Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 31

Θέμα: Κλοπή δίαιτας

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή Κλοπή δίαιτας

Και καθώς οι μέρες, στον s4, προχωρούσαν χωρίς ιδιαίτερης σημασίας εξελίξεων …η υπερσυμμαχία ΝΕΜΟ-WWW χάνει την μοναδική δίαιτα προσπαθώντας να βγάλει μια άμυνα που φήμες λένε ήταν για server 80-90 ημερών το πολύ!!!

Όλα δείχνουν ότι η Gaitwill-Naitwill-T.E θα προχωρήσουν σε μαζικές αρπαγές αντικειμένων , αφού οι αντίπαλοι δείχνουν κατώτεροι αμυντικά των περιστάσεων, σπάζοντας κάθε προηγούμενο ρεκόρ ελληνικού server.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikolas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και καθώς οι μέρες, στον s4, προχωρούσαν χωρίς ιδιαίτερης σημασίας εξελίξεων …η υπερσυμμαχία ΝΕΜΟ-WWW χάνει την μοναδική δίαιτα προσπαθώντας να βγάλει μια άμυνα που φήμες λένε ήταν για server 80-90 ημερών το πολύ!!!

Όλα δείχνουν ότι η Gaitwill-Naitwill-T.E θα προχωρήσουν σε μαζικές αρπαγές αντικειμένων , αφού οι αντίπαλοι δείχνουν κατώτεροι αμυντικά των περιστάσεων, σπάζοντας κάθε προηγούμενο ρεκόρ ελληνικού server.
    τι ειπες τωρα ???? ειδικα για τα ρεκορ εχω ενθουσιαστει ......... και επειδη ρωτησα καποιους και απαντηση δεν πηρα θα μου εξηγησει καποιος τι σημαινει το Naitwill και Gaitwill αντιστοιχα .....
    Αυτονομιστής

Προεπιλογή

Δεν ειναι Naitwill αλλα NiatWill

Συντομογραφία: NiatWill
    Όνομα: The Knights who say Ni

Οπου Ni βλεπε No
    grx BeyondLimits

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ManDiGo Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι ειπες τωρα ???? ειδικα για τα ρεκορ εχω ενθουσιαστει ......... και επειδη ρωτησα καποιους και απαντηση δεν πηρα θα μου εξηγησει καποιος τι σημαινει το Naitwill και Gaitwill αντιστοιχα .....
    Απο ταινία είναι Θανάση νομίζω λέγεται Monty Python and the Holy Grail....
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Tα παντα ολα σε αυτον τον σερβερ κοιμουνται;
    το φορουμ σιγουρα
    ειχα την τυχη να μπω για λιγο σε εναν λογαριασμο του 4 και να δω το θησαυροφυλακειο
    δεν τσεκαρα ολα τα αντικειμενα μονο τους εκπαιδευτες και λιγο τις διαιτες
    ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που παιζουν σε αυτο τον σερβερ
    εκαναν τα αντικειμενα ΙΧ !!!!!!!!!!!
    η μεταφορα σε συμπαικτη βλαπτει σοβαρα την υγεια !!!!!!!

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΚΑΙ βγαλτε στρατους οι εκπαιδευτες δεν ειναι για να καθονται
    αυτο δεν υπαρχει πουθενα αλλου !!!!!!!

Προεπιλογή

Eπειδή οι φήμες οργιάζουν και οι will νομίζουν ότι πιασανε τον priest from the balls...Είναι μάγκες τα παιδιά!Κατάφεραν και πήραν αντικείμενο μοναδικής δίαιτας εναντίων του 30% του σερβερ μιας και το 70% το αποτελούν οι ίδιοι.Αυτό θέλετε?Ένα τραβιαν σερβερ σαν το δημόσιο??Τότε μπράβο σας το καταφέρατε.(Κυκλοφορούν και φήμες ότι και ο περσινός 4 το ίδιο πράγμα ήταν).Και ένα μπράβο και στους Τ.Ε. που επέλεξαν να πάνε με τους will απλά για να πάρουν τον σερβερ καθώς φοβούνται τον ανταγωνισμό αφού μετά το σκηνικό με τον μοναδικό ανόητο προφανώς ζορίστηκαν.Τέσπα καλά να περνάτε στον σερβερ σας και καλές αγορές μεταξύ σας!Φιλούρες...

Προεπιλογή

αν το 30% δουλευε λιγο σωστα τα αντικειμενα αερα θα τον επαιρνε τον σερβερ
    αυτο το 70-30 μου θυμιζει τον λαγο με την χελωνα
    και ο λαγος κοιμαται..............

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο τι ειναι αυτα? Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν το 30% δουλευε λιγο σωστα τα αντικειμενα αερα θα τον επαιρνε τον σερβερ
    αυτο το 70-30 μου θυμιζει τον λαγο με την χελωνα
    και ο λαγος κοιμαται..............

Mην πιάνεις τις παροιμίες όταν τα απλά μαθηματικά σου βγάζουν το αποτελέσμα.Τα 1000ατομα στον σερβερ ειναι με τους will.Τα 300(κ αν βγάλεις και τους ανενεργούς που όσο πάει ο καιρος αυξάνουν)είναι www-N.E.M.O και τα υπόλοιπα ειναι σκόρπιοι.Γι αυτό λοιπόν αφήστε τις εξυπνάδες γιατι αντικείμενα αναλογούν και στα 1000άτομα των will και περισσότερα μάλιστα.Οι στρατοί που θα μαζευτούν είναι τεραστίων διαστάσεων περισσότεροι.Ενα cap Μπορεί να σηκώσει συγκεκριμένο αριθμό στρατού.Ειδικά αμυντικό.Όταν ο αριθμός των αμυντικών(καλών ή κακών)αυξάνετε,κυρίως λόγω του αριθμού των μελών τους αναλογικά οι will είναι μπροστά και με διαφορά.Και να μην συζητήσουμε τα επιθετικά.Θεωρώ ότι το καταλαβαίνεις και μόνος σου φίλε μου απλά προφανώς δεν θέλεις να το δεις.Απλά καταλήγουμε στο πολύ απλό ότι στο τράβιαν και κυρίως στους ελληνικούς σερβερ δεν υπάρhei ανταγώνισμος και το αποτέλεσμα έhei κριθεί από τη σέντρα που λέμε!

Φιλικά πάντα και hwris παρεξηγήσεις!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DownUnder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mην πιάνεις τις παροιμίες όταν τα απλά μαθηματικά σου βγάζουν το αποτελέσμα.Τα 1000ατομα στον σερβερ ειναι με τους will.Τα 300(κ αν βγάλεις και τους ανενεργούς που όσο πάει ο καιρος αυξάνουν)είναι www-N.E.M.O και τα υπόλοιπα ειναι σκόρπιοι.Γι αυτό λοιπόν αφήστε τις εξυπνάδες γιατι αντικείμενα αναλογούν και στα 1000άτομα των will και περισσότερα μάλιστα.Οι στρατοί που θα μαζευτούν είναι τεραστίων διαστάσεων περισσότεροι.Ενα cap Μπορεί να σηκώσει συγκεκριμένο αριθμό στρατού.Ειδικά αμυντικό.Όταν ο αριθμός των αμυντικών(καλών ή κακών)αυξάνετε,κυρίως λόγω του αριθμού των μελών τους αναλογικά οι will είναι μπροστά και με διαφορά.Και να μην συζητήσουμε τα επιθετικά.Θεωρώ ότι το καταλαβαίνεις και μόνος σου φίλε μου απλά προφανώς δεν θέλεις να το δεις.Απλά καταλήγουμε στο πολύ απλό ότι στο τράβιαν και κυρίως στους ελληνικούς σερβερ δεν υπάρhei ανταγώνισμος και το αποτέλεσμα έhei κριθεί από τη σέντρα που λέμε!

Φιλικά πάντα και hwris παρεξηγήσεις!
    Καλημερα,δεν παιζω στον σερβερ αλλα εχω μια διαπιστωση να κανω,πως θα υπαρχει ανταγωνισμος στο Ελληνικο τραβιαν αφου ολοι κοιταζουν να ειναι με το μερος των υποθετικα νικητων?οταν η μονη εννοια των μεγαλων πολεμαρχων ειναι απλα να βαλουν ενα win μπροστα στο προφιλ τους?δυστηχως εχουν ξεχασει ολοι (επειδη τους βολευει βασικα) το ρητο <η αξια του ηττημενου δινει τη δοξα στο νικητη).
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα,δεν παιζω στον σερβερ αλλα εχω μια διαπιστωση να κανω,πως θα υπαρχει ανταγωνισμος στο Ελληνικο τραβιαν αφου ολοι κοιταζουν να ειναι με το μερος των υποθετικα νικητων?οταν η μονη εννοια των μεγαλων πολεμαρχων ειναι απλα να βαλουν ενα win μπροστα στο προφιλ τους?δυστηχως εχουν ξεχασει ολοι (επειδη τους βολευει βασικα) το ρητο <η αξια του ηττημενου δινει τη δοξα στο νικητη).

Φίλε μου αυτό ιshyei λυπάμαι που το λέω αλλά μετανιώνω τα λεφτά που haramisa και τον hrono για να παίξω στον εν λόγω server..Φαινόταν από την arhi το πράγμα,μου είπανε και την κατάσταση που επικρατούσε και στον περσυνό ts4 απλά δεν ήθελα να το πιστέψω και λέω σιγά δεν παίζει,ε μετά γνώρισα και το παρεάκι(ξέρετε πως είναι αυτά) και έμεινα!Τελικά μάπα το καρπούζι που λένε και στο hwrio μου..

Τέσπα συζήτηση να γίνετε αλλά μια παράκληση..Προς Θεού δεν ehw κανένα πρόβλημα με τα παιδιά τους will ίσα ίσα έhw και φίλους εκεί,αλλά ρε παιδιά αράξτε λίγο..Μην μπαίνετε στα φόρουμ με ειρωνία και τρέλα και το παίζετε ιστορία,αμαρτία...Το να πάρεις έναν σέρβερ από το ξεκίνημα είναι ωραίο δεν λέω αλλά το να τον πάρεις επειδή το αξίζες και νίκησες κάποιον επί ίσοις όροις, εκεί είναι η μαγκιά.4τεταρτημόρια στο harti και είστε παντού..12-13 συνομοσπονδίες μπορεί και παραπάνω δεν θυμάμαι καλά.

Όποιος κατάλαβε κατάλαβε δεν θα επαίμβω άλλο!Καλή συνέheia σε όλα τα παιδιά μέhri το κλείσιμο του server!

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Μεγάλος έλεγχος δίαιτας...
    By caverman in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-12, 11:40
  2. WW - Αντικείμενο Δίαιτας
    By SPEEDO in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-10, 00:39
  3. Κλοπή account
    By bixlibidias in forum Ιδέες