Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: ολο τα ιδιο και τα ιδια

Προεπιλογή ολο τα ιδιο και τα ιδια

τελικα ολο τα ιδια και τα ιδια ακουω......
    απο ολο τους ιδιους και τους ιδιους ανθρωπους
    θελω αν πω λοιπον τα εξης γιατι βαρεθηκα τα ιδια και τα ιδια ξεκαθαριζοντας οτι δεν αποτελω μελος της εν λογω συμμαχιας
    λετε και ξαναλετε για την ηγεσια της φμλ
    για τα οσα εκανε και το ποσο κακη ηταν και οτι ντιλιταρε.......
    σαμπως εσας διοικουσε?
    δικαιωμα τους να ντιλιταρουν δικαιωμα των παικτων να συνεχισουν εκει
    λετε και ξαναλετε ποσα λαθη εκανε.....
    μηπως γιατι τελικα δεν εχετε κατι να πειτε οτι κανατε εσεις?
    αυτοι εμειναν στο κεντρο σπασανε λογαριασμους πηρανε θαυματα φερανε την συμμαχια τους πρωτη στο σερβερ
    εσεις? κατι? κατι αξιομνημονευτο?
    εκτος απο οτι ειπατε στους συμμαχους σας να εγκαταλειψουν τις προσπαθειες αμυνας στο κεντρο και να συνεχισουν στις αποικιες στην ακρη του θεου
    λετε και ξαναλετε το ποσο αμπαλοι ειναι οι φμλ και το ποσο σπουδαια ειναι η ΥΑΤΑ (αλφα-μπουλ ευκαιρια σου δινω αν απαντησεις οχι οτι δεν θα το εκανες...)
    η δικη μου εμπειρια λεει οτι μονο σε ενα σερβερ γνωρισα ενιαια ΥΑΤΑ στον πρωτο μου αντε να επαιζε και στον προηγουμενο
    ναι τοτε που ειχανε καμμια 15ρια φτερα και τους χαντερς μαζι την aec με κανα 2-3 φτερα ακομη επαιζε ακομη και η GW αλλη μια μεγαλη συμμαχια
    και ομως μηπως χασατε το σερβερ απο ενα συνασπισμο απο την A.G.F.(AETOI-GERAKIA-FAMILY)???
    λετε οτι ηταν πραγματικα μεγαλη συμμαχια δεν το αμφισβητω αλιμονο ηταν
    ξεχνατε ομως κατι
    οτι παραμενει παιχνιδι και αυτοι που επιβιωσαν δεν ηταν οι ΥΑΤΑ ηταν οι χαντερς ηταν οι φμλ ηταν η 1821 γιατι μαλλον ηταν παρεα τα παιδια ως τετοια ξεκινησαν και ως τετοια συνεχιζουν
    προς θεου οι παικτες της ΥΑΤΑ δεν χαθηκαν υπαρχουν σε αλλες συμμαχιες απλα το μοντελο δεν ειχε τελικα επιτυχια......
    βαζω ερωτηματα οχι για να λαβω απαντησεις αλλα σαν τροφη για σκεψη
    κια οποιος βαλει τα δαχτυλα στο πληκτρολογιο μην το κανει ελαφρα τη καρδια
    ας βαλει πρωτα το μυαλο του να δουλεψει και να καταθεσει αποψεις σοβαρες..................
    if you want to f... for funny f... yourself and keep your money

Προεπιλογή

Μα είναι η μόνη συμμαχία στα χρονικά του grx που παρότι έχει με το μέρος της την πλειοψηφία του server αδυνατεί να τον κατακτήσει.

Επίσης, είναι η πρώτη φορά που ηγείται συνασπισμού (συνήθως έπαιρνε σερβερ βαρώντας το ντέφι) και τα χει κάνει μαντάρα.

O server είναι παρωδία.

Το avatar του χρήστη alfa-romeo
    Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrono oro Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικα ολο τα ιδια και τα ιδια ακουω......
    απο ολο τους ιδιους και τους ιδιους ανθρωπους
    θελω αν πω λοιπον τα εξης γιατι βαρεθηκα τα ιδια και τα ιδια ξεκαθαριζοντας οτι δεν αποτελω μελος της εν λογω συμμαχιας
    λετε και ξαναλετε για την ηγεσια της φμλ
    για τα οσα εκανε και το ποσο κακη ηταν και οτι ντιλιταρε.......
    σαμπως εσας διοικουσε?
    δικαιωμα τους να ντιλιταρουν δικαιωμα των παικτων να συνεχισουν εκει
    αυτοι εμειναν στο κεντρο σπασανε λογαριασμους πηρανε θαυματα φερανε την συμμαχια τους πρωτη στο σερβερ
    εκτος απο οτι ειπατε στους συμμαχους σας να εγκαταλειψουν τις προσπαθειες αμυνας στο κεντρο και να συνεχισουν στις αποικιες στην ακρη του θεου
    λετε και ξαναλετε το ποσο αμπαλοι ειναι οι φμλ και το ποσο σπουδαια ειναι η ΥΑΤΑ (αλφα-μπουλ ευκαιρια σου δινω αν απαντησεις οχι οτι δεν θα το εκανες...)
    η δικη μου εμπειρια λεει οτι μονο σε ενα σερβερ γνωρισα ενιαια ΥΑΤΑ στον πρωτο μου αντε να επαιζε και στον προηγουμενο
    ναι τοτε που ειχανε καμμια 15ρια φτερα και τους χαντερς μαζι την aec με κανα 2-3 φτερα ακομη επαιζε ακομη και η GW αλλη μια μεγαλη συμμαχια
    και ομως μηπως χασατε το σερβερ απο ενα συνασπισμο απο την A.G.F.(AETOI-GERAKIA-FAMILY)???
    λετε οτι ηταν πραγματικα μεγαλη συμμαχια δεν το αμφισβητω αλιμονο ηταν
    ξεχνατε ομως κατι
    οτι παραμενει παιχνιδι και αυτοι που επιβιωσαν δεν ηταν οι ΥΑΤΑ ηταν οι χαντερς ηταν οι φμλ ηταν η 1821 γιατι μαλλον ηταν παρεα τα παιδια ως τετοια ξεκινησαν και ως τετοια συνεχιζουν
    προς θεου οι παικτες της ΥΑΤΑ δεν χαθηκαν υπαρχουν σε αλλες συμμαχιες απλα το μοντελο δεν ειχε τελικα επιτυχια......
    βαζω ερωτηματα οχι για να λαβω απαντησεις αλλα σαν τροφη για σκεψη
    κια οποιος βαλει τα δαχτυλα στο πληκτρολογιο μην το κανει ελαφρα τη καρδια
    ας βαλει πρωτα το μυαλο του να δουλεψει και να καταθεσει αποψεις σοβαρες..................
    Αν και μου αρεσει ο τροπος που γραφεις , θα διαφωνησω με τα περισσοτερα .
    Καταρχην μη με κανεις να ξαναποσταρω προηγουμενα γραπτα μου που ανεφεραν οτι η συμμαχια της FML τα παει καλα , φαινεται ενωμενη κτλ κτλ κτλ .
    Μεχρι εκεινη τη στιγμη , αυτο εκανε , τα πηγαινε μια χαρα .
    Απο εκει και περα , καλα εκανε και εκανε delete , πηγε για μπανιο , επεσε στο ποταμι , εκοψε το λαιμο της , δικαιωμα της ειναι.
    Αλλα ... και σορρυ αλλα υπαρχει ενα μεγαλο "αλλα"
    Οταν μερικες μερες πριν το delete βγαινουν georgef και οι υπολοιποι και μας κανουν τα @@ πλανητες με το ποσο μεγαλη συμμαχια ειναι η fml , ποσο ευκολα θα κερδισει τον σερβερ κτλ , τοτε θα επρεπε να περιμενουν και την κριτικη , δε νομιζεις ?

Οσο για την yata που ανεφερες , θα ηθελα να σου πω οτι κανεις απο την συμμαχια της yata στα χρονικα των ελληνικων speed servers δεν μπηκε στη διαδικασια να ανοιξει θεμα στο forum που να αφορα τη yata , εκτος απο θεματα που εχουν να κανουν με τα κλασσικα οπως :"Η yata σας καλωσοριζει " ή οπως θεματα μετα το τελος του server που συνηθως εγραφε ο kartalos σαν αποχαιρετηστηριο θεμα και μια περιλιψη του σερβερ.
    Ολα τα θεματα που εχουν ανοιχτει και αφορουν τη yata , εχουν ανοιχτει απο αντιπαλους παιχτες.
    Οσο για τον τελευταιο σερβερ , ναι χασαμε και βεβαια χασαμε , επιλεξαμε να χασουμε , επιλεξαμε να παρουν τον server οι ΑΕΤΟΙ και οχι οι cn , το ιδιο εκανε και η cn με την σειρα της .

Τελος , εγω αποκαλω την ηγεσια των FML αμπαλους και ιδιαιτερα τον georgef , οχι τα παιδια που παιζουν μεσα στην FML .
    Φυσικα επιμενω και εχω την ιδια αποψη .
    Οταν πηγαν να παιξουν μονοι τους και να νικησουν , αν και ειχαν και τους hunters μαζι (αυτοι παιζουν συμμαχοι μεχρι τα ww , μετα ο καθε ενας μονος του , απλα nap) δεν ηξεραν που πανε τα τεσσερα.

Αυτα ειχα να σου απαντησω , δε ξερω εαν συμφωνεις ή οχι αλλα ετσι βλεπω εγω τα πραγματα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alfa-romeo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν μερικες μερες πριν το delete βγαινουν georgef και οι υπολοιποι και μας κανουν τα @@ πλανητες με το ποσο μεγαλη συμμαχια ειναι η fml , ποσο ευκολα θα κερδισει τον σερβερ κτλ ,
    Πότε παίκτης της FML δήλωσε ότι θα πάρει το σερβερ? Τόσο πολύ σου αρέσει να δημιουργείς εντυπώσεις εις βάρος μας ? Αν ψάξω θα βρω δηλώσεις μας που κάθε άλλο παρά λένε κάτι τέτοιο. Εσύ?
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο didis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πότε παίκτης της FML δήλωσε ότι θα πάρει το σερβερ? Τόσο πολύ σου αρέσει να δημιουργείς εντυπώσεις εις βάρος μας ? Αν ψάξω θα βρω δηλώσεις μας που κάθε άλλο παρά λένε κάτι τέτοιο. Εσύ?

Πραγματικα , αρχιζω να πιστευω οτι εχεις σοβαρο θεμα κατανοησεις των γεγονοτων ή διαφωνεις , ετσι για να διαφωνεις ...
    Εαν δε κανω λαθος ο παιχτης Dr.ManAris (Mihalis) πρεπει να ειναι της fml .
    Δε ειναι αναγκαιο να γραψει ακριβως "θα κερδισουμε τον σερβερ" , αλλα οπως θα διαβασεις και εσυ παρακατω , γραφει ουτε λιγο ουτε πολυ οτι ολοι οι αντιπαλοι ειναι αχρηστοι , οτι οι fml ευκολα εφτασε εκει που εφτασε και οτι ειναι σεναρια τα περι διαγραφης ... ~>

http://forum.travian.gr/showthread.p...EA%E1%F1%E9%E1

ο δε chrisg2 (της fml πρεπει να ειναι και αυτος , ε?) γραφει στο ιδιο thread οτι εχει και μια προταση να κανει :

βαριεμαι - βαριεμαι - βαριεμαι απελπιστικα εχω μια προταση να μοιραστουμε δια κληρωσεως στα 2 και να παιζουμε ξυλο μεταξυ μας μπας και αποκτηση ενδιαφερον το παιχνιδι ...

Σε ενα αλλο thread που ανοιγει ο super leader georgef γραφει ο william wallace προς τον georgef (παιχτης μαλλον και αυτος της fml):

Γιατί είσαι τόσο κακός ...... Αστους να χαρούν λίγο τώρα που επέλυσαν τα θεσμικά προβλήματα και διεκδικήσεις του ww

και απαντα ο υπερτατος leader :

Δλδ δεν θελουν πια θαυμα?
    παραιτηθικαν?Τι δεν τους καθισε καλα να τους βοηθησουμε να ξαναμπουν στην διεκδηκηση?

Eχει κι αλλα , δε θα κατσω να τα ποσταρω ολα γιατι θα καταντησει και αηδια .

Μια ερωτηση παρακαλω (δε θα απαντησεις , δε το συνηθιζεις αλλωστε ) οταν γραφεις :

"Αν ψάξω θα βρω δηλώσεις μας που κάθε άλλο παρά λένε κάτι τέτοιο. Εσύ?"

Με το να με ρωτας :"Eσυ ?" , τι εννοεις , δεν εχω καταλαβει ?

Προεπιλογή

Πραγματικα , αρχιζω να πιστευω οτι εχεις σοβαρο θεμα κατανοησεις των γεγονοτων ή διαφωνεις , ετσι για να διαφωνεις ...
    Εαν δε κανω λαθος ο παιχτης Dr.ManAris (Mihalis) πρεπει να ειναι της fml .
    Δε ειναι αναγκαιο να γραψει ακριβως "θα κερδισουμε τον σερβερ" , αλλα οπως θα διαβασεις και εσυ παρακατω , γραφει ουτε λιγο ουτε πολυ οτι ολοι οι αντιπαλοι ειναι αχρηστοι , οτι οι fml ευκολα εφτασε εκει που εφτασε και οτι ειναι σεναρια τα περι διαγραφης ... ~>

http://forum.travian.gr/showthread.p...EA%E1%F1%E9%E1

ο δε chrisg2 (της fml πρεπει να ειναι και αυτος , ε?) γραφει στο ιδιο thread οτι εχει και μια προταση να κανει :

βαριεμαι - βαριεμαι - βαριεμαι απελπιστικα εχω μια προταση να μοιραστουμε δια κληρωσεως στα 2 και να παιζουμε ξυλο μεταξυ μας μπας και αποκτηση ενδιαφερον το παιχνιδι ...

Σε ενα αλλο thread που ανοιγει ο super leader georgef γραφει ο william wallace προς τον georgef (παιχτης μαλλον και αυτος της fml):

Γιατί είσαι τόσο κακός ...... Αστους να χαρούν λίγο τώρα που επέλυσαν τα θεσμικά προβλήματα και διεκδικήσεις του ww

και απαντα ο υπερτατος leader :

Δλδ δεν θελουν πια θαυμα?
    παραιτηθικαν?Τι δεν τους καθισε καλα να τους βοηθησουμε να ξαναμπουν στην διεκδηκηση?

Eχει κι αλλα , δε θα κατσω να τα ποσταρω ολα γιατι θα καταντησει και αηδια .

Μια ερωτηση παρακαλω (δε θα απαντησεις , δε το συνηθιζεις αλλωστε ) οταν γραφεις :

"Αν ψάξω θα βρω δηλώσεις μας που κάθε άλλο παρά λένε κάτι τέτοιο. Εσύ?"

Με το να με ρωτας :"Eσυ ?" , τι εννοεις , δεν εχω καταλαβει ?
    Μ αρέσει που θεωρείς ότι εγώ έχω πρόβλημα κατανόησης.

Σε ρωταω ξανά λοιπόν να μου πεις πότε παίκτης της fml μίλησε για κατάκτηση του σερβερ.

Όσο αναφορά αυτά που μου πόσταρες σου λέω ότι φυσικά και ήμασταν η καλύτερη συμμαχία του σερβερ όταν τα γράφαμε αυτά ( μετά διαγραφήκαν πολλοί λογαριασμοί μαζί με τον δικό μου και δεν έχω γνώμη)

Μέχρι και συ πόσταρες διαφορές αναλύσεις που περίπου αυτά έλεγες,τι μου λες τώρα?

ΥΓ. Το <εσύ> το εγραψα γιά λόγους συντομίας και εννοούσα το αν έχεις να ποστάρεις δηλώσεις μας που έλεγαν γιά κατάκτηση του σέρβερ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη didis : 31-07-12 στις 19:25
    grx.johnik-teras

Ποτέ μην τα βάζεις μΆ έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Προεπιλογή

Αν και μου αρεσει ο τροπος που γραφεις , θα διαφωνησω με τα περισσοτερα .
    Καταρχην μη με κανεις να ξαναποσταρω προηγουμενα γραπτα μου που ανεφεραν οτι η συμμαχια της FML τα παει καλα , φαινεται ενωμενη κτλ κτλ κτλ .
    Μεχρι εκεινη τη στιγμη , αυτο εκανε , τα πηγαινε μια χαρα .
    Απο εκει και περα , καλα εκανε και εκανε delete , πηγε για μπανιο , επεσε στο ποταμι , εκοψε το λαιμο της , δικαιωμα της ειναι.
    Αλλα ... και σορρυ αλλα υπαρχει ενα μεγαλο "αλλα"
    Οταν μερικες μερες πριν το delete βγαινουν georgef και οι υπολοιποι και μας κανουν τα @@ πλανητες με το ποσο μεγαλη συμμαχια ειναι η fml , ποσο ευκολα θα κερδισει τον σερβερ κτλ , τοτε θα επρεπε να περιμενουν και την κριτικη , δε νομιζεις ?

Οσο για την yata που ανεφερες , θα ηθελα να σου πω οτι κανεις απο την συμμαχια της yata στα χρονικα των ελληνικων speed servers δεν μπηκε στη διαδικασια να ανοιξει θεμα στο forum που να αφορα τη yata , εκτος απο θεματα που εχουν να κανουν με τα κλασσικα οπως :"Η yata σας καλωσοριζει " ή οπως θεματα μετα το τελος του server που συνηθως εγραφε ο kartalos σαν αποχαιρετηστηριο θεμα και μια περιλιψη του σερβερ.
    Ολα τα θεματα που εχουν ανοιχτει και αφορουν τη yata , εχουν ανοιχτει απο αντιπαλους παιχτες.
    Οσο για τον τελευταιο σερβερ , ναι χασαμε και βεβαια χασαμε , επιλεξαμε να χασουμε , επιλεξαμε να παρουν τον server οι ΑΕΤΟΙ και οχι οι cn , το ιδιο εκανε και η cn με την σειρα της .

Τελος , εγω αποκαλω την ηγεσια των FML αμπαλους και ιδιαιτερα τον georgef , οχι τα παιδια που παιζουν μεσα στην FML .
    Φυσικα επιμενω και εχω την ιδια αποψη .
    Οταν πηγαν να παιξουν μονοι τους και να νικησουν , αν και ειχαν και τους hunters μαζι (αυτοι παιζουν συμμαχοι μεχρι τα ww , μετα ο καθε ενας μονος του , απλα nap) δεν ηξεραν που πανε τα τεσσερα.

Αυτα ειχα να σου απαντησω , δε ξερω εαν συμφωνεις ή οχι αλλα ετσι βλεπω εγω τα πραγματα.
    δεν ειναι αναγκη να συμφωνουμε αμα συμφωνουσαμε δεν θα μιλουσαμε εδω θα ειμαστε παραλια
    παρολα αυτα καμμια απαντηση δεν παιρνω στα ερωτηματα που θετω ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ας το παμε παρακατω
    μιλας για τις επιλογες cn και yata δεκτο ετσι αποφασισαν ετσι επραξαν γιατι κατακρινουμε την ηγεσια της φμλ και το οτι ετσι αποφασισαν και εκαναν ντιλιτ και οχι και εκεινες της ηγεσιες ???????
    μηπως ειναι καλυτερο να μιλαμε για το ατομα τα οποια εμειναν πιστα στα ακκ τους συνεχισαν και συνεχιζουν και πολεμουν ακομα?
    ως ποτε θα κραδαινετε πανω απο τα κεφαλια αυτων των ενεργων παικτων το τι εκανε η καθε ηγεσια τους?
    για να μην χαθουμε στη μεταφραση σου θυμιζω οτι καμμια απαντηση δεν εχω παρει σχετικα με το τι αξιομνημονευτο εχουν κανει οι αντιπαλες της φμλ συμμαχιες αλλα ακομα και συμμαχοι τους μεχρι σημερα
    α εφαγα και μια φλασια
    επειδη γινετε πολυς λογος για εκεινον τον τελευταιο σερβερ της ΥΑΤΑ μηπως ηταν η συμμαχια εκεινη που εξωθησε τα πραγματα εδω που ειναι τωρα?
    κανωντας υπερσυμμαχια σε ολα τα μερη του σερβερ?
    εκεινη δεν αναγκασε τις υπολοιπες συμμαχιες να ενωθουν σε ολα τα τεταρτημορια?
    μηπως μεχρι τοτε η καθε συμμαχια επαιζε ενα τεταρτημοριο και ηθελε μαγκια να περασεις επειθεση σε αλλη μερια?
    ακομα ενα ερωτημα προς απαντηση λοιπον......
    if you want to f... for funny f... yourself and keep your money

Περιοχή
    athens greece

Προεπιλογή

Καλη συνεχεια και καλο καλοκαιρι σε ολους .
    Νομιζω οτι ειναι περιττο να συνεχισω να γραφω.
    Ειναι πολυ κουραστικο να προσπαθει κανεις να πεισει για το αυτονοητο.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Προεπιλογή

Καλη συνεχεια και καλο καλοκαιρι σε ολους .
    Νομιζω οτι ειναι περιττο να συνεχισω να γραφω.
    Ειναι πολυ κουραστικο να προσπαθει κανεις να πεισει για το αυτονοητο.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
    Όσο αναφορά την δική μας σημερινή αντιπαράθεση, σου λέω ότι δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει ότι καρφωθει στο κεφάλι σου να είναι και αυτονόητο χωρίς να το αποδεικνύεις και μη μου το παίζεις υπεράνω, γιατί είμαι σίγουρος ότι το φόρουμ το γύρισες ανάποδα ώστε να βρεις κάποια ποστ απ αυτά που θα σε βόλευαν για να μας δείξεις ότι παίκτες της FML έκαναν δήλωση για το ότι εύκολα θα κέρδιζαν το σερβερ.

Κατά τα άλλα καλό καλοκαίρι με λιγότερες εμμονές και με περισσότερη αντικειμενικότητα
    grx.johnik-teras

Προεπιλογή

πφφφφφφ ειστε γατακια δεν υπαρχει εξηγηση....η fml εδω και μερικους μηνες εκανε απλα διαφημηση των δυνατοτητων της σε καθε ευκαιρια προσπαθωντας να παρει ετσι τον σερβερ....ερε καημενοι μου...... ολοι θα ηθελαν να εχουν πατησει ντιλιτ τωρα και μονο η ηθηκη τους σταματα...και εσεις λετε οτι ειναι προσωπικη επιλογη??? ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ GEORGEF Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ κοκορικο ακουω απο το κεντρο.......ειχατε που ειχατε 7.5Μ στον μπαλαρινο...τον αδειασατε τωρα??? πφ....

Τι λαθη καναμε εμεις??? πες μου.....εχεις κατι να πεις?????

πρωτη στον σερβερ???? γελαει ο καθε πικραμενος!
    Εμεις? κατι αξιομνημονευτο???? σας πηραμε το 1/3 των σχεδιων, τα μισα θαυματα σχεδον απο εκει που ξεκινησαμε με 0 θαυματα κλεψαμε ενα σωρο αντικειμενα free βαλαμε ωραιες αμυνες σε ασχετα χωρια μονο και μονο επειδη ειστε ανικανοι να διαχειριστειτε τους στρατους και σας αρεσει να τους στουκαρετε ασχετα απο εδω και απο εκει (για να σας ευχαριστησουμε τις βαζουμε τις αμυνες) και πολλα αλλα που βαριεμαι να εξιστορω

σαμπως εσας διοικουσε?
    ευτυχως που δεν μας διοιηκουσε...θα ημασταν τελειωμενοι τωρα

εισαι γατακι ΤΕΛΟΣ

Μ αρέσει που θεωρείς ότι εγώ έχω πρόβλημα κατανόησης.

Σε ρωταω ξανά λοιπόν να μου πεις πότε παίκτης της fml μίλησε για κατάκτηση του σερβερ.

Όσο αναφορά αυτά που μου πόσταρες σου λέω ότι φυσικά και ήμασταν η καλύτερη συμμαχία του σερβερ όταν τα γράφαμε αυτά ( μετά διαγραφήκαν πολλοί λογαριασμοί μαζί με τον δικό μου και δεν έχω γνώμη)

Σε διωξανε απο το τρελαδικο γιατι δεν σε αντεχανε δεν υπαρχει αλλη εξηγηση.

Και τελος, το κορυφαιο ανεκδοτο της χρονιας:
    είμαι σίγουρος ότι το φόρουμ το γύρισες ανάποδα ώστε να βρεις κάποια ποστ απ αυτά που θα σε βόλευαν για να μας δείξεις ότι παίκτες της FML έκαναν δήλωση για το ότι εύκολα θα κέρδιζαν το σερβερ.
    edit by didis απλα τελειος! τωρα καταλαβα γιατι η φαμιλυ ειχε τοσο καλο ηθηκο..ειχαν γελωτοποιους!
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Παρόμοια Θέματα

1. ΑΜΠΕ ΛΑΛΕ
    By Marigoula in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-16, 21:25
  2. ολο τα ιδια και τα ιδια
    By chrono oro in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-12, 21:32
  3. Ολα καλα?
    By farditsis in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-11, 12:16
  4. Παλι τα ιδια???
    By jimmakoc in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-10, 01:51
  5. ΤΑ ΙΔΙΑ........
    By El Padrino in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-10, 14:56

Δικαιώματα - Επιλογές