Σελίδα 18 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 171 έως 180 από 199

Θέμα: Βοναπάρτης Ο Απονος

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMIATZIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    δουκα κανε επιθεση στο acc που εχει καταληξη -the-feared εστω και σε μια οαση. Μια FAKE ετσι για να ξερω οτι ζεις ρε παιδι μου.

φιλε μπαμια, τελος οι επιθεσεις. γυρισε σε αμυντικο το ακκ, μετα την στουκα. εσυ κανε οσες θες.
    ελευθερα σου δινω και οασεις και χωρια να παρεις οσες υλες θες. δεν μπορω να αντισταθω σε τοσο μεγαλο αριθμο ιππικου.

ουτως η αλλως οπως βλεπετε ειμαι και εκτος της Α και αναρωτιεμαι για ποιον λογο με συμπεριλαμβανετε στα πλανα σας στις επιθεσεις.
    κουβεντα δεν ειπα ο κακομοιρης. απο την αλλη, μου κανουν επιθεσεις οι πρωην δικοι μου... ημαρτον δηλαδη. αν θελετε ποσταρω και την επιθεση να την δειτε...για του λογου το αληθες.

δεν ξερω μπορει να ειναι ενας ακομα σερβερ που θα πατησω μια διαγραφη, δεν εχει νοημα πλεον.
    εχω συνηθισει και τις διαγραφες και τις στουκες.
    εφοσον δεν υπαρχουν παικτες που να μπορουμε να παιξουμε παρεα, δεν εχει νοημα. το τραβιαν ειναι παρεα, ειναι φιλια, ειναι πολλα αλλα εκτος απο κανω αναβαθμισεις και στρατο.

την αγαπη μου σε ολους σας. κακια δεν κρατω σε κανενα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ducatisti2005 : 07-09-12 στις 10:31 Αιτία: λαθος στο κειμενο
    ¶ ρε δούκας που σας χρειάζεται....

Δούκας

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Υ.γ1 δουκα αναρωσες απο το ξύλο του 2.? την ομπρέλα μην ξεχάσεις

σε ποιον απο ολους τους σ2? γιατι σε ολους ετρωγα ξυλο....
    ειμαι και μεγαλος ανθρωπος δεν θυμαμαι απο το τοσο ξυλο που εχω φαει.

Δούκας

Προεπιλογή

ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ

Πολεμος και λασπολογια,δολια μεσα,υπογειος πολεμος.Μονο ετσι μπορουν να χαρακτηριστουν κινησεις οπως αυτη:http://www.star.gr/Pages/Ellada_Kosm...i_amita_motion

Θα πρεπε να ντρεπεστε κυριοι...

ΥΓ.Δουκα βρες σερβερ να ανοιγει και ξεκινα τις διαδικασιες για επανενωση της Hellas να παιξουμε ωραιο σερβερ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatisti2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουτως η αλλως οπως βλεπετε ειμαι και εκτος της Α και αναρωτιεμαι για ποιον λογο με συμπεριλαμβανετε στα πλανα σας στις επιθεσεις.
    κουβεντα δεν ειπα ο κακομοιρης. απο την αλλη, μου κανουν επιθεσεις οι πρωην δικοι μου... ημαρτον δηλαδη. αν θελετε ποσταρω και την επιθεση να την δειτε...για του λογου το αληθες.

δεν ξερω μπορει να ειναι ενας ακομα σερβερ που θα πατησω μια διαγραφη, δεν εχει νοημα πλεον.
    εχω συνηθισει και τις διαγραφες και τις στουκες.
    εφοσον δεν υπαρχουν παικτες που να μπορουμε να παιξουμε παρεα, δεν εχει νοημα. το τραβιαν ειναι παρεα, ειναι φιλια, ειναι πολλα αλλα εκτος απο κανω αναβαθμισεις και στρατο.

την αγαπη μου σε ολους σας. κακια δεν κρατω σε κανενα.

Τι έγινε ρε? άλλος ένας σερβερ στο ενεργητικό σου που πατάς delete αγορίνα...!?.
    Συμφωνώ οτι το τράβιαν είναι για να παίζεις με παρέα αλλα ρε συ με μια πρόχειρη ματια που έριξα στην Α (σ'αυτην δεν ήσουν? δεν δίνω και πολυ προσοχη στους μη συμμάχους...) είδα και άλλα μέλη απο την άλλωτε δοξασμένη (σε αυτα δεν ημουν παρον αλλα φαντάζομαι ισχύουν) και πλεον μετα τον τελευταίο 2 ξεπεσμένη hellas (σε αυτο ημουν παρον και έβαλα και εγώ το λιθαράκι μου σε αυτό)......θες να μου πεις οτι κανεις απο όσους παίζαν δεν τον θεωρούσες φίλο? και απο τους καινούργιους σου συμμάχους? δεν άξιζε κανείς? είσαι σίγουρος????

θα μου επιτρέψεις να έχω διαφορετική άποψη....δεν νομίζω οτι συνήθισες...απλά βαρέθηκες, βαρέθηκες να παίζεις, να τρέχεις για σιταρια, αμυνες, υλες, στρατούς και γενικα τα πάντα όλα οσα απαιτεί το τραβιαν για να χεις μια αξιοπρεπη παρουσία! Όπως είπες το παιχνίδι είναι ομαδικό αλλα επιπλέον πιστεύω πως και εσύ όπως και πολλοί άλλοι κάθεστε στον υπολογιστή σας ανοίγετε το τραβιαν και παραλληλα το skype για συζήτηση με την παρέα-συμμαχία και φυσικά εκεί είναι το λάθος όλων σας! Ακόμη και οι καλύτεροι παίχτες την παταν με αυτόν τον τρόπο! Όταν μιλάς πολυ παίζεις λίγο...δοκίμασε να "φτιάξεις" πρώτα τα πράματα στον λογαριασμό σου και μετά μπες skype και μίλα όσο θες. Όταν κάποιος κάνει και τα 2 παράλληλα καταλήγει να χει ένα πολυ μέτριο προς το κακό account, να κουράζετε και σωματικά και ψυχικα, να ξοδεύει περισσότερο χρόνο απ'όσο πρέπει κανοντας και τα 2 παράλληλα, να ξενερώνει σιγα σιγά και να μην καταφέρνει και τίποτα ουσιαστικό!

Δεν λέω οτι σίγουρα το κάνεις εσυ φυσικά αλλα σίγουρα το μεγαλύτερο ποσοστό όσων παίζουν τραβιαν "σοβαρα" το κάνουν!

Δεν ξέρω τι έκανες στο παρελθόν και δεν με πολυ ενδιαφέρει κιόλας αλλα για μένα, απο αυτα που έχω δει να κάνεις σε 2 σερβερ τώρα, είσαι ένας πολύ μέτριος παίχτης

Φυσικά όλα αυτα αποτελούν προσωπικές απόψεις δεν έχω κατι προσωπικό με σένα ουτε με οποιονδήποτε άλλον αλίμονο αν είναι να φανατιζόμαστε και να τρωγόμαστε σαν τα κοκόρια τώρα για ένα παιχνίδι......

και έτσι για πείραγμα τώρα να μην ξεχνιόμαστε.....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ducatisti2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.γ1 δουκα αναρωσες απο το ξύλο του 2.? την ομπρέλα μην ξεχάσεις

σε ποιον απο ολους τους σ2? γιατι σε ολους ετρωγα ξυλο....
    ειμαι και μεγαλος ανθρωπος δεν θυμαμαι απο το τοσο ξυλο που εχω φαει.
    Δεν μας είπες τρελό αγόρι....πως είναι να 'χεις 7αρι για πρωτεύουσα

ΥΓ: Panosmatz που σαι ρε αλάνι???

Raven 1/2 ( Ace in da house )
    ~fear of the dark~

http://www.youtube.com/watch?v=X_hMZYDMps4

afieromeno e3airetika sta pelatakia m 3eroun autoi

Προεπιλογή

Aσε ρε που ειπες να εμφανιστεις! 1/5 και πολυ σου ειναι!
    Και να σου πω, με ανοιχτο σκαιπ ειμαι παντα XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Σαπορταρω δουκα στο φορουμ εναντιον του νουμπα!

Πολυ καλησπερα σας!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη caverman : 07-09-12 στις 23:42 Αιτία: υβριστικές αναφορές σε μέλος του φόρουμ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros-mgl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aσε ρε που ειπες να εμφανιστεις! 1/5 και πολυ σου ειναι!
    Και να σου πω, με ανοιχτο σκαιπ ειμαι παντα ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
    Σαπορταρω δουκα στο φορουμ εναντιον του νουμπα!

Πολυ καλησπερα σας!!!!
    σορρυ κιολας Σταύρο που χω περάσει σε σχολή ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧχ

έλα έλα θα σου πάρω μια 20αρα paysafe και θα σου περάσει

όσο για τα υπόλοιπα δεν δέχομαι σχόλια απο μηδενισμένους revengeous
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη caverman : 07-09-12 στις 23:45 Αιτία: εκφράσεις με υβριστικό περιεχόμενο
    ~fear of the dark~

Προεπιλογή

λακος ε? ενα μηνα διακοπες εκανες!

Υ.Σ με μια 20αρα αναβαθμιζεσαι σε 2/5

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros-mgl Εμφάνιση μηνυμάτων
    λακος ε? ενα μηνα διακοπες εκανες!

Υ.Σ με μια 20αρα αναβαθμιζεσαι σε 2/5
    ναι ε??? με μια 20αρα σου πουλάω το 1/5 μου

σκατα διακοπές ήταν, καλύτερα να μουν αθηνα και να φάρμαρα με κανα ρόπαλο
    ~fear of the dark~

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

Μάλιστα εώς και ο Παναγιώτης εμφανίστηκε είναι που θα σταματούσες μουχριτσα .
    Σταύρο εσύ έχεις αυτόν τον μπελά στην πλάτη φέτος ... Σε λυπάμαι :Ρ
    Στα σημαντικά τώρα δουκα μου ανησυχώ δεν υπάρχει σχέδιο ομπρέλα εδώ?
    Πάντως παρουσιαζεις βελτίωση αφού αποκτήσες αυτογνωσία και πλέον αντί ομπρέλες ψάχνεις διαφύγει μπάς και δεν φας και εδώ μπολικες
    Υ.γ αστε τις αγαπουλες και συνεχιστε το ξεκατινιασμα !

Περιοχή
    athens

Προεπιλογή

Δουκα βρες σερβερ να ανοιγει και ξεκινα τις διαδικασιες για επανενωση της Hellas να παιξουμε ωραιο σερβερ [/QUOTE]

παιδες εγω το δηλωσα, τελευταιος σερβερ, και αυτος υποτονικος.

Δούκας

Σελίδα 18 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές