Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 16

Θέμα: και η υπομονη εχει καποια ορια.....

Προεπιλογή και η υπομονη εχει καποια ορια.....

θα ηθελα ναξερα ποσο θα ειμαστε εκτος σερβερ....ποσοι απο μας θα εχουν χασει και ποσους στρατους.......γιατι την απαντηση απο πανω...την ξερουμε....μα δεν ειναι πραγματα αυτα ρε παιδια!!!!! χαλαμε το ομορφα λεφτα μας για ποιο λογο....μαλλον θα παω θαλασσα...το κουβαδακι μου και παραλια.ισως το απογευμα κατι να εχει μεινει....[απο στρατο]....ελα καλα παμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

το κλεισαμε το μαγαζακι.....δεν υπαρχει κανεις να μας πει τι γινετε.....ποτε ισως μπορεσουμε να μπουμε....μετα απο τοση ωρα δεν θα επρεπε καποιος να βγει και να πει και εμας τι γινετε///δεν νομιζω να ζηταω πολλα...πελατης ειμαι και εχω δικαιωματα...νομιζω δλδ πως ισως εχω....

Προεπιλογή

δηλαδή πόσες ώρες πρέπει να περάσουν για να έχουμε μια, έστω τυπική, ενημέρωση??????

Προεπιλογή

τι θα γινει τωρα; θα γυρισει πισω το ρολοι ή θα μας πουνε: 'χασατε οτι ειχατε φτιαξει μεχρι τωρα; λυπουμαστε'
    Ladies love cool Aimilios

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο faliriwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδή πόσες ώρες πρέπει να περάσουν για να έχουμε μια, έστω τυπική, ενημέρωση??????
    Οκ οτι και να πουμε ειναι λιγο...μολις τελειωσε μια επιχειριση απο συμπεθερες και συμμααχους και οι στρατοι μας γυριζουν οι περισσοτεροι παιζουν με αρκετες χιλιαδες μειον και η ερωτηση ειναι απλη τι θα γινει με αυτα που θα ψοφησουν?
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Επιτελους κυριοι,υπαρχουν παιχτες που εχουν χασει τις πρωτευουσες τους και τις ξαναχτιζουν απτο μηδεν,και καθε ωρα ειναι πολυτιμη γι αυτους...Δειξτε λιγη κατανοηση και διορθωστε το προβλημα.

Προεπιλογή

να κανω μια κακη..ευχη...χαχχαχα.αρε και να κρατησει μερικες ωρες.....εχουν να κλαψουν μετα μανουλες...χαχαχαχα.να δω χωρις στρατους....φαρμες θα σας κανουν ......χαχαχχα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    να κανω μια κακη..ευχη...χαχχαχα.αρε και να κρατησει μερικες ωρες.....εχουν να κλαψουν μετα μανουλες...χαχαχαχα.να δω χωρις στρατους....φαρμες θα σας κανουν ......χαχαχχα

μπα και χωρις να γινει αυτο φαρμες ειμαστε...εμενα με εχει ταραξει ενας ανωνυμος με 4 χωρια..
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Και παλι τα ιδια πριν απο λιγο....και παλι καμια απαντηση. Ειστε απλα απαραδεκτοι. Θα ελεγα και περισσοτερα και πιο πικαντικα αλλα το σχολιο θα σβηστει, εγω θα φαω μπαν απο το φορουμ και δε θα προλαβουν να το δουνε και πολλοι. (Σε αυτα ειστε γρηγοροι)

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Καλημέρα σας,

συγνώμη για την αργοπορία της απάντησής μου αλλά δεν είχα και εγώ ενημέρωση. Εχθές υπήρξε κάποιο πρόβλημα με τους Τ3.6 server και κατά συνέπεια και με τον gr6.

Μετά την αποκατάσταση του προβλήματος, υπάρχουν ορισμένοι λογαριασμοί που έχουν χάσει στρατό. Παρακαλώ αυτοί οι λογαριασμοί να μου στείλουν μήνυμα μέσα από το παιχνίδι ή email για να ζητήσω από το τεχνικό τμήμα να αποκαταστήσει τους στρατούς τους.

Ευχαριστώ και λυπάμαι για το όλο πρόβλημα.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-08-10, 01:15
  2. ΔΙΑΚΟΠΗ και ΥΠΟΜΟΝΗ
    By Komios in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-09, 12:29
  3. καποια συμμαχια;;;
    By BMW M3 GTR in forum Αρχείο Server 3 (2)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-09, 17:22
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-09, 17:57

Δικαιώματα - Επιλογές