιας σου στα χουνε πει αυτα? το αμπαλος οπως και αλλα κοσμιτικα τα συνεριζονται και αυτοι να ξερεις .Μηπως εσυ εισουν αυτος που εδιωξε τις αμυνες απο το WW επειδη απο το υφος γραφης σου αυτο καταλαβαινω Αμπαλε θες και ξυλο της αρκουδας

Για την γυναικα που ηταν ΜΗ ενημερωσου πρωτα εσυ και ο αλλος που κανει τον ανηξερο οτι ηταν συμμαχος σας στην TGR στον πρωτο σ4,ποιοι ειχαν το σκυπε της και ποιοι μιλουσαν για μαζι της προφανως οχι για να δουν αν ειναι καλα ....
    Ειπαμε το φορουμ καλο ειναι για προπαγανδα αλλα καποιος που ξερει τι γινοταν θα μπορουσε να σας συμμαζεψει ωστε να μην εκτεθειτε παλι και μην εκθεσετε και αλλους ,ο νωον νοητο

και τελος οταν μια ομαδα νικαει ,ολοι μπορουν να πανηγυριζουν απο τον 1ο ως τον τελευταιο τροχο της αμαξης.

ΚΟΚΟΡΑΣ
    Guest

Προεπιλογή

Καλα δεν μπορουσα ποτε να φανταστω ποσο αστειοι ειστε
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά ρε Scaner pro , άραξε λίγο .
    άραξε λίγο οκ καλοί είσασταν αλλά πήρατε έναν σερβερ με αντίπαλους leader για ww : egelados , zarate και thanosd ...
    Πέρσι που παίξατε με SAINTS και NmS del στο θαύμα έπαιξε.

Alkiviades
    Ξεχασες να προσθεσεις ενα ονομα στους leader. Το δικο σου. Και εσυ ww ετρεχες και το δικο σου ww στο 0 τερματισε. Δεν πιστευω να μην το προσθεσες επειδη θεωρεις οτι εισαι ανωτερος απο τους προαναφερομενους. Κατωτερος θα ελεγα μιας και οι παραπανω δεν διωξαν τις αμυνες μολις ειδαν οτι ερχονται οι SAS

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο EtsiApla Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε εσενα δε τη λεω , εχω δηλωσει απολυτο respect .
    αλλα να βγαινει καποιος και να προκαλει με τις πλατες τις δικες σου και του montana δε το ανεχομαι .
    Να το ξαναπουμε λοιπον εισασταν οι καλυτεροι φετος αλλα εχετε ξεφυγει με αυτα που λετε , με αποκορυφωμα να αποκαλειται καποιους κοτες , για μια πραξη που εσεις οι ιδιοι κανατε περσι και ειχε να κανει με την απαξιωση του WW .
    Ειχαμε στρατηγικη για WW ? ελα τωρα ρε Αντωνη με 100 καταπελετες μας ριχνατε σιταποθηκη
    ουτε ενα χαμμερ / ραμμερ δεν ειχαμε στησει σωστα παροτι ειχαμε μεγαλο εκπαιδευτη .
    κι αν ειχαμε στρατηγικη για WW οπως λες γιατι απο τη στιγμη που καθαρισαμε με ZGST αντι να κατσουμε στα αυγα μας να ετοιμαστουμε για WW πηγαμε σε KPR αντι να κανουμε καμια κρυφη συμφωνια πχ ?
    Ξερεις ποιος ηταν ο σκοπος μας στον server , ειχες προσβασεις σε αρκετα rooms.
    Ωπα ωπα!!! Για κατσε ρε μεγαλε. Δηλαδη εχεις ρισπεκτ και μιλας με Δημιο και Μοντανα και την λες σε ολους τους αλλους SAS? Τι δηλαδη εισαι ανωτερους απο τους αλλους παικτες και το παιζεις ιδιο λεβελ με Μοντανα Δημιο? Ουτε στο μικρο δαχτυλακι δεν τους μοιαζεις. Αν οι SAS ειχαν εσενα αρχηγο και οχι Μοντανα Δημιο ακομα σ2 θα παιζατε και ακομα LORDS θα βαραγανε, οπως καλη ωρα εσεις με ZGST. Αν ο Μοντανα και ο Δημιος ηταν leader με τους παικτες των TGR και οχι των SAS ακομα σ2 θα παιζοταν. Ομαδικο παιχνιδι ειναι φιλαρακι και ολα ειναι αλληλενδετα. Το βιντεακι αν δεν κανω λαθος Μοντανα γραφει οτι το δημιουργησε. Ανεχεσε δηλαδη να σε λεει κοτα ο Μοντανα αλλα οχι ο σκαννερακος. Τι να πω???? Σηκωνω ψηλα τα χερια μου

Οσο για την καραμελα με τους ZGST, φτυστε την πια. Απο το 2 μηνα ο ανωνυμος τα εχει παρατησει, χωρις λιντερ και τελειωμενοι και στο τελος ακομα πολεμο παιζατε. Αν ηταν οι SAS σαν και εσας ακομα εντγκειμ θα ειχαμε με τους Lords παρεα. Τοτε θα εισασταν και εσεις στο εντγκειμ σε καμμια υπερσυμμαχια σαν προπερσι, Βλεπεις τοτε θα ειχατε την δυνατοτητα να νικησετε και να μην εισαστε σιγουροι λουζερ σαν φετος

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Recoba Εμφάνιση μηνυμάτων
    τέσπα επειδή βαριέμαι πραγματικά να κάθομαι στο pc καλοκαιριάτικα και να απαντάω σε "λαλακιες" καλές βουτιές
    Απο τον Ιουνιο για μπανια ειστε ρε παιδια, αλλα στην ξαπλωστρα με το λαπτοπ καθημερινα γραφετε στο φορουμ και ο ετσι απλα και ο πανθηρας και ο Αντρεας. Δεν ασχοληστε δεν ασχοληστε αλλα τελικα πολυ σας ετσουξε και ακομα σας τσουζει. Καλα τα λες σκαννερακο...πωπω ΖΗΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

τα περσινό που κάνατε ακόμα να μου πεις πως θα πρέπει να σε λέω εγώ.....
    Εφόσον θες να συγκρίνεις το περσινό delete με το φετινό ξεφτιλίκη που κάνατε θα σου απαντήσω εγώ ...

Έκανε η S.A.S υπέρ συνασπισμό με 1000+ λογαριασμούς φέτος για να έχεις και εσύ το δικαίωμα να βγάλεις τις άμυνες από το ww ή να πατήσεις το delete? ΟΧΙ

Βοήθησε κανείς τον κύριο αντίπαλο σου με άμυνες όπως έκαναν πέρυσι NMS και SAINTS σε εμάς? ΟΧΙ

Είχατε τόσους λογαριασμούς όσο και εμείς? ΝΑΙ

Μηδενίσατε 100 πρωτεύουσες και δεν αφήσατε τον αντίπαλο να μην σας μηδενίσει ούτε 1? ΟΧΙ

Δεν μου λέτε περυση εφόσον ήσασταν κολλητοί με SAINTS και NMS γιατί δεν παρακαλέσατε να μπείτε στον δικό τους υπέρ-συνασπισμό αλλά ήρθατε με την ουρά στα σκέλια σε εμάς? Τα 15ρια σας πέρυσι ρε ποιος σας τα έσωσε όταν σας έκαναν μαζικό οι ZGST μήπως λέω μήπως η S.A.S ?

Οπότε άκυρο αγαπητοί φίλοι το επιχείρημα σας

Υ.Γ: ¨Όσο για τον Άκη πέρυσι η συμμαχία είχε 2 υπεύθυνους επίθεσης τον Scaner και εμένα και τα σχέδια όλα έβγαιναν πάντα με την απόλυτη συνεργασία των δυο μας, οπότε για το περσινό ότι αναλογεί σε μένα αναλογεί και στο Άκη .

**************SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND *************
    _________S.A.S__________
    Proud Losers of s2.3

Προεπιλογή

Πάμε τώρα σε αυτά που έκανε φέτος η S.A.S.
    • Με το που ξεκίνησε ο σερβερ 1 από τους λογαριασμούς της TGR φαρμαρε το λογαριασμό του Scaner (την πρώτη εβδομάδα ο Άκης ήταν ανενεργός λόγο δουλειάς) η απάντηση της S.A.S ήταν η εξής: ή δίνετε όλες της ύλες πίσω η σας κηρύττουμε τον πόλεμο από την πρώτη εβδομάδα… η απάντηση της ηγεσίας σου ξέρεις πια ήταν? Δώσατε όπως όπως πίσω σε ύλες ότι κλέψατε και έξτρα ακόμη τους 3 ιππότες από την περιπέτεια που είχε κερδίσει ο Άκης, έπειτα βγάλατε ένα όμορφο ally που έλεγε παιδιά όχι επιθέσεις στην S.A.S αυτοί δεν είναι ZGST το έχουν το game και δεν θέλουμε μπλεξίματα μαζί τους.

• Δεύτερον είχατε αρκετούς λογαριασμούς με στο +/+ από εμένα προσωπικά μου ζητήθηκε να μην τους ενοχλήσω , σας άφησα να κερδίσετε 1 ακόμη wing (*TGR*), ουσιαστικά με παρακαλέσατε να μην τους σπάσω ώστε να κερδίσετε 1 wing ακόμη, το έκανα μόνο και μόνο λόγο Αλκιβιάδη αλλιώς μηδενισμένα θα ήταν όλα από αυτό το wing

• Έχετε δει ποτέ συμμαχία να αδειάζει το τεταρτημόριο της μέσα σε 48ωρες στο δεύτερο μήνα του παιχνιδιού ? (Lords =160 λογαριασμούς, SRN =70 λογαριασμοί και EXE=30 λογαριασμοί) να θυμίσω με τι στρατούς βγήκε η S.A.S έξω όταν εσείς παίζατε με 500 ρόπαλα!!!

• Έχετε δει ποτέ συμμαχία ρε σεις να παίρνει 35 αντικείμενα? (6 αντικείμενα πήραμε από το δικό σας τεταρτημόριο και άλλα 7 από το τεταρτημόριο τον ΑΟΕ )

• Η S.A.S έκανε 5 μαζικά σε άλλο τεταρτημόριο μηδένισε 25 μεγάλους λογαριασμούς και όχι λυμά και έσπασε άλλους 6, για πείτε μου ρε παιχταράδες πόσα λογαριασμούς μηδενίσατε όταν βρήκατε σε KPR ? Ένα η κανένα?

• Μιλάτε ρε για Spy ? 1 wing ολόκληρο είχατε Spy στους ZGST και περηφανευόσασταν για αυτό σε διάφορες κλήσεις που γινόταν (μήπως ξεχάσατε ότι παραβιάζετε λογαριασμούς των ZGST και στέλνατε τους αποίκους από τους αντιπάλους σας στο 400/400)

• Όταν σας πήραμε την μοναδική δίαιτα γιατί δεν μας κηρύξατε τον πόλεμο αλλά το κάνατε τουμπεκι ψιλοκομμένο? Όταν σας πήραμε τα μικρά μάτια γιατί δεν κάνατε το ίδιο? Με λίγα λόγια αφορμές σας δώσαμε πολλές αλλά πάντα στρίβατε δια του αρραβώνος, και αφού ρε παιχταράδες, σας ήμασταν τόσο αντιπαθείς και δεν μας γουστάρατε καθόλου γιατί δεν ήρθατε μαζικό σε εμάς αλλά διαλέξετε τον πιο αδύνατο στόχο (KPR)? Αφού αδιάφοροι ήσασταν για το end –game όπως οι ίδιοι λέτε

• Πάμε στο άλλο παραμύθι τώρα που πουλήσατε, δεν πάμε για θαύμα λέγατε. πηγαίνατε για θαύμα κανονικότατα απλά πήγατε να το πάρετε στην λαμογια (το σχέδιο σας ήταν απλό, άσε να χτυπάνε οι S.A.S τους KPR και το αντίθετο μέχρι να τους τελειώσουν τα Rammer- Hammer και μετά εμείς ξεκινάμε… που να φανταστείτε τι στρατοί έπαιζαν από δω μεριά. Επίσης αφού δεν θα πηγαίνατε για θαύμα γιατί είχατε κάνει την καλύτερη αποίκηση σε support 1- μήνα πριν βγουν τα σχέδια ? (900αρια support βλέπαμε την στιγμή που τα δικά μας ήταν στο 300-400 πληθυσμό) σημειώστε ότι πέρυσι η S.A.S δεν είχε support!!!

• κάνατε συντονισμένες επιθέσεις με KPR ουσιαστικά τους ζητήσατε την ώρα άφιξης στο WW της S.A.S ώστε να πάρετε στα μουλωχτά την μοναδική δίαιτα. (είδατε ρε σεις ποτέ να επιτεθούμε συντονισμένα με άλλη συμμαχία?...όχι γιατί έχουμε μπαλάκια και έχουμε μάθει να στηριζόμαστε στις δικες μας δυνάμεις και όχι στα @@ άλλων )Το αποτέλεσμα ξέρεται πιο ήταν …στουκα γατάκια που νομίζατε ότι θα πάρετε αντικείμενο από την S.A.S έτσι απλά

• συμμαχία που δεν παίζει για θαύμα κάνει μέχρι το τέλος μαζικά όπως έκανε η S.A.S πέρυσι οι στρατοί που έπεσαν στους SAINT μόλις είχαν γυρίσει από μαζικό και έβγαιναν όλοι με όλο τον διαθέσιμο στρατό που είχαν (αναφορές έχουμε από πέρυσι που δείχνουν ότι χρησιμοποιούσαμε όλα τα διαθέσιμα catas που είχαμε και όλα τα rams) ,εσείς γιατί σταματήσατε τα μαζικά με το που ξεκίνησε το WW Racing ?

• το παραμυθάκι ότι οι TGR έχει πάρει σερβερ μόνη της αλλού αυτό δεν το έχει επιτύχει κανείς σε Ελληνικό σερβερ εκτός από την S.A.S. Εσείς πήρατε σερβερ όπως έχουν πάρει όλες οι συμμαχίες στο ελληνικό τραβιαν μόνο μέσο υπέρ συνασπισμού

• όσο για της προσθήκες της S.A.S φέτος… οι καλοί παίχτες διαλέγουν πάντα καλές συμμαχίες οι περισσότεροι που ήρθαν φέτος σε εμάς ήταν περσινοί σας σύμμαχοι γιατί δεν επέλεξαν εσάς αλλά αντιθέτως ζήτησαν την προσθήκη τους σε εμάς? Μήπως λέω μήπως γιατί δεν σας θεωρούν αξιόλογη συμμαχία και δεν άξιζε τον κόπο οπότε προτίμησαν τον περσινό τους αντίπαλο

• Πάμε τώρα στο άλλο που, εάν είχαμε ρε σεις ΜΗ θα κάναμε μαζικά χωρίς ήρωες στους ΑΟΕ? Αν είχα γνωστό ΜΗ θα κλειδωνόταν ο λογαριασμός ο δικός μου και του Αντώνη με την φτηνή δικαιολογία ότι είμαστε πολλές ώρες online άρα χρησιμοποιούμε boot?

• Σε αντίθεση άλλος από εσάς περηφανευόταν για τα κονε που είχε με κάποιον από την ομάδα του τραβιαν και είχε πρόσβαση σε όποιο λογαριασμό ήθελε άσχετα αν μετά χάλασε το περεακη και δεν σας έκανε τα χατίρια…

Και για να κλίνουμε εγώ φυσικά μπορώ να λέω ότι μαλ@κια μου κατέβει το ίδιο και εσείς. Υπάρχουν όμως 2 πραγματάκια που εύκολα θα μπορούσαν να αναιρέσουν τον έναν από τους δύο μας και αυτά είναι τα στατιστικά και οι αναφορές… αφήστε τα λόγια και δείχτε μου με αναφορές τι έχετε κάνει .Το επίπεδο σας είναι μέχρι ZGST όταν πήγατε να τα βάλατε με μια πιο οργανωμένη συμμαχία φάγατε πόρτα http://www.youtube.com/watch?v=RUCn4w-S2KM
    Σε αυτό που σας βγάζω το καπέλο και δεν πρόκειται ποτέ να σας φτάσουμε είναι η προπαγάνδα, καλή συνέχεια να έχετε, είναι και η τελευταία φορά που γράφω στο φόρουμ ..από δω και πέρα θα σας αναλάβει ο ΓΥΠΑΣ που σας έχει και ιδιαίτερη αδυναμία …
    Καλό καλοκαίρι σε όλους

**************SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND *************
    _________S.A.S__________
    Proud Losers of s2.3

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

αντωνακι μικρουλη μαλλον δεν διαβαζεις καλα σε τοσα ρουμ εισουν σαν καλος .... και εσυ και ο κανονικος σου οταν δεν μπορεις να ξεχωρισεις ποτε κανουν πλακα τοτε τη να πω... προφανως σε οσα μαζικα ειμουν μεσα ο στρατος επεστρεψε τωρα τη στουκες κτλ λες μονο εσυ ξερεις!οσα και να γραφεις μπλα μπλα κυριακη κοντη γιορτη αυτουνου ηρθε η ωρα του
    προς το δευτερο της παρεας σκανερ ναι στρατιωτικη πειθαρχια δικαιωμα σας ! η μανια ομως σαν ΜΧ δεν ειχε κανενα δικαιωμα να παιζει μαζι σας λαθος των υπευθηνων αποψη μου μαγκια σας που το μαμησατε
    στον τελευταιο της κλικας σας καλα ρε (δημητρακι σε λενε νομιζω )εγραψες ενα βουνο εσυ τα πιστευεις?τωρα να καθησω να σχολιασω ολες τις παπαριες ολων σας ειναι δυσκολο
    οποταν να το επαναλαβω ελατε αγορακια να μας κανετε τοπι στο ξυλο σε 48 ωρες θα εχουμε κανει διαγραφη και κανεετε πισω μας και εσεις ενα δελετε αυτο προτεινα πιο πανω και γραψατε οτι μαμακια σας κατεβηκε η ελατε τον σεμπτεβρη να μας διαλυσετε να ησυχασουμε η σπαστε και μοκο
    καλα ο κοκορας μενει ασχολιαστος
    υ.γ η μανια να μην ειναι μχ παραγινε το κακο
    υ,γ2 καντε οσα ακκ θελετε και κουρδιστε οσα μποτακια γουσταρετε
    υ.γ3 θεμιτη η πανστρατια οπως φετος του χρονου παρτε και τους ζγστ και τους κπρ ονομαστε τους ολους σασ και ετοιμη σασ εναντιων ολων αν γραφει απο πανω σασ και απο κατω ΑΔ ΣΝΣ στο ονομα μην μασατε η συντομογραφια μετρα...
    αντε η ελατε να μας κοπανησετε η εξαφανιστητε

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.montana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εφόσον θες να συγκρίνεις το περσινό delete με το φετινό ξεφτιλίκη που κάνατε θα σου απαντήσω εγώ ...

Έκανε η S.A.S υπέρ συνασπισμό με 1000+ λογαριασμούς φέτος για να έχεις και εσύ το δικαίωμα να βγάλεις τις άμυνες από το ww ή να πατήσεις το delete? ΟΧΙ

Βοήθησε κανείς τον κύριο αντίπαλο σου με άμυνες όπως έκαναν πέρυσι NMS και SAINTS σε εμάς? ΟΧΙ

Είχατε τόσους λογαριασμούς όσο και εμείς? ΝΑΙ

Μηδενίσατε 100 πρωτεύουσες και δεν αφήσατε τον αντίπαλο να μην σας μηδενίσει ούτε 1? ΟΧΙ

Δεν μου λέτε περυση εφόσον ήσασταν κολλητοί με SAINTS και NMS γιατί δεν παρακαλέσατε να μπείτε στον δικό τους υπέρ-συνασπισμό αλλά ήρθατε με την ουρά στα σκέλια σε εμάς? Τα 15ρια σας πέρυσι ρε ποιος σας τα έσωσε όταν σας έκαναν μαζικό οι ZGST μήπως λέω μήπως η S.A.S ?

Οπότε άκυρο αγαπητοί φίλοι το επιχείρημα σας

Υ.Γ: ¨Όσο για τον Άκη πέρυσι η συμμαχία είχε 2 υπεύθυνους επίθεσης τον Scaner και εμένα και τα σχέδια όλα έβγαιναν πάντα με την απόλυτη συνεργασία των δυο μας, οπότε για το περσινό ότι αναλογεί σε μένα αναλογεί και στο Άκη .
    Δικαιολογημένα τα νευράκια σου!!!
    έναν ολόκληρο χρόνο χωρίς να κανεις επίθεση και να στέλνεις τον στρατό σου σε αντίπαλο ww και να σου γυρνάει!!!!έχεις και εσύ τα δικια σου...τσαμπα χρημα χρονος πππππφφφφφφφφφφφ
    δεν θα πάω σε metro συγκρίσεις ποιο είναι το μεγαλύτερο ξεφτιλίκι γιατί το ξέρεις και εσύ ο ίδιος delete ww μονο εσύ θα μπορούσες να κανεις...
    και όσο για τα περσινά οι άμυνες που έστειλες ήταν μια φορα και αυτές χωρίς να χάσεις μισό unit!!!!
    άρα το επιχείρημα σου είναι τελείως μούφα...
    όσο για το αν ήρθαμε με την ουρα στα σκέλια δεν νομίζω γιατί άμα ήταν έτσι δεν θα φεύγαμε από εσάς φιλε μου.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 26-07-12 στις 21:24
    ~TGR~
    Nikos.001

ΚΟΚΟΡΑΣ
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasapoel Εμφάνιση μηνυμάτων
    αντωνακι μικρουλη μαλλον δεν διαβαζεις καλα σε τοσα ρουμ εισουν σαν καλος .... και εσυ και ο κανονικος σου οταν δεν μπορεις να ξεχωρισεις ποτε κανουν πλακα τοτε τη να πω... προφανως σε οσα μαζικα ειμουν μεσα ο στρατος επεστρεψε τωρα τη στουκες κτλ λες μονο εσυ ξερεις!οσα και να γραφεις μπλα μπλα κυριακη κοντη γιορτη αυτουνου ηρθε η ωρα του
    προς το δευτερο της παρεας σκανερ ναι στρατιωτικη πειθαρχια δικαιωμα σας ! η μανια ομως σαν ΜΧ δεν ειχε κανενα δικαιωμα να παιζει μαζι σας λαθος των υπευθηνων αποψη μου μαγκια σας που το μαμησατε
    στον τελευταιο της κλικας σας καλα ρε (δημητρακι σε λενε νομιζω )εγραψες ενα βουνο εσυ τα πιστευεις?τωρα να καθησω να σχολιασω ολες τις παπαριες ολων σας ειναι δυσκολο
    οποταν να το επαναλαβω ελατε αγορακια να μας κανετε τοπι στο ξυλο σε 48 ωρες θα εχουμε κανει διαγραφη και κανεετε πισω μας και εσεις ενα δελετε αυτο προτεινα πιο πανω και γραψατε οτι μαμακια σας κατεβηκε η ελατε τον σεμπτεβρη να μας διαλυσετε να ησυχασουμε η σπαστε και μοκο
    καλα ο κοκορας μενει ασχολιαστος
    υ.γ η μανια να μην ειναι μχ παραγινε το κακο
    υ,γ2 καντε οσα ακκ θελετε και κουρδιστε οσα μποτακια γουσταρετε
    υ.γ3 θεμιτη η πανστρατια οπως φετος του χρονου παρτε και τους ζγστ και τους κπρ ονομαστε τους ολους σασ και ετοιμη σασ εναντιων ολων αν γραφει απο πανω σασ και απο κατω ΑΔ ΣΝΣ στο ονομα μην μασατε η συντομογραφια μετρα...
    αντε η ελατε να μας κοπανησετε η εξαφανιστητε
    Δικαιολογημένα τα νευράκια σου!!!
    έναν ολόκληρο χρόνο χωρίς να κανεις επίθεση και να στέλνεις τον στρατό σου σε αντίπαλο ww και να σου γυρνάει!!!!έχεις και εσύ τα δικια σου...
    δεν θα πάω σε metro συγκρίσεις ποιο είναι το μεγαλύτερο ξεφτιλίκι γιατί το ξέρεις και εσύ ο ίδιος delete ww μονο εσύ θα μπορούσες να κανεις...
    και όσο για τα περσινά οι άμυνες που έστειλες ήταν μια φορα και αυτές χωρίς να χάσεις μισό unit!!!!
    θυμήσου μονο ότι σε βοηθήσαμε και εμείς να πας να μηδενίσεις μερικά acc πέρυσι έτσι για την ιστορία!!!

μια ζωη τα ιδια.....
    ολο μπλα μπλα και απο ουσια ΜΗΔΕΝ
    καποιο σχολιο σε καποια τελιτσα του Μοντανα εχετε? Φυσικα οχι.
    Καποια αναφορα σαν TGR? Παλι οχι
    Πανστρατια? Θες να πεις οτι ειχαν οι SAS περισσοτερα ακαουντ απο εσας? Πως τους ειπαμε εκεινους τους DG? TGR δεν ειπες??? Ασε ρε που θα σχολιασετε κιολας για πανστρατιες γατακια
    ΥΓ. Toν κοκορα ειπες δεν τον σχολιαζεις, αλλα να δεις οτι αν οχι εσυ καποιος θα βρεθει να σχολιασει για να απομακρυνθουν και να μεινουν σε πισω σελιδες οι αληθειες του Μοντανα, αληθειες που σας καινε και που σας τσουζουν
    ZHΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Καλησπερα Αλανια, βλεπω ενω εχει τελειωσει ο σερβερ εδω και καιρο εχετε κατα καποιο τροπο αρρωστησει...Μητσαρα καλα αυτα που λες φιλε αλλα οταν ενα spy account σε εμας (tyson) μας μηδενισε 3 caps τοτε με δικη μ πρωτοβουλια σας ξεκινησαμε fake και θα ακολουθουσε ομαδικη επιθεση προς εσας, αλλα επειτα απο παρεμβαση του dimioy που εδωσε τον λογο του οτι δεν το κανατε εσεις οποτε εδωσα απευθειας ακυρο!!!Οπως καταλαβαινει δεν ηταν θεμα φοβου αλλα θεμα στρατηγικης που δεν σας καναμε επιθεση!!!!Απο εκει και περα ειναι ξεφτιλα να αποκαλειτε καποιον κοτα επειδη αδειασε το ww του ενω εσεις κανατε κατι πολυ χειροτερο που ειναι το delete στον κοσμο του τραβιαν!!!Το delete δεν μπορει να επικαλεστει καμια απολυτως δικαιολογια!!! Σαν συμμαχια εισασταν ισχυροτεροι σε στρατιωτικη δυναμη και δεν μπορει να αμφισβητηθει!!Scaner φιλαρακι εχει καταντησει χειροτερος απο τον Γυπα ενω μου ησουνα συμπαθης στο μικροφωνο!!!Αντε μαγκες αυτα απο μενα καλο καλοκαιρι και πολλα φιλια στον Αντωνακη!!!!
    ΥΓ1. http://www.youtube.com/watch?v=AbVzvy7h11M
    Για να χαλαρωσετε λιγο....
    Nationalist
    gary 1/2

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.montana Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάμε τώρα σε αυτά που έκανε φέτος η S.A.S.
    • Με το που ξεκίνησε ο σερβερ 1 από τους λογαριασμούς της TGR φαρμαρε το λογαριασμό του Scaner (την πρώτη εβδομάδα ο Άκης ήταν ανενεργός λόγο δουλειάς) η απάντηση της S.A.S ήταν η εξής: ή δίνετε όλες της ύλες πίσω η σας κηρύττουμε τον πόλεμο από την πρώτη εβδομάδα… η απάντηση της ηγεσίας σου ξέρεις πια ήταν? Δώσατε όπως όπως πίσω σε ύλες ότι κλέψατε και έξτρα ακόμη τους 3 ιππότες από την περιπέτεια που είχε κερδίσει ο Άκης, έπειτα βγάλατε ένα όμορφο ally που έλεγε παιδιά όχι επιθέσεις στην S.A.S αυτοί δεν είναι ZGST το έχουν το game και δεν θέλουμε μπλεξίματα μαζί τους.

• Δεύτερον είχατε αρκετούς λογαριασμούς με στο +/+ από εμένα προσωπικά μου ζητήθηκε να μην τους ενοχλήσω , σας άφησα να κερδίσετε 1 ακόμη wing (*TGR*), ουσιαστικά με παρακαλέσατε να μην τους σπάσω ώστε να κερδίσετε 1 wing ακόμη, το έκανα μόνο και μόνο λόγο Αλκιβιάδη αλλιώς μηδενισμένα θα ήταν όλα από αυτό το wing

• Έχετε δει ποτέ συμμαχία να αδειάζει το τεταρτημόριο της μέσα σε 48ωρες στο δεύτερο μήνα του παιχνιδιού ? (Lords =160 λογαριασμούς, SRN =70 λογαριασμοί και EXE=30 λογαριασμοί) να θυμίσω με τι στρατούς βγήκε η S.A.S έξω όταν εσείς παίζατε με 500 ρόπαλα!!!

• Έχετε δει ποτέ συμμαχία ρε σεις να παίρνει 35 αντικείμενα? (6 αντικείμενα πήραμε από το δικό σας τεταρτημόριο και άλλα 7 από το τεταρτημόριο τον ΑΟΕ )

• Η S.A.S έκανε 5 μαζικά σε άλλο τεταρτημόριο μηδένισε 25 μεγάλους λογαριασμούς και όχι λυμά και έσπασε άλλους 6, για πείτε μου ρε παιχταράδες πόσα λογαριασμούς μηδενίσατε όταν βρήκατε σε KPR ? Ένα η κανένα?

• Μιλάτε ρε για Spy ? 1 wing ολόκληρο είχατε Spy στους ZGST και περηφανευόσασταν για αυτό σε διάφορες κλήσεις που γινόταν (μήπως ξεχάσατε ότι παραβιάζετε λογαριασμούς των ZGST και στέλνατε τους αποίκους από τους αντιπάλους σας στο 400/400)

• Όταν σας πήραμε την μοναδική δίαιτα γιατί δεν μας κηρύξατε τον πόλεμο αλλά το κάνατε τουμπεκι ψιλοκομμένο? Όταν σας πήραμε τα μικρά μάτια γιατί δεν κάνατε το ίδιο? Με λίγα λόγια αφορμές σας δώσαμε πολλές αλλά πάντα στρίβατε δια του αρραβώνος, και αφού ρε παιχταράδες, σας ήμασταν τόσο αντιπαθείς και δεν μας γουστάρατε καθόλου γιατί δεν ήρθατε μαζικό σε εμάς αλλά διαλέξετε τον πιο αδύνατο στόχο (KPR)? Αφού αδιάφοροι ήσασταν για το end –game όπως οι ίδιοι λέτε

• Πάμε στο άλλο παραμύθι τώρα που πουλήσατε, δεν πάμε για θαύμα λέγατε. πηγαίνατε για θαύμα κανονικότατα απλά πήγατε να το πάρετε στην λαμογια (το σχέδιο σας ήταν απλό, άσε να χτυπάνε οι S.A.S τους KPR και το αντίθετο μέχρι να τους τελειώσουν τα Rammer- Hammer και μετά εμείς ξεκινάμε… που να φανταστείτε τι στρατοί έπαιζαν από δω μεριά. Επίσης αφού δεν θα πηγαίνατε για θαύμα γιατί είχατε κάνει την καλύτερη αποίκηση σε support 1- μήνα πριν βγουν τα σχέδια ? (900αρια support βλέπαμε την στιγμή που τα δικά μας ήταν στο 300-400 πληθυσμό) σημειώστε ότι πέρυσι η S.A.S δεν είχε support!!!

• κάνατε συντονισμένες επιθέσεις με KPR ουσιαστικά τους ζητήσατε την ώρα άφιξης στο WW της S.A.S ώστε να πάρετε στα μουλωχτά την μοναδική δίαιτα. (είδατε ρε σεις ποτέ να επιτεθούμε συντονισμένα με άλλη συμμαχία?...όχι γιατί έχουμε μπαλάκια και έχουμε μάθει να στηριζόμαστε στις δικες μας δυνάμεις και όχι στα @@ άλλων )Το αποτέλεσμα ξέρεται πιο ήταν …στουκα γατάκια που νομίζατε ότι θα πάρετε αντικείμενο από την S.A.S έτσι απλά

• συμμαχία που δεν παίζει για θαύμα κάνει μέχρι το τέλος μαζικά όπως έκανε η S.A.S πέρυσι οι στρατοί που έπεσαν στους SAINT μόλις είχαν γυρίσει από μαζικό και έβγαιναν όλοι με όλο τον διαθέσιμο στρατό που είχαν (αναφορές έχουμε από πέρυσι που δείχνουν ότι χρησιμοποιούσαμε όλα τα διαθέσιμα catas που είχαμε και όλα τα rams) ,εσείς γιατί σταματήσατε τα μαζικά με το που ξεκίνησε το WW Racing ?

• το παραμυθάκι ότι οι TGR έχει πάρει σερβερ μόνη της αλλού αυτό δεν το έχει επιτύχει κανείς σε Ελληνικό σερβερ εκτός από την S.A.S. Εσείς πήρατε σερβερ όπως έχουν πάρει όλες οι συμμαχίες στο ελληνικό τραβιαν μόνο μέσο υπέρ συνασπισμού

• όσο για της προσθήκες της S.A.S φέτος… οι καλοί παίχτες διαλέγουν πάντα καλές συμμαχίες οι περισσότεροι που ήρθαν φέτος σε εμάς ήταν περσινοί σας σύμμαχοι γιατί δεν επέλεξαν εσάς αλλά αντιθέτως ζήτησαν την προσθήκη τους σε εμάς? Μήπως λέω μήπως γιατί δεν σας θεωρούν αξιόλογη συμμαχία και δεν άξιζε τον κόπο οπότε προτίμησαν τον περσινό τους αντίπαλο

• Πάμε τώρα στο άλλο που, εάν είχαμε ρε σεις ΜΗ θα κάναμε μαζικά χωρίς ήρωες στους ΑΟΕ? Αν είχα γνωστό ΜΗ θα κλειδωνόταν ο λογαριασμός ο δικός μου και του Αντώνη με την φτηνή δικαιολογία ότι είμαστε πολλές ώρες online άρα χρησιμοποιούμε boot?

• Σε αντίθεση άλλος από εσάς περηφανευόταν για τα κονε που είχε με κάποιον από την ομάδα του τραβιαν και είχε πρόσβαση σε όποιο λογαριασμό ήθελε άσχετα αν μετά χάλασε το περεακη και δεν σας έκανε τα χατίρια…

Και για να κλίνουμε εγώ φυσικά μπορώ να λέω ότι μαλ@κια μου κατέβει το ίδιο και εσείς. Υπάρχουν όμως 2 πραγματάκια που εύκολα θα μπορούσαν να αναιρέσουν τον έναν από τους δύο μας και αυτά είναι τα στατιστικά και οι αναφορές… αφήστε τα λόγια και δείχτε μου με αναφορές τι έχετε κάνει .Το επίπεδο σας είναι μέχρι ZGST όταν πήγατε να τα βάλατε με μια πιο οργανωμένη συμμαχία φάγατε πόρτα http://www.youtube.com/watch?v=RUCn4w-S2KM
    Σε αυτό που σας βγάζω το καπέλο και δεν πρόκειται ποτέ να σας φτάσουμε είναι η προπαγάνδα, καλή συνέχεια να έχετε, είναι και η τελευταία φορά που γράφω στο φόρουμ ..από δω και πέρα θα σας αναλάβει ο ΓΥΠΑΣ που σας έχει και ιδιαίτερη αδυναμία …
    Καλό καλοκαίρι σε όλους
    ~TGR~
    Nikos.001

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές