Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 41

Θέμα: Να τον χαίρεστε τον spy!

Προεπιλογή

Απορω γιατι βριζετε τους spy αφου ομολογειτε οτι τα ιδια κανετε.Η θα μαθετε ολοι σας να παιζετε καθαρα και δικαια η παιξτε βρωμικα και οποτε την τρωτε μοκο.Τα καλα και συμφεροντα δεν ειναι παντα και δικαια.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Περιοχή
    sweden

Προεπιλογή Spy?

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απορω γιατι βριζετε τους spy αφου ομολογειτε οτι τα ιδια κανετε.Η θα μαθετε ολοι σας να παιζετε καθαρα και δικαια η παιξτε βρωμικα και οποτε την τρωτε μοκο.Τα καλα και συμφεροντα δεν ειναι παντα και δικαια.
    Αλλο ειναι να παιξεις τον spy, αλλο ειναι αυτο που εγινε εδω!!!!!
    Μαλλον δεν καταλαβες καλα!!!!!!!
    Και μαθετε επιτελους ολοι σας οτι ΝΙΚΗ μππορει μονο να ειναι εαν παιχτηκε σωστα και τιμια το παιχνιδι,
    εστο και με spy,οπως υπαρχουν παντα σε ολους τους πολεμους, ειναι φυσιολογικο!!!!!
    Και οπως ειπε και καποιος αλλος νωριτερα, την ΝΙΚΗ σου την παραχωρει ο αντιπαλος,
    διαφορετικα δεν εχει και σημασια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andy the Great Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να υπάρχουν spy είναι στα πλαίσια του παιχνιδιού και όλοι το έχουμε κάνει!
    Το να αλλάζουν κωδικούς από λογαριασμούς που χρησιμοποιούνται για ενίσχυση του θαύματος και οι οποίοι λογαριασμοί είναι αποτέλεσμα χρόνου και χρήματος τρίτων ατόμων που για διάφορους λόγους δεν ασχολούνται πλέον είναι τουλάχιστον ατιμία, για να μη χρησιμοποιήσω καμία άλλη λέξη που θα ταίριαζε καλύτερα στο ποιόν του piou (ξέρει ποιος είναι). Φαίνεται η πραγματική φύση του ανθρώπου δεν μπορεί να κρυφτεί, π@@ γεννήθηκες π@@ θα είσαι μια ζωή.
    Αλλά προφανώς όπως λειτουργείτε στην πραγματική σας ζωή λειτουργείτε και μέσα στο παιχνίδι.
    Να χαίρεστε λοιπόν τον spy σας και να σας χαίρονται και όσοι σας έχουν μάθει να είστε π@@δες.
    Πραγματικα δε καταλαβαινω λεξη .
    Εαν μεταφραζω καλα , υπηρχαν καποιοι λογαριασμοι οι οποιοι ειχαν αλλαξει χερια κατα τη διαρκεια του σερβερ και λειτουργουσαν σαν spy .
    Εαν μετεφρασα σωστα , τοτε μην τα βαζετε με τους spy αλλα με αυτους που παρατησαν του λογαριασμους ... εκει ειναι η αιτια του κακου νομιζω.

Προεπιλογή

Ελληνικά είναι αυτά που γράφω και δεν χρειάζονται μετάφραση, ούτε καν επεξήγηση. Το ότι δεν κατάλαβες λέξη δεν οφείλεται στα γραφόμενά μου τα οποία είναι απόλυτα κατανοητά. Απλά καλό θα ήταν να ενημερωθείς ή τουλάχιστον να προσπαθήσεις να καταλάβεις καλύτερα προτού απαντήσεις σε ένα ακόμη θέμα για το οποίο αφενός δεν έχεις γνώση και αφετέρου δεν σε αφορά από τη στιγμή που όπως έχεις κατ' επανάληψη δηλώσει δε συμμετέχεις πλέον στο παιχνίδι.
    Για να το κάνω πιο λιανά, ΕΝΑΣ παίχτης είχε πρόσβαση σε λογαριασμούς που χρησιμοποιούνταν για υποστήριξη του θαύματος, στους οποίους λογαριασμούς δεν είχε ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ όσον αφορά τη δημιουργία και ανάπτυξή τους. Αυτό το προβληματικό παιδάκι, επειδή δεν του δίναμε πρόσβαση στο λογαριασμό του θαύματος (και πολύ ορθά κάναμε όπως αποδείχθηκε), έφυγε από τη συμμαχία και ταυτόχρονα άλλαξε τους κωδικούς από τους λογαριασμούς στους οποίους είχε πρόσβαση και τους έδιωξε και αυτούς από τη συμμαχία.
    Με αυτό θεωρώ ότι απαντάω τόσο σε σένα όσο και στο προηγούμενο ποστ του Αέτιου.
    Και για να μη δημιουργηθεί καμία παρανόηση. Δεν αντιτίθεμαι ούτε επικρίνω τη "λειτουργία" του spy. Μόνο τη συγκεκριμένη, εντελώς άτιμη, συμπεριφορά, την οποία θέλω να ελπίζω ότι δεν επικροτεί κανένας σοβαρός παίχτης, πολύ περισσότερο κανένας σοβαρός άνθρωπος!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andy the Great : 15-07-12 στις 20:15

Προεπιλογή

Andy the Great ,προσωπικα σε λυπαμαι φιλε. Νοοτροπιες σαν την δικη σου χαλανε το παιχνιδι.Γραφεις-->.< Δεν αντιτίθεμαι ούτε επικρίνω τη "λειτουργία" του spy.>Αρα με την ανοχη σου υιοθετειςς παρομοιες καταστασεις(ειδικα αν ειναι προς οφελος σου)..Και συνεχιζεις--> <Μόνο τη συγκεκριμένη, εντελώς άτιμη, συμπεριφορά, την οποία θέλω να ελπίζω ότι δεν επικροτεί κανένας σοβαρός παίχτης, πολύ περισσότερο κανένας σοβαρός άνθρωπος!> Φασκεις και αντιφασκεις Andy.
    Η κατηγορεις και αποδοκιμαζεις καθε ειδος ρουφιανιας (οπως κατηγορει η Ιστορια τον Εφιαλτη ,τον Πηλιο Γουση και τον ακατανομαστο) η την αποδεχεσαι.Μεση λυση δεν υπαρχει. Δεν μπορεις να κρινεις μονο τα καλως συμφεροντα τα δικα σου η της συμμαχιας σου.
    Και κατι τελευταιο,το να παραδωσεις κωδικο σε αλλον παικτη ειναι παρανομο η κανω λαθος?
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andy the Great Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελληνικά είναι αυτά που γράφω και δεν χρειάζονται μετάφραση, ούτε καν επεξήγηση. Το ότι δεν κατάλαβες λέξη δεν οφείλεται στα γραφόμενά μου τα οποία είναι απόλυτα κατανοητά. Απλά καλό θα ήταν να ενημερωθείς ή τουλάχιστον να προσπαθήσεις να καταλάβεις καλύτερα προτού απαντήσεις σε ένα ακόμη θέμα για το οποίο αφενός δεν έχεις γνώση και αφετέρου δεν σε αφορά από τη στιγμή που όπως έχεις κατ' επανάληψη δηλώσει δε συμμετέχεις πλέον στο παιχνίδι.
    Για να το κάνω πιο λιανά, ΕΝΑΣ παίχτης είχε πρόσβαση σε λογαριασμούς που χρησιμοποιούνταν για υποστήριξη του θαύματος, στους οποίους λογαριασμούς δεν είχε ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ όσον αφορά τη δημιουργία και ανάπτυξή τους. Αυτό το προβληματικό παιδάκι, επειδή δεν του δίναμε πρόσβαση στο λογαριασμό του θαύματος (και πολύ ορθά κάναμε όπως αποδείχθηκε), έφυγε από τη συμμαχία και ταυτόχρονα άλλαξε τους κωδικούς από τους λογαριασμούς στους οποίους είχε πρόσβαση και τους έδιωξε και αυτούς από τη συμμαχία.
    Με αυτό θεωρώ ότι απαντάω τόσο σε σένα όσο και στο προηγούμενο ποστ του Αέτιου.
    Και για να μη δημιουργηθεί καμία παρανόηση. Δεν αντιτίθεμαι ούτε επικρίνω τη "λειτουργία" του spy. Μόνο τη συγκεκριμένη, εντελώς άτιμη, συμπεριφορά, την οποία θέλω να ελπίζω ότι δεν επικροτεί κανένας σοβαρός παίχτης, πολύ περισσότερο κανένας σοβαρός άνθρωπος!
    Ρε ανθρωπε του θεου , τοσο κομπλεξικοι ειστε πια ?
    Προς τι αυτη η επιθεση σε εμενα ?
    Δεν καταλαβα σου εγραψα , κακο ειναι ...???
    Ρε σεις , πατε καλα ???
    Ακομη και ετσι να ειναι , αυτο δε το εχεις ξαναδει να συμβαινει δλδ ?
    Τι το πρωτοτυπο σε ολη αυτη την ιστορια ?
    Πρωτη φορα παιζεται τραβιαν ???
    Αυτο συμβαινει σε καθε σερβερ ....
    Αυτος ειναι ο λογος που απο την αρχη σαν συμμαχια διαλεγαμε τους συμμαχους μας και οταν σας τα λεγαμε ... μας λεγατε διαφορα ...
    Τελος παντων , καλα ξεμπερδεματα και ανοιξτε τα ματια σας ... δεν υπαρχουν παντου εχθροι .
    Επισης θα σας συνηστουσα να ξεμπλοκαρετε αυτο το κομπλεξ που εχετε με εμενα , με την yata , με την mata...
    Λες και δεν εχουμε δικαιωμα (παιζουμε ή δεν παιζουμε) να γραφουμε και να κρινουμε .
    Απο τη στιγμη που ανοιγεις νεο thread με αφορμη αυτο το γελειο και συχνο φαινομενο τοτε να εισαι προετοιμασμενος να διαβασεις και πραγματα που δε σου αρεσουν ...

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

Παράνομο ειναι όλο το θεμα που άνοιξε μιας και αναφέρετε σε λογαριασμούς παρατημενους που τους έχουν οι ww keepers Για να στέλνουν σιταρια στο ww καίνα κόβουν αμυντικα.
    Όλες οισυμμαχιες το κάνουν.
    Πόσοι λες συνεχίζουν το game στο wwrace;
    Ούτε 50.

Όσο για τους spy ΕΙΝΑΙ Μες το παιχνιδι.
    ΕΙΝΑΙ μέρος του παιχνιδιου.
    Καλα να ειναι τα παιδιά αφου τους αρέσει να κρύβονται και να σπιουνευουν.
    99% ειναι ετσι και στην ζωη τους.
    Κρύβονται στα λαγουμια και βγάζουν το κεφάλι τους ΜΟΝΟ οταν βρουν ευκαιρία.

Όσο για τον φίλο μου τον Andy οπωσ και εγω δεν παίζουμε σε αυτόν τον server.απλα ενημερωνομαστε μεσω skype και το θεωρήσαμε οτι έπρεπε να καταγράφει ως μια αδικία.
    μια άποψη κατάθεσε ΟΠΩΣ και εγω.
    Τιποτα περισσότερο.κατευθείαν να Του την πεις οτι τον λυπάσαι.
    Δεν χρειαζονται τέτοιες κουβέντες φίλε μου.
    Ολοι έχουν άποψη και την καταθέτουν αρκει να μην θίγονται προσοπικοτητες.

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Immortalle Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράνομο ειναι όλο το θεμα που άνοιξε μιας και αναφέρετε σε λογαριασμούς παρατημενους που τους έχουν οι ww keepers Για να στέλνουν σιταρια στο ww καίνα κόβουν αμυντικα.
    Όλες οισυμμαχιες το κάνουν.
    Πόσοι λες συνεχίζουν το game στο wwrace;
    Ούτε 50.

Όσο για τους spy ΕΙΝΑΙ Μες το παιχνιδι.
    ΕΙΝΑΙ μέρος του παιχνιδιου.
    Καλα να ειναι τα παιδιά αφου τους αρέσει να κρύβονται και να σπιουνευουν.
    99% ειναι ετσι και στην ζωη τους.
    Κρύβονται στα λαγουμια και βγάζουν το κεφάλι τους ΜΟΝΟ οταν βρουν ευκαιρία.

Όσο για τον φίλο μου τον Andy οπωσ και εγω δεν παίζουμε σε αυτόν τον server.απλα ενημερωνομαστε μεσω skype και το θεωρήσαμε οτι έπρεπε να καταγράφει ως μια αδικία.
    μια άποψη κατάθεσε ΟΠΩΣ και εγω.
    Τιποτα περισσότερο.κατευθείαν να Του την πεις οτι τον λυπάσαι.
    Δεν χρειαζονται τέτοιες κουβέντες φίλε μου.
    Ολοι έχουν άποψη και την καταθέτουν αρκει να μην θίγονται προσοπικοτητες.
    Ο ΦΙΛΟΣ Ο ANDY ΕΓΡΑΨΕ :

Δε νομιζω αυτο να διχνει οτι σεβετε καθε αποψη .
    Τελος παντων , για να ληξει εδω το θεμα , αν παιζω ή αν δε παιζω ειναι δικο μου θεμα .
    Ο λογαριασμος υπαρχει αλλα και να μην υπηρχε εχω καθε δικαιωμα απο τη στιγμη που το θεμα
    δημοσιοποιητε να παρω θεση (εαν το θελω)
    Απλα ας ξεκαβαλησουν λιγο το καλαμι ... αυτο μονο.

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

Οχι ρε συ Γιάννη και κόμπλεξ.
    Που το πηγες;στην yata,mata;
    Τι σχέση έχεις εσυ και τα γραφόμενα σου με την YATA;
    Απλώς σου λέει (δεν υπάρχει επιθεση)
    Αφου δεν ξέρεις το θεμα ψάξτο λιγο και μετα απαντας.Αφού μπορείς να ενημερωθεις.
    Και οχι αν κατάλαβες καλα απο τα γραφόμενα του(Γιατί Έτσι παραφραζεις.)

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

Αφού του λες δεν καταλαβαίνω λέξη τι να σου πει;;;;;
    Ότι γράφει ελληνικά και Ότι πρέπει να το ψάξεις πριν απαντήσεις.

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές