Σελίδα 10 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 199

Θέμα: Βοναπάρτης Ο Απονος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatisti2005 Εμφάνιση μηνυμάτων

δημιουργησαμε μια συμμαχια 4 παικτες που καταγομαστε, και καποιοι ειναι και ιδρυτικα μελη της συμμαχιας Hellas που επαιζε στους ελληνικους σερβερς. πλεον δεν υφισταται....
    Δε μου λες φιλε μου, λυσε μου λιγο μια απορια...στον περσινο s2 που ουσιαστικα διαλυθηκε η HELLAS εσυ με ποιους ορκισμενους εθρους πηγες?? με ΝΜS η απλα εκανες delete?? Ρωταω γιατι αν εκανες delete σε παραδεχομαι, γιατι εισαι σταθερος στις αποψεις σου. Αν ομως πηγες με NMS δε μπορεις να βγαινεις και να λες εδω οτι εγω ειμαι πιστος σε Α κλπ κλπ.... (Ασε που εισαι και εκτος topic)

Προεπιλογή

Ρε μπαμια δεν κινδυνεβεις τοτε γιατι ουτε για μ@λ@κι@ δεν εχεις χρονο απο το παιχνιδι και ποια χωρια σου? ελα χαλαρωσε για φαρμες καλα ειναι.αλλα μη μου πεις τωρα οτι αυταπατασαι πωσ εισαι καλος παιχτης? σε λιγο θα μου πεισ οτι ολος ο server παρακολουθει τις κινισεις σου και οτι στο τελος θα παιξεις και καθοριστικο ρολο στιν τελικη μαχη
    Λεει ο ανθρωπος που εκανε λογαριασμο στο φορουμ χθες γιατι ειναι ανυπαρκτος.

Προεπιλογή

Νεο account μπορει...μοναδικο ομως μαλλον οχι...γνωστη τακτικη τα δια account στο φορουμ...απο τον πρωτο ελληνικο σερβερ 1 αν θυμαμαι καλα..δεν θυμαμαι πως την λεγαναυτη την συμμαχια που το ειχε ξεκινησει....πως την λεγαν πως την λεγαν....:-)
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Προσβληθηκε η Φραουλιτσα? ειναι καλογρια και προσβληθηκε που της ειπαμε οτι ειναι πλασμενη για σεχχχχ. ή μηπως ειναι καθηγητρια πυρινικης φυσικης και δεν κανει love επειδη ειναι αφωσιομενη στην επιστημη Εσυ εισαι ο προστατης της συμμαχιας απο την οποια εφυγες? Σιγα ρε δουκα!!!! δεν ζηταω συγνωμη. αερισε μου μια μαντρα (με προβατα===>κριαρια που τους κρεμοντε τα ....)

αχ....αχ.....να αγιασω δεν μπορω.....χαχαχαχα.παιδια δεν εχω προβλημα με οτι χαρακτηρισμο και να γινει στο ατομο μου.απο την στιγμη που γραφω εδω γνωριζω και την εξελιξη που θα εχει οτι γραψω ...αλλωστε για αυτο γραφουμε εδω.να πειραξουμε φιλους αντιπαλους και χαβαλες να γινετε.αλλωστε ειπα αγκαλιτσες μονο στα δικα μου ατομα κανω...χαχαχχαχα το τρελοκαραβο π.χ. το παω...πολυ!!!!!!!!!!!!!!!! ειναι ομως μακρια και δεν γινετε.το ιδιο και κρητικος χαχαχαχα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δείνω πόνο καί αρέσει Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε μπαμια δεν κινδυνεβεις τοτε γιατι ουτε για μ@λ@κι@ δεν εχεις χρονο απο το παιχνιδι και ποια χωρια σου? ελα χαλαρωσε για φαρμες καλα ειναι.αλλα μη μου πεις τωρα οτι αυταπατασαι πωσ εισαι καλος παιχτης? σε λιγο θα μου πεισ οτι ολος ο server παρακολουθει τις κινισεις σου και οτι στο τελος θα παιξεις και καθοριστικο ρολο στιν τελικη μαχη
    εκ του ονοματος υποθετω οτι εισαι ο κακτος της υπογραφης του δουκα.
    Σε ενημερωνω οτι δεν εχω αυταπατες για το ποσο καλος παιχτης ειμαι..... τους αλλους αυτα-παταω εσυ εισαι σιγουρα ενας απο αυτους
    Κλαίγε Ακατανομαστε, να σκασεις και να πλανταξεις τωρα που δεν μπορεις να μιλας στο φορουμ τι θα κανεις? θα πατας αναβαθμησεις και θα στελνεις σιταρια!!!! χοχοχοχο

Προεπιλογή

Ποια εισαι μωρη καριο-κα φραουλιτσα?....εχω δεσμο μην βγαζεις τις καψουρες σου στο φορουμ...ειμαι σοβαρο παιδι εγω(χαχαχαχα)... παρε με τηλ και θα σου ξηγηθω κοντομ με γευση φραουλα δωρακι για χοτ ναιτς.
    Ενταξει παιδια, το θεμα της επιθεσης ειναι περιεργο.....σε μας φανερωθηκαν οι δυσαρεστημενοι, ηδη το δηλωσαν εδω, σαν Α σεβομαστε την αποφαση τους.... το θεμα ειναι οτι απο τους + ουτε η φατσα,ουτε η ισις, ουτε ο αντωνης93 δηλωσαν κατι εδω..εστω ενα <<παιδια ζουμε!>>..και επειδη οι στρατοι που χαθηκαν εκ μερους Α ηταν οντως αρκετα μεγαλοι , απο 10 ακκαουντ νομιζω....απο αυτους τους 10 οι 4-5 ηταν σεβαστοι και οι αλλοι να χαμε να λεγαμε. Ο S.X.(dual του paramedic) καλα ξεκινησε....αλλα καπου και εγω ειμαι αντιθετος μαζι του...η ταπεινη μου γνωμη λεει οτι το τραβιαν για εναν επιθετικο ναι οντως ειναι υλες....αλλα αυτο που μας κυνηγα ολους ειναι ο χρονος...ο χρονος λοιπον που χρειαζετε για να ξαναβγουν οι στρατοι που χαθηκαν δινει και το αποτελεσμα της επιθεσης...ααααν ξαναβγουν...και απο μερια μας και απο μερια των +.
    Με χαρα βλεπω οτι μετα την επιθεση εχουν λυθει οι γλωσσες, επιτελους....εγω το χρεος μου το εκανα, γυριζω τον λογαριασμο μου σε αμυντικο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trelokaravo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια εισαι μωρη καριο-κα φραουλιτσα?....εχω δεσμο μην βγαζεις τις καψουρες σου στο φορουμ...ειμαι σοβαρο παιδι εγω(χαχαχαχα)... παρε με τηλ και θα σου ξηγηθω κοντομ με γευση φραουλα δωρακι για χοτ ναιτς.
    Ενταξει παιδια, το θεμα της επιθεσης ειναι περιεργο.....σε μας φανερωθηκαν οι δυσαρεστημενοι, ηδη το δηλωσαν εδω, σαν Α σεβομαστε την αποφαση τους.... το θεμα ειναι οτι απο τους + ουτε η φατσα,ουτε η ισις, ουτε ο αντωνης93 δηλωσαν κατι εδω..εστω ενα <<παιδια ζουμε!>>..και επειδη οι στρατοι που χαθηκαν εκ μερους Α ηταν οντως αρκετα μεγαλοι , απο 10 ακκαουντ νομιζω....απο αυτους τους 10 οι 4-5 ηταν σεβαστοι και οι αλλοι να χαμε να λεγαμε. Ο S.X.(dual του paramedic) καλα ξεκινησε....αλλα καπου και εγω ειμαι αντιθετος μαζι του...η ταπεινη μου γνωμη λεει οτι το τραβιαν για εναν επιθετικο ναι οντως ειναι υλες....αλλα αυτο που μας κυνηγα ολους ειναι ο χρονος...ο χρονος λοιπον που χρειαζετε για να ξαναβγουν οι στρατοι που χαθηκαν δινει και το αποτελεσμα της επιθεσης...ααααν ξαναβγουν...και απο μερια μας και απο μερια των +.
    Με χαρα βλεπω οτι μετα την επιθεση εχουν λυθει οι γλωσσες, επιτελους....εγω το χρεος μου το εκανα, γυριζω τον λογαριασμο μου σε αμυντικο

Συγνωμη αλλα ουτε εσας δηλωσαν κατι οσοι στουκαραν!
    Επισης σαν συμμαχια δεν επιτρεπουμε τους δυσαρεστημενους να βγουνε στο φορουμ! Τους φιμωνουμε και βγαζουμε τον μπαμιατζη στο φορουμ να εξηγησει ποσο γαματοι ειμαστε ( ειναι η πολιτικη της συμμαχιας )!
    Καποιοι που ηθελαν να φυγουν απο τη συμμαχια τους ειπαμε οτι αν βγουνε θα τους σπασουμε και λογικευτηκαν!
    Και ετσι ειμαστε μια ευχαριστη παρεα ολοι μαζι!

Υ.Σ Ο S.X καλα ξεκινησε αλλα για αλλον σερβερ μαλλον μιλουσε !

Προεπιλογή

Μαλιστα... Οι μεν δυσαρεστημενοι βγηκαν, οι δε γιατι δε βγηκαν? Μηπως λεω εγω, μηπως, δεν υπαρχουν δυσαρεστημενοι? Μηπως λεω εγω τωρα, το μηνυμα που ελεγε ''συγγνωμη αλλα αυτα συμβαινουν στο παιχνιδι'' ηταν ενα μηνυμα χωρις ουσια? Μην προσπαθειτε να βρειτε δυσαρεστημενους εκει που δεν υπαρχουν

Υ.Σ Ο μπαμιατζης λαμβανει την προστασια ολης της συμμαχιας. Αφηστε τον ησυχο γιατι θα βγει πρωτος αμυντικος αμα τον πειραξετε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatisti2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παω στον κωστα τωρα, που ειναι νεουδι στο φορουμ με αυτο το ονομα. το αλλο ονομα δεν θελει να το εμφανισει. παρακαλω τον mod να κοιταξει για δευτερο λογαριασμο. αντε γιατι παραγινατε ολοι. δεν εχετε το κουραγιο να βγειτε με την φατσα σας εδω.
    (ειχα και γω καποτε δευτερο λογ. και ο νεκρομαντης μου τον διεγραψε.. ας κανουν σε ολους σας το ιδιο.)

Βρε Δουκα ως προς τη αυτη η δηλωση πιστης προς την Α??
    Εντελως ακαιρη ασκοπη και σε λαθος μερος.
    Εχεις ενοχες για κατι?
    Εκλεισες πουθενα ματακι και σε ειδανε με αποτελεσμα να σε καρφωσουνε?
    Για κανε μια εξηγηση πως και σουρθε ετσι ξαφνικα σε ασχετο τοπικ να δηλωσεις πιστη?

κωστη μου, απολυτη σχεση με το θεμα.
    φυγαμε απο την συμμαχια διοτι διαφωνησαμε με το σχεδιο επιθεσης.

δεν υπαρχει καμια δηλωση πιστης. ξεκινησαμε με την Α ως παικτες της αυτον τον σερβερ και ετσι θα τελειωσουμε.
    και προς αποφυγην παρεξηγησεων απο κατι τυπους ως εσενα !!! του στυλ φαγωμαρα, διαγραφες και διαφορα τετοια για να ασχολιεστε...
    καναμε αυτη την δηλωση εδω. απλυτως σχετικο λοιπον με το θεμα μας.

δεν εχω καμια ενοχη για τιποτα και δεν καταλαβαινω και την ερωτηση. ουτε την παρακατω με το ματακι καταλαβαινω...
    ειπα σε καποιον φιλο εδω σε igm, εχεις να μαθεις πολλα ακομα. το ιδιο λεω και σε σενα κωστα. εχεις πολλα να μαθεις ακομα απο τραβιαν. τραβιαν δεν ειναι μονο στουκαρα, εσπασα χωριο ή εκανα κατακτηση.
    καποιος πιο πανω το ειπε. πολλοι μπορει να μην το διαβασατε.

Βρε συ Δουκα αλλα λογια να αγαπιομαστε εισαι η μου φανηκε....
    Ειπα ποιος ειμαι απευθειας οσο για το νεουδι και το δευτερο ακκ στο φορουμ δε πιστευω να θες και απαντηση ε?
    Εκτος αν εχω κανα συνδρομο και δε το ξερω ναμαι γραμμενος με αλλο ονομα να μη μπαινω μαυτο να μπαινω με αλλο και να λεω μετα ποιος ειμαι...

Ισως να ταχασες λιγο απτην ερωτηση μου.

Εγω το λοιπον θα ξανακανω ερωτηση κιαυτη τη φορα ασε το μπλα μπλα και τα διαφορα .

Μπηκες σε ενα τοπικ που η συζητηση ηταν για τη στουκα και τα επιθετικα που χαθηκαν και εκανες δηλωση πιστης στην Α ναι η οχι?
    Να σου θυμισω τι ειπες?

θελω να ξεκαθαρισω στο φορουμ δημοσια πως:
    ειμαστε συμμαχοι με την συμμαχια Α και τους συμμαχους τους.

Αυτο δηλαδη τι ειναι φορολογικη δηλωση?
    Καραμπινατη δηλωση πιστης και ξαναλεω σε ασχετο θεμα.
    Στη ζητησανε?
    Ενοιωσες την αναγκη να την κανεις?
    Και αν ενιωσες τετοια αναγκη γιατι εγινε αυτο ειχες κανει κατι?

ΥΓ Τωρα για τα υπολοιπα περι να μαθω σχετικα με το τραβιαν κτλ το αφηνω ασχολιαστο
    Αι κανε καμμια βολτα στο φορουμ ρωτα να μαθεις ποιος ειμαι και μετα ξαναελα ισως σε συνχωρεσω για την αμαθεια σου....Απλα να σου πω οτι οταν εμεις παιζαμε και ακολουθουσαμε τακτικες σν αυτη που πας τωρα εσυ να ακολουθησεις εσυ δε τοξερες ακομα το τραβιαν....

ΥΓ 2 Δωσε μιακαλη εξηγηση στα παιδια εκει γιατι δηλωνεις πιστος συμμαχος σε ενα τοπικ που συζητιεται η στουκα τους και μετα ξαναμιλα μη μου τη δωσει και στα βγαλω στη φορα.

Προεπιλογή

Α και πουσαι Δουκα επειδη πανω στο πανικο σου δε διαβασες τα παντα.....
    Δευτερο ακκ στο φορουμ για να μη ξερεις ποιος ειμαι ε?
    Να με ελενξουνε κιολας?

ΧΤΕΣ 16.58 Ειναι αυτο

Και επειδη εχεις και μια μανια με τα ονοματα kostas1971 δεν εχωκανενα θεμα να το ξερεις....

Σελίδα 10 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές