Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 41

Θέμα: Να τον χαίρεστε τον spy!

Προεπιλογή Να τον χαίρεστε τον spy!

Το να υπάρχουν spy είναι στα πλαίσια του παιχνιδιού και όλοι το έχουμε κάνει!
    Το να αλλάζουν κωδικούς από λογαριασμούς που χρησιμοποιούνται για ενίσχυση του θαύματος και οι οποίοι λογαριασμοί είναι αποτέλεσμα χρόνου και χρήματος τρίτων ατόμων που για διάφορους λόγους δεν ασχολούνται πλέον είναι τουλάχιστον ατιμία, για να μη χρησιμοποιήσω καμία άλλη λέξη που θα ταίριαζε καλύτερα στο ποιόν του piou (ξέρει ποιος είναι). Φαίνεται η πραγματική φύση του ανθρώπου δεν μπορεί να κρυφτεί, π@@ γεννήθηκες π@@ θα είσαι μια ζωή.
    Αλλά προφανώς όπως λειτουργείτε στην πραγματική σας ζωή λειτουργείτε και μέσα στο παιχνίδι.
    Να χαίρεστε λοιπόν τον spy σας και να σας χαίρονται και όσοι σας έχουν μάθει να είστε π@@δες.

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

καλο ειναι να γυρισουν οι λογαριασμοι αθικτοι στην συμμαχια που ανηκαν.για να πουμε ολοι στο τελος οτι οποιος κερδισε,κερδισε με την αξια του.
    αν συνεχιστει να μενουν οι λογαριασμοι "κλειδωμενοι" απο καποιον που δεν εχει αρχες και τους χρησιμοποιουν αλλες συμμαχιες εις βαρος της συμμαχιας στην οποια ανηκουν τοτε η νικη μετα απο 6 μηνες ταλαιπωρια θα ειναι ακυρη στους αντιπαλους του.
    και ολοι ξερουμε πως η νικη αξιζει μονο αν την παραδεχτει ο αντιπαλος.
    αν και δεν ασχοληθηκα με τον server αυτον οπως και ο andy μετα απο αυτο που εγινε μας αναγκαζει να ενωθουμε ολοι ξανα για να αντιμετωπισουμε την αδικια.
    αν ειχε μονο "κλέψει" τους λογαριασμους απο μονος του να λεγαμε ολοι οκ αλλα να τους βαζει και στην αντιπαλη συμμαχια παει να πει οτι ειναι ενημερη η συμμαχια που τους δεχτηκε.
    οποτε περιμενουμε απαντηση απο την απεναντι πλευρα και να διορθωσει οτι εχει συμβει.
    ξερουμε οτι εχει και καλα παιδια η συμμαχια αυτη.
    μην αφησετε να αμαυρωσει το ονομα σας μεμονομενα ατομα που δεν παιζουν τιμια.

Προεπιλογή

Υπάρχει παίκτης που του κλέψαν το λογαριασμό; Γιατί δε χρησιμοποιεί το mail που έκανε την εγγραφή για να τον επαναφέρει;

Προεπιλογή

Δεν είναι μόνο ένας λογαριασμός, είναι τουλάχιστον 10, στους οποίους είχε πρόσβαση για να στέλνει σιτάρια στο θαύμα και στους οποίους άλλαξε κωδικούς και τους άλλαξε συμμαχία. Μάλιστα αυτό το μίασμα (ο οποίος ήταν από την αρχή spy, όπως μάθαμε) είπε στους νυν συμμάχους του ότι τους λογαριασμούς του τους είχαμε δώσει για να τους παίζει ο ίδιος. Προφανώς αυτό το "παιδάκι" είχε λάβει μέρος και στην παρέλαση που έγινε πρόσφατα στην πόλη του, θα ήταν σίγουρα από τους αρχηγούς της.

Προεπιλογή

Στην αρχή αυτου του σερβερ γνώρισα καποια παιδιά απο την συμμαχια που βρηκε καταφύγιο ο ακατονόμαστος παίκτης.
    Μου έδωσαν την εντύπωση έντιμων ατόμων και δεν πιστεύω οτι ποτέ εις γνώση τους θα το επέτρεπαν αυτό. Το ποιο πιθανόν ειναι να τους εχει φορτώσει ενα καρο ψέματα οπως άλλωστε έκανε και σε μας τόσο καιρό και γι αυτο να τον δεχθήκαν. Το σωστό βέβαια θα ταν να ρθουν σε επαφή με την ηγεσία των HUNTERS και να μαθουν τι πραγματικά εχει συμβει. Μετα απο 6 μηνες παιχνίδι ολοι θέλουμε να τελειώσει με τον καλύτερο τροπο όποιος και να νικήσει να το κανει τίμια και οχι ετσι. Περμενω την απάντηση των υπευθύνων της αγαπητής συμμαχίας.

Περιοχή
    sweden

Προεπιλογή ΑΛΙΤΙΑ

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nomiky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην αρχή αυτου του σερβερ γνώρισα καποια παιδιά απο την συμμαχια που βρηκε καταφύγιο ο ακατονόμαστος παίκτης.
    Μου έδωσαν την εντύπωση έντιμων ατόμων και δεν πιστεύω οτι ποτέ εις γνώση τους θα το επέτρεπαν αυτό. Το ποιο πιθανόν ειναι να τους εχει φορτώσει ενα καρο ψέματα οπως άλλωστε έκανε και σε μας τόσο καιρό και γι αυτο να τον δεχθήκαν. Το σωστό βέβαια θα ταν να ρθουν σε επαφή με την ηγεσία των HUNTERS και να μαθουν τι πραγματικά εχει συμβει. Μετα απο 6 μηνες παιχνίδι ολοι θέλουμε να τελειώσει με τον καλύτερο τροπο όποιος και να νικήσει να το κανει τίμια και οχι ετσι. Περμενω την απάντηση των υπευθύνων της αγαπητής συμμαχίας.
    Ειναι μεγαλη αλιτια.
    Μπηκαν στον δικο μου λογαριασμο, γκρεμισαν θυσαυροφυλακιο, εστειλαν τον στρατο μου μαζι με τον ηρωα ενισχηση 3 ωρες μακρια, και εστειλαν επιθεσεις για να κλεψουν τον εκπεδευτη.
    Παιδια, επειδη σας εχω σιχαθη ολοψυχα, ολους σας αυτης της φαρας η ρατσαας η πως λεγετε,
    δεν θα ασχοληθω παραπερα.
    Εαν τοσο πολυ την θελετε την νικη, και δεν μπορειτε να την κερδισετε τιμια και αξια,
    σας την χαριζω εγω ολοψυχα και δωρεαν, παλιοξεφτυλες!!!!!!!
    Και μονο που επιχηρειτε αυτα που κανετε, εχω ηδη κερδισει το παιχνιδι παιδες.
    Σημαινει οτι με χεζεστε τοσο πολυ και τον στρατο που παντα διαθετω και πολεμαω τον οποιοδιποτε αντιπαλο μου,και τυχανω να εχω κανει και πολλους....
    Εχει πολλους απατεονες η Ελλαδιτσα μας.
    Δεν ντρεπεστε λιγο!!!!!!

Προεπιλογή

μαστα τοδα και αυτο μετα απο τοσα χρονια παιχνιδιου
    ευγε σας σας βγαζω το καπελο οι καταφερατε με τον κατασκοπο σας να κανετε οτι δεν εγινε στην ιστορια του τραβιαν παγκοσμιος ειστε απαιχτοι και παλι ευγε

Προεπιλογή

ρε τον πιου τι μας εκανε...καλα μιλαμε το παιδι βαζει γκολ απο τα αποδυτηρια. με λιγα παιχνιδια στα ποδια του θα αφησει εποχη λεμε.

υπεγραψε ο πιου .διαρκειας παρτε ΟΛΟΙΙΙ!!!!!

Περιοχή
    αθηνα

Talking

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reset127. Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε τον πιου τι μας εκανε...καλα μιλαμε το παιδι βαζει γκολ απο τα αποδυτηρια. με λιγα παιχνιδια στα ποδια του θα αφησει εποχη λεμε.

υπεγραψε ο πιου .διαρκειας παρτε ΟΛΟΙΙΙ!!!!!
    ο σεπτεμβρης ειναι κοντα,

παλι με χρονια με καιρους παλι δικα μας θα ναι

Προεπιλογή

ειναι απαραδεκτο να υπαρχουν τοσοι ρουφιανοι και εγω το εχω παθει και ειναι απαισιο το συναισθημα θυμαμαι σε προηγουμενο σερβερ οταν επαιζα με την GW ειχαμε ενα παιχτη που επαιζε μαζι μας και καθε βραδυ τα λεγαμε στο skype ωρες ατελειωτες χαβαλες και περναγαμε ωραια τελικα λιγο πριν τελειωσει ο σερβερ παραδεχτηκε μπροστα σε ολουσν οτι μας δουλευε και οτι αυτος ηταν ο spy πο πο απογοητευση ειχαμε μεινει ολοι παγωτο ..........................
    κυριε spy ακουςςςςςςςςς φυσικα δεν συμφωνω με αυτη την τακτικη αλλα ψιλοχαρηκα κιολας , τελικα ολα δανεικα ειναι σε αυτη την ζωη

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές